• Ново
Изтъркан Шик Чекмеджето На Шкафа Се Дърпа Боксовете Антично Сребро / Ретро Стил Дръжки На Гардероба Профили Френска Селска Мебели

Изтъркан Шик Чекмеджето На Шкафа Се Дърпа Боксовете Антично Сребро / Ретро Стил Дръжки На Гардероба Профили Френска Селска Мебели

BGN 5.00
BGN 5.76
-13 %
В магазина

Брой продукти

Стара Шик Салон Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Антички Сребрен / Гроздобер Стил Кабинет Се Справи Со Повлече Knob Хардвер Француски Земја Мебел
Материјал : цинк легура
Боја : антички сребрен
Мерења :
Должина : 2" ( 50mm)
Max Width : 1.25" (32-милиметри)
Кол на подрумот : 0.55" (14mm)
Кога се инсталира на knob боди 0.55" (14mm)
Кол на дупчење дупка : M4 (4mm)
1 Завртка вклучени. Должина 1 ВО (25мм). M4
Ве молиме посетете ја нашата sho p за повеќе копчиња :
http : //www..com/store/1483036

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Европейски
търговска марка:
ПФИ
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Материал:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
093
Спецификации на тангажа на линия:
Една Дупка

Те също купуват с този продукт

Тенис на регулатор скоба боядисване на маса ролка скоба кабинет хардуер масажът легло задната опора

BGN 28.64

Десктоп Adjustor Заградата Сликарство Табела Лифт Заградата оков за Мебел Масажа Кревет Назад поддршкаМатеријал : железо Виткање големина : 190 MM Тежина : 320 G Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

добра евтина реколта мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф дърпа дръжката античен месинг украсяват кутия медицинска кутия с дръжка направи си САМ

BGN 49.00 51.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z18Материјали : Цинк легураЗаврши : Бронзени / Античкиот месингГолемина на : Должина : 82 mmШирина : 40mmДупка простор : 71.5 mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Черен цветен принт керамични дръжки на гардероба мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна реколта дръжката на вратата на гардероба

BGN 28.00 32.00

Црна Флорални Печатени Керамички Кабинет Копчиња Мебел се Справи со Фиока Повлече Гроздобер шкафот врата се Справи соКарактеристики Керамички вратата копчиња се повлече на менувачот, што се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, градите на фиоки, гардероба, врата и др...

10 бр. / лот CC=96 мм вградена дръжка с вграден дръпна интегрална дръжка за шкаф шкаф

BGN 42.40

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Безплатна доставка 10шт Антикварни издълбани мебелни дръжки на Европейския луксозна кутия шкаф, бюро дръжки на вратите на сцепление на кабинета хардуер

BGN 48.00 68.32

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Бесплатен Превозот 10 PCS Антички Врежан Мебел се Справува со Европската Луксузни Фиока Кабинет Биро Вратата Повлечете се Справува со оков за Мебел K378Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураДупка Растојание : Една ДупкаТип : Мал Стил / Среден Стил / Голем СтилБоја : Како на сликата покажуваПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаМали Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 44.9×32.4×е 36,5 mmСреден Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 57×37.2×46.5 mmГолем Стил Спецификации : Должина*Висина*Width= 69.5×39.2×56.7 mm Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Дръжки на кухненски шкаф и дръжките на сребърната дръжка на мебели за сцепление чекмедже на кухненския шкаф 96/128 мм / 160 мм алуминиево жаден кабинет

BGN 3.00 3.84

Кујната Кабинет Рачки и Копчиња сребро Мебел Рачка за Кујната Кабинет Фиока Повлече 96 / 128mm / 160mm Алуминиум Шкафот се повлечеСпецификации : Материјал : Алуминиум легураБоја : сребренаГолемина на 96mm рачка : Должина : 118mmВисина : 32милиметриДупки Простор : 96mmГолемина на 128mm рачка : Должина : 150mmВисина : 32милиметриДупки Простор : 128mmГолемина на 160mm рачка : Должина : 182mmВисина : 32милиметриДупки Простор : 160mmОбјектот Слики : Испорака : 1...

