• Ново
Татуировка дръжка с игли 30 бр./кор. 19 мм кръгла подложка 5RL черно еднократни игли за татуировки 3/4 дръжка на върха на тръбата кастрирани

Татуировка дръжка с игли 30 бр./кор. 19 мм кръгла подложка 5RL черно еднократни игли за татуировки 3/4 дръжка на върха на тръбата кастрирани

BGN 26.00
BGN 36.48
-29 %
В магазина

Брой продукти

Тетоважа Зафат Со Игли 30pcs/Кутија 19mm Круг Лагер 5 RL Црна Расположливиот Тетоважа Игли 3/4" Зафат Цевка Совет Sterilized Опис Името Тетоважа Игли Материјал 316 од не ' Рѓосувачки Челик Количество 30 PCS
големина на :
1 RL 3 RL 5 RL 7 RL 9 RL 11 RL 13 RL 15 RL
3 RS 5 RS 7 RS 8 RS 9 RS 11 RS 13 RS 15 RS
5 F 7 F 9 F 11 F 13 F 15 F
5 M1 7 M1 9 M1 11 M1 13 M1 15 M1
5 M2 7 M2 9 M2 11 M2 13 M2 15 M2
5 RM 7 RM 9 RM 11 RM 13 RM 15 RM ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да напомена која големина сакате, кога ќе го поставите цел.или ние ќе ви испратиме 30pcs 5 RL или 3 RL.ви благодариме

Подробности

Тип:
Татуировка Сцепление
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
ДЖАРСИ.
Расходный материал:
ДА
Форма:
Кръг
Номер На Модела:
3РЛ/5РЛ
Тип:
еднократни химикалки татуировки
Пакет:
30PCS / BOX
евтини татуировка машини Китай:
евтини татуировка машини Китай
Модел:
татуиране с пълно оборудване
Модел:
татуировка прихващане с игли
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт

Angel Letter Words Hollow Tattoo Шаблони, Жени, Момичета, Деца Тялото На Ръка, Ръце, Крака Крака Татуировки, Изкуство Шаблон За Аэрографа Бои

BGN 1.06

Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Ангел Писмо Зборови Шупливи Тетоважа Stencils Жените Девојка Деца Тело Рака Раце Нозе Нозе Уметност Тетоважа Образец За Airbrush БојаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Повратни информации Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Animal World Temporary Tattoo Stickers, Акварел Бухал Лебед Кон Фалшиви Татуировки Красотата Карикатура Деца, Момичета, Момчета Tattos Body Arm Art

BGN 1.38

Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Животински Свет Привремена Тетоважа Налепници Акварел Був Swan Коњ Лажни Тетоважи Beatuy Цртан Филм Деца Девојчиња Момчиња Tattos Тело Рака УметностГолемина : 21*15cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

50 бр. / кор. смесени партия за еднократна употреба стерилизирани игли за татуировки 5RM, 7RM, 9RM, 11RM, 13RM, 15RM кръг игла за татуировки Magnum

BGN 20.00 20.75

Ви благодариме за Повлекува од Добро да се Купи Продавница50pcs / кутија Меша Многу Расположливиот Sterilized тетоважа игли 5 RM,7 RM,9 RM,11 RM,13 RM ,15 RM Круг Магнум Тетоважа ИглиОпис : Име : Рамни Shader Тетоважа ИглаМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКоличина : 50 PCSСледните игла големини се слободни да изберат, Минималната количина за секоја големина треба да биде 10pcs ,па можете да го изберат 5 игла големини.Достапни Тетоважа Игла : 5 RM Круг Магнум Тетоважа Игла7 RM Круг Магнум Тетоважа Игла9 RM Круг Магнум Тетоважа Игла11 RM Круг Магнум Тетоважа Игла13 RM Круг Магнум Тетоважа Игла15 RM Круг Магнум Тетоважа ИглаСлика ШоуПочитувани Купувачи : Ве молиме оставете масажа да ни кажете на Тетоважа Игла Големини можете да изберете ,ние ќе го испрати како вашето барање .Ако не го избере,ние ќе ви го испратиме по случаен избор.Ви благодариме за соработката.Среќен Шопинг!

