• Ново
50 бр. / лот средният размер на татуировки притежателя мастило пръстени перманентен грим лесно пръстен контейнер мастило / чаши капачки татуировки доставка

50 бр. / лот средният размер на татуировки притежателя мастило пръстени перманентен грим лесно пръстен контейнер мастило / чаши капачки татуировки доставка

BGN 12.00
BGN 14.38
-17 %
В магазина

Брой продукти


Трајна Шминка Тетоважа Пластични Прстен мастило чаша носителот
Оваа шминка мастило капа прстен е специјално наменета за искусни професионалци
Се користи за Апликација на веѓите, eyeliner и усна шминка
Тоа може да се користи за makup бои, како и
Тоа е многу погодно и безбедно да се носи купот околу прст, бидејќи pegment или мастило нема да се подели.
Пигмент Првенство има совршена големина за повеќето тетоважа е

Подробности

Тип:
Аксесоари за татуировки
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
68
търговска марка:
яллвин

Те също купуват с този продукт

Нов стрелка верига фалшиви къна Менди временни метални татуировки етикети жени гривна Jewel постави ръка ръкав татуировки селфи GYH094

BGN 1.33

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!1 PC Стрелка Синџири Лажни Хена Mehndi Привремен Метален Тетоважа Налепници Жените Хривнија скапоцен камен Паста Рака Ракав Тетоважа Selfie GYH094Големина : 21*15cmВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : YH098, YH112..Ако не е оставена порака, ние ќе брод на тетоважа како главна фото...

10шт китайски думи временни татуировки, боди-арт етикети водоустойчив стил на татуировките начало декор стикер на стената 10.5*6 cm.

BGN 2.00 2.43

Карактеристики : Водоотпорен материјал може да се задржи неколку дена.Безбедно и професионални материјали, за употреба со уверување.Лесно да се отстрани со бришење со алкохол или со кожата крем.Одлични за телото уметност употреба.Направи што повеќе специфичен и привлечни.Спецификации : Предмет : Тетоважа НалепнициМатеријал : Увезени AB лепак + заштита на животната средина мастилоБоја & Шема : Како на сликатаКоличина : 10 листовиГолемина : Прибл...

Перманентен грим машина комплект професионален вежди татуировки хранене татуировки, грим обзавеждане набор от инструменти за DSH-0066 10-0112

BGN 72.51

Трајна Шминка машина за Полнење Професионални веѓа тетоважа машина за напојување tatoo сочинуваат опрема алатка поставите DSH0066Вовед : Дали сакате да се преструктурираат веѓите се обликуваат вашиот својствени квалитет? Оваа веѓа тетоважа машини за полнење е неопходна за полнење за тетоважа веѓа, Тоа може да создаде ласкави веѓата форма за вас, врз основа на вашите индивидуални лицето форма...

100 бр./лот Laminas Agulhas Tebori Microblading 21 U игли за перманентен грим татуировки игли 21 Flex нож за вежди ръчна дръжка

BGN 26.00 31.98

100pcs / многу Laminas Agulhas Tebori Microblading 21 У игли Трајна Шминка Тетоважа Игла 21 Flex Ножеви за Веѓа Прирачник ПенКарактеристики : Поединечно спакувана,за еднократна употреба самокостим за manaul тетоважа машина пенОпис : · Индивидуално спакувани,за еднократна употреба самоодговараат на прирачникот тетоважа пенСечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челикСтерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација УпатстваСупериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барањаИгли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.По сечилото имаат 21 игли.Дијаметар на секоја игла : 0.2 мм.Дебелина : 0.6 mm.Пакување Предмет : тетоважа игли сечилото × 100pcs

Перманентен грим на вежди татуировки практика на кожата за обучение PMU начинаещи Практика на кожата на лицето

BGN 22.00 24.00

10pcs Permanet Шминка Веѓа Тетоважа Пракса на Кожата за Обука PMU Почетник Пракса Лицето КожатаСпецификација : Трајна Шминка Пракса Кожата одговара за очи & веѓите вежбајте шминка,таа е направена од напредна наука и технологија материјал, произведен и според луѓето на кожата...

250шт за еднократна употреба татуировки чист мат плат-водоустойчив медицинска хигиена лична хартия покривки мат листове татуировки аксесоари нова

BGN 31.00 41.60

250pcs за Еднократна употреба Тетоважа Чиста Подлога Крпа Водоотпорен Медицински Хигиена Лични Хартија Tablecloths Мат Листови Тетоважа Додатоци НовиКарактеристики : Професионални дезинфекција, хигиена и удобен...

Безплатна доставка на 10 бр. Microblading tebori Pen ППР Microblade притежателя игла вежди перманентен грим ръчно изработени татуировки дръжка-B5

BGN 34.00 42.67

Бесплатен Превозот 10pcs Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носителот веѓа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа ПенБ5 Функција : Прирачник Microblading Пенкало мала тежина Lockin уред на Повеќе стабилност, помалку вибрации Packge : Tebori Microblading Пенкало *10 компјутери

3R (игла +напътствия всяка 50pcs ) професионални постоянни капачки, игли, машини състав за устни и вежди

BGN 10.00 14.08

Трајна Шминка Машински Игли +Совети Големина : 3 RL Количина : (Игли +Капи секој 50pcs) Игли Пакет : Зелена / Сина Игли дијаметар големина : 0.35 / 0.4 MM Совети дијаметар големина : 5 MM

8шт временни татуировки за мъже, жени водоустойчиви етикети метален грим 3D лък цветя татуировки Флаш боди арт

BGN 4.00 6.38

8pcs Привремени Тетоважи, За Маж Жена Водоотпорен Налепници Метален Шминка 3 D Bowknot Цвет Тетоважи Флеш Телото УметностУпотреба : Привремени тетоважи за тело, козметика и уметност;Вода доказ и дека тоа може да се чуваат на 710 дена.Како да се користи?1...

CHUSE Permanent Makeup Pigment Pro Green Coffee Tattoo Ink Set For Eyebrow Lip Eyeliner Make Up Microblading Rotary Machine M268

BGN 27.00 30.19

CHUSE Трајна Шминка Пигмент Про Зелено Кафе Тетоважа Мастило Сет За Веѓа Усни Eyeliner Сочинуваат Microblading Ротари Машина M268Опис:Пигмент хроматска побрзо и бои се задржи повеќе издржливи, тие ќе прават кожата се чини дека има тридимензионален ефект по dualchromatication ако се стави малку concertrated течност во бои...

20piece 5RL Tattoo needles Charmant / Liberty permanent makeup machine needle tattoo needle for eyebrow устни liner четки tool tattoo

BGN 23.00 31.84

Пакување : 5 R * 1bag (20pcs)1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5...