• Ново
led e27 Postmodern Желязо Crystal Fabric Golden Leaves LED Light.Висящи Осветителни Тела.Привесная лампа. Привесной светлина за фоайе трапезария

led e27 Postmodern Желязо Crystal Fabric Golden Leaves LED Light.Висящи Осветителни Тела.Привесная лампа. Привесной светлина за фоайе трапезария

BGN 3647.00
BGN 4798.40
-24 %
В магазина

Брой продукти


Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!
Prodcut Информации :
1.Напон : AC90-260 V
2. Боја : како на сликата покажува
3. Светла Боја : Бела/Топло
4. Материјал : Железо,стакло,ткаенина
5. Светлината Sourc : E27 LED сијалица
6.Е светилки вклучени : Да
7.Пакување : .Извоз стандард пакување : пена+картон+дрвени гајби/случај ако е потребно.

Подробности

Цвета На Купето:
L90W45cm 8lights
Мощност:
warm light, white light
Тип Елемент:
Висящи Лампи
документ:
UL, CE, EMC,LVD, VDE, ССА,CCC
Материал На Корпуса:
Crystal, Ютия
Източник На Захранване:
AC
Базов Тип:
E27
Място:
Кабинет, дневна, основна спалня,други спални
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Цвят На Абажура:
Бежово, Синьо
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Гаранция:
3 години
Стил:
Модерен
Напрежение:
90-260V
Техника:
позлатени
Тип Инсталация:
Тръба Построена
Номер На Модела:
36981ee
Зона Осветление:
15-30 кв. м
Дали диммируемым:
No
Брой източници на светлина:
8
Материал:
Метални
Материал На Корпуса:
Плат

Те също купуват с този продукт

IWHD 2 глави Реколта ролка окачен лампа LED американски стил loft промишлени висящи лампи Edison Lamparas

BGN 130.00 152.90

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 / 2 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 3kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Ретро вътрешно осветление на стари висящи лампи led светлини желязна клетка лампа окачен лампа за склад ресторант бар

BGN 46.32

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Няколко полилеи стари градински железници висящи лампи прост европейски стил светлини спалня Средиземноморски ресторант лампи zx2

BGN 318.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : хардвер[Главната технологија] : сликарство[Извор на светлина] : E14[Ако Со светлосен извор] : без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, ресторан, студии и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака во формуларот, ве молиме контактирајте u s.

America Style Industry Country Linen бельо въже и железен полилей 10 Edsion лампи E14 Безплатна доставка

BGN 783.98

Димензии : W 70cm x H 50cm, синџир должина 70cm(прилагодливи) Боја : црна Материјали : железо & лен јаже Сијалица : 10 x E14 светилки (вклучени) Бродови во 7 денаВе молиме контактирајте со нас ако сеуште имате било какви прашања...

Безплатна доставка AC LED гъвкави дизайн на домашен светлината на кристален полилей лукс

BGN 1760.00

Бесплатен Превозот AC LED Пргав Дизајн Дома Светлина Кристал Лустерот ЛуксузГолемина : W70cm*H100cm(W28"*H40")(100% рака разнесени DIY инсталација на производот, готови производи, ќе биде малку различен од оригиналната слика шоу, бидејќи на рака разнесени и различни intallation начин.)За лустерот : Уметноста стакло осветлување со единствена пресврт...

Модерна смола маймуна таванско помещение реколта пеньковые въжета, висящи лампа за дома с трапезария и бар кафене Ретро окачен лампа за осветление

BGN 284.80

Лофт Гроздобер Смола Коноп Јаже Мајмун Pendant Светла Индустриски Ретро E14 Lumiled Pendant Светилка за трпезарија Спалната соба Бар Подарокние ги користиме на целосна пена за да пакет на мајмун , 100% сигурна , ви благодариме

Съвременната висококачествена хол облак led тавана лампа спалня лампата е лесна детска стая, кабинет кафене светлина Безплатна доставка

BGN 189.00 219.20

Големина на : Мала : D43*H10cmСредниот : D54*H10cmГолем : D74*H10cmИзвор на светлина : LEDТежина : 4 KG / 5.5 KG / 7 KGКупувачот Треба Да Се Прочита

Модерен многоцветен железен висящ лампа дървена розетка e27 дневна светлина кабинет трапезария / бар лампа, окачена лампа 220 В

BGN 88.00 123.84

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYD8054 Боја КАКО слика Стил Модерна Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Китайските дървени висящи лампи супени чаени къщи коридори балкон вход кръгли лампи, Висящи лампи ZA ZL508

BGN 232.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавницаНие внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : дрво + ПВЦ абажур[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : полиран[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе одговара на вашата земја)[Size] : види подолу

21 Ретро Селски Цветя, Висящи Лампа Реколта Стъклопис Тифани Окачен Лампа За Декорация На Дома Лампа E26/E27, Лампа P749

BGN 335.98

СпецификацииРетро Цвеќиња Превртена Виси СветлинаДимензии20.9"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL749