• Ново
Модерен таванско помещение с трапезария и висящи лампи G4 led светлина за ресторант / хол бар стъклени бутилки окачен лампа 220 В

Модерен таванско помещение с трапезария и висящи лампи G4 led светлина за ресторант / хол бар стъклени бутилки окачен лампа 220 В

BGN 170.00
BGN 238.88
-29 %
В магазина

Брой продукти

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 4kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YY-DGB005 Боја КАКО и слики во Стилот на Модерна Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија G4 MAX 1*40 W Напон 110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за Испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет за : (1) за 40-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.
2. Сите жици се поврзани. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат.
3. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.

Подробности

Тип Елемент:
Висящи Лампи
Завърши:
Желязо
документ:
CE, RoHS, EMC, LVD, VDE
Техника:
Боядисаната
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Стъкло, Желязо
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Място:
Кабинет, гостна, хотелска стая, основна спалня, други спални
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Номер На Модела:
YY-DGB005
Базов Тип:
G4
Стил:
Модерен
Напрежение:
90-260V
търговска марка:
Ньюрайз
Брой източници на светлина:
4
Дали диммируемым:
No
Материал:
Метални
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Тип На Ключа:
Без Прекъсвач
Приложение:
трапезария / бар / кухня / Ресторант

Те също купуват с този продукт

Ретро вътрешно осветление на стари висящи лампи led светлини желязна клетка лампа окачен лампа за склад ресторант бар

BGN 46.32

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Промишлена метална клетка завъртане на главата балкон плафониери американски ретро кънтри коридор тавана лампа антре тавана лампа

BGN 126.21

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : метал Таванот Светлина Димензии : Ширина 10cm, Висина 30cm (3.9" x 11,8") Извор на Светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V Материјал : метал Пакет се вклучени : 1*таванот светлина***Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

3 глави Nordic ресторант птица висящи лампи модерен прост балкон ютия кафе led украса на дома стъклена лампа

BGN 232.00 264.00

3 Глави Нордиските Ресторан Птица Pendant Светла Модерна Едноставна Балкон Железо Кафе ДОВЕДЕ Дома Декорација Стакло Светилка(1) Материјал : Стакло + Железо(2) Боја : Бела(3) Светлосен Извор : LED E27*3(4) Големина : Дијаметар 78cm Висина 25cm(5) Тежина : 4kg(6) За Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална Соба, Дневна Соба, Балкон

Кафене 3 бр черен железен висящ лампа Suspesion със стъклен капак на лампата за хранене led окачен лампа с кухненски светлина Lamparas

BGN 249.60

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : насликани метална база + стакло lampshades*Големина / димензија : Круг базабаза е Пречник 24 цм ,Висина 90 см (должина бара,висина прилагодливи)Правоаголна основаДолго 50cm, на Висина од 90 см (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E27 , 3 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)Боја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478][xlmodel][производи][5478] најпопуларнитеТаванот Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).

Вълни инсталирана бластване стъклена художествена полилей Начало Декор, модерен тавана декоративен led лампа

BGN 1888.00

Флеш Монтирани Разнесени Стакло Уметност Лустерот Дома Декор Модерна Таванот Декоративни LED Осветлување ТелаГолемина : W75cm*H75 cm(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)За Боја,Големина и Стил : Над половина од стакло уметност лустери ние продаваме тука се прилагоди на некој начин...

Промишлени Стари Метални Клетки Балкон Плафониери Американската Кънтри Трапезария Тавана Лампа, Коридор, Антре Тавана Лампа

BGN 176.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : метал Таванот Светлина Димензии : Ширина 27cm, Висина 42cm (10.6" x 16.5") Извор на Светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V Материјал : метал,стакло Пакет се вклучени : 1*таванот светлина***Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Нов дизайн на съвременен творчески карикатура Пчела лампа балкон малък дървен окачен таван лампа кабел таванско помещение подвесная лампа на стълба, украсена с

BGN 55.00 63.50

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYP12689 Боја на природата дрво Стил роман Заврши природата дрвен Материјал ДРВО Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240vВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Няколко полилеи стари градински железници висящи лампи прост европейски стил светлини спалня Средиземноморски ресторант лампи zx2

BGN 318.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : хардвер[Главната технологија] : сликарство[Извор на светлина] : E14[Ако Со светлосен извор] : без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, ресторан, студии и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака во формуларот, ве молиме контактирајте u s.

