• Ново
Мащабиране Функция 19x15w RGBW Wash lyre Light LED Moving Head Шайба Light For DJ Stage / Bar / Party /Show /Stage Light LED

Мащабиране Функция 19x15w RGBW Wash lyre Light LED Moving Head Шайба Light For DJ Stage / Bar / Party /Show /Stage Light LED

BGN 532.00
BGN 560.00
-5 %
В магазина

Брой продукти


Напомена :
Ве молиме одберете точната цена , ако не одберете точната цена ,ние не се случува да се достави парцели за вас опис на Производот Напон : AC100-240 V.50-60hz Моќност : 300 W Дисплеј во боја : Р/G/B/W 4in1 боја мешање извор на Светлина : 19*15 W LED 4-во-1 DMX канал : 16 CH Сина позадина LCD дисплеј Поврзете DMX во/од Операцијата на владата : DMX512,звук/auto/ Master/роб Зрак агол : 6 °~50° Функција Висока ефикасност,ниска потрошувачка на енергија Вечера компактен Ниска тежина Со функцијата за зумирање Исклучително мали, брзи и моќни LED движат зрак. Со функцијата за зумирање Голема вграден осветлување покажува под Господар/Роб на режимот на Сина LCD дисплеј за лесна навигација Пакување начин Картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина 43cm*30cm*40cm Пакување тежина 11kgr Plug АУ приклучокот,НИ приклучокот,ЕУ приклучокот,велика БРИТАНИЈА приклучок може да се избере
Плаќање :
Кредитните картички се accpeted преку Зачувам или alipay.И Т/T, Western union,paypal,пари игра е во ред. Но, paypal треба додадете 4.7% такси .
Плаќање на времето на купување ќе биде одличен за процесот вашата цел и брзо испорака. Ви благодарам многу!
Пратката и пакет :
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 3-10 работни дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.
Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти цена
Пред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди на сите светлината Се со добар квалитет
Нашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу!
Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи
Ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.

Подробности

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
търговска марка:
dier
Номер На Модела:
19x15w zoom wash led light
Напрежение:
90-240V
силата на:
300 W
ДРИБЛИРА:
19x15w RGBW
Режими на работа:
DMX512 / звук / auto / master / slave
Ефект:
пране + мащабиране
DMX канали:
Режим 16 канала
Лъч Ангел:
6 градуса~50 градуса
Име на продукта:
Мащабиране Функция 19x15w RGBW Wash Light LED Moving Head Шайба Light For

Те също купуват с този продукт

2017 230W Moving Head Light/ 230 Beam 7R Диско Светлини for Club нощен клуб с dj 230 Beam 7R

BGN 631.00 664.00

Напомена : Ве молиме одберете точната цена , ако не одберете точната цена ,ние не се случува да се достави на парцели да сте нов Зрак се Движат H еад светлина 7 R зрак 230w sharpy зрак Производ Наставасветилка : Оригинални osram 7 R ( Боја температура : 8000 K)Канал на владата : 16 / 20 DMX512 КаналPan scan : 540 степен (16bit) Електрични корекцијаТилт скенирање : 270 степен (16bit) Електрични корекцијаНеверојатни точка matix, четири такт прекинувач, 180° вртење шоуБоја на тркала : една боја тркала, 14 видови на боја чипови во една боја тркалаGobo : 12 традиција gobos + 6 стакло gobosЕфект Тркала : 16 призмата ефект леќа...

Нова Светлина етапа 16pcs*25W led moving head light beam infinite rotation 4 in 1 led wash light

BGN 1072.00

Најновите dj светлина 16 X25w RGBW движи главата миење светлина може да се доведе зрак движи главата диско светлина за партија свадбата шоуspecificate; Напон AC90240 V, 5060 HZ Моќ : 400 W led светла led извор 16pcs*25w висока осветленост RGBW 4 во 1 предводена фаза осветлување Контрола : DMX ,Господарроб,звук,авто dj осветлување зрак агол : 6 степен Dimmer 0100% линеарна затемнување Strobe : 025 HZ Пан : umlimited+16 малку парична казна Навалување : umlimited+16 малку парична казна канал : 18ch,30ch,80chs гаранција : една година гаранција cercificate CE&Rohs Н W : 17 KG G...

