• Ново
Цветни Химикалки Кутия Дърво Дръжки На Шкафа / Ръчни Дръжки Дърпа / Дръжки На Гардероба Дръжки На Гардероба Кухненско Обзавеждане

Цветни Химикалки Кутия Дърво Дръжки На Шкафа / Ръчни Дръжки Дърпа / Дръжки На Гардероба Дръжки На Гардероба Кухненско Обзавеждане

BGN 9.00
BGN 9.28
-3 %
В магазина

Брой продукти

Шарени Дрво Фиока Копчиња Салон Се Справува / Рачно Изработени Копчиња Повлекува / Шкафот Копчиња Кабинет Се Справува Со Кујна Хардвер
Дијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго. (25 mm) Материјал : стакло + Цинк Легура + Илустрација
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Подробности

Цвят:
Бронз, Сребро
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Европейски
Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
Р-019
Спецификации на тангажа на линия:
1 дупка

Те също купуват с този продукт

10шт 10*115 мм в наличност дървена кутия с обков, метални панти за мебели и шкаф хардуер панти за кухненски шкафове KIMXIN W-072

BGN 16.96

Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет...

Модерна просто мода прозрачна акрилна прът кухня wincabinet дръжки на чекмеджета дръжки от плексиглас дърпа 96 мм 128 мм 160 мм

BGN 73.00 76.80

Опис На Производот : Точка Бр : AC160Материјали : цинк легура со акрилЗаврши : clear / сребренаГолемина на : Должина : 40mm ширина : 14mm висина : 38mm една дупкаДолжина : 120mm ширина : 14mm висина : 38mm Дупка простор : 96mm (3.75")Должина : 150mm ширина : 14mm Висина : 38mm Дупка простор : 128mm (5")Должина : 192mm ширина : 14mm висина : 38mm Дупка простор : 160mm(6.3")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

стара малък кабинет линия 50*34*1.0 двойните отвори бронзови панти Декоративно-приложното изкуство аксесоари 20pcs

BGN 20.64

antiqued мали Мебел зглоб 50*34*1.0 двоендупка Бронза шарки, Уметности и занаети додатоци Двојно дупка антички зглоб Спецификации : 50x34x1.0mm Дупка растојание : 36x22mm Површина : Антички Тежина : 17g Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Кабинет хардуер класически Антични дръжка чекмедже и дръжки (C. C.: 128 мм дължина:149 mm)

BGN 84.64

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Гроздобер Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 8139 Боја : AC Материјал : Цинк Легура Крај : AC Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

128 мм мода със Съвременни мебели, писалки блестящ сребърен кухненски шкаф шкаф дръжки на вратите 5 сив хром скрин шкаф дърпа

BGN 12.80

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобра дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

8шт кънтри стил дръжки, черна кутия дърпа дръжката на кухненски шкаф и дръжки мебелни дръжки

BGN 25.00 27.18

Други Популарни Копчиња 8pcs Земја Стил Рачки на вратите Црна Фиока Вади Кујната Кабинет Рачки и Копчиња Мебел Рачки Карактеристики : 100% Сосема NED Висок квалитет и не се слабее, се Формира комплетен сет завртка, погодно да се користи Голем помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел Стил : Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор...

Реколта латунная единичен дръжка сцепление врати, мебели медна дръжка чекмедже на шкафа в килера с винтове, дървена кутия за подарък вино, 1БР

BGN 4.78

број 1 : 33*25мм дебелина : 4mm број 2 : 37*30мм дебелина : 5mm број 3 : 48*41mm дебелина : 2mm број 4 : 57*25мм дебелина : 2mm број 5 : 49*20mm дебелина : 2mm

96 мм стари керамични кухненски шкафове, дръжки на вратите шкафа античен месинг tv маса чекмеджета дръжки бронзови дръжки 3,75

BGN 38.40

Точка Бр : BM96Материјал : цинк легура со керамичкиЗавршувањето на : бронзени / белаГолемина на : Должина : 107mm witdh : 18mm heigh : 30мм дупка простор : 96mm(3.75")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2.5 Дръпна Чекмеджето На Скрин Дърпа Дръжка Хром, Сребро Изтъркан Шик / Кухненски Шкаф Дръжка Дръжка Дръпна Ретро Обзавеждане Изтъркан Шик

BGN 126.40

Материјал : цинк легураБоја : хром сребро.Мерења : Должина : 5.3" (147 mm)Ширина : 1.6" (40 mm)Дупки Простор : 2 1 / 2" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.2" (30 mm)2 навртки вклучени...

