• Ново
TIPTOP Stage Light 9x3W + 1x30W High Power TRI color Плоски LED RGB Par Light в черен корпус 25 ъгъл лъч тиха работа

TIPTOP Stage Light 9x3W + 1x30W High Power TRI color Плоски LED RGB Par Light в черен корпус 25 ъгъл лъч тиха работа

BGN 113.60
В магазина

Брой продукти


Спецификации : Напон : AC90 V-250 V/50-60 Hz Потрошувачка на Енергија : 80 W Контрола на канали : 6 CH Контрола тип : DMX512,звук на активен,авто,master/роб извор на Светлина : 9pcs 3 W Тробојка 3in1 RGB LED+1 Pcs 30 W LED Големина/mm : 260x260x110 G. (W/kg) : 1.2 Производ гаранцијата време : 1 година Сертификација : CE, ROHS Многу ниска потрошувачка на енергија, висока излезна Многу ниска топлина. Богата боја одлично за Клубот, DJ ' s, Дома партија, Ballroom, Бендови, Покажуваат бар итн. Изградба : Материјал : Пластични тело Тело боја : Црна Заштита оценка : IP20 Работната средина : Внатрешна -20~40 степен Пакување : (Картонска кутија) Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs led par светлина 1pcs моќ кабел 1pcs прирачник книга
DMX 6 Канали информации :
Канал
Канал податоци
Функција настава
CH1
0-255
Господар затемнување
CH2
0-255
Црвено затемнување
CH3
0-255
Зелена затемнување
CH4
0-255
Сина затемнување
CH5
1-255
Strobe контрола
CH6
1-255
Мајстор за функција + звук контрола

Подробности

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
търговска марка:
ГИГЕРТОП
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
Номер На Модела:
TP-П04
Име на продукта:
9 + 1 цифра PAR RGB Light
Напрежение:
AC90V-240V
силата на:
80 W
Брой на светодиодите:
9*3W 3in1 LED+1Pcs 30W LED
Радиация цвят:
Смесване на цветовете RGB 3in1
DMX канали:
6 канала
Материал на черупката:
Пластмасова обвивка
Гаранционния срок на продукта:
1 година
документ:
CE, ROHS
Начин на опаковане:
картонена кутия с пяна вътре

Те също купуват с този продукт

TIPTOP TP-G3046-6IN1 6X6W 6in1 Battery Wireless Stand Led Par Light IRC-6 Remote / Mobile Phone Control perfectly inside TRUSST

BGN 326.00 326.40

Спецификација за производ : Напојување : AC110 V250 VФреквенција : 5060 HzПотрошувачка на енергија : 60 WИзвор на светлина : 6pcs 6 W висока осветленост 6 во 1 led диодиСветилка живот : 610 десет илјади часаLED агол : 18 степенБоја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола на канали : 6 / 10 chsКонтрола на владата : DMX512, безжични dmx 512, IRC, master / роб, авто, звук на активен...

Stage light 12 LED Par Светлини RGB Disco Party Светлини Magic Ball Light Projector Auto Sound Activate DMX 512 Control Stage Light

BGN 42.00 59.31

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Фаза светлина 12 LED Par Светла RGB Диско Партија Светла параметри : Предмет : Фаза светлина 12 LED Par Светла RGB Диско Партија СветлаОва е Компактна големина и окофаќање на RGBW par светлина со повеќе функции за вас ...

Нов DJ Set for Sale 9 x 15W Rgbwa Par Can Led upLight Wireless DMX Battery Operated Cheap DJ Equipmet for the Disco Party Wash Light

BGN 1195.62

Новиот DJ Сет за Продажба 9 x 15 W RGBWA Par Може да Доведе up Light DMX Безжична Батерија Управувана Евтини DJ Equipmet за Диско Страна се Мијат Осветлување15 Wx 9 LED Батеријата Безжична par светлина може да Модел : LH6915 B Напојување : AC110 V250 V Фреквенција : 5060 Hz извор на Светлина : 9pcsx15 W висока осветленост RGBAW + uv 6in1 / 5 во 1 Led Светилка живот : 610 десет илјади часа LED агол : 25 / 45 степен Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата Контрола на канали : 5in1 9 ch, 6in110ch Контрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активен (може да нареди безжична DMX512 исто така Автоматско модел (по функција копче) : промена на бојата, боја strobe, боја dimmer, и боја на постепена промена / боја скок промена на Работата мени : 4 цифрен дигитален LED дисплеј Батерија : Li Po12000 Mah 57 Часа Батеријата направите Резервна Копија на полна боја / 710 Часови батеријата направите резервна копија на една боја Н W / G...

