• Ново
Vintage Magic Beans loft Modo Chandelier 6 heads led modo chandelier dna modo light glass топка bar with 7w led bulb Bedroom

Vintage Magic Beans loft Modo Chandelier 6 heads led modo chandelier dna modo light glass топка bar with 7w led bulb Bedroom

BGN 204.00
BGN 240.16
-15 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Мощност:
7W LED cool 110v, 7W LED warm 110, 7W LED cool 220v, 7W LED cool 220v
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Завърши:
Желязо
Брой източници на светлина:
6
Стил:
Модерен
Място:
Хол хотели, проучване, салон, основна спалня, други спални,хотелска стая
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Базов Тип:
E27
документ:
RoHS, CQC, CCC
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Гаранция:
1 година
Напрежение:
90-260V
Техника:
Боядисаната
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
търговска марка:
В СОЧНОМ ФОРМАТА НА
Номер На Модела:
9224
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Материал:
Стъклен Камък
Дали диммируемым:
No
Източник На Захранване:
AC
Цвят На Абажура:
Черен
Материал На Корпуса:
Стъкло, Желязо
Приложение:
хранене

Те също купуват с този продукт

IWHD Бял Едисон стари висящи осветителни тела осветителни Тела скандинавски стил loft промишлен окачен лампа, окачена лампа Лампа

BGN 62.00 72.90

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Moden art висящи лампи gold/black magic bean G4 interface осветителни тела за хол трапезария магазин стъклена подвесная лампа 110-240 v

BGN 271.00 312.00

Moden уметност pendant светла злато / црна магија грав g4 интерфејс тела за живеење трпезарија продавница стакло pendant светилка 110240 VМодел : Стакло Pendant Светла (D0016 B)Напон : AC100240 VДимензии : должина : 95cm...

Няколко полилеи стари градински железници висящи лампи прост европейски стил светлини спалня Средиземноморски ресторант лампи zx2

BGN 318.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : хардвер[Главната технологија] : сликарство[Извор на светлина] : E14[Ако Со светлосен извор] : без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, ресторан, студии и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака во формуларот, ве молиме контактирајте u s.

Вълни инсталирана бластване стъклена художествена полилей Начало Декор, модерен тавана декоративен led лампа

BGN 1888.00

Флеш Монтирани Разнесени Стакло Уметност Лустерот Дома Декор Модерна Таванот Декоративни LED Осветлување ТелаГолемина : W75cm*H75 cm(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)За Боја,Големина и Стил : Над половина од стакло уметност лустери ние продаваме тука се прилагоди на некој начин...

Nordic LED плафониери лампи Дневна Спалня акрилни модерен дом лампа закрит детски дистанционно управление 110 220V

BGN 115.00 159.92

​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Модерната LED Таванот светла luminaria lamparas де techo led светла Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Модерната LED Таванот светла luminaria lamparas де techo led светла параметри : Item : led таванот светлина Големина : 30*30*5cm, 40*40*5cm, 50*50*5cm, 65*43*5cm, 88*63*5cm Далечински контролер : за dimmaby тип, ладно бела или топло бела нема Напон : AC 220240v, AC110120 V Материјал : Метал, акрилик Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлинаМодерната LED Таванот светла luminaria lamparas де techo led светла за апликација : Дома, Хотел, ВилаМодерната LED Таванот светла luminaria lamparas де techo led светла како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

Нов дизайн на съвременен творчески карикатура Пчела лампа балкон малък дървен окачен таван лампа кабел таванско помещение подвесная лампа на стълба, украсена с

BGN 55.00 63.50

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYP12689 Боја на природата дрво Стил роман Заврши природата дрвен Материјал ДРВО Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240vВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Nordic Simple Sea Мосв LED окачен лампа, черен / бял окачен окачен лампа с трапезария и кухня остров с бар и 3 висящи лампи, лампа,

BGN 237.00 312.00

Спецификација : Тип : Модерна Море Mew LED pendant на светлината Апликација : Бар, кујна островот, трпезарија,дома,во канцеларијаМатеријал : Железо+Алуминиумски Виси жица : Max 1.2 m Осветлување извор : СМД led Осветлување боја : топло бела / бела како избрани Напон : 100 V~240 V Осветлување Области : 520 м2 Големина : тип : L32x H14cm Б тип : L39x H12cm C тип : L38x H13cm Овој линк за А+Б+В тип комбинација светилка,Ако треба А / Б / В тип една светилка,ве молиме проверете на линкот подолу :

