• Ново
Търговия на едро и дребно 10 дни Jiaoli избелване на анти frckle крем жълт цвят на 12 бр./лот

Търговия на едро и дребно 10 дни Jiaoli избелване на анти frckle крем жълт цвят на 12 бр./лот

BGN 76.80
В магазина

Брой продукти


Внимание : на кожата, текстура на сите не е иста, па кога го користите овој крем, ве молиме алергија на тестирање прво, може да се применува малку крем на внатрешната страна на рачниот зглоб, ако се алергични, ве молам, престанете да го користите.
Име : Нови Jiaoli Посебни Белење Отстрани Луничка Кралот
Нето тежина : 25g
Состојка : бисер во прав,ursolic киселина,алги,arbutin, Алое билни суштина,овци плацентата поврзана,VE итн.
Дејство : овој крем содржи многу видови на трева,тоа може ефикасно да се отстранат луничка,chloasma,Cyasma,cyasma.тоа исто така може да се третираат акни,црна глава и згаснат акни лузна. Жешка! Yi Qi Убавина Белење сет 2+1 ефикасни во 7 дена белење на ден крем+ноќен крем Висока Шише US$ 18.00 /set
Yi Qi Убавина Белење сет 2+1 ефикасни во 7 дена (Неверојатни лицето за нега на кожата 100% ) Средно Шише US$ 63.00 /многу
4 групи / многу
Топла трговија на големо yiqi Убавина Белење крем 2+1 Ефикасни Во 7 Дена се соочуваат со Крем yiqi белење сет (2 генерација пурпурна капак) САД$ 24.00 /set
Топла трговија на големо yiqi крем Убавина Белење крем 3+2 Ефикасни Во 7 Дена се соочуваат со Крем (втората генерација) САД$ 31.00 /set
Топла трговија на големо yiqi Убавина Белење крем 2+1 Ефикасни Во 7 Дена се соочуваат со Крем yiqi белење сет (2 генерација зелено шише) САД$ 24.00 /set
Топла трговија на големо yiqi крем Убавина Белење крем 2+1 Ефикасни Во 7 Дена се соочуваат со Крем ден и ноќ US$ 270.00 /многу
20 групи / многу
50 компјутери/многу Yiqi Белење Glossing Активни Око Крем(1 парче 30ml) Билни око крем US$ 168.00 /многу
50 парчиња / многу
Yi Qi Белење C cream15g навлажнувачки третата генерација ноќен крем US$ 24.00 /многу
2 парчиња / многу
Плаќање
*Може да се направи со плаќање од страна на Master Card, Visa или Телеграфска Трансфер,Зачувам секогаш е заштита на вашите пари,
тоа е лесно, брзо и безбедно. Western Union и Пари Грам не се дозволени.
*Плаќање, мора да биде потврдена од страна на Зачувам 24 часа подоцна, тогаш можеме да испратите нарачката во рок од 3 работни дена.
Превозот
*Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред купувањето, ние ќе брод да се потврди Alibaba адреса. Ако сакате нас да испрати
тоа на друг примачот име и адреса, pls остави порака во нашата трансакцијата.
*ние ќе испрати стоката во рок од 3 работни дена откако ќе се плати цел.ако сакате да се меша купување за да добиете повеќе евтини превозот
трошоците ве молиме контактирајте со нас.
*Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачи данок. Сепак, данок е deterdmined купувачот
обичај не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа
*Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина"
и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.

Подробности

Воспользуйся:
Лицето
Тип Елемент:
Крем
Пол:
Жена
Характеристика:
Избелване
Съставка:
Билков
НЕТНО ТЕГЛО:
25 г
Тип:
Здравеопазване
Тегло:
25g
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт

Dimollaure силен ефект избелващ крем 15 g лунички убиец петънце на старчески петна melasma слънчеви изгаряния, акне, петна крем

BGN 9.00 9.38

Dimollaure Пеги убиец место чисти крем 20g,белење лице Отстрани speckle Брз флеки melasma изгореници, акни места се соочуваат со кремИЗВЕСТУВАЊЕ : Поради различни производство серии, Шише капаче имаат злато / sliver / Bronzer боја, со капа и бојата не може да избере,ние ќе брод случајно,благодарение!Име на производ : Моќни ефекти луничка Кремсостојка : Женшен, нокти, бисери, Angelica, тасев биле, angelica, мошус, шафран, алое, freesia, lotбела женшен, daisies, лилјани, витамин E, provitamin Б5...