TIPTOP Stage Light 10 Pack 18*3W Non-Waterproof Мълчанието UV Led Par Cans Professional Purple Color Плосък Par Light No Cooling Fan

BGN 2163.20

Еден од класичните LED тела се дизајнирани и создадени уникатно, навистина идеален за театри, цркви, ТВ студијата, фотографија studios, модни ревии, сценски претстави, музички емисии,итн.*Моќ во power CON / сина, Моќ надвор power CON / сива опремени;*LED дисплеј;*нови PWM затемнување electronical теорија применува за разумно свежи стапки и реалниот треперење бесплатно;*лиен алуминиум за одлична вентилација, нема потреба од навивачите, без бучава;*возење IC и кондензатори од САД и Европската унија опремени за постојан постојан струја аутпути;*интелигентни температура само контролирање на : авто прилагодување на температура за да се заштитат во времето на max...

На 50 метра 14.0 mm странично блясък PMMA fiber оптичен кабел за led басейн светлини контур украса

BGN 801.00 1143.65

Поврзани Објекти 50meters внатрешен дијаметар 14.0 mm Страна Сјај ПММА Оптички Влакна Кабел за led базен светла преглед декорацијаСтавка Детали Производ видео ве молиме кликнете на линкот : youtu.се / ATzokgf Cgn Q ( Копирај го линкот за да го прелистувачот)ПараметриТочка Име : Страна Сјај Оптички Влакна КабелMateral : ПММАДолжина : 100 / ролна ( можете да изберете 5 m 100 метри во должина, ние default за да ја испратите по целата должина, ако треба сече во мали должина ве молиме да ни кажете)Внатрешен дијаметар : Φ14mmOuterdiameter : Φ17mmТежина : 16kgРабота Температура : 20~+100 целзиусови степени степенВлакна на Косата : 7000 DB / KMБран должина опсег : 380780Напомена : Оптички влакна не може да емитираат светлина од себе...

DMX 16W RGBW LED plastic Fiber Optic Star Ceiling Kit Светлини 200pcs 0.75 mm 2 optical fiber lighting+28key RF Дистанционно

BGN 90.00 127.90

Поврзани Објекти DMX 16 W RGBW ПРЕДВОДЕНА од пластични Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Комплет Светла 200pcs 0.75 мм 2 M оптички влакна осветлување+28key RF ДалечинскиотСтавка Детали Параметар : Дијаметар на секоја влакна : 0.75 мм крајот сјај пмма флеш точка оптички влакна кабел Количество на влакна кабли се вклучени : 200pcs Должина на секоја влакна кабел : 2meters На влакна кабел операција температура : 50 centigrade 75 centigrade Работа напон : AC85 V265 V Моќ : 16 W LED чип : RGBW LED Далечински : RF 28key далечински Влезниот сигнал : DMX512 / 1990 Излез DMX : 4 канали(RGBW) Remoe контрола на промените на владата : static13 боја (Црвена ,Зелена,Сина,Жолта,Mixd белата,Чиста бела,Цијан,Виолетова+5 DIY боја)&RGB светлината се менува исчезнат, скок,искра& Прилагоди ја светлината или брзина & DMX контролор на Моторот големина : L105mm*W95mm*H55mm Тежина : 1.05 kg животниот Век : 50.000 часови Мотор гаранција : 2 година Пакет се вклучени : 1x DMX 16w RGBW светлина мотор 1x 28key RF далечински контролер 1 x 200pcs*0.75 мм*2meters оптички влакнакабел 1 x 5pcs кристално 1 x адаптер 1 x Прирачник за Корисникот имаме ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU стандарден приклучок, ние default за да се прати во согласност со националните стандарди и, ако посебни потреби, ве молиме оставете порака.Производ Фото Шематски за Систем за Врска : План едно : DMX512 Конзола + DMX 512 оптички влакна моторПлан две : PC DMX512 Конзола + USB DMX контролор + DMX 512 оптички влакна моторПлан три : DMX512 Конзола + DMX 512 оптички влакна моторот+DMX512 декодер + LED лентаПлан четири : PC DMX512 Конзола + USB DMX контролор + DMX 512 оптички влакна моторот +DMX512 декодер + LED лентаПлан пет : RF далечински + DMX 512 оптички влакна моторПлан шест : RF далечински + DMX 512 оптички влакна моторот +DMX512 декодер + LED лентаПлан седум : DMX 512 оптички влакна контролер на моторотПлан на осум : DMX 512 оптички влакна мотор контролер +DMX512 декодер + LED лентаСцена Екранот Услуга Политика