Игла за татуировки перманентен грим 16pin наклон стерилизирани игли за татуировки от неръждаема стомана бродерия вежди Microblading игла

BGN 6.00 7.98

modname=ckeditorЗа Тетоважа Машина Игла Сина 16pin Тетоважа Игли Eyebrown Needls Усна Игла Sterilized Нерѓосувачки Челик 3 D Везови Веѓа Трајна Шминка Microblading Игли Врвен КвалитетОпис : Тетоважа сечилото веѓа За Прирачник за Трајна Шминка Пен1.Точка име : тетоважа сечилото microblading игли2.Се користи за : веѓа везови3...

Водоустойчив временен стикер татуировки clown татуировки пренос на вода Флаш татуировки фалшиви татуировки за жени, мъже, деца 439

BGN 1.00 1.42

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Безплатна доставка, 100 смесени листа дизайнерски шаблони за боди-живопис блясък временен набор от татуировки

BGN 52.88

Бесплатен превозот 100 Мешан Дизајн Листови Stencils за Тело Сликарство Сјајот Привремена Тетоважа КомплетГолемина : 11*8 CMweighe : 0.2 KGТетоважа Stencils за Телото Уметност, Сликарство Сјајот Тетоважа,100 листови мешани дизајни.Топло Ве Потсетам : 1.Купувачот ќе добие 100 листови на висок квалитет stencils.2.Ние вкупниот имаат повеќе од 1000 дизајни за да го изберете.повеќето се најновите 2014 година.3.Можете да ми кажете моделот броеви(Секој дизајн има голем број на долниот десен агол) или од вашето сакаат, ние ќе го одберете дизајни според вашето барање.ако не,ние ќе бидеме случајни шема.4.Сите се сосема нови со одделни пакување, совршен за да ги препродаваат.Користејќи Метод : 1.Изберете дизајн сакате и кора исклучување на бела подлога.2.Осигурете се дека кожата е сува пред примена на налепница...

Продажба на едро-10000шт асорти за еднократна употреба стерилни игли за татуировки смесени размер за татуиране мастила чаша съвети комплекти се продават FreeshippingDHL

BGN 1494.00 1572.78

Ви благодариме за Повлекува од Добро да се Купи ПродавницаКоличина : 10000 PcsМатеријал : Медицински челик 316 LСледните игла големини се слободни да изберат, Минималната количина за секоја големина треба да биде 50pcs или повеќе на 50pcs (50pcs / pack)...

Вежди от неръждаема стомана Microblading инструмент 10шт Microblade дръжка перманентен грим доставка

BGN 38.00 47.98

Нерѓосувачки Челик Кафеава Боја Microblading Сечилото Алатки За Трајна Шминка МатеријалиФункција : Microblading Пен се Справи со Упатство Веѓа Тетоважа Пенкало Автоклав Безбедно Се Ножеви Цврсто Flex Игла, Круг од 3 до 9 Точка Игла Совршен Тежина и Должина за да се Справи со​Packge : 10pcs * Microblading Сечилото Алатка

Безплатна Доставка 5 Цвята Професионален 1818 Молив За Вежди Водоустойчив Молив За Вежди Перманентен Грим, Козметични Средства За Красота

BGN 27.00 28.80

5 Бои Професионални 1818 Веѓа Молив Водоотпорен Веѓа Молив Трајна Шминка Естетската Убавина Алатки Спецификација : *100% Сосема нов и висок квалитет *долготрајни,водоотпорен,Природен изглед *Боја : црна,сива,кафена,природни кафена,светло кафеава *Quanty : 5pcs, се меша бои, ако не сакате меша бои,pls дозволете ни да знам што боја ви се допаѓа,ние ќе ви ја испратиме стоката како на вашите барања...

Изключителен Диамант Crystal Лъвска Глава Временна Татуировка Стикер За Мъже, Жени, Ръка, Крак Фалшиви Татуировки Водоустойчив Геометрия Татуировки Стикер

BGN 1.73

25 Ексклузивни Дијамант Кристал Лав Главата Привремена Тетоважа Налепница За Мажи Жени Рака На Нога Лажни Tatoo Водоотпорен Геометрија Тетоважа НалепницаГолемина : 21*15cmИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачи одговорност.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

Rocooart RC-057 червена ягода фалшиви татуировки сладки плодове водоустойчив временни татуировки етикети момичета Taty Tatuagem за деца жени

BGN 2.08

Rocooart Симпатична Овошје Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници Црвено Јагода Лажни Тетоважа Tatuagem Девојки Taty За Деца ЖенитеСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа РК серијаПроизвод Големина:10.5 x 6 СМКорисни време : 57daysПакување Количина...