Добро качество на 20XLOT 18*15W 5in1 LED Par Cans RGBWA, 5 / 9CH 270W за вътрешно осветление, DJ light от Китай LED Par Stage Светлини производител

BGN 3769.60

Спецификација за производ : Напон : AC90 V240 V,5060hzLED Количина : 18 PCS 15 W Висока Моќност Tyanshine LED диоди (машина за лемење)Боја на мешање : RGBWA 5in1 боја мешањеЗрак Агол : голема леќа 40 степен.Контрола на владата : DMX512,Master / Роб,Звук Активни и Работат АвтоКонтрола на Канали : 5 / 9 DMX КаналиПотрошувачка на енергија : 270 WСтруктура : Фрли алуминиумска шасија,саќе дизајн,висок квалитет на систем за ладењеПримена : Фази, црква, ноќни клубови, сали за забава, Диско, Хотели, продавнициМоќ кабел : моќ во / dmx во и надворВодоотпорен вид : користење на ЗатворенПакување информации : Големина : 26*26*37cm.Нето тежина : 4kgБруто тежина : 5kgКарактеристики : 1, Револуционерна 5in1 LED диоди обезбеди неспоредлив боја мешање без треперење и мултиобоени набљудување2, 5 / 9 канал RGBAW фаза се мијат светлина3, Вграден автоматски програми преку DMX4, Изграденаво боја макроа преку DMX5, RGBAW боја мешање со DMX контрола6, Целосна електронска затемнување & 130 FPS strobing7, Напредни LED дисплеј со 4копчето control panel8, 3pin DMX влез и излез конектори9, Двојно заклучување yokes за тони позиционирање флексибилност10,Одлична за перформанси фази каде што традиционалните PAR лименки емитираат многу топлина кон изведувачиПакување листа за секоја единица : 1pcs led par светлина1pcs прирачник книга* ако ви треба dmx кабел...

10xLot бърза доставка LED Par 60W RGB COB LED DJ Wash Light Stage Uplighting No Noise For the Disco Bar Club DMX Контролер Equipment

BGN 840.00

10x Lot Брза Испорака LED Par 60 W RGB КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од DJ Миење Светлина Фаза Uplighting Без Шум За Диско Бар Клуб DMX Контролор, Опрема, брод од страна на DHL / ТНТ / UPS / FEDEX или на друг начин слободно во рок од 5 дена.Спецификација за производ : Напон : AC100 V240 V...

MP3 Speaker Remote Син Зъб Autorotation 110-240V Digital LED RGB Crystal Magic Ball Light Effect DMX Disco DJ Stage и Осветление

BGN 41.00 43.20

MP3 Говорникот Далечински Сини Заб Autorotation 110240 V Дигитален LED RGB Кристал Магијата Топката Ефект Светлина DMX Диско DJ Фаза ОсветлувањеКарактеристики : Мали и исклучителен изглед. Лесна инсталација, само plug and play. Три боја на strobe ефекти : црвена, зелена и сина. Долг животен век, ниска топлина и потрошувачка на енергија. Без УВ зраци, животната средина пријателски. Високо влијание и шок отпор. Prismatic школка desinged, многу убава. Автоматски ротирачкото, има фаза осветлување ефект. Широка примена за да се барови, диско, ballroom, КТВ, дома декорација, фаза, клуб, забава, итн. Имајте на ум : Овој предмет е наменет за внатрешна употреба и треба да биде заштитен од вода, влага и се тресат.​Спецификации : Звучен Сензор,+Далечински+MP3 ГоворникотШколка Во Боја : ЦрнаКонтрола На Владата : Далечински & Звук СензорLED боја : RGBЖивотниот век : 10000 HВлезен Напон : 110220 VЛинија Фреквенција : 5060 HzРаботна Температура : 045 centigradeАвтоматско Ротирање RGB LED СветилкиОбјектот Големина : Прибл...