24V 180W Led Par Light Power Supply for 54PCS 3W RGBW Par Led Stage Disco Party

BGN 46.00 47.98

24 V 180 W Led Par Светлина Напојување за 54 PCS 3 W RGBW Led Par Фаза Диско DJ Партија Фаза Осветлување Додатоци & Делови Погодни за : 54pcs 3 W внатрешна LED par Светлина Напон : 24 V Моќ : 180 W Ако ви треба 12 V и 54 X3 W отворено led par напојување, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Превозот : Во САД од страна на EпакетВо други земји од Кина пост воздух mailАко ви треба рефус количество,ве молиме контактирајте со нас за испитување.Ви благодариме за вашето време!Среќен Шопинг!Профил На Компанијата : AOBO осветлување SciTech Co.,LTD е професионална Кина фаза светла suuplier .нашиот производ вклучува фаза ласерски светла , се движат главата светлина , led ефекти осветлување , по место фаза светла за магла машини и така натаму.Производите може да се широко се применуваат во фаза,DJ,Диско,КТВ,ноќен клуб,кафуле, паб,бар бенд,хотел,дома,свадба,семејство, забава,на концерт,театри,саеми,саеми итн.Управувано од страна на "квалитетот на прво место,кориснички ориентирана" принцип,AOBO донесува строга контрола на квалитетот на процесот пред despach.исто така, да инвестираат голема сума за развивање на нови модели за да се задржи конкурентна позиција.до сега тоа е избрана и високо appraised од страна на многу клиенти од Америка, Европа, Азија, Океанија..Со напредна технологија,прецизни производствени капацитети,креативен кадар тим и софистицирани системи за управување,AOBO осветлување секогаш ќе произведува иновативни и конкурентни производи,дава високи вредности да ви се допаѓа пред.

4 бр. / лот студен фойерверки 4 глави конфети спрей машина DMX 512 тел управление на закрит / открит въздух оръдия 50 W E-касета пистолет

BGN 1500.80

Технички Параметар : Напон : AC110 V240 V, 5060 HZМоќност : 50 WТело материјал : железо телото со силна и стабилна работна состојбаСнимање висина : 68 метарConfetti цевка носителот : 4 снимкиКонтрола начин : DMX 512DMX адреса поставување начин : DMX СОСОВИ,Сертификација : CE, ROHSПроизвод гаранцијата време : 1 годинаПакување спецификација : Пакување големина : 20*26.5*26.5 cmНето тежат : 8.5 kgБруто тежина : 11kgrПакување начин : картонска кутија со пена во внатрешностапакување листа за секоја единица : 1pcs 4 главата confetti машина1pcs прирачник книга1pcs моќ кабел со конекторите1pcs DMX кабел6pcs завртки knob*пакување не вклучувајќи confetti цевка.Често Поставувани Прашања : 1 : Може ли да се направи снимање, еден по еден или 4pcs топови во исто време?A : постојат 4pcs електрични confetti топ кабел за приклучоци за горниот дел на машината, кога ќе го поврзете confetti топови со сокети, можете да направат снимање еден од една страна им помогнам на сцената светлина контролер канал, 1 канал 4.Ако сакате да ги сними во исто време, треба само да им помогнам на channel1 да channel4 во исто време.2 : Ако имам 2 парчиња confetti машина поврзани заедно од страна на кабли, како можам да се одвои и да пука одделно?А : можете само треба да го поставите на DMX сосови...