Американски напълно мед ресторант окачен лампа хол проста сънливи спалня преминаване кабинет творчески френски чист LU629 ZL81 YM

BGN 568.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : БакарТело материјал : КристалноИзвор на светлина тип : E14Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Дијаметар 42 / 54 CM избор

America Style Industry Country Linen бельо въже и железен полилей 10 Edsion лампи E14 Безплатна доставка

BGN 783.98

Димензии : W 70cm x H 50cm, синџир должина 70cm(прилагодливи) Боја : црна Материјали : железо & лен јаже Сијалица : 10 x E14 светилки (вклучени) Бродови во 7 денаВе молиме контактирајте со нас ако сеуште имате било какви прашања...

Руски купувачи специален канал ультратонкая led панел Downlight 3w 4w 6w 9w 12w 15w 18w кръгъл / кв. лампа вграждане светлина

BGN 22.00 44.77

1, Доколку стоката не се примени во рок од продавачот гарантира испорака време, ние ќе рефундирање на дека.2, Ако не сте го добиле вашиот стоката или, доколку постои било каков проблем кога ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, прво, немојте да се отвори расправа, или напишете лоши критики директно, ако не може да се реши проблем за вас, тогаш можете да отворите спор...

IWHD промишлени старовремски лампи таванско помещение ретро окачен лампа black iron кухня ретро висящи лампи цвят Lamparas Hanglamp блясък

BGN 161.60

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 23 CM Тела Ширина 30 CM Тела 30 CM Должина на Синџирот / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(кг)1.3 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

IWHD 2 глави Реколта ролка окачен лампа LED американски стил loft промишлени висящи лампи Edison Lamparas

BGN 130.00 152.90

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 / 2 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 3kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Модерна смола маймуна таванско помещение реколта пеньковые въжета, висящи лампа за дома с трапезария и бар кафене Ретро окачен лампа за осветление

BGN 284.80

Лофт Гроздобер Смола Коноп Јаже Мајмун Pendant Светла Индустриски Ретро E14 Lumiled Pendant Светилка за трпезарија Спалната соба Бар Подарокние ги користиме на целосна пена за да пакет на мајмун , 100% сигурна , ви благодариме

Китайски стил roun тавана лампа хол лампа атмосфера кръгова книга на наемател на стая лампа прости led лампи спални ZA ZL483

BGN 286.00 286.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + крпа сенка[Извор на светлина] : E 27 (без извор на светлина вклучени)[Главната технологија] : удирање[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : 45СМ / 55 CM

10 бр./лот регулируема 10 W 15 W 20 W 30 W 35 W Cob Downlights AC110V-220V Led Wall шайба spot light за хотела, магазин за дрехи

BGN 323.00 344.00

10 W 15 W 20 W 30 W 35 W LED вградна светилка Површината Монтирани вградна светилка AC110 / 220 VТопло Бела(30003200 K) / Неутрален Бела(40004500 K) / Студено Бело(60006500 K)10 W вградна светилка Пречник 90mm*Висина 115mm (Агол прилагоди) Намалување дупка15 W вградна светилка со Дијаметар од 110mm*Висина 135mm (Агол прилагоди)20 W вградна светилка со Дијаметар 138mm*Висина 158mm (Агол прилагоди)30 W вградна светилка со Дијаметар 160mm*Висина 178mm (Агол прилагоди) 35 W вградна светилка со Дијаметар 180mm*Висина 193mm (Агол прилагоди)

IWHD Бял Едисон стари висящи осветителни тела осветителни Тела скандинавски стил loft промишлен окачен лампа, окачена лампа Лампа

BGN 62.00 72.90

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...