Класически стил бронз античен стил шкаф дърпа дръжката на вратата (C. C. 96 мм дължина:205 mm)

BGN 136.66

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Европската Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : HG886396 Боја : СП Материјал : Цинк Легура Крај : CFType : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Половината оверлея 502 висококачествени подвижни панти от неръждаема стомана хидравлични мебелни панти амортисьор буфер панти кабинет

BGN 1.74

Спецификации : 100% Висок Квалитет отстранлив footplate Висока јаглероден челик,7pcs Задебелување на Арм Материјал не ' Рѓосувачки челик, Бакар позлата Хидраулични го исклучите Зглоб 35 MM Првенство Универзална Големина,се Користи за кабинетот кујна шкафот вратата итн Модел : 502(Половина Шалче) Вратата дебелина : 1421mm Отворање на вратата агол : 105 степен затвори вратата агол : 88 степен Дијаметар на зглоб првенство : 35mm Големина : Како следниве фото Тип : 35 MM Куп Железо Core го исклучите Зглоб Пакет се Вклучуваат : 1 X Зглоб со појавување на завртки Детали шоуТежина​Како да се избере моделиКако да се инсталира Како да се прилагоди : Превозот : 1,Без разлика на било кој број може да се испраќаат насекаде низ светот!2,Според вашата земја, ве молиме одберете го најсоодветниот начин на транспорт.3,Кина пост воздух mail , сингапур пост, EMS, DHL, Fedex, Многу земји директни брз транзит4, продавачот не е одговорен за царински давачки и други давачки!Политика на враќање : Во рок од 14 дена од приемот на објектот, објектот може да се разменуваат под следниве услови : Неисправни производи може да се врати за размена.Неотворена и неискористени производи ги исполнуваат условите за размена, враќање или кредит.Сите производи да се врати мора да има нивната целосна оригинална спакувани материјали...

Ретро стил 10шт Европейския антикварен шкаф дръжки на вратите, шкаф шкаф кутия вино кабинет дърпа писалки и химикалки

BGN 88.00 135.36

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Гроздобер Стил 10 PCS Европски Антички Кујната Кабинет Рачки на вратите Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња Дом Q495Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Бронзени (Како Слика Ја Покажува)Дупка Растојание : 160mm / 128mm / 96mm / Една ДупкаПовршина Заврши : Мултислој Electroplating & ПолирањеAnswer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

2018 ограничено време Tiradores Muebles Puxador 10 бр. 89*45 мм за Dragon Shell кухненски шкаф писалки и химикалки кабинет хардуер

BGN 14.00 15.97

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

Високо качество на 10шт класически стил мебелни дръжки шкаф, шкаф, кутия, врата дръжка дръжка дърпа черен

BGN 43.00 61.70

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Висок Квалитет 10 PCS Класичен Стил Мебел Рачки Кабинет Шкафот Фиока Врата се Справи со Копчиња Повлекува Црна K356Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Алуминиум ЛегураH масла Растојание : Една ДупкаБоја : ЦрнаS urface Заврши : Вакуум ПозлатаСпецификации : Должина*Висина*Width= 19×25×19mmСтр ackage Вклучуваат : 10 PCS Мебел Повлече РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

128 мм съвременната мода, мебели, декорация дръжки черно кухненски шкаф химикалки 5 сребърен хром скрин шкаф вратите на сцепление

BGN 12.80

Опис На Производот : Точка Бр : JS142 BМатеријал : Висок Квалитет На Цинк ЛегураЗавршувањето на : Светла хром (сјајна сребрена),црнаГолемина на : Должина : 143mmHight : 25mmДупка простор : 128mm(5")Завртки : 22mm*2 парчиња со 1pcs РачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

96 мм модерен прост черно-бял мебелни дръжки бяла, керамична кутия шкаф издърпайте дръжката черен капачка черупки скрин врата дръпнете дръжката

BGN 90.00 94.40

Опис На Производот : Точка Бр : T12Материјал : керамички со цинк легураЗаврши : бела црнаГолемина на : Должина : 107mmHeigh : 30ммШирина : 38mmДупка простор : 96mmЗавртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Платформа татами скрита под леглото дръжка дръжка на шкафа кутия от неръждаема стомана вградена невидима тъмна дръжка към дръжката на вратата

BGN 23.81

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Боја : Розова Стил : Модерна DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : XF923 Материјал : не ' рѓосувачки челик Тип : Фиока душекот Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Боја : розова C...

10шт старинни месингови Бен дръпна черупката дръжки на шкафа кутия дърпа кухненски шкаф дръжки на вратите старинни мебели железария

BGN 12.14

10 PCS Гроздобер Месинг Бин Повлече Школка се Справи со Кабинетот Фиока Вади Кујна Шкафот Вратата Копчиња Античките оков за МебелКарактеристики Материјал : Железо Големина : 82mm*35mm*18mm Додаток : завртки се вклучени Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

20 бр/лот CC=0 мм американския стил на черен цинк кухненски шкаф мебели шкаф квадратна дръжка дръжка дръпна дърпа дръжката дръжки

BGN 50.40

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.CC=0 MM, Значи Една Дупка (Knob)Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

128 мм ретро беда разположи инсталирате сам кухненски шкаф дръжки на вратите на гардероба розово бял син керамични чекмеджето на шкафа се дърпа дръжки

BGN 32.00

Точка Бр : TC150128Материјал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на предметот : антички бронза црна, розова сина, белаГолемина на : должина : 150mm ширина : 18mm висина : 35mm дупка простор : 128mm(5")Завртки : 12mm*2 парчиња со 1pcs РачкиПроизводи покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...