• Ново
Скрин Дърпа Дръжка Дръжка Кутия Дръжки Спад Пръстени Сребро, Злато, Черен Кухненски Шкаф Дърпа Дръжката Модерна Декоративни Профили

Скрин Дърпа Дръжка Дръжка Кутия Дръжки Спад Пръстени Сребро, Злато, Черен Кухненски Шкаф Дърпа Дръжката Модерна Декоративни Профили

BGN 5.00
BGN 5.76
-13 %
В магазина

Брой продукти

Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Справува Со Пад Прстени Сребро Злато Црна Кујната Кабинет Повлекува Копчиња Се Повлече Справи Со Модерни Декоративни Хардвер
Материјал : цинк легура
Боја :
1. сребрена / chrome позлатен
2. Злато
3.Црна
Measurements
Кол : 1.5" ( 40 mm)
Издаденост по инсталацијата : 0.4" (10 mm)
Една завртка е вклучена, 1" (2.5 cm) долго. M4.
Ве молиме посетете ја Нашата продавница за повеќе копчиња :

Подробности

Цвят:
Треска, Черен, Златни
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
is_customized:
Yes
търговска марка:
ПФИ
Стил:
Европейски
Материал:
Цинк Сплав
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
009
Спецификации на тангажа на линия:
Една Дупка

Те също купуват с този продукт

Лук style масло се втрива бронзов шкаф, кутия, врата дръпнете обзавеждане (C. C: 96 мм L:135 mm)

BGN 72.69

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Боја : DBAC Стил : Гроздобер Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 6852 DBAC Боја : AC Материјал : Цинк Легура Крај : DBAC Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

128 мм кристал шкаф кухненски шкаф дръжки на вратите сребърен хром кутия дръжки дръпне 5 96 мм модерно обзавеждане и декорация дръжка

BGN 6.00 6.40

Точка Бр : SJ12896Материјал : месинг со стакло дијамантЗавршувањето на : сребро.Големина на : Дијаметар : 24mm Hight : 24mmДолжина : 115mm heigh : 25мм дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 150mm Heigh : 28mm Дупка простор : 128mm(5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

6 бр./лот CC=128 мм утопленная дръжка вградена дърпане интегрална дръжка за шкаф гардероб

BGN 40.80

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

добра евтина реколта мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф дърпа дръжката античен месинг украсяват кутия медицинска кутия с дръжка направи си САМ

BGN 49.00 51.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z18Материјали : Цинк легураЗаврши : Бронзени / Античкиот месингГолемина на : Должина : 82 mmШирина : 40mmДупка простор : 71.5 mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

2 елемента цинк сплав татами рамка за захващане дръжка скрити дръжки Бронзова скрита дръжка за шкаф шкаф шкаф невидими химикалки

BGN 12.00 15.95

2 парчиња Цинк Легура Душекот Вратата Knob Скриени Рачки Бронза Сокриени Рачка за Кабинетот Шкафот Гардероба Невидливи Костец Големина на Целокупната Должина на Каналите Должина Ширина Материјал Тежина Пакет Мали Димензии 75mm 50mm 15mm Цинк Легура 76g / pc 2 парчиња / многу Средни 100mm 72mm 20mm Цинк Легура 81g / pc 2 парчиња / многу Големи Димензии 113mm 85mm 23mm Цинк Легура 92g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе други боја на оваа рачка,ве молиме кликнете на десното слики што се следниве :

Високо качество на 4шт 8/10 / 12мм невидима панта скрит бъчва панта скрит бъчва панта месинг Mayitr нов пристигане

BGN 4.00 5.68

GY0000071Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДијаметар : 8мм, 10мм, 12mmГолемина : Како слика покажуваОдговара за лесни караван worktop или на маса и многу DIY проектиЦврст и издржлив за да го користитеПакет се вклучени : 4pcs Барел ЗглобAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Дръжката на входната врата от неръждаема стомана, дръжка на врата чаша, изравнена дръжка

