• Ново
56 мм модерни прости черни мебелни дръжки черни колеблив пръстени падането на кухненски шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето правоъгълник дръжки

56 мм модерни прости черни мебелни дръжки черни колеблив пръстени падането на кухненски шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето правоъгълник дръжки

BGN 94.00
BGN 99.20
-5 %
В магазина

Брой продукти


Опис На Производот :
Точка Бр : Z133
Материјали : Цинк легура
Заврши : Црна
Големина на :
Должина : 95mm
Ширина : 25mm
Дупка простор : 56mm
Завртка : 20mm*2 парчиња со 1pcs рачка
Производот Се Покаже :
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
is_customized:
Yes
Стил:
Американки
Материал:
Цинк Сплав
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
Z133
Спецификации на тангажа на линия:
56 mm

Те също купуват с този продукт

2 елемента цинк сплав татами рамка за захващане дръжка скрити дръжки Бронзова скрита дръжка за шкаф шкаф шкаф невидими химикалки

BGN 12.00 15.95

2 парчиња Цинк Легура Душекот Вратата Knob Скриени Рачки Бронза Сокриени Рачка за Кабинетот Шкафот Гардероба Невидливи Костец Големина на Целокупната Должина на Каналите Должина Ширина Материјал Тежина Пакет Мали Димензии 75mm 50mm 15mm Цинк Легура 76g / pc 2 парчиња / многу Средни 100mm 72mm 20mm Цинк Легура 81g / pc 2 парчиња / многу Големи Димензии 113mm 85mm 23mm Цинк Легура 92g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе други боја на оваа рачка,ве молиме кликнете на десното слики што се следниве :

10шт 27mmClear акрилни дръжки на гардероба Dr cap shape гардероб скрин дръжка чекмедже дърпа дръжката на мебели детска стая

BGN 17.00 19.18

10pcs 27mm Clear Акрилик Кабинет Копчиња дР капа форма Шкафот Салон Фиока се Справи со Повлекува Дете Соба мебел knobКарактеристики Материјал : Акрил +цинк легура Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 27mm, Висина, 29mm Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

добра евтина реколта мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф дърпа дръжката античен месинг украсяват кутия медицинска кутия с дръжка направи си САМ

BGN 49.00 51.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z18Материјали : Цинк легураЗаврши : Бронзени / Античкиот месингГолемина на : Должина : 82 mmШирина : 40mmДупка простор : 71.5 mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Черна Капка Дръжки На Шкафа Дърпа Дръжката На Чекмеджето Дърпа Дръжката На Кухненски Шкаф Дръжки На Вратите Декоративна Дръжка На Кабинета Хардуер Селски

BGN 5.00 5.76

Црна Капка Салон Копчиња Повлекува Справува Со Фиока Повлече Рачки Кујната Кабинет Вратата Копчиња Се Справи Со Повлече Декоративни Knob Оков За Мебел РустикМатеријал : цинк легураБоја : црнаМерење : Должина : 3" (75 mm)Кол на подрумот : 1" (25 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.6" (15 мм)завртки вклучени...

2 компл. античен бронз дръпнете дръжката на вратата на кабинета кабинета чекмедже на шкафа дръжка Дръжка за дома Дървена кутия за бижута w / винтове

BGN 6.00 9.36

HG0016049Спецификација : Б ранд новиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички БронзаДимензии(прибл.) : 95x52mmАнтичкиот рачки се погодни за кабинети, врати, фиоки, шкафови и сл.Ние ќе снабдување со 2 завртки за секој од вашите справува со која ќе одговара на фиока длабочините на 25мм.Пакет Се Вклучени : 2 Поставете X Антички рачки(1 се справи со вклучува 2 завртки)N ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

30 мм кристал Crystal тиква кутия дръжки на гардероба дърпа сребро прозрачно синьо, розово, лилаво скрин гардероб дръжки на вратите Дръжки и модерен

BGN 36.00 38.40

Опис На Производот : Точка Бр : SJ30 PМатеријал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / избриши / сино / розова / виолетоваГолемина на : Дијаметар : 30m Heigh : 38mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

128 мм сиво, сребристо съвременната мода мебелни дръжки блестящи сребърни дръжки на кухненски шкаф 5 хром скрин гардероб врати дърпа

BGN 12.00 12.80

Точка Бр : YG128 SGМатеријал : керамички со цинк легураЗавршувањето на : бела црнаГолемина на : Lenght : 145mmHight : 20mmДупка простор : 128mm(5")Завртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Дръжката на входната врата от неръждаема стомана, дръжка на врата чаша, изравнена дръжка

BGN 25.58

"Мала количина Не е проблем."ве молиме не двоумете се да не контактирате за повеќе информации во секое време.Детални Производ Description Each Пакет Содржи : x2 Вдлабнати врата се Справи соx4 ЗаврткиX1 PIN 55x8 X8 MMСе Справи Со Големинакупот се Справи во Сатенски Нерѓосувачки челикМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки Челик првенство врата се справи со плоча скрие се Справи со рамна повлече справи со Тип Флеш првенство се справи со рамна справи со Рамна Вдлабнати се Повлече Врата се Справи со Објектот.Без ВАЛУТНА125SS Материјал од не 'Рѓосувачки челик 304 Заврши Сатен Нерѓосувачки челик Големина 74mm Кол X13m База од не' Рѓосувачки челик 304 боја на база Сатен Нерѓосувачки челик Бренд Име Chicoo Користење на Станбен и деловен фиокаИспорака Детали За : 1.)Предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата...

Спад пръстени дърпа скрин дърпа дръжката на дръжките кутия пръстени, стомана, злато, сребро, хром черна химикалка, кабинет кабинет хардуер

BGN 5.00 5.76

Капка Прстен Повлекува Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Рачки Прстени Челик Злато Сребро Хром Црна Кујната Кабинет Копчиња Декоративни Хардвер​Цената е за едно парче.4 бои за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : 1...

2 елемента 38 мм порцелан, керамични дръжки шкаф шкаф шкаф шкаф дръжки дърпа Кухня, Спалня мебелни дръжки

BGN 6.00 6.72

2 ПАРЧИЊА 38mm Порцелан, Керамика Кабинет Копчиња Шкафот Плакарот Салон се Справува Повлекува Кујна, Спална соба мебел рачкиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Гроздобер рачка, керамички материјал, издржлив и практично да се применуваат на мебел Апликација : Фиока, ковчегот, ѕид кабинет, итн Материјал : Керамички + цинк легура Големина : Прибл.38x27mm (D*H)СликиПратката &плаќање1...

800 мм и високо качество на прозрачно акрилно стъкло на голяма порта врата дръжка от неръждаема стомана големи порти, дръжки на вратите, дърпа 600 мм

BGN 334.00 352.00

Опис На Производот : Точка Бр : DM37Материјал : Висок Квалитет Кристално со не ' рѓосувачки челикЗавршна обработка : јасна(бела)Големина на : Должина : 800mm Кол на цевки : 38mm Дупка sapce : 550mmДолжина : 600mm Кол на цевки : 38mm Дупка простор : 360mmОва се справува имаме должина од 1200 mm ,ако треба pls испрати порака до мене ,ви благодариме!!!производот се покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

96 мм 128 мм съвременната мода планински кристал, мебелни дръжки стъкло crsystal кухненски шкаф, скрин дръжки на вратите сребърни дръжки кутия

BGN 36.00 38.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...