Loft RH Industrial Warehouse висящи лампи американски кънтри лампи винтажное осветление за ресторант / спалня декорация на дома черен

BGN 33.00 34.24

ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Стил loft желязна геометрия Droplight лампа прост модерен led окачен лампа трапезария окачен лампа за вътрешно осветление

BGN 366.40

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Стил Сад, Ретро, Традиционалните / Класичен Заврши Сликарство Светлина Насока Вградна Светилка Предложи Соба Одговара Влез, Кујна, Трпезарија, Спална Соба, Дневна Соба Предложи Соба Големина 1030 Димензии Тела Висина 20 СМ Тела Ширина 38 CM Тела Должина 38 CM Синџир / Кабелот Должина Max 120 cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјал Сенка Материјал Метална Боја Сенка розова Боја.жолта.сива.сина Тегови Нето Тежина(kg) 2.5 kgЗа повеќе богати светилки и фенери, ве молиме внесете мојата продавницаЛофт Стил Железо Геометрија Droplight Светилка Едноставна Модерната LED Pendant Светлина Тела трпезарија Hanging Lamp Затворен ОсветлувањеПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Промишлени Стари Метални Клетки Балкон Плафониери Американската Кънтри Трапезария Тавана Лампа, Коридор, Антре Тавана Лампа

BGN 176.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : метал Таванот Светлина Димензии : Ширина 27cm, Висина 42cm (10.6" x 16.5") Извор на Светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V Материјал : метал,стакло Пакет се вклучени : 1*таванот светлина***Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

3 глави Nordic ресторант птица висящи лампи модерен прост балкон ютия кафе led украса на дома стъклена лампа

BGN 232.00 264.00

3 Глави Нордиските Ресторан Птица Pendant Светла Модерна Едноставна Балкон Железо Кафе ДОВЕДЕ Дома Декорација Стакло Светилка(1) Материјал : Стакло + Железо(2) Боја : Бела(3) Светлосен Извор : LED E27*3(4) Големина : Дијаметар 78cm Висина 25cm(5) Тежина : 4kg(6) За Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална Соба, Дневна Соба, Балкон

KINLAMS LED тавана лампа LED кръгова светлинна плоча с 2.4 G цветни водача дистанционно управление RGB + топъл бял+студен бял комплект

BGN 27.00 38.72

KINLAMS LED Таванот Светилка LED Кружни светлина плоча со 2.4 G Шарени Далечински Управувач Возачот RGB+Топло Бела+Ладно Бела поставено на Таванот Светилка LED Осветлување Плоча : Моќност : 12 W 18 W 24 W 30 W 36 W RGB само : 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : Топло бела / Бела : 5730,RGB : 5050 Влезен Напон : AC165265 V Лумен : 5060lm / LED 100lm / W Боја : Бела + Топло бела / Бела + Топло Бела + RGB Боја Температура : Бела(6000 K6500 K) Топло Бела(3000 K3500 K) Боја Redering Индекс : >90 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 120 Агол Живот : 50000 часа LED Далечински Управувач Возачот : 2.4 G RF Далечински Контролер + LED Драјвер Влезен напон : AC220 V Промена на Бојата : Белата Топло бела / Бела Топло Бела RGB Контрола тип : Копче за Контрола / Допир Контрола Пакување заедно со : 1pcs LED Осветлување Плоча 1set 2.4 G RF Далечински Управувач Возачот ( Копчето Контролер Set / Допир Контролер Set / RGB Контролер Сет ) Напомена : Копчето Контролер Сет со Двојна Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела, без RGB ) Допир Контролер Сет со Двојна Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела, без RGB ) RGB Контролер Сет со RGB Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела + RGB) Апликации : 1.Вратете го во затворена просторија таванот светлина 2.Училиште / Универзитети / Hosptial 3.Конференција / сала за состаноци , Шоу Соба 4.Комерцијални Комплекси 5.Фабрики / 6 Канцеларии.Суперпазари 7.Станбени / Институција згради Сертификација : CE / ROHS / FCC

Кафене 3 бр черен железен висящ лампа Suspesion със стъклен капак на лампата за хранене led окачен лампа с кухненски светлина Lamparas

BGN 249.60

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : насликани метална база + стакло lampshades*Големина / димензија : Круг базабаза е Пречник 24 цм ,Висина 90 см (должина бара,висина прилагодливи)Правоаголна основаДолго 50cm, на Висина од 90 см (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E27 , 3 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)Боја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478] најпопуларнитеТаванот Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).

