• Ново
20 бр / лот 5x16 мм инсталационните пина / Дюбельные пина / цилиндрични позиционен щифтове за механични цели-Материал: стомана GCr15 (T15112401)

20 бр / лот 5x16 мм инсталационните пина / Дюбельные пина / цилиндрични позиционен щифтове за механични цели-Материал: стомана GCr15 (T15112401)

BGN 17.73
В магазина

Брой продукти


Компанијата Информации
TMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos/Burgmann/Flygt/John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .
www.tmpbearings.com
www.tradebearings.com/so21986/
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена ( ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи. Плаќање Зачувам е нашата preferabe метод на плаќање, што е безбедноста за вас. Besiedes, сите големи кредитна картичка, T/T итн се прифатливи. Се враќа Термин : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ако имате било каква потреба или проблем, ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager. e-mail. порака ..ние секогаш при тука! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние го правиме Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail (под 2kg тежина) и да Изразат начин(EMS, Fedex и DHL) , Таа треба за 15-45 работни дена.

Подробности

търговска марка:
TLANMP
Материал:
Метални
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
5х16мм
Стил:
Оповестяване

Те също купуват с този продукт

Размер на вала: 28/30/32/33/38/45/48 мм 00 00 BURGMANN-1.4401 / 1.4571 механични уплътнения за подмяна на высокотемпературного помпа TLANMP

BGN 160.00

Број на модел : 00 00 печатBURGMANN1.4401 / 1.4571Внатрешна Големина / Ша ft Големина : 28 / 30 / 32 / 33 / 38 / 45 / 48 mmПроизводителот : TMP го замени / Направени во КинаКомпанијата ИнформацииTLANMP (TMP машини Делови Co.,Ltd) е професионална производител на Механички Фоки и висока прецизност лежишта ,главните производи се Механички Фоки, Вода / Хемиски / Автомобилот Стр umps Фоки, Тенок Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Аголна Контакт Топката Лежишта, Еден Начин Спојки Лежишта итн Нашите производи се користат за Вода, Пумпи,Хемиската Пумпи, Роботика,CNC Машина Алатки,Можете да најдете вашата потреба во нашата продавница, сите производи тука се и Меѓународните општи делови ,Контактирајте со нас преку Skype / email / Whatsapp кога ти треба помош,благодарение : ) .Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

50 бр. / лот 4x40 мм инсталационните пина/Дюбельные пина/цилиндрични позиционен щифтове за механични цели-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 29.46

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

5 бр. / лот 5x88mm инсталационните пина / Дюбельные пина/5 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 24.59

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

2 бр. / лот 10x13 мм инсталационните пина / Дюбельные пина/10 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 18.35

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

Търговия на едро с 50 броя марка Defus 13.6*16.8*1 мм, гумени уплътнения инжектор Автозапчасть за универсални автомобили ремкомплект Big Sale DF-22011

BGN 13.00 13.58

Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница!Ние сме GZ Чао Pei Ко Ltd и професионални во Авто автомобил додатоци, се наведува во Кина...

12x100mm инсталационните пина / контакти / 12 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 21.50

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

2 бр. / лот 10x18 мм инсталационните пина / Дюбельные пина/10 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 18.53

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

2 бр. / лот 8x22 мм инсталационните пина / Дюбельные пина/8 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 15.66

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

10 бр. / лот 7x16 мм инсталационните пина/Дюбельные пина/7 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 24.48

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

4R70W Trans Kit fit е подходящ за Victoria Econoline Екскурзия Explorer F150 Mustang 95

BGN 149.00 158.40

Транс Тип : 4 SP RWDМоторот Тип : V8 4.6 LAnswer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие примена информации, барањето информации се само за повикување само, ве молиме проверете внимателно со фотографија, пред цел.​Фотографиите се преземени од actuall .ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Ве молиме продавница со доверба.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на Кина Пост и Eпакет Кина во светот .или Ние брод на сите ширум светот со Кина Пост & EПакет Кина...

108-20 механични уплътнения (материал: керамика/въглерод/NBR) размерът на вала 20 mm Однопружинное уплътнение на помпата се използва в чиста / отпадъчни води, масло

BGN 22.08

Број На Модел : 10820Вратило големина : 20mmМатеријал : Керамички / Јаглерод / NBRСтационарни Прстен (Керамички) Ротари Прстен (Јаглен)Средно Печат (NBR)Пролетта и Други Делови (SS304)(Ако сакате Материјал : Si C / Si C / Viton тип, можете да го најдете во нашата продавница, исто така, можете да Оставите порака да ни се на Aliexpress, ние ќе ви одговори во 8 часа)Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

20 бр / лот 5x60 мм инсталационните пина / Дюбельные пина/5 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 27.46

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

CNSPEED Short shifter For Audi 96-01 A4 00-01 S4 Quick Racing Shifter Quick Shift Short Throw Kit Fit TT100255-BL

BGN 32.96

Краток shifter За Ауди 9601 A4 0001 S4 Брзи Трки Shifter Брза Промена Краток Фрли Комплет Одговара Материјал со Висок Квалитет Челик Апликација за Ауди 9601 A4 0001 S4 Предности Валчести Лежишта За Долготрајни Тешко Возење...

Търговия на едро с 50 броя марка Defus 5.5*14*20 мм, гумени уплътнителни пръстени инжекторные запечатване Auto Assy за универсални автомобили ремкомплект DF-22017

BGN 13.00 13.90

Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница!Ние сме GZ Чао Pei Ко Ltd и професионални во Авто автомобил додатоци, се наведува во Кина...

2 бр. / лот 10x20 мм инсталационните пина / Дюбельные пина/10 мм цилиндрични позиционен пина-Материал:стомана GCr15 (T15112401)

BGN 18.88

Компанијата ИнформацииTMP машини Делови е професионална производител на високо прецизни лежишта и друга опрема,главните производи се Тенки Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Ротари Табела Лежишта, Конусни Валчести Лежишта, Аголна Контакт Топката Лежишта, Slewing Лежишта , Еден Начин Спојки,Еден Начин Лежишта,Подготвени Куп Ролери Спојки,Overrunning спојки,Индексирање спојки,Backstop спојки,Grundfos / Burgmann / Flygt / John Кран Фоки,Механички вратило печат,Механички печат,Патрон печат,Метал Подолу печат,Целосно Керамички Лежишта,Род Крајот Лежишта, Машинската Делови итн Нашите производи се користат за Роботика, CNC Машина Алатки, Можете да ги најдете сите што ви треба во нашата продавница, сите лежишта и делови тука е направен во Кина и да го замени со увезени делови .www.tmpbearings.comwww.tradebearings.com / so21986 / Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

B7xa B7za M7za трансмисия Rebuild Kit е подходящ за Honda Accord 98-02 Acura 96-99

BGN 104.00 110.40

Злато СнабдувачНови B7 XA B7 ZA M7 ZA Пренос Обнова на Заптивка / Печат за Полнење одговара за Хонда Спогодба 9802 Акура 9699Ве молиме имајте во предвид : Ова е заптивка / печат за полнење не само реконструкција за полнење,триење плоча и челик спојки плоча не се опфатениво овој пренос обнова на заптивка / печат за полнење.Одговара за Возила : Хонда СПОГОДБА 9802Акура 3.0 CL 9699Answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само...