• Ново
Меч Никси-акне дълги (не ITTF) тенис на маса гума без гъба (най-горния лист, бик) пипса-дълъг пинг-понг

Меч Никси-акне дълги (не ITTF) тенис на маса гума без гъба (най-горния лист, бик) пипса-дълъг пинг-понг

BGN 20.13
В магазина

Брой продукти


МЕЧ NIXI - МОЗОЛЧИЊА ДОЛГ (БЕЗ ITTF) Тенис на Маса Гума Без Сунѓер (Topsheet, OX) Pips-Долго Пинг-Понг
- Голема мозолчиња гума ! CTTAA одобрени. Не ITTF лого .
Брзина : 10.5
Контрола : 11
Лак : 9.5

Подробности

Номер На Модела:
Никси
Тегло:
Light Tip Heavy Handle (Defensive)
Дъвка:
Дълги Акне
Номер Слой Первази:
Обичай
Захватное Средство:
И двете
на дъното:
Обичай
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

RITC 729 Friendship Cream семки-in тенис на маса / пинг-понг горния лист (на гума без гъби)

BGN 38.88

ДОЛАРИ 9.75 729 Пријателство Крем PipsВо Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротСупериорен "729" пресврт гума е реновирање на производот од страна на Тијанџин Истражувачки Институт...

Глобус 889-2 (889 2) Бърза Атака Къса Семки-Out Тенис На Маса (Пинг-Понг) Гума С Гъба

BGN 23.31

Свет 8892 Краток PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерGlobe8892 нови надворгума,во согласност со новиот стандард на ITTF,лукс брзинанапад гума со кулаформа мозолчиња, усвоена напредна формула технологијата и одбраната висок квалитет на полимерни материјали.Ликови : Поголема флексибилност,побрзо брзина,моќна сила на триење и ротација, како и функции на пролетта,так,притисни,одговара на спортистите од блискитетабела брзината нападот и да им помогнамволифт и напад во право.Опремени Се Игра : Брз НападСунѓерот дебелина : 2.0 mm / 1.8 mm / 1.5 mm / 1.0 mm

DHS POWER. G13 а pg13 PG PG 13. 13 Mono-Carbon OFF++ нож за тенис на маса за ракета за пинг-понг

BGN 48.00 63.98

DHS МОЌ.G13 Тенис На Маса СечилотоМоно ЈаглеродМодел : ++OFFPly : 2+GC+2Тежина : околу 88g±5gДебелина : за 5.8 mm±0.2 ммТип : Јамка Плус Напад се Справи со : Долг(Shakehand)FL, Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН ножВе молиме имајте во предвид за оригиналните сандак : 1...

Palio GP 3 (GP3 GP-3) тенис на маса (пинг-понг) на японската гъба 2015 нова регистрация завод директни продажби

BGN 20.78

Palio ГП 3 (GP3, GP3) тенис на маса јапонски сунѓеротЦврстина : 3035°Дебелина : 2.2 mm / 2.0 mm / 1.8 mm / 1.5 mmВе молиме имајте во предвид : ве молам да ми кажете на сунѓерот дебелина сакате, во спротивно јас ќе го испратам 2.2 mm до вас наскоро.Оваа цена е само за ЕДЕН сунѓер.

Palio official TNT-1 table tennis blade 7wood 2 Carbon fast attack with loop special for beijing шандонг team player ping pong

BGN 28.00 40.56

Palio официјалната продавницаПредмет : ТНТ1 тенис на маса сечилотоPLY : 7 чиста дрво+2 јаглеродДебелина : за 7.0 mm (просечна податоци, дрво, производи има грешки, ве молиме вид previal )Тежина : околу 85+ / 5g (просечна податоци, дрво, производи има грешки, ве молиме вид previal )Се справи со : FL долга рачка / CS краток рачкаБрзина : 9+Контрола : 8Одговараат за брз напад со јамкаПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеФункција : Посебна за Пекинг и shandong тимски играчAnswer : ___________________________ Note : оваа цена е само за едно парче

Приятелство 729 729-3 (тънка гума + дебела японската гъба, мощна линия ) пипса-настолен тенис гума с гъба за пинг-понг

BGN 29.49

Пријателство 729 7293 (Тенка Гума + Дебели Јапонски Сунѓер, Моќен Јамка ) PipsВо Тенис на Маса Гума со ПингПонг Сунѓерот Специјално дизајниран за средината / исклучување табела јамка играчи...