16W RGBW light engine 0.75 mm * 50pcs*(2m+3m+4m+5m) led оптична светлина Звезден тавана комплект за оптично осветление + RF 24key Remote + Crystal

BGN 61.00 81.01

26.11 / метар 26.06 / метарПараметар : Дијаметар на секоја влакна : 0.75 мм крајот сјај пмма оптички влакна кабел Количество на влакна кабли се вклучени : 50pcs*2m+50pcs*3м+50pcs*4m+50pcs*5m Должина на секоја влакна кабел : 50pcs*2m+50pcs*3м+50pcs*4m+50pcs*5m На влакна кабел операција температура : 50 centigrade75 centigrade Работа напон : AC85 V265 V Моќ : 16 W LED чип : RGBW LED Далечински : RF 24key далечински Remoe контрола на промените на владата : static13 боја (Црвена ,Зелена,Сина,Жолта,Mixd белата,Чиста бела,Цијан,Виолетова)& RGB светлината се менува исчезнат, скок,искра& Прилагоди ја светлината или брзина Влакна главата внатрешен дијаметар : 19.7 mm Мотор големина : L115mm*W88mm*H40mm Работна температура : 50 centigrade50 centigrade животниот Век : 50.000 часови Мотор гаранција : 2 години1x 16w RGBW светлина мотор 1x 24key RF далечински контролер 1 x 0.75 мм*50pcs*(2m+3м+4m+5m) оптички влакнакабел 1 x адаптер 1 x Прирачник за Корисникот имаме ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU стандарден приклучок, ние default за да се прати во согласност со националните стандарди и, ако посебни потреби, ве молиме оставете порака.

5pcs Mini Stage Lighting Moving Head Laser Projector Effect Color LED Crystal Глас-activated RGB Light DJ Controller Диско Топка

BGN 84.00 88.94

5pcs Мини Фаза Осветлување Движи Главата Ласерски Проектор Ефект Боја LED Кристал Гласактивиран RGB Светлина DJ Контролер Диско ТопкаВовед : Шарени осветлување што е многу светла и убава место на ѕидот или на подот.Висок квалитет, безбедност и сигурност.Долго работа животниот век, одлична стабилност.Нежен изглед.Спецификација За Производ : 1.Материјал : Пластика и Метал2.Влезен напон : 85260 V 50 / 60 Hz3.Работен век : околу 8000 часа4.гаранција : 2years5...

Отстъпка TIPTOP 4 Pack Zoom 19 RGBW LED Par Stage архитектурно осветление фантастичен Лъч/широкоъгълен Высокодиффузионный Wash 2IN1

BGN 1680.00

Спецификација за производ : Број на модел : TPP83Напон : AC100 V220 VМоќност : 230 WДисплеј во боја : RGBW 4 IN1Извор на светлина : osram 19x12 W светилка поддршка боја круг индивидуална контролаDMX канали : 6 / 10 / 18 каналиЗум агол : 1050 степенВодоотпорен оценка : IP20Пакување големина : 32cm x 22cm x 28cmПакување тежина : 6.5 кг1 : ова не е водоотпорен случај и опремени со енергија во / од dmx во / од контактот на назад случај...