Етап осветява най-високата мощност 100W топло бяла / студено бяла алуминиева сплав COB Led Light DMX канал 2 ъгъл лъч на 45 градуса

BGN 121.00 172.80

LED Par C0 B 100 W ОсветлувањеВлезен напон : AC90240 V,5060 HZ.Total Power : 100 W.LEDSource : Кул Бело ; Топло Бела ; Кул Бело + Топло Бела ; RGBW 4in1 ; RGBWA+UV 6in1DMX Контролаканали : 10 DMX Канали ; 2 DMX Канали ; 2 DMX Канали ; 8 DMX Канали ; 10 DMX Канали ;Оперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми.Долг животен век Led диоди (повеќе од 60.000 часа)Контрола на сигнал : меѓународниот стандард DMX512.Гаранција : 2years.Производ Големина : 22x22x24 cm.Сертификат : CE & ROHS и УЛ & ССА.Приклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.Користење на простории : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ итн.Брзо Shiping1 .Експрес Систем(DHL / Федекс / ТНТ / UPSот) трае околу 715 дена за да стигне до Америка, Канада, Австралија,Франција, Велика Британија, Украина, Израел, Норвешка, Словачка, Други земји потреби во текот 715 дена.(Време е за референца )2...

Freeshipping 4 units Waterproof 400W COB Blinder Light 4 Individual Control Eyes Tyanshine COB Lamp 3200K/6500K бял цвят

BGN 2112.00

Спецификација за производ : Напон : AC90 V245 V Фреквенција : 5060 Hz Потрошувачка на Енергија : 400 W извор на Светлина : 4pcs 100 W tyanshine led емитуваат Боја : ладна бела / топло бела / ладно бела+ топло бела Led контрола : индивидуални контролира Живот : 60,000 часа Dimmer : 0~100% линеарна прилагодливи Зрак Агол : 38degree Работна температура : 30°C~50°C Контрола на владата : DMX512,Master / Роб, Авто Работи, самостојна, Звук на активен Strobe ефект : Променлива брзина (130 Hz) Куќа Материјал : Метал Куќа Боја : Црна Податоци : XLR ВО / ОД Власт ВО / ОД ИП стапка : IP65 Картонска кутија за пакување Големина : 36cm*36cm*17cm Пакување тежина : 11kgr

Професионален LED диско лампа stage lighting effect party effect light 9 color RGB Par light DMX laser Lighting with remote contro

BGN 107.00 153.52

Креативни дрво pendant светилка модерни висечки светла за Креативни дрво pendant светилка модерни висечки светла за Креативни дрво pendant светилка модерни висечки светла за Креативни дрво pendant светилка модерни висечки светла за Креативни дрво pendant светилка модерни висечки светла за Креативни дрво pendant светилка модерна суспензија l Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Професионални LED диско светилка фаза ефект за осветлување партија ефект светлина параметри : Предмет : Професионален LED диско светилка фаза ефект за осветлување партија ефект на светлината 1...

Freeshipping Pitch 9cm негорими led видео завеса 484pcs F5 LED DJ Stage Background 2mx2m LED Video Curtain индивидуален размер

BGN 1102.40

Спецификација за производ : Бренд : GIGERTOPНапон : AC100 V220 VТеренот : 9cmБоја емитуваат : RGB 3 IN1 Полна БојаИзграден во 50 различни предсет програмаКрпа материјал : Пламен retardant платноТкаенина боја : Црна.Агол на гледање : 45degreeОсветленост : Повеќе од 2000cd / метриЕмитуваат Боја : ПроменливиУпотреба : Внатрешна и полуотвореноЕкран Функција : видео, флеш, АКО, JPG слики и уредување на текстПрилагодено : ДаКонтрола начин : PC / SD режимСертификација : CE, ROHSПроизвод гаранцијата време : 1 годинаПакетот вклучува : 1 сет завеса1 сет контролер1 сигнал кабел1 power кабел1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот2% резервни led диоди и резервни* картонска кутија за пакување (лет случај не е задолжително)Може да дизајн со клиенти барања, само кажете ни големина, форма, и она што боја на Led диодите ќе треба и начинот на кој висеше на, ние ќе го направи тоа само особено за вашиот фазаОдговара Место : Ѕидот опфаќа различни големиниФаза Ги ОпфаќаФаза BackdropsЅвезда Крпа КабиниDJ КабиниЅвезда Таванот ОблекаЅвезда Крпа DrapesОвој производ е лесно да се вклопи и да се уништат...