2 елемента европейския американски антикварен панта за мебели, аксесоари корончатая корона панта за врата на кабинета на панти панти KF1013

BGN 74.00 120.62

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~​2 ПАРЧИЊА Европската Американски антички зглоб оков за мебел круна на главата зглоб вратата hitch зглоб KF1013Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

800 мм и високо качество на прозрачно акрилно стъкло на голяма порта врата дръжка от неръждаема стомана големи порти, дръжки на вратите, дърпа 600 мм

BGN 334.00 352.00

Опис На Производот : Точка Бр : DM37Материјал : Висок Квалитет Кристално со не ' рѓосувачки челикЗавршна обработка : јасна(бела)Големина на : Должина : 800mm Кол на цевки : 38mm Дупка sapce : 550mmДолжина : 600mm Кол на цевки : 38mm Дупка простор : 360mmОва се справува имаме должина од 1200 mm ,ако треба pls испрати порака до мене ,ви благодариме!!!производот се покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Ретро Птица Кутия Дръжки Скрин Дръжки / Ръчно Изработени Писалки Дърпа Дръжки / Кухненски Шкаф В Боксовете Железария

BGN 9.00 9.28

Ретро Птица Фиока Копчиња Салон Се Справува / Рачно Изработени Копчиња Повлекува Рачки / Кујната Кабинет Knob Се Справува Со ХардверДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

(Диаметър 10 мм,дължина:600 мм) 24 матово черен на кабинета хардуер дръжка на кухненски шкаф, бар дърпане дръжка от неръждаема стомана, T-образна дръжка

BGN 2.00 2.24

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме EBAY како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи, ако ги купите голем број на, ве молиме контактирајте ме!!!!!!!Производ Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Тбар кабинет се повлече...

96 мм 128 мм съвременните модерни мебели за дома дръжка златист Кехлибар и смола кухненски шкаф, на екран портите на копчето планински кристал дръжка чекмедже тяга 5

BGN 6.00 6.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

12шт 34мм керамични тиква дръжки на шкафа кутия врати, дръпнете дръжката кухненски шкаф, скрин, шкафче дръжка

BGN 38.40

12pcs 34mm Керамички Тиква Кабинет се справува со Фиока Вратата Повлечете Копчиња Кујна Шкафот Салон Шкафче РачкаКарактеристики Материјал : Керамички+цинк легура Големина : 34mm*39mm Погоден за вратата на фиока, кабинет, ковчегот, гардероба, итнОбјектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

10шт 27mmClear акрилни дръжки на гардероба Dr cap shape гардероб скрин дръжка чекмедже дърпа дръжката на мебели детска стая

BGN 17.00 19.18

10pcs 27mm Clear Акрилик Кабинет Копчиња дР капа форма Шкафот Салон Фиока се Справи со Повлекува Дете Соба мебел knobКарактеристики Материјал : Акрил +цинк легура Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 27mm, Висина, 29mm Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

1 компл. кръгова чиста мед ръчно антикварен мебелен шкаф за вино кабинет, двойно отваряне на вратата животни дръжка

BGN 35.00 35.18

Спецификација : 1 сет Кружни чист бакар рачни антички мебелкабинетот вино кабинет двојно отворена врата се справи со животни1.Материјал : бакар2.Боја : brozen боја4.Функција : Покажете ја вашата посебни приватни вкусСо модерен и специјални антички дизајн.Совршен за вашата прилагодите врата, чевли кабинет, bookcase, фиока, ковчегот, отпадоци и така натаму

златни дръжки кутия бял черен керамичен кухненски шкаф дърпа дръжката съвременната мода тиква порцеланови дръжки дръжки за мебели

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TCGBWМатеријал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : бела / златниот / црнаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 28mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs KnobПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

IMC гореща високо качество на Нов 2 бр. Кухненски прибори черно сребърен тон закалено стъкло гърне Пан капак дръжка Безплатна доставка

BGN 2.00 2.06

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

20pcs t плъзгаща гайка блок M8 за 3030 серия от алуминиев профил слот 8 мм CPC124

BGN 6.08

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Т тип лизгање орев број на Моделот : М8 чекор ширина : 8mm се Применуваат за : Слот 8мм 30 алуминиумски профил Пакет содржина : 20pcs лизгачки орев за слот 8мм 30 алуминиумски профил за време на Испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД...

Твърда дръжка сцепление дръжки на гардероба на кухненските врати неръждаема стомана SUS304 масивна 2~20

BGN 2.00 2.72

Ние ги користиме SMT како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот! Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот! Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска ценаПроизвод Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштадбар кабинет се повлече...