Продаваният! гарантиран ръчна изработка с китайското набор от шармов 5 самшитовых билата ръчно изработени напълно сватбен подарък-hq Lh 5jt

BGN 95.87

започнетекрајотSalable!Гарантира 100% рачно изработени со Кинески шарм поставите 5 boxwood чешел рачно производство целосно свадба подарокhunqing lihe 5 jiantaoМатеријал : boxwoodP / N : нивната кинг li тој ву jian таоГолемина : 14*4cm(десно),10*5cm(ап), 3.6*2.8 cm(xi),3.6*2.8 cm(пеперутка)Функција : Според Bencao Gangmu,книга на Кинеската билна медицина,boxwood е кралот на лекови материјал Чешла косата со boxwood чешли ќе се олесни вашата главоболка и спиење lessness,освежете го вашиот ум,и ќе направи да се види и слушне добро.Овие чешли се произведени од страна на нашите работници,тие се убаво обликувани,тие не само што е секојдневно,но, исто така, занаетчиски за благодарност.Опис : · Дрвени чешли,насликани во целост со рака од страна на нашите Кинески занаетчии.· На чешли се еден од нашите подобропродажба на народната уметност предметитие се тешко да се задржи во акции, така цел твое денес!· Преносни Мода Мали Здравствени Дрвени Чешел w...

Урегулирани нов червен диоден лазер от 650 nm 30mw Laser Dot Diode Module w/ TTL 12X35mm

BGN 21.60

Прилагодени Нови Црвени Диодни Ласери 650nm 30mw Ласерски Точка Диоди Модул w / TTL 12 X35mmКарактеристики : Излезна Моќност 30mwБранова должина 650nmРаботен Напон 5 VРаботна Температура 10 40 степенЛасерски Форма DotРаботат на струјата 18mh ATTL модулација Напон од 05 V Исклучување низок, висок отворен, нормално статус отвориTTL фреквенција 020 KHzFocusable ДаМатеријал и Боја МеталЛеќа Со ПластичниДимензии 12x35mm или 12x40mmМатеријал : МеталБоја : СребренаТрижица текст, црвената линија е позитивен, црна линија е негативен, TTL сигнал жолта линија е позитивенЗабелешки : 1.Ве молиме чувајте ги леќите чисти да се направи ласерски зрак јасна и светла.2.Пред носење на некои ласерски DIY активности, ве молиме да прочитате за технички информации првиот и заштита на вашите очи пред ласерски зраци.3.Бидете сигурни дека операторот има искуство во оптика DIY или тестирање.4.Ве молиме заштита на вашите очи кога ќе работат со оваа црвена модул5.Работен Напон е 5 V, црвена жица за 5 V+, црна жица најчесто за 5 V и исто така за TTL Жолта жица за TTL +...

Класика! гореща разпродажба! подаръци с китайски характеристики, набор от 9 висококачествени Nan Wood Comb-n573

BGN 63.15

започнетекрајотКласичен!топла продажба!Подароци со Кинески Карактеристики поставите 9 висок степен на nan дрво чешелn573Материјал : високо квалитетен nan дрвоP / N : n573Големина : 12.5*3cmОпис : · Преносни Мода Мали Здравствени Дрвени Чешел w...

Горещи продажба на преносими син мулти led проектор DJ Disco state Light music Stage Xmas lights wedding Party club show лазерно осветление

BGN 26.00 27.20

Топла продажба Преносни Сина мулти led Проектор DJ Диско државата Светлина музика Фаза светла Божиќ свадба Партија клуб покаже Ласерско Осветлување Секој peice ќе биде 100% тестирање пред да го испратите надвор!!!Ние може да declear оваа точка како ниска цена,не се грижите за било обичај !!!Производи Податоци : Боја : СИНА Контрола на владата : Auto, гласотсе активира,ласер Ласерски извор : Phlx ласер Ласерски Одделение : Класа III Б Ласерски моќ : 532nm / 100m W, 650nm / 150m W LED : 7 led боја промена неонски светилки Ласерски во боја : Црвено & зелено & Bule систем за Ладење : Вентилатор за ладење syste Plug стандард : САД (ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU, исто така, avaliable) Влез : AC 110240 V, 5060 Hz Излез : 1 2 V,1.5 работна средина : Затворен Објект големина на : 130*92*52mm Објект тежина : 0.4 g КАпликации : Сценски настапи , DJ, ballroom , КТВ соби , барови , партии Партија, свадба , дома декорација, слободно клубови , ноќни клубови , трговски центри, продавници декорација, игралиште , празник активности и голем број на други посебни прилики.Совети : Ласерска Светлина производи мора да се користи во строга согласност со релевантните прописи и оперативни постапки, прирачник ! ( w e default за да ја брод ЕУ приклучокот, ве молиме оставете порака ако треба НАС или други приклучок)