Litewinsune Free Ship Movil Cabeza Beam 5R лампа източник лампи 2 елемента

BGN 174.40

Litewinsune Слободни Брод Movil Cabeza Зрак 5 R Крушка Светилка Извор 2pcsВклучени : 2x Проектот Светилка Извор UHP 5 R1x КартонСлободен БродПред цел, pls прочитате подолу известување(цел значи дека се согласуваат) : 1...

moving head disco light коледа Laser Projector RGBW LED Stage Lighting Effect Club disco Party Light EU / US plug

BGN 38.00 39.52

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : RGBW LED фаза на светлина која е погодна за деца со користење во ноќта на Вештерките, Божиќ и роденден Gobo картичката покажува на срцето, снегулка, подарок кутија, bowknot, пајакот, бат, череп обрасци Auto rotate осветлување ефект Мала големина и лесно да се работи, само внесете gobo картичка во слототМонтажа на заградата дизајн за прилагодување на осветлување агол Висок квалитет на гаранција, безбеден и сигурен Одлично за деца, совршено во почетниот партија, бар, кафуле, паб, ноќта на Вештерките, Божиќ, итн Работи одлично кога со користење на магла (Осветлување ефект на сликите кои се прикажани на листата е користење на магла) Спецификации : Напон : AC85 260 V / 5060 HZ Моќ : 4 W LED : 4pcs LED (RGBW) Начини : Автоматски Водоотпорен : IP20 Школка Материјал : ABSГолемина : 10*8cm / база големина : 180*85cm Бруто Тежина : 300g Приклучок : ЕУ Plug / НИ Plug answer : ___________________________ Note : Потврди доставени напон е стабилен и се потребни Не постојат repairable делови во внатрешноста, не отворете го Немојте да се погледне во светлината директно, во случај тоа може да ги оштети вашите очи Внатрешна употреба само, не го користат често под влажна средина Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

TIPTOP Stage Light 9x3W + 1x30W High Power TRI color Плоски LED RGB Par Light в черен корпус 25 ъгъл лъч тиха работа

BGN 113.60

Спецификации : Напон : AC90 V250 V / 5060 Hz Потрошувачка на Енергија : 80 W Контрола на канали : 6 CH Контрола тип : DMX512,звук на активен,авто,master / роб извор на Светлина : 9pcs 3 W Тробојка 3in1 RGB LED+1 Pcs 30 W LED Големина / mm : 260x260x110 G...

2 бр. / лот sharpy 330 W 15r лъч преместване на светлина двойно призми за pointe обувки халат голям концерт с футляром

BGN 2024.00

Нови пристигне sharpy 330w 15r зрак движи главата светлина концерт 330w движат глава, светла за удар голема облекаСпецификација;Напон : AC110240 V,50 / 60 HzИзвор на светлина:330 WDimmer : 0100% линеарна затемнувањеStrobe : двоен strobe (0.59t / s)Мраз : 0100% линеарна мразФокус : Електронски фокусирајќиОптичка леќа : 2во1 со висока прецизност лепак оптичка леќа.Призмата тркала:изграденаво doubleprism,со различни призмата ефект за факултативнаБоја тркала:1 фиксни боја тркала,13 бои+бела,Виножито ефект брзо прилагодливи, получекор ефект на бојаФиксна gobo тркала:1 фиксни gobo тркала,13 gobos+бела,двонасочно променлива брзина на ротацијаХоризонтално скенирање : 540 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.Вертикална скенирање : 250 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.Контрола на владата : 16 меѓународниот стандард DMX512 канали, господарроб на режимот.Дисплеј : Шарени touch screen дисплејБаласт : електронски Баласт да се направи производ полесни, посветла, постабилна крушка, повеќе еколошки енергија, заштеда на енергија...

16W RGBW light engine 0.75 mm * 50pcs*(2m+3m+4m+5m) led оптична светлина Звезден тавана комплект за оптично осветление + RF 24key Remote + Crystal

BGN 61.00 81.01

26.11 / метар 26.06 / метарПараметар : Дијаметар на секоја влакна : 0.75 мм крајот сјај пмма оптички влакна кабел Количество на влакна кабли се вклучени : 50pcs*2m+50pcs*3м+50pcs*4m+50pcs*5m Должина на секоја влакна кабел : 50pcs*2m+50pcs*3м+50pcs*4m+50pcs*5m На влакна кабел операција температура : 50 centigrade75 centigrade Работа напон : AC85 V265 V Моќ : 16 W LED чип : RGBW LED Далечински : RF 24key далечински Remoe контрола на промените на владата : static13 боја (Црвена ,Зелена,Сина,Жолта,Mixd белата,Чиста бела,Цијан,Виолетова)& RGB светлината се менува исчезнат, скок,искра& Прилагоди ја светлината или брзина Влакна главата внатрешен дијаметар : 19.7 mm Мотор големина : L115mm*W88mm*H40mm Работна температура : 50 centigrade50 centigrade животниот Век : 50.000 часови Мотор гаранција : 2 години1x 16w RGBW светлина мотор 1x 24key RF далечински контролер 1 x 0.75 мм*50pcs*(2m+3м+4m+5m) оптички влакнакабел 1 x адаптер 1 x Прирачник за Корисникот имаме ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU стандарден приклучок, ние default за да се прати во согласност со националните стандарди и, ако посебни потреби, ве молиме оставете порака.

2pcs High brightness beam 17R moving head light 350W beam светлина сензорен екран за DJ DISCO BAR сватбени събития DMX512 stage light

BGN 1888.00

2 парчиња Висока осветленост зрак 17 R движи главата светлина 350 W зрак светлина на екранот на допир за DJ ДИСКО БАР Свадба настани DMX512 фаза светлина за Добредојде на нашата продавница и да Купите од нас во Фабрика.И ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања...

Нов горещ RGB Color 20W KTV room bar Strobe lights flash lighting LED sound strobe light Compact stage Party flash LED

BGN 26.00 27.18

Нова Жешка RGB Боја 20 W КТВ соба светлата бар светла Strobe флеш светла LED звукот strobe светла Компактен фаза Партија флеш светлаRGB бојаБелата БојаШколкаФункција : 1pc 20 W LED Strobe Светлината LED Емитуваат Боја може да биде Бела, RGB Технички Параметри : Напон : AC90240 V,5060 Hz Светилка : 1pc 20 W SMD 5050 Led диоди Потрошувачка на Енергија : 20w Ефект на Боја : Бела / RGB Системот за Контрола : Auto Mode & Звук е Активирано, Флеш стапка прилагодлива Школка во боја : Црна Материјал : алуминиум Пакет големина : 13cm X10 MX6 CM Тежина : 0.3 KG Приклучок : САД или ЕУ Погоден за DJ Покаже КТВ Божиќ Свадба Партија Клуб Паб во Диско И Повеќе Профил на Компанијата : AOBO осветлување SciTech Co.,LTD е професионална Кина фаза светла suuplier .нашиот производ вклучува фаза ласерски светла , се движат главата светлина , led ефекти осветлување , по место фаза светла за магла машини и така натаму.Производите може да се широко се применуваат во фаза,DJ,Диско,КТВ,ноќен клуб,кафуле, паб,бар бенд,хотел,дома,свадба,семејство, забава,на концерт,театри,саеми,саеми итн.Управувано од страна на "квалитетот на прво место,кориснички ориентирана" принцип,AOBO донесува строга контрола на квалитетот на процесот пред despach.исто така, да инвестираат голема сума за развивање на нови модели за да се задржи конкурентна позиција.до сега тоа е избрана и високо appraised од страна на многу клиенти од Америка, Европа, Азија, Океанија..Со напредна технологија,прецизни производствени капацитети,креативен кадар тим и софистицирани системи за управување,AOBO осветлување секогаш ќе произведува иновативни и конкурентни производи,дава високи вредности да ви се допаѓа пред.