Модерна смола маймуна таванско помещение реколта пеньковые въжета, висящи лампа за дома с трапезария и бар кафене Ретро окачен лампа за осветление

BGN 284.80

Лофт Гроздобер Смола Коноп Јаже Мајмун Pendant Светла Индустриски Ретро E14 Lumiled Pendant Светилка за трпезарија Спалната соба Бар Подарокние ги користиме на целосна пена за да пакет на мајмун , 100% сигурна , ви благодариме

IWHD 2 глави Реколта ролка окачен лампа LED американски стил loft промишлени висящи лампи Edison Lamparas

BGN 130.00 152.90

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 / 2 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 3kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

IWHD промишлени старовремски лампи таванско помещение ретро окачен лампа black iron кухня ретро висящи лампи цвят Lamparas Hanglamp блясък

BGN 161.60

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 23 CM Тела Ширина 30 CM Тела 30 CM Должина на Синџирот / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(кг)1.3 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Китайските дървени висящи лампи супени чаени къщи коридори балкон вход кръгли лампи, Висящи лампи ZA ZL508

BGN 232.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавницаНие внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : дрво + ПВЦ абажур[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : полиран[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе одговара на вашата земја)[Size] : види подолу

Ретро вътрешно осветление на стари висящи лампи led светлини желязна клетка лампа окачен лампа за склад ресторант бар

BGN 46.32

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Royal Empire Golden Crystal полилеи Duplex Stairs Light LED K9 Crystal окачен лампа D600mm x H700mm светлинното устройство

BGN 828.00 1200.00

Кралската Империја Златна Кристалните Лустери Дуплекс по Скалите Светлината LED K9 Кристал Pendant Светилка D600mm x H700mm Осветлување ТелаИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

Модерен Кристална тавана лампа хол лампа кръгли висящи кристални осветителни тела фоайето на хотел Кристал лампа инженерни лампи

BGN 700.00 874.91

Моден Новина Earbud USB Rechargeble LED Маса Светилка Допир Сензор за Читање Табела Светла ABS DC 5 V 6.1 Децата Ден Подарок Играчка парчеМодерен Минималистички LED Кристал Таванот Светилка Кристал Влезот Светлина Ходникот Aisle Светилка Плоштадот Кристал Таванот Светла парчеСрце облик на Таванот Светилка Модерен Минималистички Двојно Срцето Кристал Светилка Ресторан, Бар Кристал LED Светлото во Спалната соба Дневна Соба Светилка парчеМодерната LED Кристал Светилка Ресторан Спалната соба Кристал на Светлина K9 Кристална Топка Правоаголна Влезот Ходникот Таванот Светла парчеМодерната LED Кристал Таванот Светилка Европската K9 Кристал Светилка Тремот Дневна Соба и Балкон Aisle Светла Foyer Осветлување Бесплатен Превозот САД$ 254.12 / парчеМодерната Круг K9 Кристал Таванот Светилка LED Лустерот Осветлување Светилки Дневна Соба Ресторанот Кристал Светла Бесплатен Превозот САД$ 389.12 / парче1pcs Модерната LED Кристал Aisle Светла Влезот Коридор Светла Кристал Дневна Соба и Спалната соба Балкон Foyer Осветлување парче1pcs Модерни Стилски Музички Инструмент Светла Благородништвото Мали Музички Инструмент ABC Pendant Светлина Гроздобер Ресторан Светилка Бар парчеДобредојдовте на нашата продавница!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака methord,што може да се направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Модерната Кристал Таванот Светлина дневната Соба Светилка Круг Виси Кристал Светла Хотелско Лоби Кристал Светилка Инженеринг светилкиСовети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...