• Ново
96 мм съвременната мода мебелни дръжки блестящ сребрист черен чекмедже на шкафа издърпайте дръжката хром злато бял скрин шкаф врата копчето

96 мм съвременната мода мебелни дръжки блестящ сребрист черен чекмедже на шкафа издърпайте дръжката хром злато бял скрин шкаф врата копчето

BGN 90.88
В магазина

Брой продукти


Опис На Производот :
Точка Бр : JS249 B
Материјал : Висок Квалитет На Цинк Легура
Завршувањето на : Светла хром ,сјајна сребрена црно бело злато
Должина : 107mm
Hight : 23mm
Дупка простор : 96mm(3.8")
Завртки : 22mm*2 парчиња со 1 buc рачка
3 бои да се избере ,pls напишат јасни и една која ви се допаѓа кога цел,ви благодариме!!!
Производот Се Покаже :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2.

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
is_customized:
Yes
Спецификации на тангажа на линия:
96мм
Стил:
Модерен
Материал:
Цинк Сплав
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
JS249B

Те също купуват с този продукт

128 мм сиво, сребристо съвременната мода мебелни дръжки блестящи сребърни дръжки на кухненски шкаф 5 хром скрин гардероб врати дърпа

BGN 12.00 12.80

Точка Бр : YG128 SGМатеријал : керамички со цинк легураЗавршувањето на : бела црнаГолемина на : Lenght : 145mmHight : 20mmДупка простор : 128mm(5")Завртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Безплатна доставка 10шт Антикварни издълбани мебелни дръжки на Европейския луксозна кутия шкаф, бюро дръжки на вратите на сцепление на кабинета хардуер

BGN 48.00 68.32

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Бесплатен Превозот 10 PCS Антички Врежан Мебел се Справува со Европската Луксузни Фиока Кабинет Биро Вратата Повлечете се Справува со оков за Мебел K378Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураДупка Растојание : Една ДупкаТип : Мал Стил / Среден Стил / Голем СтилБоја : Како на сликата покажуваПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаМали Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 44.9×32.4×е 36,5 mmСреден Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 57×37.2×46.5 mmГолем Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 69.5×39.2×56.7 mm Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

2 елемента цинк сплав татами рамка за захващане дръжка скрити дръжки Бронзова скрита дръжка за шкаф шкаф шкаф невидими химикалки

BGN 12.00 15.95

2 парчиња Цинк Легура Душекот Вратата Knob Скриени Рачки Бронза Сокриени Рачка за Кабинетот Шкафот Гардероба Невидливи Костец Големина на Целокупната Должина на Каналите Должина Ширина Материјал Тежина Пакет Мали Димензии 75mm 50mm 15mm Цинк Легура 76g / pc 2 парчиња / многу Средни 100mm 72mm 20mm Цинк Легура 81g / pc 2 парчиња / многу Големи Димензии 113mm 85mm 23mm Цинк Легура 92g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе други боја на оваа рачка,ве молиме кликнете на десното слики што се следниве :

Високо качество на 4шт 8/10 / 12мм невидима панта скрит бъчва панта скрит бъчва панта месинг Mayitr нов пристигане

BGN 4.00 5.68

GY0000071Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДијаметар : 8мм, 10мм, 12mmГолемина : Како слика покажуваОдговара за лесни караван worktop или на маса и многу DIY проектиЦврст и издржлив за да го користитеПакет се вклучени : 4pcs Барел ЗглобAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

златни дръжки кутия бял черен керамичен кухненски шкаф дърпа дръжката съвременната мода тиква порцеланови дръжки дръжки за мебели

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TCGBWМатеријал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : бела / златниот / црнаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 28mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs KnobПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

96 мм 128 мм съвременните модерни мебели за дома дръжка златист Кехлибар и смола кухненски шкаф, на екран портите на копчето планински кристал дръжка чекмедже тяга 5

BGN 6.00 6.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

20pcs t плъзгаща гайка блок M8 за 3030 серия от алуминиев профил слот 8 мм CPC124

BGN 6.08

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Т тип лизгање орев број на Моделот : М8 чекор ширина : 8mm се Применуваат за : Слот 8мм 30 алуминиумски профил Пакет содржина : 20pcs лизгачки орев за слот 8мм 30 алуминиумски профил за време на Испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД...

