• Ново
Дръжки На Шкафа Антично Сребро Злато Дръжки На Чекмеджета Дръжки / Дръжки На Вратите На Кухненския Шкаф / Селски Ретро Мебели Дръжка Фитинги

Дръжки На Шкафа Антично Сребро Злато Дръжки На Чекмеджета Дръжки / Дръжки На Вратите На Кухненския Шкаф / Селски Ретро Мебели Дръжка Фитинги

BGN 3.84
В магазина

Брой продукти

resser Копчиња Антички Сребрен Злато Фиока Вади Копчиња се Справува / Кујната Кабинет Вратата Копчиња се Повлече Справи / Селски Ретро Мебел Knob Хардвер
Материјал : цинк легура
Боја : антички сребрен
Мерења :
Дијаметар : 1.3 Инчи (32 mm)
Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22 mm)
Ве молиме посетете ја Нашата продавница за повеќе копчиња :

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
is_customized:
Yes
търговска марка:
ПФИ
Стил:
Европейски
Материал:
Цинк Сплав
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
036
Спецификации на тангажа на линия:
един дупка

Те също купуват с този продукт

Дръжката на входната врата от неръждаема стомана, дръжка на врата чаша, изравнена дръжка

BGN 25.58

"Мала количина Не е проблем."ве молиме не двоумете се да не контактирате за повеќе информации во секое време.Детални Производ Description Each Пакет Содржи : x2 Вдлабнати врата се Справи соx4 ЗаврткиX1 PIN 55x8 X8 MMСе Справи Со Големинакупот се Справи во Сатенски Нерѓосувачки челикМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки Челик првенство врата се справи со плоча скрие се Справи со рамна повлече справи со Тип Флеш првенство се справи со рамна справи со Рамна Вдлабнати се Повлече Врата се Справи со Објектот.Без ВАЛУТНА125SS Материјал од не 'Рѓосувачки челик 304 Заврши Сатен Нерѓосувачки челик Големина 74mm Кол X13m База од не' Рѓосувачки челик 304 боја на база Сатен Нерѓосувачки челик Бренд Име Chicoo Користење на Станбен и деловен фиокаИспорака Детали За : 1.)Предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата...

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

Безплатна доставка 10шт Антикварни издълбани мебелни дръжки на Европейския луксозна кутия шкаф, бюро дръжки на вратите на сцепление на кабинета хардуер

BGN 48.00 68.32

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Бесплатен Превозот 10 PCS Антички Врежан Мебел се Справува со Европската Луксузни Фиока Кабинет Биро Вратата Повлечете се Справува со оков за Мебел K378Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураДупка Растојание : Една ДупкаТип : Мал Стил / Среден Стил / Голем СтилБоја : Како на сликата покажуваПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаМали Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 44.9×32.4×е 36,5 mmСреден Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 57×37.2×46.5 mmГолем Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 69.5×39.2×56.7 mm Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

2 елемента цинк сплав татами рамка за захващане дръжка скрити дръжки Бронзова скрита дръжка за шкаф шкаф шкаф невидими химикалки

BGN 12.00 15.95

2 парчиња Цинк Легура Душекот Вратата Knob Скриени Рачки Бронза Сокриени Рачка за Кабинетот Шкафот Гардероба Невидливи Костец Големина на Целокупната Должина на Каналите Должина Ширина Материјал Тежина Пакет Мали Димензии 75mm 50mm 15mm Цинк Легура 76g / pc 2 парчиња / многу Средни 100mm 72mm 20mm Цинк Легура 81g / pc 2 парчиња / многу Големи Димензии 113mm 85mm 23mm Цинк Легура 92g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе други боја на оваа рачка,ве молиме кликнете на десното слики што се следниве :

Ретро стил спад пръстени кутия дръжки на гардероба дърпа бронзов скрин врати handes античен месинг колеблив пръстени мебелни дръжки