Kokutaku Tulpe 604 penhold къса дръжка CS нож за тенис на маса

BGN 51.58

ДОЛАРИ 9.75 Kokutaku Tulpe 604 penhold кратко се справи со CS Тенис на Маса СечилотоОвој нож е развиена од страна на TUTTLE по истрагата супериорен во однос на сите аспекти на ножеви се користи од страна на најдобрите играчи од целиот свет...

Оригиналната yinhe 05b 05d готова ракета за тенис на маса подходящ за тренировки и добра цена и усещането и силата на с корпус за пинг-понг

BGN 24.00 35.52

Добредојдовте на нашиот магазинОригиналниот yinhe 05b 05d заврши табела тениски рекетPly 5 / 7 чиста дрвоГума мозолчиња и во двата страна05bFL долга рачка05dCS краток рачкаодговараат за брз напад со јамкаПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеОваа цена е само за еден рекет

61second Прилеп Cover 8021 набор от аксесоари за тенис на маса за тенис ракета за пинг-понг

BGN 11.00 12.46

61second Лилјак Покрие 8021# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак Покрие 8021#1x 61second Гума за Нега на Сунѓерот2x 61second Гума Заштита Филмови1x 61second Тенис на Маса Работ Лента 10мм Широк за рекет.Оваа цена е само за ЕДЕН сет.Реден број во продавница:61 S012 QFJ61second Лилјак Покрие 8021# продавница број : 61 S012 QPT61second Гума за Нега на Сунѓерот продавница број : 61001200161second Гума за Заштита на Филмот продавница број : YC0012012Тенис на маса Работ Лента продавница број : YC0012009

CROSSWAY тенис на маса 6 звезди пинг-понг гребло странично захващане маса за тенис ракета дълга дръжка обидно отбрана

BGN 44.00 86.59

Ќе ја избришете поврзани маркетинг образец логото, ве молиме притиснете CTRL+Z за да ја откажете промената да го задржат образец знаме Ќе ја избришете поврзани маркетинг образец логото, ве молиме притиснете CTRL+Z за да ја откажете промената да го задржат образец знаме CROSSWAY Тенис на Маса Со 6 Ѕвезди Pingpong Гребло во Хоризонтална Контрола Тенис на Маса Рекет Долго се Справи со Навредлива Одбранбени Хоризонтална Контрола Парче Пакување : 1 парче хоризонтална гребло+1 торба......ПЛАЌАЊЕAliexpress Зачувам , T / T, West Union, Парите Б ookers, Master Card, Visa, Qiwi ..ФЛЕШ ПРЕВОЗОТ1) Сите јас tems може да се испраќаат надвор во рок од 1 5 работни дена (освен на викенд и државни празници), откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress;2) Вашиот приемник(s) информации не може да се менуваат по вашата нарачка е предаден ;3) ве Молам, ве молиме проверете и уверете се дека вашиот телефонски број и пост код се точни.ПОВРАТНИТЕ информации1) Позитивни Повратни информации s ( 5 ѕвезди) се многу важни за нас ...

Yinhe Млечния Път Galaxy Pluto medium семки-out тенис на маса за пинг-понг гума с гъба

BGN 12.53

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe Млечниот Пат Галакси Плутон H Тензија Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерПлутон : Бог на подземниот свет, во Римската митологија, Плутон се длабоки, темни и мистериозна...

