• Ново
Всичко е ново актуализиране на Aurora II Tattoo Power Supply Tattoo Power Tattoo Machine Power LED Display Tattoo Power Suplly

Всичко е ново актуализиране на Aurora II Tattoo Power Supply Tattoo Power Tattoo Machine Power LED Display Tattoo Power Suplly

BGN 71.00
BGN 139.01
-49 %
В магазина

Брой продукти

Нови Критични Тетоважа АУРОРА II Напојување Тетоважа Моќ За Производот
Спецификации : Боја : Сребрена/Црна Димензии : 2-7/8" дијаметар, 1-3/4" висина и Тежина : 6.4 оз Излезен Напон : 1.5 v - 17v Компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини User-friendly ротари контрола притисни knob за да го вклучите/исклучите, исклучете режими, и промена на напон Боја на промена на напон индикатор Две подножјето на возилото режими за сликање - одржува или еден Скок-проектот на владата функција за ротари тетоважа машини 1/4" моно џек влезови за стандард клип мозок и подножјето на возилото (подножјето на возилото не е потребно да се кандидира) CNC-машински елоксирани алуминиумски домување Вградени магнети и силиконски костец дозволите за користење на различни површини адаптер вклучуваат

Подробности

Цвят:
Черен, Сребрист
Тип:
Аксесоари за татуировки
Материал:
метален пластмаса
Номер На Модела:
Източник на захранване AURORA II
търговска марка:
ЮНИ. М

Те също купуват с този продукт

Боди-арт временни татуировки Златна светкавица метална татуировка на ръката ръкави стикер къна жени бижута водоустойчив за вълк, елен, Орел

BGN 1.00 1.42

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Русалка цвете кухи шаблони татуировки жените момичета, деца боди-арт ръка фалшиви водоустойчив модел татуировки стикер боди-арт HG99

BGN 1.06

Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Сирена Цвет Шупливи Тетоважа Stencils Жените Девојка Деца Телото Уметност Рака Лажни Водоотпорен Тетоважа Образец Налепница на Телото Уметност HG99Големина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Повратни информации Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Водоустойчив временен стикер татуировки clown татуировки пренос на вода Флаш татуировки фалшиви татуировки за жени, мъже, деца 439

BGN 1.00 1.42

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Rocooart RC-057 червена ягода фалшиви татуировки сладки плодове водоустойчив временни татуировки етикети момичета Taty Tatuagem за деца жени

BGN 2.08

Rocooart Симпатична Овошје Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници Црвено Јагода Лажни Тетоважа Tatuagem Девојки Taty За Деца ЖенитеСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа РК серијаПроизвод Големина:10.5 x 6 СМКорисни време : 57daysПакување Количина...

1бр горещ черен бял голям мистериозния арабски шрифт временна татуировка черно Менди думи стил водоустойчив стикер татуировки

BGN 1.00 1.44

Ви благодариме за шопинг со нас!Големина : 114*210mmКоличина : Поставување на 1 листови.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или Eпакет , може да се следи во текот на подигање на испорака.Карактеристики : Трае насекаде од 2 5 дена. Водоотпорен и нетоксични. Ние ги користиме EN713 (тешки метали тест) одобрени мастило. Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Вклучува тетоважа примена на инструкциите. Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.【 Производ слики】​P...

Стерилизирани игли за татуировки 10шт 1rl за еднократна употреба на веждите, устните, перманентен грим бродерия татуировки машина плоски игли за татуировки на храна

BGN 10.00 15.98

Sterilized Тетоважа Игли 10 Pcs 1 RL за Еднократна употреба Веѓа Усна Трајна Шминка Везови Електрични Тетоважа Машина Пенкало Рамен Игли Тетоважа Снабдување на ДодатоциОпис На Производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик со транспарентна пластика школка.Sterilized со E...

50шт 1/3/5RL за еднократна употреба Микроблейдинговые игла за татуировки и уши, перманентен грим игли за татуировки, аксесоари за вежди

BGN 10.00 11.97

50pcs 1.3.5 РЛ Расположливиот Microblading Тетоважа Игли и Совети Трајна Шминка Игли Тетоважа Додатоци За Веѓи Карактеристики : Количина : 50 PCS Игли+ 50 PCS Совети...

Продажба на едро-10000шт асорти за еднократна употреба стерилни игли за татуировки смесени размер за татуиране мастила чаша съвети комплекти се продават FreeshippingDHL

BGN 1494.00 1572.78

Ви благодариме за Повлекува од Добро да се Купи ПродавницаКоличина : 10000 PcsМатеријал : Медицински челик 316 LСледните игла големини се слободни да изберат, Минималната количина за секоја големина треба да биде 50pcs или повеќе на 50pcs (50pcs / pack)...

Топ мотор алуминиев перманентен грим на Ротари татуировочная машината дръжка за грим на вежди устни безплатна доставка

BGN 109.00 115.09

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи ПродавницаТоп Мотор Алуминиум трајна шминка Ротари Тетоважа Машина Пенкало за Козметика Веѓа Усни бесплатен Превозот​Опис на производот : * Одлично за Eyeliner, Веѓи, Усни лагер, Полн усна боја за Коса, симулација, градите areola, лузна camouflaging / реконструкција и tattooing...

Роза Временна Татуировка Геометрична Акварел Горското Племе Черен Лос Прекрасни Деца Татуировки Секси Жени Етикети Водоустойчив Татуировки Паста

BGN 1.38

Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Роуз Привремена Тетоважа Геометриски Акварел Шума Племето Црна Elk Прекрасна Детска Тетоважа Секси Жени Налепници Водоотпорен Tatoos ПастаГолемина : 21*15cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Стерилни 50 бр татуировки игли 15RL бели татуировки съвети 15R комплект за татуировки игли за еднократна употреба и бели тръби комплект от 100 бр. / лот

BGN 20.00 20.61

ви благодариме за купување во нашата продавница ! Тетоважата игли се незаменливи алатки за tattooing Тие се изработени од високо квалитетен материјал, безопасни за човечкото здравје...

Вежди от неръждаема стомана Microblading инструмент 10шт Microblade дръжка перманентен грим доставка

BGN 38.00 47.98

Нерѓосувачки Челик Кафеава Боја Microblading Сечилото Алатки За Трајна Шминка МатеријалиФункција : Microblading Пен се Справи со Упатство Веѓа Тетоважа Пенкало Автоклав Безбедно Се Ножеви Цврсто Flex Игла, Круг од 3 до 9 Точка Игла Совршен Тежина и Должина за да се Справи со​Packge : 10pcs * Microblading Сечилото Алатка

Angel Letter Words Hollow Tattoo Шаблони, Жени, Момичета, Деца Тялото На Ръка, Ръце, Крака Крака Татуировки, Изкуство Шаблон За Аэрографа Бои

BGN 1.06

Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Ангел Писмо Зборови Шупливи Тетоважа Stencils Жените Девојка Деца Тело Рака Раце Нозе Нозе Уметност Тетоважа Образец За Airbrush БојаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Повратни информации Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Rocooart RC Fantacy Lotus Design водоустойчив временни татуировки етикети за красиви цветя фалшиви татуировки Taty Tatuagem за ръце

BGN 1.00 2.08

Rocooart Fantacy LotВодоотпорен Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Убави Цвеќиња, Лажни Тетоважа Tatuagem Taty За Рака ГрбСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart тетоважа РК серијаПроизвод Големина:10.5 x 6 СМКорисни време : 57daysПакување Количина...