• Ново
Спад пръстени дърпа скрин дърпа дръжката на дръжките кутия пръстени, стомана, злато, сребро, хром черна химикалка, кабинет кабинет хардуер

Спад пръстени дърпа скрин дърпа дръжката на дръжките кутия пръстени, стомана, злато, сребро, хром черна химикалка, кабинет кабинет хардуер

BGN 5.00
BGN 5.76
-13 %
В магазина

Брой продукти

Капка Прстен Повлекува Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Рачки Прстени Челик Злато Сребро Хром Црна Кујната Кабинет Копчиња Декоративни Хардвер

Цената е за едно парче.
4 бои за да изберете од.
Материјал : цинк легура
Боја :
1. Сребро Хром
2. Злато
3. Црна
4. бранеа челик
Measurements
Кол : 1.5" ( 40 mm)
Издаденост по инсталацијата : 0.4" (10 mm)
Една завртка е вклучена, 1" (2.5 cm) долго. M4.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе копчиња :
http : //www..com/store/1483036

Подробности

Цвят:
Стомана, Сребро, Черен, Злато
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Европейски
търговска марка:
ПФИ
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
041
is_customized:
Yes
Материал:
Цинк Сплав
Спецификации на тангажа на линия:
Една Дупка

Те също купуват с този продукт

Високо качество на 4шт 8/10 / 12мм невидима панта скрит бъчва панта скрит бъчва панта месинг Mayitr нов пристигане

BGN 4.00 5.68

GY0000071Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДијаметар : 8мм, 10мм, 12mmГолемина : Како слика покажуваОдговара за лесни караван worktop или на маса и многу DIY проектиЦврст и издржлив за да го користитеПакет се вклучени : 4pcs Барел ЗглобAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

2 елемента цинк сплав татами рамка за захващане дръжка скрити дръжки Бронзова скрита дръжка за шкаф шкаф шкаф невидими химикалки

BGN 12.00 15.95

2 парчиња Цинк Легура Душекот Вратата Knob Скриени Рачки Бронза Сокриени Рачка за Кабинетот Шкафот Гардероба Невидливи Костец Големина на Целокупната Должина на Каналите Должина Ширина Материјал Тежина Пакет Мали Димензии 75mm 50mm 15mm Цинк Легура 76g / pc 2 парчиња / многу Средни 100mm 72mm 20mm Цинк Легура 81g / pc 2 парчиња / многу Големи Димензии 113mm 85mm 23mm Цинк Легура 92g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе други боја на оваа рачка,ве молиме кликнете на десното слики што се следниве :

Скрин Дърпа Дръжка Дръжка Кутия Дръжки Спад Пръстени Сребро, Злато, Черен Кухненски Шкаф Дърпа Дръжката Модерна Декоративни Профили

BGN 5.00 5.76

Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Справува Со Пад Прстени Сребро Злато Црна Кујната Кабинет Повлекува Копчиња Се Повлече Справи Со Модерни Декоративни ХардверМатеријал : цинк легураБоја : 1...

50шт NAIERDI мини бронз златен панта квадратни Антикварни панти за дървени чекмеджета на шкафа ковчег за бижута мебели за дома, аксесоари

BGN 6.00 9.81

Спецификации : Боја : Бронзени / Злато Материјал : Железо Количина : 50 PCS Големина : Околу 1.5 cm x 1.3 см(0.59"x 0.51") Погодна за многу мебел,се користи за декоративни итн...

Твърда дръжка сцепление дръжки на гардероба на кухненските врати неръждаема стомана SUS304 масивна 2~20

BGN 2.00 2.72

Ние ги користиме SMT како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот! Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот! Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска ценаПроизвод Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштадбар кабинет се повлече...

Ретро стил спад пръстени кутия дръжки на гардероба дърпа бронзов скрин врати handes античен месинг колеблив пръстени мебелни дръжки

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : JS2215Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 68mm Heigh : 18mm JM2215 AДолжина : 57mm Heigh : 16mm JM2215 BДолжина : 43mm Heigh : 15mm JM2215 CЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

20pcs t плъзгаща гайка блок M8 за 3030 серия от алуминиев профил слот 8 мм CPC124

BGN 6.08

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Т тип лизгање орев број на Моделот : М8 чекор ширина : 8mm се Применуваат за : Слот 8мм 30 алуминиумски профил Пакет содржина : 20pcs лизгачки орев за слот 8мм 30 алуминиумски профил за време на Испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД...