6 бр./лот CC=128 мм утопленная дръжка вградена дърпане интегрална дръжка за шкаф гардероб

BGN 40.80

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

30 мм кристал Crystal тиква кутия дръжки на гардероба дърпа сребро прозрачно синьо, розово, лилаво скрин гардероб дръжки на вратите Дръжки и модерен

BGN 36.00 38.40

Опис На Производот : Точка Бр : SJ30 PМатеријал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / избриши / сино / розова / виолетоваГолемина на : Дијаметар : 30m Heigh : 38mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10шт чекмедже, шкаф, маса, врата, дръпнете дръжката хромирана дръжка на кабинета хардуер

BGN 62.40

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5030 Боја : CP Материјал : Цинк Легура Карактеристика : Модерна C...

128 мм кристал шкаф кухненски шкаф дръжки на вратите сребърен хром кутия дръжки дръпне 5 96 мм модерно обзавеждане и декорация дръжка

BGN 6.00 6.40

Точка Бр : SJ12896Материјал : месинг со стакло дијамантЗавршувањето на : сребро.Големина на : Дијаметар : 24mm Hight : 24mmДолжина : 115mm heigh : 25мм дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 150mm Heigh : 28mm Дупка простор : 128mm(5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Дръжката на входната врата от неръждаема стомана, дръжка на врата чаша, изравнена дръжка

BGN 25.58

"Мала количина Не е проблем."ве молиме не двоумете се да не контактирате за повеќе информации во секое време.Детални Производ Description Each Пакет Содржи : x2 Вдлабнати врата се Справи соx4 ЗаврткиX1 PIN 55x8 X8 MMСе Справи Со Големинакупот се Справи во Сатенски Нерѓосувачки челикМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки Челик првенство врата се справи со плоча скрие се Справи со рамна повлече справи со Тип Флеш првенство се справи со рамна справи со Рамна Вдлабнати се Повлече Врата се Справи со Објектот.Без ВАЛУТНА125SS Материјал од не 'Рѓосувачки челик 304 Заврши Сатен Нерѓосувачки челик Големина 74mm Кол X13m База од не' Рѓосувачки челик 304 боја на база Сатен Нерѓосувачки челик Бренд Име Chicoo Користење на Станбен и деловен фиокаИспорака Детали За : 1.)Предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата...

20pcs t плъзгаща гайка блок M8 за 40 серия от алуминиев профил слот 8 мм CPC125

BGN 11.20

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Т тип лизгање орев број на Моделот : М8 чекор ширина : 8mm се Применуваат за : Слот 8мм 40 алуминиумски профил Пакет содржина : 20pcs лизгачки орев за слот 8мм 40 алуминиумски профил за време на Испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД...

съвременната мода луксозни планински кристал кутия TV шкаф с дръжки дърпа злато и сребро K9 Crystal вино кабинет дръжки на вратите дръжки на гардероба

BGN 88.00 92.80

Опис На Производот : Точка Бр : SJ338Материјали : цинк легура со кристалЗаврши : златно јасноДолжина : 34mm ширина : 34mm висина : 28mmзавртки : 25мм*1pcs со 1pcs КопчињаПроизводи покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Ретро стил спад пръстени кутия дръжки на гардероба дърпа бронзов скрин врати handes античен месинг колеблив пръстени мебелни дръжки

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : JS2215Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 68mm Heigh : 18mm JM2215 AДолжина : 57mm Heigh : 16mm JM2215 BДолжина : 43mm Heigh : 15mm JM2215 CЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

10шт! Европейската розов кристален мебели за дома дръжка единичен врата копчето за украса на вратите на гардероба и оборудване на кабинета

BGN 48.00 50.88

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Кафез облик дизајн, целосна форма Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира...

Стъпка дупки 96 мм / 128 мм цинк сплав мебелни дръжки кухненски вратата на кабинета на Европейския елегантен стил дръжки дръпнете дръжката железария

BGN 63.00 90.48

започнете Цена : $25.95 Цена : $12.74 Цена : $32.99 Цена : $32.99 Цена : $32.88 Цена : $39.59крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Дупка Теренот 96mm / 128mm Цинк Легура Мебел се Справува со Кујна Вратата на Кабинетот на Европската Елегантен Стил се Справува со Pull Копчиња Хардвер K402Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураДупка Растојание : 96mm / 128mmБоја : Бела боја на слонова коска (Како слика ја покажува)Површина Заврши : Вакуум ПозлатаH масла Растојание 96mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 148×22.6×20.2 mmДупка Растојание 128mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 180×22.7×21.9 mmПакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...