1 кг Korea Horse Cream 9 Complex Moisturizing Anti Wrinkle-Стареене Fine Lines Skin Care Products OEM Hospital Equipment

BGN 60.80

1 KG Кореја Коњ Крем 9 Комплексни Навлажнувачки Навремено АнтиСтареењето Фини Линии за Нега на Кожата Производи ОЕМ Болница ОпремаГлавни состојки : Краставица екстракт, екстракт од камилица, сончоглед екстракт, витамин E, алкохолни мајка, squalane, навлажнувачки фактор, butanediol, мед, хијалуронска киселина, итнПроизвод функција : 1, Против Стареење2, интелигентни навлажнувачки, содржат природен навлажнувачки фактор, NMF, "хидратантен заклучување на вода вода" интелигентни навлажнувачки систем, високо ефикасни на долготраен влага.3, подобрување на кожата природни навлажнувачки заштитна фолија4, "џи чун бела5, мала тежина, не се лепливи.6, за да се спречи чувствителни, олеснување на суво.7, да им помогне на апсорпција на moisturizers.8, за наплата на вода, масло баланс на кожатаНачин на употреба : се применува директно (користите за долго време имаат убава бела ефект)Применливи луѓе : општи, бремени жени, деца се достапниРок на траење : три години1...

Крем за очи контурный крем за премахване на черен кръг бръчки нов колаген, стягане на 24-каратово Злато Repair Serum

BGN 2.00 3.09

100% нови и свежиВклучува : 1pcsИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

60 бр салон за красота бельо за еднократна употреба за спа педикюр жени двуетажни Дамски хигиена гащи

BGN 24.00

Салон За Убавина За Еднократна Употреба Долна Облека За Спа Педикир Жените ДвојноДек Хигиена Pantie ТкаениниПроизводи Applicatio nПогоден за Салон за Убавина, хотели, куќи за гости во болница и така натаму.Пакет се вклучени : 6pieces кеса ,10bags (60pieces во вкупно)Производи Карактеристики1...

All In One Snail Repair Healing Cream 1000ml Анти-Стареене, Против бръчки, фини линии, средства за грижа за кожата 1 кг

BGN 104.00

1 KG Сите Во Еден Полжав Поправка Исцелување Крем 1000ml "Полжав Секрети Filtrate 92%" АнтиСтареење, АнтиБрчки Фини Линии за Нега на Кожата Главните состојки : полжав слуз екстракт, колаген, екстракт од краставица, труба creeper екстракти, tricholoma matsutake екстракт, екстракт од зелен чај, витамин E, алантоин, итн Ефикасност : 28 дена ја прават кожата да изгледа сосема нов Без масло не е мрсна, свежи и дише, ефикасно поправка, хидратантен Убава бела кожа, навлажнувачки хидрантни, насочите пора, бледнеат места Антинавремено, антистареењето, поправка клетки на кожата...

Aichun хапче за отслабване Cream type чушки чили и джинджифил инат изгаряне на мазнини мощна отслабнете изгаряне на мазнини крем лифт тонизиращо масло 200 г

BGN 15.98

Aichun Слабеење Крем тип на Чили пиперка И Ѓумбир Тврдоглав Масти Гори Потентен Телесната Тежина Гори Масти Крем Лифт Зацврстување Масло 200gКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Нова dispensation да согорувате масни и целулитот во кожата.Промовирање на кожата метаболизмот, брз decomposing на вишок масти во телото за празнење надвор од телото.Со својата моќна quicke слабеење и за нега на кожата.Комбинацијата на misturizer може да го негуваат вашата кожа темелно.Вашата кожа ќе биде здодевна,повеќе еластичен,да изгледа помлада.Особено Работат на областа на стомакот,половината,колковите, надлактицата и thignСпецификации : Погоден за : сите типови на кожаГлавни Состојки : Зелено Кафе Грав Екстракт, Црвен Пипер, Масло, Џинџер ЕкстрактТип : pepp erНето содржина : 200mlПакет се вклучени : 1 x Aichun Слабеење Крем

OPHIR Glass Airbrush Hanger Cleaner Cleaning Pot Jar Airbrush Cleaning Bottles Комплекти for Model Air Compressor/Airbrush Kit _AC009

BGN 35.70

Опис : Еден airbrush табелатоп чистење тенџере / станица.Карактеристики : 1.Се користи за чистење на остаток на бои(боја), во airbrush.2.За да се користи како airbrush држачот.Пакет се вклучени : 1x Стакло Сад1x Airbrush Закачалка1x Airbrush Рачка1x Резервни Усни1x Резервни Филтер Елемент1x Филтер Капа

BIOAQUA Men Moisturizing Oil-control Face Cream Anti Wrinkle Против Стареене на избелващ дневен крем за грижа за кожата

BGN 7.00 7.57

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Име на производ : Мажите се Соочуваат со КремНЕТО WT : 50gКоличина : 1pcs1pcs Мажите се Соочуваат со Крем

Полезна Отлична Боя За Лице И Тяло Грим Маслена Живопис Пигмент Многоцветен Серия За Детско Боди Арт