Shelldhard 2 Листа Птици Татуировки Етикети Водоустойчив Черен Временни Летящи Птици Фалшиви Татуировки Етикети За Боди Арт

BGN 1.00 1.04

HB0016134Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПВЦБоја : Црна, Како на сликата покажуваГолемина : прибл...

Роза Временна Татуировка Геометрична Акварел Горското Племе Черен Лос Прекрасни Деца Татуировки Секси Жени Етикети Водоустойчив Татуировки Паста

BGN 1.38

Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Роуз Привремена Тетоважа Геометриски Акварел Шума Племето Црна Elk Прекрасна Детска Тетоважа Секси Жени Налепници Водоотпорен Tatoos ПастаГолемина : 21*15cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Продажба на едро 50шт за еднократна употреба стерилизирани игли 7RLTattoo от неръждаема стомана, кръгла подложка за татуировки игли Безплатна доставка

BGN 49.00 51.98

Ви благодариме за Повлекува од Добро да се Купи Продавница7 RL 200 PCS / Set Расположливиот Sterilized Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик Круг Лагер тетоважа игла за тетоважа зафат тетоважа машинаОпис : Име : Круг Лагер Тетоважа ИглиМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКоличина : 200 PCSГолемина : 0.30 mm,Тркалезни лагер 7 (7 RL) Количеството : 4box(50pcs / кутија,1 lot=5box)Слика Шоу

Топ мотор алуминиев перманентен грим на Ротари татуировочная машината дръжка за грим на вежди устни безплатна доставка

BGN 109.00 115.09

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи ПродавницаТоп Мотор Алуминиум трајна шминка Ротари Тетоважа Машина Пенкало за Козметика Веѓа Усни бесплатен Превозот​Опис на производот : * Одлично за Eyeliner, Веѓи, Усни лагер, Полн усна боја за Коса, симулација, градите areola, лузна camouflaging / реконструкција и tattooing...

Microblading Игла Двойни Редиците На 15 Игли Наклонени Игли За Татуировки, Грим Нож Перманентен Грим Microblading Аксесоари Наклон

BGN 7.98

Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Игли Microblading Материјали 2 Реда 15 Игли Beveling Игли Веѓата Везови Тетоважа Иглички 10pcs Тип : 2 реда 15 игли Облик : beveling Броеви на игли : 15 Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Еластична и остри Добра пенетрација и малку краста Може да се направи подобро и природни магла веѓа Пакет 10pcs x 2 реда / 15 игли

1бр горещ черен бял голям мистериозния арабски шрифт временна татуировка черно Менди думи стил водоустойчив стикер татуировки

BGN 1.00 1.44

Ви благодариме за шопинг со нас!Големина : 114*210mmКоличина : Поставување на 1 листови.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или Eпакет , може да се следи во текот на подигање на испорака.Карактеристики : Трае насекаде од 2 5 дена. Водоотпорен и нетоксични. Ние ги користиме EN713 (тешки метали тест) одобрени мастило. Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Вклучува тетоважа примена на инструкциите. Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.【 Производ слики】​P...

Перманентен грим дръжка машина вежди татуировка пистолет боди-арт грижа за лицето татуировка обзавеждане професионална татуировка грим комплект за DSH-0067

BGN 65.00 72.00

Трајна Шминка Пенкало Машина Веѓа Тетоважа Пиштол Телото Уметност, Лицето за Нега на Tatto Опрема професионални тетоважа сочинуваат комплет DSH0067Вовед : Дали сакате да се преструктурираат веѓите за да ги претстави своите својствени квалитет? Оваа тетоважа веѓа машина за полнење е неопходен за полнење за веѓа tattooing...

Боди-арт временни татуировки Златна светкавица метална татуировка на ръката ръкави стикер къна жени бижута водоустойчив за вълк, елен, Орел

BGN 1.00 1.42

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Професионален висококачествен пигмент татуировки ППР Microblading пигмент е перманентен грим на вежди и устни татуиране мастила дълбок кафе

BGN 11.00 22.38

modname=ckeditorДлабоко Кафе Висок Квалитет PCD Професионални Веѓа Микро Тетоважа Мастило Усни Microblading Трајна Шминка Пигмент 1 парчеPCD Трајна Шминка Мастило Веѓа Тетоважа МастилоЈачина на звук : 15mlБоја : Длабоко КафеТежина : 26gMeterial : Состав на вода , глицерин...