• Ново
NAIERDI 10шт 2. 5X2CM средният размер на естествен дървен шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето издърпайте дръжката хардуер прости кръгови дръжки

NAIERDI 10шт 2. 5X2CM средният размер на естествен дървен шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето издърпайте дръжката хардуер прости кръгови дръжки

BGN 3.00
BGN 3.18
-6 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн на Брендот висок квалитет. Издржливи Инсталација Погодност Погоден за повеќето од кабинетот,фиока,гардероба ве Молиме да се разбере дека сите дрвени копчиња се направени од природни дрво на површината на зрно може да биде различен
Спецификации : Боја : Дрво База кол. : 2cm/0.78" Вкупна Висина : 2cm/0.78" Лице кол. : 2.5 cm / 0.98 " Материјал : Дрвени knob и челик завртка Пакет Вклучуваат : 10 x се справува со појавување на завртки

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Реколта
търговска марка:
НАЙЕРДИ
Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал:
Дървен
Номер На Модела:
10xNED-88013-S
is_customized:
Yes
Спецификации на тангажа на линия:
Единични Дупки
Размер:
2.5*2CM
Цвят:
Дървен
дупка:
4мм

Те също купуват с този продукт

Черна Капка Дръжки На Шкафа Дърпа Дръжката На Чекмеджето Дърпа Дръжката На Кухненски Шкаф Дръжки На Вратите Декоративна Дръжка На Кабинета Хардуер Селски

BGN 5.00 5.76

Црна Капка Салон Копчиња Повлекува Справува Со Фиока Повлече Рачки Кујната Кабинет Вратата Копчиња Се Справи Со Повлече Декоративни Knob Оков За Мебел РустикМатеријал : цинк легураБоја : црнаМерење : Должина : 3" (75 mm)Кол на подрумот : 1" (25 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.6" (15 мм)завртки вклучени...

128 мм сиво, сребристо съвременната мода мебелни дръжки блестящи сребърни дръжки на кухненски шкаф 5 хром скрин гардероб врати дърпа

BGN 12.00 12.80

Точка Бр : YG128 SGМатеријал : керамички со цинк легураЗавршувањето на : бела црнаГолемина на : Lenght : 145mmHight : 20mmДупка простор : 128mm(5")Завртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Тенис на регулатор скоба боядисване на маса ролка скоба кабинет хардуер масажът легло задната опора

BGN 28.64

Десктоп Adjustor Заградата Сликарство Табела Лифт Заградата оков за Мебел Масажа Кревет Назад поддршкаМатеријал : железо Виткање големина : 190 MM Тежина : 320 G Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Скрин Дърпа Дръжка Дръжка Кутия Дръжки Спад Пръстени Сребро, Злато, Черен Кухненски Шкаф Дърпа Дръжката Модерна Декоративни Профили

BGN 5.00 5.76

Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Справува Со Пад Прстени Сребро Злато Црна Кујната Кабинет Повлекува Копчиња Се Повлече Справи Со Модерни Декоративни ХардверМатеријал : цинк легураБоја : 1...

(Диаметър 10 мм,дължина:600 мм) 24 матово черен на кабинета хардуер дръжка на кухненски шкаф, бар дърпане дръжка от неръждаема стомана, T-образна дръжка

BGN 2.00 2.24

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме EBAY како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи, ако ги купите голем број на, ве молиме контактирајте ме!!!!!!!Производ Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Тбар кабинет се повлече...

2 елемента европейския американски антикварен панта за мебели, аксесоари корончатая корона панта за врата на кабинета на панти панти KF1013

BGN 74.00 120.62

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~​2 ПАРЧИЊА Европската Американски антички зглоб оков за мебел круна на главата зглоб вратата hitch зглоб KF1013Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

64 мм античен сребърен чекмеджето на шкаф дърпа химикалки от кристал скрин вратата hndles дръжки 2,5 стари мебелни дръжки Дръжки

BGN 8.00

Точка Бр : 64sМатеријал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на предметот : антички сребренГолемина на : Дијаметар : 30мм heigh : 25mmДолжина : 115mm Ширина : 35mm Heigh : 22mm Дупка простор : 64mm(2.5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Лук style масло се втрива бронзов шкаф, кутия, врата дръпнете обзавеждане (C. C: 96 мм L:135 mm)

BGN 72.69

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Боја : DBAC Стил : Гроздобер Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 6852 DBAC Боја : AC Материјал : Цинк Легура Крај : DBAC Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

златни дръжки кутия бял черен керамичен кухненски шкаф дърпа дръжката съвременната мода тиква порцеланови дръжки дръжки за мебели

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TCGBWМатеријал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : бела / златниот / црнаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 28mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs KnobПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10шт чекмедже, шкаф, маса, врата, дръпнете дръжката хромирана дръжка на кабинета хардуер

BGN 62.40

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5030 Боја : CP Материјал : Цинк Легура Карактеристика : Модерна C...

Високо качество на 4шт 8/10 / 12мм невидима панта скрит бъчва панта скрит бъчва панта месинг Mayitr нов пристигане

BGN 4.00 5.68

GY0000071Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДијаметар : 8мм, 10мм, 12mmГолемина : Како слика покажуваОдговара за лесни караван worktop или на маса и многу DIY проектиЦврст и издржлив за да го користитеПакет се вклучени : 4pcs Барел ЗглобAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

добра евтина реколта мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф дърпа дръжката античен месинг украсяват кутия медицинска кутия с дръжка направи си САМ

BGN 49.00 51.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z18Материјали : Цинк легураЗаврши : Бронзени / Античкиот месингГолемина на : Должина : 82 mmШирина : 40mmДупка простор : 71.5 mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Черен цветен принт керамични дръжки на гардероба мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна реколта дръжката на вратата на гардероба

BGN 28.00 32.00

Црна Флорални Печатени Керамички Кабинет Копчиња Мебел се Справи со Фиока Повлече Гроздобер шкафот врата се Справи соКарактеристики Керамички вратата копчиња се повлече на менувачот, што се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, градите на фиоки, гардероба, врата и др...

50шт NAIERDI мини бронз златен панта квадратни Антикварни панти за дървени чекмеджета на шкафа ковчег за бижута мебели за дома, аксесоари

BGN 6.00 9.81

Спецификации : Боја : Бронзени / Злато Материјал : Железо Количина : 50 PCS Големина : Околу 1.5 cm x 1.3 см(0.59"x 0.51") Погодна за многу мебел,се користи за декоративни итн...

Безплатна доставка 10шт Антикварни издълбани мебелни дръжки на Европейския луксозна кутия шкаф, бюро дръжки на вратите на сцепление на кабинета хардуер

BGN 48.00 68.32

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Бесплатен Превозот 10 PCS Антички Врежан Мебел се Справува со Европската Луксузни Фиока Кабинет Биро Вратата Повлечете се Справува со оков за Мебел K378Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураДупка Растојание : Една ДупкаТип : Мал Стил / Среден Стил / Голем СтилБоја : Како на сликата покажуваПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаМали Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 44.9×32.4×е 36,5 mmСреден Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 57×37.2×46.5 mmГолем Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 69.5×39.2×56.7 mm Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...