BGN 4.00 5.18

1x Лицето Тело Масло ликовна Уметност Сочинуваат ноќта на Вештерките Партија Фенси Облека 6 Флеш БојаГолемина : App 16.8*14.5 CMБруто Тежина : Околу 18gПакет Содржи : 1 X 6 Флеш Бои СлучајБоја : #1,#2Материјал : paraffinum масло (минерални масла), Lsononyl lsononanoate, Cera Alba(Восок), kaolin, caprylic / capric триглицериди,Trioctyldodecyl Цитрат, цинк стеарат, Distarch фосфат, Syntheic восок, Trihydroxystearin, Disteardimonium Hectorite, пропилен карбонатФункција : Нашите Маснотии Бои се спакувани во 6боја случај на професионална шминка уметници со бои им се потребни за било кој тип на уметнички шминка и специјални ефекти во боја...

Грижа За Лице Хидратиращ Избелващ Ремонт Лунички Почистване На Увяхване Гладък Крем За Лице За Премахване На Меланин Лечение На Нова

BGN 4.00 4.72

Лицето За Нега На Влогови Белење Поправка Луничка Прочистувачките Исчезнат Место Лицето Со Крем Елиминира Меланин ТретманЕфикасност : елиминира меланин, blain да отпечаток, изгореници, подобрување на yellowing на темнината, одржување на еластичноста на кожата, блескавата и проѕирен и тендерот за Користење : 1...

2018 Face Eye Lip Creamy Concealer Stick Make-up Concealer Cream Foundation Cover Matte Foundation

BGN 2.00 2.21

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавницаве молиме додадете не на вашиот "сакаат продавница""ви благодарам многу !Карактеристики : Нов и висок квалитет, никогаш не се користат воКористење најчесто се применува нијанси, обезбедува најдобрите боја на кожата натпревар и гарантира traceless и природна завршницаОвозможување на раслојување и мешање, обезбедува вкупно маскирна за речиси секоја кожа проблем вклучувајќи флеки, лузни, birthmarks и црни круговиСвилен сјајни бои и високо квалитетни состојки заедно да нега на кожата околу и може да трае во текот на целиот ден долгТоа е совршен за професионални салон, свадба, забава и за домашна употребаСпецификации : Големина : прибл...

BIOAQUA 180 мл Перла нежен копринен крем за цялото тяло коректор избелващ хидратиращ личен крем за грижа за тялото Дама грижа за лицето

BGN 25.00 29.60

BIOAQUA 180ml Бисер Деликатна Свилен Целото Тело Крем Concealer Навлажнувачки белење на Лични Тело за Заштита на Крим Дама Лице Грижа За Телото→За лице1.Се меша со фондацијата или ББ крем на 1 : 1 односот2.Се применуваат со сунѓер или четки прави вашата шминка парична казна и светлаЗа тело1.Нежно туп на вашиот врат по пуштањето на шминка за да го прилагодите тонот на кожата2.Се меша со други тело крем за да заличи вашето тонот на кожатаПредупредува : 1...

OPHIR 2-Dual Action Airbrush Kit with Air Tank Compressor for маникюр Makeup Cosmetic Body Paint Air Brush Gun_AC090+004A+073

BGN 184.26

Воздушниот Компресор Опис : Компресорот е погодна за make up,тен,тетоважа,хоби / модел,нокт слика,пекарница и така натаму.Карактеристики : Клима резервоарот,обезбедување на непречено проток на воздух,нула пулсот.Воздушниот притисок колосек,филтер за воздух,притисок прилагодливи.Клипот тип;нафта слободни.Никој воздухот загаден.Тоа може да се започне со воздух,континуирано да работи,моќни.Auto start и auto stop функција.Термички заштитена внатре.Ниско ниво на бучава,47db.Безбедност на заштита на уреди за воздух резервоарот.Спецификација : Напон : 100120 V 60 HZ / 220240 V 50 HZ (110 V НИ Приклучок или 220 V ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА Приклучок)Вид : Еден Цилиндар Клипот Компресор со клима РезервоаротМоќност : 1 / 6 HPБрзина : 1450 / 1700r.стр.мВоздухот излез по мин. / литри : 2023 L / минАвтостоп,со почеток во 3 Bar(43psi),стоп на 4 Bar(57psi)Притисок прилагодување опсег : 04 BarКлима Резервоарот : 3.0 LПогоден за airbrush со млазницата : 0.21.0 mmДимензија : 310x130x310mmНето Тежина : 5.2 kgAirbrush Спецификација(AC004 A) : Двојна Акција AirbrushСе Хранат Тип : ГравитацијаМлазницата : Кол.0.30 mmКуп капацитет : 7 CCРаботен притисок : 1550 PSIСпецификација(AC073) : Двојна Акција AirbrushТелото Должина : 150mmМлазницата : Кол...