• Ново
Старинни лампи, Висящи осветителни тела от алуминий едно гърне злато индустриален стил вътрешно осветление ресторант бар лампа

Старинни лампи, Висящи осветителни тела от алуминий едно гърне злато индустриален стил вътрешно осветление ресторант бар лампа

BGN 62.00
BGN 65.60
-5 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип Елемент:
Висящи Лампи
търговска марка:
qiseyuncai
Техника:
Боядисаната
Материал На Корпуса:
Алуминий
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Гаранция:
1 година
Брой източници на светлина:
1
Приложение:
Фоайето
документ:
CCC, CE, RoHS
Завърши:
Матиран Никел
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Дали диммируемым:
No
Стил:
Реколта
Базов Тип:
E27
Напрежение:
90-260V
Материал:
Алуминий
Място:
Хол, Кабинет
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Цвят На Абажура:
Черен
Номер На Модела:
D

Те също купуват с този продукт

Китайските дървени висящи лампи супени чаени къщи коридори балкон вход кръгли лампи, Висящи лампи ZA ZL508

BGN 232.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавницаНие внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : дрво + ПВЦ абажур[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : полиран[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе одговара на вашата земја)[Size] : види подолу

Art decor modern design chandelier lighting AC110V 220V блясък cristal LED

BGN 180.00 300.80

Точка Име : Сликарство Таванот ЛустеротБоја : ЦрнаМатеријал : Железо+СтаклоЗаврши : ПолиранНапон : AC110 V / AC220 V240 VСветилки Носителот : E14*Макс 40 WАпликацијата Простор : 1015 метри квадратниАпликацијата Места : Седи Соби / Спални Соби / Студија Соби / Ресторан / СобиАпликацијата места : седи соба / спалната соба / студија соба / ресторан / дневна соба Бесплатно замена за скршени делови во транспортот.

Съвременен творчески дъб трапезария led плафониери лампа САМ home deco хол акрилни многослоен тавана лампа

BGN 255.00 318.40

r n led таванот светла за Дневна соба foyer deckenleuchten затворен современи дрвени led таванот светилка телаосветленоста dimmable : не само светлината dimmable но, исто така, боја прилагодлива температура ( топло бела боја на природна бела да кул бело )детали за производот : Големина : 3 кат L73x W47cm 48 W2 кат L73x W47cm 48 W3 кат L62x W62cm 48 W2 кат L62x W62cm 48 WГлавните Материјали : Хардвер+Акрил+ДАБОВИНапон : 110240 VDimmable : YES+далечинска контрола (само светлината dimmable)температура на бојата : топло бела 30003500 природна бела 40004500 K кул бело 60006500 KИзвор на светлина тип : LED ЧиповиОдговараат за местото : дневна соба ,трпезарија ,студија соба, спална соба, ресторан и сл.Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail...

Безплатна доставка модерен нов дизайн нисък таван led източник на светлина мини европейски стил Chihuly ръчно бластване стъклен полилей

BGN 688.00

Состојба : Brand New & Висок КвалитетТип : Дома декор Рака Разнесени Murano Стакло ЛустеротМатеријал : СтаклоБоја : како што е прикажано во pitureКоличина : 1 PCГолемина : H60*W60cmНие сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква со слики.ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Во Однос На Бојата Палета : Во однос на инсталација : Инсталацијата не е лесно, Можете да остатокот се уверам во врска со ова,ние ќе снабдување инсталацијаинструкции чекор по чекор на англиски јазик во тетрапак.И ако имате било какви прашања,можетесамо може да се чувствуваат слободно да ни остави порака.Во однос на извор на светлина : Ние користиме мали посебно Висок квалитет на Led светло,можете да изберете бела светлина или топлаизвор на светлина според вашите барања.Ако нема посебни барања,ние ќе снабдувањебела извор на светлина.Во однос на Сертификатот : Сите на нашите led светла се CE / UL потврдија!Во однос на Времето за Производство : Речиси сите лустери треба за 2 недели да се произведе.Ако ви требаитно,ве молиме порака од нас и ќе имаме discusion.Во однос на Кршење на Проблемот : Ова никогаш нема да биде проблем за нас или на вас.Ние ќе обезбеди околу 510% резервниделови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.Кога имаш скршеното стакловие не треба да се грижите,тие се уште ќе биде доволно ако скршени квантитетот не е толкуголема.Како знаеме дека тие се кревка стакло, а некои може да бидат скршени.Но ние имамемногу професионално искуство во пакување материјал и посебно пакување начин, така штопакетот ќе биде безбедно.Во однос на нашите уметнички дела пример дека нашите клиенти испратени до нас : Во однос на нашата Фабрика : Во однос на нашата пакетСекој стакло беше спакувани одделно од густа пластична пенаНие се стави оваа пластична пена помеѓу стакло за да се гарантира стакло безбедностНие ги користиме 5 слој дебел картон за безбедно превозот,дури и луѓе може да застане на овој картон!За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние го поздравуваме вашиотvist и ви благодариме повторно за на шопинг!.

