• Ново
Нов ретро цветя серия празен крафт-хартия тетрадка / Vintage САМ дневник / журнал джобен бележник № 0227

Нов ретро цветя серия празен крафт-хартия тетрадка / Vintage САМ дневник / журнал джобен бележник № 0227

BGN 2.46
В магазина

Брой продукти


1, големина : 173*90mm
2, Материјал : kraft хартија.
3,4 бои брод по случаен избор
4,Сосема за 48pages внатре.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Подробности

Режим На Страничната Задължителни:
Сшивающая Задължителен
Воспользуйся:
Дневни Бележки
Стил:
Пишеща машина
С Ключалка:
No
Тип:
Дневник
Използването на:
промоция
Твърдост На Покритието:
Мека Бележника
Стил:
Реколта
Номер На Модела:
№ 0227
Материал На Капака:
Хартия
търговска марка:
санкилочан
Вътрешна Страница:
48 страници

Те също купуват с този продукт

квадратен цветна животинска самоклеящийся бележник за водене на записки Sticky Notes Post It Bookmark School Office Supply Escolar Papelaria

BGN 2.78

wyприклучокstartЖешка Стока$1.8$1.82$1.36$1.19$1.74$1.73$0.77$1.49wyприклучоккрајПочитувани Ако купите во нашата продавница ве молиме двојно проверете ги вашите сите на вашето име, адреса производ големина и боја.Ве молиме да забележите дека нашиот производ слики при снимање на светлина е различна од вистинските бои,ќе има некои разлики во големинаЗа налози За нарачки > $7,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.(Освен Некои далечна Земја) За нарачки >$180,Слободни Изразат Испорака преку ЕМС итн.(Освен Некои Далечна Земја)Количина : 1pcs / МНОГУГолемина : 7.6*7.5 cm

1 компл. бележник лепкави бележки Kawai сладки розови момичета хартия, бележник, дневник scrapbooking етикети офис-канцеларски материали, ученически отметки

BGN 5.00 5.20

5 дизајн за да изберете.КУП : 9.5*10.5 смЦртеж одбор : 9.5*9.5 cmБела : 9*9cmЦртеж одбор : 8*11cmтастатура : 9*9cm1lot=1 сет.Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт...

Сладък корейски канцеларски материали POORI cat график на дневен ред 2017 година план за лаптоп седмично месечно планер libreta y cuadernos caderno подарък

BGN 9.00 9.44

Симпатична корејски канцелариски POORI мачка распоред на дневен ред 2017 година план лаптоп неделен месечен излет libreta y cuadernos caderno подарокголемина : 104x140mmстраници : 128 страниципакет : 1 buc

Нов B6 собственоръчно travel journal естествена кожа корица заключване пълнител планер крафт хартия реколта червен цвят ученически пособия лаптоп

BGN 3.00 3.20

Ако го купите , ние ќе подарок присутни додека да продаваат надвор.Ако го купите, можете да ја пораката што сакате engrave букви и слика на вашата нарачка...

Lovedoki Сладки Момиче Серия Лаптоп Дневник Седмичен План За Окото Празна Хартия Планер График На Дневен Ред 2018 Сладко Корейски Канцелярский Магазин

BGN 11.00 13.60

Информации за Производот2016 година Бонбони Боја Имитација на Кожа Излет Лаптоп A6 ТЕНОК ЛабаваЛист Планер Личен Дневник Креативен Подарок Канцелариски МатеријалиИме На Производ : Dokibook Нови Hardcover Дадена Страница Неделен План Мрежа Празна Хартија Прирачници Распоред На Дневен Ред Во ИзлетТип : Лубеницата GirlyЈагода GirlyСина БајкаПинк СонГолемина : 92x188mmГолемина : 92x188mmСтраници : Вкупно 168 PagesПроизвод Детали[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. УслугаИспорака1.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена по aliexpress потврди приемот на вашата исплата.2.By Воздухопловната вклучувајќи ги и хонг конг пост и кина пост .Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори ,тоа може да трае до 1030 дена.Од нашите experence,за повеќето земји,може да се очекува 1025 дена.Со ЕМС : 57 работни денаОд UPSот,DHL,FEDEX : 35 дена бизнис3...