BGN 25.58

"Мала количина Не е проблем."ве молиме не двоумете се да не контактирате за повеќе информации во секое време.Детални Производ Description Each Пакет Содржи : x2 Вдлабнати врата се Справи соx4 ЗаврткиX1 PIN 55x8 X8 MMСе Справи Со Големинакупот се Справи во Сатенски Нерѓосувачки челикМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки Челик првенство врата се справи со плоча скрие се Справи со рамна повлече справи со Тип Флеш првенство се справи со рамна справи со Рамна Вдлабнати се Повлече Врата се Справи со Објектот.Без ВАЛУТНА125SS Материјал од не 'Рѓосувачки челик 304 Заврши Сатен Нерѓосувачки челик Големина 74mm Кол X13m База од не' Рѓосувачки челик 304 боја на база Сатен Нерѓосувачки челик Бренд Име Chicoo Користење на Станбен и деловен фиокаИспорака Детали За : 1.)Предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата...

Твърда дръжка сцепление дръжки на гардероба на кухненските врати неръждаема стомана SUS304 масивна 2~20

BGN 2.00 2.72

Ние ги користиме SMT како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот! Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот! Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска ценаПроизвод Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштадбар кабинет се повлече...

38 мм цветни керамични дръжки кутия 7 цвят дръжки на шкафа дръжки / детски шкаф дърпа дръжката на дръжки за шкаф обзавеждане

BGN 2.00 2.40

Шарени Керамички Фиока Копчиња 7 Боја Салон се справи со Копчиња / Деца Кабинет повлекува Справи со Knob Кујна Шкафот Хардвер 38mmМатеријал : КерамичкиМерења : Дијаметар : 38mmВисина : 26 mm1 Завртки вклучени...

Тенис на регулатор скоба боядисване на маса ролка скоба кабинет хардуер масажът легло задната опора

BGN 28.64

Десктоп Adjustor Заградата Сликарство Табела Лифт Заградата оков за Мебел Масажа Кревет Назад поддршкаМатеријал : железо Виткање големина : 190 MM Тежина : 320 G Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Скрин спад на дръжките кутия дръжка дърпа висулка кухненски шкаф дърпа дръжката дръжката на Сребърна декоративна мебели с модерен прост хром

BGN 78.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

96 мм 128 мм съвременната мода планински кристал, мебелни дръжки стъкло crsystal кухненски шкаф, скрин дръжки на вратите сребърни дръжки кутия

BGN 36.00 38.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

30 мм кристал Crystal тиква кутия дръжки на гардероба дърпа сребро прозрачно синьо, розово, лилаво скрин гардероб дръжки на вратите Дръжки и модерен

BGN 36.00 38.40

Опис На Производот : Точка Бр : SJ30 PМатеријал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / избриши / сино / розова / виолетоваГолемина на : Дијаметар : 30m Heigh : 38mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

3.75 5 Антично Сребро Гардероб Черни Дръжки На Вратите, Дръпнете Дръжката / Скрин Дръжка Кутия Дръжки Дърпа Дръжката Селски Кухненски Инвентар

BGN 7.00 7.20

3.75" 5" Антички Сребрен Црна Кабинет Вратата Копчиња се Повлече Справи / се Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Справува со Рустик Кујна Хардвер цената е за едно парче.Материјал : цинк легураБоја : Антички Сребрен Црна3 стилови за да изберете од.Мерења : 1...

800 мм и високо качество на прозрачно акрилно стъкло на голяма порта врата дръжка от неръждаема стомана големи порти, дръжки на вратите, дърпа 600 мм

BGN 334.00 352.00

Опис На Производот : Точка Бр : DM37Материјал : Висок Квалитет Кристално со не ' рѓосувачки челикЗавршна обработка : јасна(бела)Големина на : Должина : 800mm Кол на цевки : 38mm Дупка sapce : 550mmДолжина : 600mm Кол на цевки : 38mm Дупка простор : 360mmОва се справува имаме должина од 1200 mm ,ако треба pls испрати порака до мене ,ви благодариме!!!производот се покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

златни дръжки кутия бял черен керамичен кухненски шкаф дърпа дръжката съвременната мода тиква порцеланови дръжки дръжки за мебели

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TCGBWМатеријал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : бела / златниот / црнаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 28mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs KnobПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...