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : JS2215Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 68mm Heigh : 18mm JM2215 AДолжина : 57mm Heigh : 16mm JM2215 BДолжина : 43mm Heigh : 15mm JM2215 CЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

10 бр. / лот бяла керамична дръжка на вратата на достъпа на кабинета дръжка чекмедже с две малки цветя C, C: 76 мм L:122 мм

BGN 72.80

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Рурален Материјал : Керамички DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : СОН F125 Боја : AB+БЕЛА Материјал : Керамички Карактеристики : Flowe r Lengh : 125 mm, C,C : : 76 mm Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

38 мм цветни керамични дръжки кутия 7 цвят дръжки на шкафа дръжки / детски шкаф дърпа дръжката на дръжки за шкаф обзавеждане

BGN 2.00 2.40

Шарени Керамички Фиока Копчиња 7 Боја Салон се справи со Копчиња / Деца Кабинет повлекува Справи со Knob Кујна Шкафот Хардвер 38mmМатеријал : КерамичкиМерења : Дијаметар : 38mmВисина : 26 mm1 Завртки вклучени...

128 мм ретро стил мебелни дръжки бронзов шкаф кухненски шкаф врата копчето античен месинг квадратен чекмеджето на шкаф дръжка дръпне 5

BGN 27.00 28.80

Точка Бр : JM3333Материјал : цинк легураЗавршувањето на : бронзени антички месингГолемина на : должина : 28mm Heigh : 20mmДолжина : 31mm Heigh : 20mmДолжина : 112mm Heigh : 20mm дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 144mm Heigh : 20mm дупка простор : 128mm(5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Изтъркан Шик Чекмеджето На Шкафа Се Дърпа Боксовете Антично Сребро / Ретро Стил Дръжки На Гардероба Профили Френска Селска Мебели

BGN 5.00 5.76

Стара Шик Салон Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Антички Сребрен / Гроздобер Стил Кабинет Се Справи Со Повлече Knob Хардвер Француски Земја МебелМатеријал : цинк легураБоја : антички сребренМерења : Должина : 2" ( 50mm)Max Width : 1.25" (32милиметри)Кол на подрумот : 0.55" (14mm)Кога се инсталира на knob боди 0.55" (14mm)Кол на дупчење дупка : M4 (4mm)1 Завртка вклучени...

10шт! Европейската розов кристален мебели за дома дръжка единичен врата копчето за украса на вратите на гардероба и оборудване на кабинета

BGN 48.00 50.88

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Кафез облик дизајн, целосна форма Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира...

Дръжки на кухненски шкаф и дръжките на сребърната дръжка на мебели за сцепление чекмедже на кухненския шкаф 96/128 мм / 160 мм алуминиево жаден кабинет

BGN 3.00 3.84

Кујната Кабинет Рачки и Копчиња сребро Мебел Рачка за Кујната Кабинет Фиока Повлече 96 / 128mm / 160mm Алуминиум Шкафот се повлечеСпецификации : Материјал : Алуминиум легураБоја : сребренаГолемина на 96mm рачка : Должина : 118mmВисина : 32милиметриДупки Простор : 96mmГолемина на 128mm рачка : Должина : 150mmВисина : 32милиметриДупки Простор : 128mmГолемина на 160mm рачка : Должина : 182mmВисина : 32милиметриДупки Простор : 160mmОбјектот Слики : Испорака : 1...

800 мм и високо качество на прозрачно акрилно стъкло на голяма порта врата дръжка от неръждаема стомана големи порти, дръжки на вратите, дърпа 600 мм

BGN 334.00 352.00

Опис На Производот : Точка Бр : DM37Материјал : Висок Квалитет Кристално со не ' рѓосувачки челикЗавршна обработка : јасна(бела)Големина на : Должина : 800mm Кол на цевки : 38mm Дупка sapce : 550mmДолжина : 600mm Кол на цевки : 38mm Дупка простор : 360mmОва се справува имаме должина од 1200 mm ,ако треба pls испрати порака до мене ,ви благодариме!!!производот се покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...