2 бр./лот нов 18x18W RGBWA UV 6IN1 Led Zoom Par Light DMX 7/11 канали Тайван Tianxin светодиоди CE ROHS закрит 4 Led цифров дисплей

BGN 509.00 536.00

Спецификација за производ : Напон : AC90 V220 VМоќност : 330 WDMX канали : 7 / 11 каналиФункција : функцијата за зумирање и безжичниот далечински управувач функцијаЗум степен : 1060 степен прилагодливиВодоотпорен оценка : IP20Боја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 боја мешањеСлучај материјал : алуминиум кастингПакување големина : 25*25*38cmПакување тежина : 5kgПакување листа за секоја единица : 1pcs led par светлина1pcs DMX кабел1pcs прирачник книгаНие брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPSот или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 35 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти ценаПред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлинаСе со добар квалитетНашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!Гаранција : Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранцијаАко постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.Повратни информацииВе молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Зошто да го одберете нас?1...

5 бр./лот професионално DJ оборудване танци и дискотека начало парти шоу лазерен led светлина RGB мини лазерен проектор DMX LED Stage Light

BGN 116.00 121.60

5pcs / многу Професионален ДИЏЕЈ, Опрема Танц Диско Дома Партија Покаже ласерски led светло RGB Мини Ласерски Проектор DMX LED Фаза СветлинаСекој peice ќе биде 100% тестирање пред да го испратите надвор!!!Ние може да declear оваа точка како ниска цена,не се грижите за било обичај !!!Производи Податоци : Боја : Црна Контрола на владата : Auto, гласотсе активира,ласер Ласерски извор : Phlx ласер Ласерски Одделение : Класа III Б Ласерски моќ : 532nm / 100m W, 650nm / 150m W LED : 7 led боја промена неонски светилки Ласерски во боја : Црвено & зелена систем за Ладење : Вентилатор за ладење syste Plug стандард : САД (ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU, исто така, avaliable) Влез : AC 110240 V, 5060 Hz Излез : 1 2 V,1.5 работна средина : Затворен Објект големина на : 120*90*50mm Објект тежина : 0.4 g КАпликации : Сценски настапи , DJ, ballroom , КТВ соби , барови , партии Партија, свадба , дома декорација, слободно клубови , ноќни клубови , трговски центри, продавници декорација, игралиште , празник активности и голем број на други посебни прилики.Совети : Ласерска Светлина производи мора да се користи во строга согласност со релевантните прописи и оперативни постапки, прирачник !

8 Pack Wireless DMX Battery Powered LED Par Light RGBWA+UV 6in1 Color Led Wash Light DJ Светлини Uplights IRC recmote Control

BGN 2280.00

8 Pack Безжична Батеријата Напојува LED Par Светлина RGBWA+UV 6in1 Боја DJ Миење Светлина DJ Светла IRC далечинска контролаФункција Користење на 10000 MAH литиум батерија која е повеќе моќни може да даде повеќе часа на батеријата копија 4 покаже мрежи на врати на светлина, може да биде повеќе интуитивен признавање на капацитетот на батеријата На нова структура, да се подобри на производот стабилност Повеќе кратко време на полнење Ниско ниво на бучава фан, им даде на корисник подобро искуствоТехнички Информации Со Вграден 2.4 G Безжична DMX 512 Ресивер Со Батеријата индикатор, 4 покаже мрежи на светлината Напојување : AC110 V250 V Фреквенција : 5060 Hz потрошувачка на Енергија : 100 W капацитетот на батеријата : 10000 MAH литиум батерија извор на Светлина : 6pcs 18 W висока осветленост 6 во 1 led Светилка живот : 610 десет илјади часа LED агол : 18 степен(30 степен optinal,но ве молиме контактирајте со нас пред цел.) PWM Фреквенција : 2000 Hz, HD Видео Треперење Бесплатно Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата Лукс : [email protected] Контрола на канали : 6 / 10 chs Контрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активен , безжични DMX512,IRC remote) Automatic модел(по функција копче) : промена на бојата, боја strobe, боја dimmer,боја на постепена промена / боја скок промена на Работата мени : 4 дигитален LED дисплејСовет за Батеријата & полнење На батеријата може да трае 45 часа кога сите Порти на по целосно наполнет , и може да трае повеќе од 68 часа на авто работи режим...