Yinhe / Млечния Път / Galaxy 9000E (9000 E, 9000-E) семки-in тенис на маса / пинг-понг гума с гъба

BGN 11.00 12.53

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe / Галакси 9000 E PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерКонтрола гума со нов концепт Брз напад не е само начин да се игра позитивни тенис на маса, добра контрола и брзина var iations се исто така атрибути...

Friendship 729 Cream Transcend (TRANSCEND Classic) Семки-In Table Tennis with Rubber Ping Pong Sponge

BGN 18.45

Пријателство 729 Крем Пречекоруваат (преминат преку Класичен) PipsВо Тенис на Маса Гума со ПингПонг Сунѓерот Примена на напредни формула и специјална технологија и на увезените суровини и репроматеријали се направи гума посовршен на перформанси и изглед...

Галактика Млечния Път Иньхэ Венера.16 V-16 V16 V 16 тенис на маса за пинг-понг нож

BGN 73.92

ДОЛАРИ 9.75 Yinhe Галакси Венера.16 Тенис На Маса СечилотоТип : краток суд & блискиот суд, Напад / ЈамкаБрзина : 9+Контрола : 8Ply : 5 Дрвени +2 CarbokevТежина : околу 97g±3gДебелина : за 6.0 mm±0.2 ммСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Цената е за само ЕДЕН нож.Сечилото површината и да се справи ЛОГОТО користат различни слики, но на ножеви се исто.Ве молиме имајте во предвид за origional сандак : 1...

Ktl Pro XP (Pro-XP) Gold Dragon Семки-In тенис на маса (пинг-понг) гума с гъба

BGN 31.60

Ве молиме имајте на ум, постојат истите зборови на topsheets на KTL ПроXT Зелен Змеј и ПроXT Сребро Змеј и KTL ПроXT, но нивните сунѓери се апсолутно различни.KTL XP Pro Златен Змеј PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерМала Тежина...

Palio official 8603 тенис на маса острието Ti carbon cypress wood JS японски пенхолд бърза атака с линия высокопрочное нож

BGN 41.00 58.32

Palio официјалната продавницаПредмет : 8603 тенис на маса сечилотоPLY : 5cypress дрво + 2carbon+2можетеДебелина : за 10мм (просечна податоци, дрво, производи има грешки, ве молиме вид previal )Тежина : околу 95+ / 5g (просечна податоци, дрво, производи има грешки, ве молиме вид previal )Се справи со : ЈС јапонски penholdБрзина : 9+Контрола : 8Одговараат за брз напад со јамкаПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеФункција : Јужна кореја Јапонски стил на плоча, напредни увезени Кинески чемпрес титаниум со јаглерод, со голема сила.Answer : ___________________________ Note : оваа цена е само за едно парче

Тенис На Маса Прилеп Ракета Дълга Къса Дръжка Пинг-Понг Гребло Ракета Комплект Двойно Лице Акне

BGN 33.28

СЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛ : Ayous(црна)+Нано графит+candlenutГУМА : Високотехнолошка мазна rubbersСунѓерот : 308# 2.0 mm жолта+сини боиТежина : Долго се справи 185g Краток рачка175gДебелина : 6mmПревозот : Ние ќе ја испрати преку Кина Пост Воздух...

Palio official KC-1 table tennis blade pure wood for children player lightest blade training racket ping pong

BGN 20.00 29.04

Palio официјалната продавницаПредмет : KC1 тенис на маса сечилотоPLY : 5 чиста дрвоДебелина : за 5.6 mm (просечна податоци, дрво, производи има грешки, ве молиме вид previal )Тежина : околу 63g FL / 57g CS (просечна податоци, дрво, производи има грешки, ве молиме вид previal )Се справи со : FL долга рачка / CS краток рачкаБрзина : 8Контрола : 9+Одговараат за јамка и нов играчПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеФункција : Зелена лепило, ги исфрли обоена дрво, мала плоча тип, 63 FL / 57g CS грама тежина може да се спречи тетива обвивка штета, е избор на почетници caddie...