2 елемента европейския американски антикварен панта за мебели, аксесоари корончатая корона панта за врата на кабинета на панти панти KF1013

BGN 74.00 120.62

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~​2 ПАРЧИЊА Европската Американски антички зглоб оков за мебел круна на главата зглоб вратата hitch зглоб KF1013Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

2 елемента 38 мм порцелан, керамични дръжки шкаф шкаф шкаф шкаф дръжки дърпа Кухня, Спалня мебелни дръжки

BGN 6.00 6.72

2 ПАРЧИЊА 38mm Порцелан, Керамика Кабинет Копчиња Шкафот Плакарот Салон се Справува Повлекува Кујна, Спална соба мебел рачкиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Гроздобер рачка, керамички материјал, издржлив и практично да се применуваат на мебел Апликација : Фиока, ковчегот, ѕид кабинет, итн Материјал : Керамички + цинк легура Големина : Прибл.38x27mm (D*H)СликиПратката &плаќање1...

NAIERDI 10шт 2. 5X2CM средният размер на естествен дървен шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето издърпайте дръжката хардуер прости кръгови дръжки

BGN 3.00 3.18

Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн на Брендот висок квалитет Издржливи Инсталација Погодност Погоден за повеќето од кабинетот,фиока,гардероба ве Молиме да се разбере дека сите дрвени копчиња се направени од природни дрво на површината на зрно може да биде различенСпецификации : Боја : Дрво База кол...

Тенис на регулатор скоба боядисване на маса ролка скоба кабинет хардуер масажът легло задната опора

BGN 28.64

Десктоп Adjustor Заградата Сликарство Табела Лифт Заградата оков за Мебел Масажа Кревет Назад поддршкаМатеријал : железо Виткање големина : 190 MM Тежина : 320 G Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

38 мм цветни керамични дръжки кутия 7 цвят дръжки на шкафа дръжки / детски шкаф дърпа дръжката на дръжки за шкаф обзавеждане

BGN 2.00 2.40

Шарени Керамички Фиока Копчиња 7 Боја Салон се справи со Копчиња / Деца Кабинет повлекува Справи со Knob Кујна Шкафот Хардвер 38mmМатеријал : КерамичкиМерења : Дијаметар : 38mmВисина : 26 mm1 Завртки вклучени...

800 мм и високо качество на прозрачно акрилно стъкло на голяма порта врата дръжка от неръждаема стомана големи порти, дръжки на вратите, дърпа 600 мм

BGN 334.00 352.00

Опис На Производот : Точка Бр : DM37Материјал : Висок Квалитет Кристално со не ' рѓосувачки челикЗавршна обработка : јасна(бела)Големина на : Должина : 800mm Кол на цевки : 38mm Дупка sapce : 550mmДолжина : 600mm Кол на цевки : 38mm Дупка простор : 360mmОва се справува имаме должина од 1200 mm ,ако треба pls испрати порака до мене ,ви благодариме!!!производот се покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2 компл. античен бронз дръпнете дръжката на вратата на кабинета кабинета чекмедже на шкафа дръжка Дръжка за дома Дървена кутия за бижута w / винтове

BGN 6.00 9.36

HG0016049Спецификација : Б ранд новиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички БронзаДимензии(прибл.) : 95x52mmАнтичкиот рачки се погодни за кабинети, врати, фиоки, шкафови и сл.Ние ќе снабдување со 2 завртки за секој од вашите справува со која ќе одговара на фиока длабочините на 25мм.Пакет Се Вклучени : 2 Поставете X Антички рачки(1 се справи со вклучува 2 завртки)N ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

20pcs t плъзгаща гайка блок M8 за 40 серия от алуминиев профил слот 8 мм CPC125

BGN 11.20

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Т тип лизгање орев број на Моделот : М8 чекор ширина : 8mm се Применуваат за : Слот 8мм 40 алуминиумски профил Пакет содржина : 20pcs лизгачки орев за слот 8мм 40 алуминиумски профил за време на Испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД...