Черна Капка Дръжки На Шкафа Дърпа Дръжката На Чекмеджето Дърпа Дръжката На Кухненски Шкаф Дръжки На Вратите Декоративна Дръжка На Кабинета Хардуер Селски

BGN 5.00 5.76

Црна Капка Салон Копчиња Повлекува Справува Со Фиока Повлече Рачки Кујната Кабинет Вратата Копчиња Се Справи Со Повлече Декоративни Knob Оков За Мебел РустикМатеријал : цинк легураБоја : црнаМерење : Должина : 3" (75 mm)Кол на подрумот : 1" (25 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.6" (15 мм)завртки вклучени...

Черен цветен принт керамични дръжки на гардероба мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна реколта дръжката на вратата на гардероба

BGN 28.00 32.00

Црна Флорални Печатени Керамички Кабинет Копчиња Мебел се Справи со Фиока Повлече Гроздобер шкафот врата се Справи соКарактеристики Керамички вратата копчиња се повлече на менувачот, што се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, градите на фиоки, гардероба, врата и др...

30 мм Семицветное кристал Crystal кутия спечели дръжки на гардероба дърпа сребърен хром шкаф кухненски шкаф дръжки на вратите Дръжки и модерен

BGN 33.00 35.20

Опис На Производот : Точка Бр : SJ3030Материјал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / седум боиГолемина на : Дијаметар : 30мм heigh : 30ммЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10шт! Европейската розов кристален мебели за дома дръжка единичен врата копчето за украса на вратите на гардероба и оборудване на кабинета

BGN 48.00 50.88

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Кафез облик дизајн, целосна форма Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира...

Тенис на регулатор скоба боядисване на маса ролка скоба кабинет хардуер масажът легло задната опора

BGN 28.64

Десктоп Adjustor Заградата Сликарство Табела Лифт Заградата оков за Мебел Масажа Кревет Назад поддршкаМатеријал : железо Виткање големина : 190 MM Тежина : 320 G Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10шт чекмедже, шкаф, маса, врата, дръпнете дръжката хромирана дръжка на кабинета хардуер

BGN 62.40

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5030 Боја : CP Материјал : Цинк Легура Карактеристика : Модерна C...

56 мм модерни прости черни мебелни дръжки черни колеблив пръстени падането на кухненски шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето правоъгълник дръжки

BGN 94.00 99.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z133Материјали : Цинк легураЗаврши : ЦрнаГолемина на : Должина : 95mmШирина : 25mmДупка простор : 56mmЗавртка : 20mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Спад пръстени дърпа скрин дърпа дръжката на дръжките кутия пръстени, стомана, злато, сребро, хром черна химикалка, кабинет кабинет хардуер

BGN 5.00 5.76

Капка Прстен Повлекува Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Рачки Прстени Челик Злато Сребро Хром Црна Кујната Кабинет Копчиња Декоративни Хардвер​Цената е за едно парче.4 бои за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : 1...

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

2 елемента 38 мм порцелан, керамични дръжки шкаф шкаф шкаф шкаф дръжки дърпа Кухня, Спалня мебелни дръжки

BGN 6.00 6.72

2 ПАРЧИЊА 38mm Порцелан, Керамика Кабинет Копчиња Шкафот Плакарот Салон се Справува Повлекува Кујна, Спална соба мебел рачкиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Гроздобер рачка, керамички материјал, издржлив и практично да се применуваат на мебел Апликација : Фиока, ковчегот, ѕид кабинет, итн Материјал : Керамички + цинк легура Големина : Прибл.38x27mm (D*H)СликиПратката &плаќање1...

6 Инчов Принудителна Плоча Детайли Легла Аксесоари Осово Свързани Ъгъл Ъгъл Свързани F

BGN 25.00 33.38

Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.Прикажи Ги Моите Други Предмети За ПродажбаПосета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar ПродавницаМе додадете на вашата Омилена Продавачи1...

(Диаметър 10 мм,дължина:600 мм) 24 матово черен на кабинета хардуер дръжка на кухненски шкаф, бар дърпане дръжка от неръждаема стомана, T-образна дръжка

BGN 2.00 2.24

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме EBAY како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи, ако ги купите голем број на, ве молиме контактирајте ме!!!!!!!Производ Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Тбар кабинет се повлече...