45 листа A4 30 дупки, A5 20 дупки, B5 26 дупки хартия без дървесина, бобина / чековата / празен лист хартия

BGN 10.80

Само на хартија, не вклучува лаптоп покрива.45 листови, 90pages110g хартијаА5 : 145x210mmБ5 : 180x257mmПроверете 5mmза наредени хартија, секоја линија е 8мм растојаниеWoodfree хартија, тоа е малку жолта...

Lovedoki kawaii Unicorn навити Бележник A5a67 планер личен дневник списания Dokibook лаптоп подарък канцеларски материали, ученически пособия

BGN 52.00 54.38

Lovedoki kawaii Еднорог Спирала лаптоп A5 A67 Планер Личен дневник списанија Dokibook лаптоп подарок Канцелариски училиште материјалиИме : Lovedoki kawaii Еднорог Спирала лаптоп A5 A67 Планер Личен дневник списанија Dokibook лаптоп подарок Канцелариски училиште материјали

DL Effective FB560-15 suture The нектар notebook студентски B5 60 тетрадка дневник страница на канцеларски материали и офис принадлежности за студенти

BGN 1.47

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Лаптоп Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

24 бр. / лот нов сладък карикатура животни семеен стил Бележник / бележка / лепкава Бележник / тетрадка / на Едро

BGN 21.00 22.21

стаЦел за детали1.Ве молиме изберете заинтересирани предмети за вашата нарачка.2.Ве молиме оставете ги на располагање адреса,email,лице за контакт,особено контакт телефон,тоа е многу важно,ние ќе се задржи во допир со тебе во врска со пратката.Испорака детали1.Ние брод светот.2.Ние ќе брод наредби во рамките вети време.3.Бесплатни HK пост воздух mail,Нормално испорача време е за 20~45 дена до вашата врата, оваа услуга е завршен од страна на двете Кинеската поштата и вашиот локален поштата.4.Ако possibe, ние силно препорачуваме да користите DHL изразување на зедницата, нормално време на испорака е околу 36 работни дена до вашата врата.5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Deli 2018 fashion A5 сладко животните fruit pattern for Notebook school дневник канцеларски материали офис консумативи kawaii paper book kids gift

BGN 10.00 17.25

Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево Кина, Па предлагам да се стави ред вредност повеќе од 5 долари.Ве молиме бидете информирани.

9 опаковки / лот, седмичен планер бележник, месечен планер на лепкавите етикети лепящи, контролен списък за лепкави бележки

BGN 18.00 21.60

9 пакети по целГолемина : 9.4 X 9.4 CMСекој пакет има 60 страници , 3 видови, можат да бидат избрани : Неделен излет / Месечно излет / ЛистаЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

1 компл. бележник Sticky Notes Kawaii Colorfull Сам хартия Бележник iary scrapbooking етикети офис-канцеларски материали, ученически отметки

BGN 1.00 1.98

МултифункционаленМатеријали : ХартијаГолемина : Како Слика покажуваДизајн : 4 дизајн.Изберете дизајн со себе ...

2017 Vintage Leather Бележник A5 A6 Retro ПУ Notebook Dairy Personal Planner Agenda with 25mm Dia Ring Office & School Supplies

BGN 31.00 35.92

Име на производ : 2017 Гроздобер Кожа Тетратка А5 А6 Ретро СТП Лаптоп Млечни Личен Планер дневниот ред со 25mm Кол Прстен Office & Училиште МатеријалиМаска Материјал : парична Казна СТП КожаВнатрешниот Трудови : 80 Листови (точка, линија, grid, да се направи листа, 20 листови / секој)Можете да изберете Месечно, Неделно, Дневно Внатрешна Трудови, како и, само оставете порака до нас кога местото цел.