21 Ретро Селски Цветя, Висящи Лампа Реколта Стъклопис Тифани Окачен Лампа За Декорация На Дома Лампа E26/E27, Лампа P749

BGN 335.98

СпецификацииРетро Цвеќиња Превртена Виси СветлинаДимензии20.9"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL749

Промишлена метална клетка завъртане на главата балкон плафониери американски ретро кънтри коридор тавана лампа антре тавана лампа

BGN 126.21

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : метал Таванот Светлина Димензии : Ширина 10cm, Висина 30cm (3.9" x 11,8") Извор на Светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V Материјал : метал Пакет се вклучени : 1*таванот светлина***Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

KINLAMS LED тавана лампа LED кръгова светлинна плоча с 2.4 G цветни водача дистанционно управление RGB + топъл бял+студен бял комплект

BGN 27.00 38.72

KINLAMS LED Таванот Светилка LED Кружни светлина плоча со 2.4 G Шарени Далечински Управувач Возачот RGB+Топло Бела+Ладно Бела поставено на Таванот Светилка LED Осветлување Плоча : Моќност : 12 W 18 W 24 W 30 W 36 W RGB само : 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : Топло бела / Бела : 5730,RGB : 5050 Влезен Напон : AC165265 V Лумен : 5060lm / LED 100lm / W Боја : Бела + Топло бела / Бела + Топло Бела + RGB Боја Температура : Бела(6000 K6500 K) Топло Бела(3000 K3500 K) Боја Redering Индекс : >90 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 120 Агол Живот : 50000 часа LED Далечински Управувач Возачот : 2.4 G RF Далечински Контролер + LED Драјвер Влезен напон : AC220 V Промена на Бојата : Белата Топло бела / Бела Топло Бела RGB Контрола тип : Копче за Контрола / Допир Контрола Пакување заедно со : 1pcs LED Осветлување Плоча 1set 2.4 G RF Далечински Управувач Возачот ( Копчето Контролер Set / Допир Контролер Set / RGB Контролер Сет ) Напомена : Копчето Контролер Сет со Двојна Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела, без RGB ) Допир Контролер Сет со Двојна Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела, без RGB ) RGB Контролер Сет со RGB Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела + RGB) Апликации : 1.Вратете го во затворена просторија таванот светлина 2.Училиште / Универзитети / Hosptial 3.Конференција / сала за состаноци , Шоу Соба 4.Комерцијални Комплекси 5.Фабрики / 6 Канцеларии.Суперпазари 7.Станбени / Институција згради Сертификација : CE / ROHS / FCC

IWHD Led висящи лампи съвременната мода дървени висящи лампи Lamparas de techo colgante moderna Creative Living Room Hanglamp

BGN 254.40

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја, Модерен Димензии Тела Висина 19cm Тела Ширина 42cm Тела Должина 42cm Синџир / Кабелот Должина 95cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензии 15см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Max5 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал дрво Тегови Нето Тежина(kg) 7kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Кафене 3 бр черен железен висящ лампа Suspesion със стъклен капак на лампата за хранене led окачен лампа с кухненски светлина Lamparas

BGN 249.60

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : насликани метална база + стакло lampshades*Големина / димензија : Круг базабаза е Пречник 24 цм ,Висина 90 см (должина бара,висина прилагодливи)Правоаголна основаДолго 50cm, на Висина од 90 см (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E27 , 3 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)Боја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478] најпопуларнитеТаванот Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).