Freeshipping 2xlot втечнен нефтен газ Flame Machine 2 канала професионален панорамен ефект на LPG Fire Machine шестостенния корпус

BGN 508.80

Спецификација за производ : Напон : AC100 V / 220 V,50~60 Hz.Оган висина : 1.5 М2 MОган fule : Течен Нафтен ГасКонтрола метод : Директна контрола(рачна контрола) / DMX контролаПроизвод тежина : 5 КГПроизвод големина : 25cm*25cm*54cmПакување тежина : 10kgПакување Големина : 60*30*25 см (L*W*H)* стандард пакување начин е картонска кутија со пена ( лет случај пакување е задолжително)Пакување листа за секоја единица : 1pcs DMX Оган машина 1pcs Моќ кабел 1pcs 2 метар DMX кабел 1pcs 2 метри гас црево( опремени со зацврсти стеги и Y 3 начин conector)

10xLot бърза доставка LED Par 60W RGB COB LED DJ Wash Light Stage Uplighting No Noise For the Disco Bar Club DMX Контролер Equipment

BGN 840.00

10x Lot Брза Испорака LED Par 60 W RGB КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од DJ Миење Светлина Фаза Uplighting Без Шум За Диско Бар Клуб DMX Контролор, Опрема, брод од страна на DHL / ТНТ / UPS / FEDEX или на друг начин слободно во рок од 5 дена.Спецификација за производ : Напон : AC100 V240 V...

TIPTOP TP-P80A 18*18W Tyanshine 6in1 Led Par Indoor Light Non-Waterproof RGBWA UV Color Stepper Motor DMX Control Linear Zoom

BGN 4499.20

Спецификација за производ : Напон : AC90 V220 VМоќност : 330 WDMX канали : 7 / 11 каналиФункција : функцијата за зумирањеЗум степен : 1060 степен прилагодливиВодоотпорен оценка : IP20Боја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 боја мешањеСлучај материјал : алуминиум кастингПакување големина : 25*25*38cmПакување тежина : 5kgПакување листа за секоја единица : 1pcs led par светлина1pcs DMX кабел1pcs прирачник книга* ова е купување линк за една единица и ова е примерок цел...

moving head disco light коледа Laser Projector RGBW LED Stage Lighting Effect Club disco Party Light EU / US plug

BGN 38.00 39.52

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : RGBW LED фаза на светлина која е погодна за деца со користење во ноќта на Вештерките, Божиќ и роденден Gobo картичката покажува на срцето, снегулка, подарок кутија, bowknot, пајакот, бат, череп обрасци Auto rotate осветлување ефект Мала големина и лесно да се работи, само внесете gobo картичка во слототМонтажа на заградата дизајн за прилагодување на осветлување агол Висок квалитет на гаранција, безбеден и сигурен Одлично за деца, совршено во почетниот партија, бар, кафуле, паб, ноќта на Вештерките, Божиќ, итн Работи одлично кога со користење на магла (Осветлување ефект на сликите кои се прикажани на листата е користење на магла) Спецификации : Напон : AC85 260 V / 5060 HZ Моќ : 4 W LED : 4pcs LED (RGBW) Начини : Автоматски Водоотпорен : IP20 Школка Материјал : ABSГолемина : 10*8cm / база големина : 180*85cm Бруто Тежина : 300g Приклучок : ЕУ Plug / НИ Plug answer : ___________________________ Note : Потврди доставени напон е стабилен и се потребни Не постојат repairable делови во внатрешноста, не отворете го Немојте да се погледне во светлината директно, во случај тоа може да ги оштети вашите очи Внатрешна употреба само, не го користат често под влажна средина Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...