Дръжки На Шкафа Антично Сребро Злато Дръжки На Чекмеджета Дръжки / Дръжки На Вратите На Кухненския Шкаф / Селски Ретро Мебели Дръжка Фитинги

BGN 3.84

resser Копчиња Антички Сребрен Злато Фиока Вади Копчиња се Справува / Кујната Кабинет Вратата Копчиња се Повлече Справи / Селски Ретро Мебел Knob ХардверМатеријал : цинк легураБоја : антички сребренМерења : Дијаметар : 1.3 Инчи (32 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22 mm)Ве молиме посетете ја Нашата продавница за повеќе копчиња :

6 Инчов Принудителна Плоча Детайли Легла Аксесоари Осово Свързани Ъгъл Ъгъл Свързани F

BGN 25.00 33.38

Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.Прикажи Ги Моите Други Предмети За ПродажбаПосета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar ПродавницаМе додадете на вашата Омилена Продавачи1...

Черен цветен принт керамични дръжки на гардероба мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна реколта дръжката на вратата на гардероба

BGN 28.00 32.00

Црна Флорални Печатени Керамички Кабинет Копчиња Мебел се Справи со Фиока Повлече Гроздобер шкафот врата се Справи соКарактеристики Керамички вратата копчиња се повлече на менувачот, што се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, градите на фиоки, гардероба, врата и др...

10шт! Европейската розов кристален мебели за дома дръжка единичен врата копчето за украса на вратите на гардероба и оборудване на кабинета

BGN 48.00 50.88

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Кафез облик дизајн, целосна форма Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира...

10шт чекмедже, шкаф, маса, врата, дръпнете дръжката хромирана дръжка на кабинета хардуер

BGN 62.40

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5030 Боја : CP Материјал : Цинк Легура Карактеристика : Модерна C...

златни дръжки кутия бял черен керамичен кухненски шкаф дърпа дръжката съвременната мода тиква порцеланови дръжки дръжки за мебели

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TCGBWМатеријал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : бела / златниот / црнаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 28mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs KnobПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Черна Капка Дръжки На Шкафа Дърпа Дръжката На Чекмеджето Дърпа Дръжката На Кухненски Шкаф Дръжки На Вратите Декоративна Дръжка На Кабинета Хардуер Селски

BGN 5.00 5.76

Црна Капка Салон Копчиња Повлекува Справува Со Фиока Повлече Рачки Кујната Кабинет Вратата Копчиња Се Справи Со Повлече Декоративни Knob Оков За Мебел РустикМатеријал : цинк легураБоја : црнаМерење : Должина : 3" (75 mm)Кол на подрумот : 1" (25 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.6" (15 мм)завртки вклучени...

Изтъркан Шик Чекмеджето На Шкафа Се Дърпа Боксовете Антично Сребро / Ретро Стил Дръжки На Гардероба Профили Френска Селска Мебели

BGN 5.00 5.76

Стара Шик Салон Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Антички Сребрен / Гроздобер Стил Кабинет Се Справи Со Повлече Knob Хардвер Француски Земја МебелМатеријал : цинк легураБоја : антички сребренМерења : Должина : 2" ( 50mm)Max Width : 1.25" (32милиметри)Кол на подрумот : 0.55" (14mm)Кога се инсталира на knob боди 0.55" (14mm)Кол на дупчење дупка : M4 (4mm)1 Завртка вклучени...

Безплатна доставка 10шт Антикварни издълбани мебелни дръжки на Европейския луксозна кутия шкаф, бюро дръжки на вратите на сцепление на кабинета хардуер

BGN 48.00 68.32

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Бесплатен Превозот 10 PCS Антички Врежан Мебел се Справува со Европската Луксузни Фиока Кабинет Биро Вратата Повлечете се Справува со оков за Мебел K378Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураДупка Растојание : Една ДупкаТип : Мал Стил / Среден Стил / Голем СтилБоја : Како на сликата покажуваПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаМали Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 44.9×32.4×е 36,5 mmСреден Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 57×37.2×46.5 mmГолем Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 69.5×39.2×56.7 mm Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

(Диаметър 10 мм,дължина:600 мм) 24 матово черен на кабинета хардуер дръжка на кухненски шкаф, бар дърпане дръжка от неръждаема стомана, T-образна дръжка

BGN 2.00 2.24

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме EBAY како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи, ако ги купите голем број на, ве молиме контактирајте ме!!!!!!!Производ Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Тбар кабинет се повлече...

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

добра евтина реколта мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф дърпа дръжката античен месинг украсяват кутия медицинска кутия с дръжка направи си САМ

BGN 49.00 51.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z18Материјали : Цинк легураЗаврши : Бронзени / Античкиот месингГолемина на : Должина : 82 mmШирина : 40mmДупка простор : 71.5 mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...