Безплатна доставка AC LED гъвкави дизайн на домашен светлината на кристален полилей лукс

BGN 1760.00

Бесплатен Превозот AC LED Пргав Дизајн Дома Светлина Кристал Лустерот ЛуксузГолемина : W70cm*H100cm(W28"*H40")(100% рака разнесени DIY инсталација на производот, готови производи, ќе биде малку различен од оригиналната слика шоу, бидејќи на рака разнесени и различни intallation начин.)За лустерот : Уметноста стакло осветлување со единствена пресврт...

IWHD Бял Едисон стари висящи осветителни тела осветителни Тела скандинавски стил loft промишлен окачен лампа, окачена лампа Лампа

BGN 62.00 72.90

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Висша мода модерни таван, висящи лампи за вътрешно декоративно осветление

BGN 1984.00

Високата Мода Модерна Таванот Виси светла Затворен Декоративни ОсветлувањеГолемина : W60cm*H120cmНашите стакло се 100% рачно изработени и производството може да се погледне малку различни од оригиналната фотографии.C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

Китайски едно парче дървен окачен лампа хол овча кожа старинни дървени висящи лампи специални LU620 ZL497

BGN 296.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоАбажур главен материјал : ПВЦИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина 2 / 3 глава

Руски купувачи специален канал ультратонкая led панел Downlight 3w 4w 6w 9w 12w 15w 18w кръгъл / кв. лампа вграждане светлина

BGN 22.00 44.77

1, Доколку стоката не се примени во рок од продавачот гарантира испорака време, ние ќе рефундирање на дека.2, Ако не сте го добиле вашиот стоката или, доколку постои било каков проблем кога ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, прво, немојте да се отвори расправа, или напишете лоши критики директно, ако не може да се реши проблем за вас, тогаш можете да отворите спор...

Nordic Simple Sea Мосв LED окачен лампа, черен / бял окачен окачен лампа с трапезария и кухня остров с бар и 3 висящи лампи, лампа,

BGN 237.00 312.00

Спецификација : Тип : Модерна Море Mew LED pendant на светлината Апликација : Бар, кујна островот, трпезарија,дома,во канцеларијаМатеријал : Железо+Алуминиумски Виси жица : Max 1.2 m Осветлување извор : СМД led Осветлување боја : топло бела / бела како избрани Напон : 100 V~240 V Осветлување Области : 520 м2 Големина : тип : L32x H14cm Б тип : L39x H12cm C тип : L38x H13cm Овој линк за А+Б+В тип комбинација светилка,Ако треба А / Б / В тип една светилка,ве молиме проверете на линкот подолу :

нов продукт закрит модерен декоративен окачен лампа E27 за нови украса на дома

BGN 1984.00

2016 Нов Производ Затворен Декоративни Модерна Pendant Lamp, E27 за Нова Куќа ДекорацијаГолемина : W60cm*H120cmНашите стакло се 100% рачно изработени и производството може да се погледне малку различни од оригиналната фотографии.C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

Нов дизайн на съвременен творчески карикатура Пчела лампа балкон малък дървен окачен таван лампа кабел таванско помещение подвесная лампа на стълба, украсена с

BGN 55.00 63.50

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYP12689 Боја на природата дрво Стил роман Заврши природата дрвен Материјал ДРВО Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240vВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Китайски стил roun тавана лампа хол лампа атмосфера кръгова книга на наемател на стая лампа прости led лампи спални ZA ZL483

BGN 286.00 286.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + крпа сенка[Извор на светлина] : E 27 (без извор на светлина вклучени)[Главната технологија] : удирање[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : 45СМ / 55 CM

Ретро вътрешно осветление на стари висящи лампи led светлини желязна клетка лампа окачен лампа за склад ресторант бар

BGN 46.32

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...