2 бр. / лот нова Мартин атомен 3000w светлинни ефекти светлини, DMX512 светлинни ефекти, DMX 3000W Мартин светлинни ефекти и проблясъци от светлина

BGN 592.00

Име на производ : Amomic 3000 W DMX Мартин Strobe Светлина спецификација за Производ : Пакување големина : 54cm*32cm*21cm Тежина : 7.5 kg(16.5 lb) Max амбиентална температура : 40 целзиусови степени степен Контрола на владата : DMX 512 : 1 / 3 / 4 канали режим DMX конектор : 3pin DMX ВО / НАДВОР и 5pin DMX ВО / ОД Контрола начин : MC1 3000 контролорот или DMX 512 контролер Една машина за контрола : сосови, контрола на Една машина да изберете режим : можете да изберете strobe брзина, ниво или експлодираат strobe Напон : AC220V240 V,5060 Hz Моќност : 3000 W Светилка извор : Тајван Jenbo гас празнење цевка (пулс цевка) Работен век : 23 години Осигурач : 20 AT / 250 V Машина за домување материјал : алуминиум случај Покрие сликарство начин : Електростатско прав сликарство DMX режим : 1 Канал на владата : 05 нема ефект 5249 брзина 250255 шила 3 канал на владата : 1 канал : 0255 затемнување 2 канал : 0255 брзина 3 канал : 05 нема ефект 642 рампата до 4385 рампата надолу 86128 рампата нагоренадолу 129171 случаен 172214 осветлување 215255 шила 6 канали на владата : 1 channel : 0255 затемнување 2 канал : 0255 брзина 3 канал : 05 нема ефект 642 рампата до 4385 рампата надолу 86128 рампата нагоренадолу 129171 случаен 172214 осветлување 215255 шила 4 канал : 05 нема ефект 5255 auto 5 канал : звук контрола 6 канал : 05 нема ефект 5255 целосна светлина Пакување листа за секоја единица : 1pcs strobe светлина 1pcs dmx кабел 1pcs прирачник книга Pls забелешка ние имаме различни напојување приклучете , велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучокот, ЕУ приклучокот, НИ приклучокот ,ве молиме љубезно ве молиме да не информирате за напојување ви треба, или ние ќе го избере сето тоа во зависност од вашата земја.За било какви прашања pls не двоумете се КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС.

Коледа RGB дистанционни статични звезди гледна лазерен проектор светлини градина, открит водоустойчива IP65 дърво коледни празници дъждове осветление

BGN 61.00 85.31

Опис : RGB Божиќ ласерската светлина е неверојатно ласерската светлина систем кој го осветлува огромна област со илјадници згодна, шарени ѕвезди...

TIPTOP TP-G3043-6IN1 6x18w литиева батерия 10000MAH Tyanshine Stage Led Par Light 25-градусов обектив RGBWA UV 6IN1 Color Phone App

BGN 344.00

КарактеристикиНапојување : AC110 V250 VФреквенција : 5060 HzПотрошувачка на енергија : 100 WИзвор на светлина : 6pcs 18 W висока осветленост 6 во 1 led диодиСветилка живот : 610 десет илјади часаLED агол : 15 / 25 / 30 степенБоја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола на канали : 6 / 10 chsКонтрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активен, безжични 2.4 G, телефон стан контролаАвтоматско модел(по функција копче) : промена на бојата, боја strobe, боја dimmer, боја на постепена промена / боја скок променаРаботата мени : 4 цифрен дигитален LED дисплејПакување големина : 215*180*215mmН...

Горещи продажбите на LED Par Комплекти 4PcsX30W RGB Full Color DMX512 дистанционно управление 7DMX Channl със светлинен стойка за сцена на сватбата на DJ Disco Show

BGN 214.00 214.40

ВЕШТИНА СПЕЦИФИКАЦИИ Опис на Производот : Оваа висока осветленост LED Висока Моќност Затворен PAR Светлина е многу популарна за сцена забава перформанси...

2000W SCR Power електронен регулатор на 50-220V

BGN 12.29

2000 W SCR Моќ Електронски Регулатор на 50220 V Опис на Производот регулаторот е специјално модифицирана за мотор контрола коло ,која може да се прилагоди на минимум излезен напон со прецизност мултисвиок potentiometer Напон : AC напон 220 V Максимална Моќност : 2000 W Напон Регулатива : AC 50220 V 1.6 mm дебели епоксидна CCL висока температура FR4 колоПакет1* 2000 W SCR Моќ Електронски Регулатор на 50220 VНачин На Плаќање : Paypal СклопотПревозот ВремеНие брод на светот земји со регистрирани воздух mail, и ние брод на САД со eпакет за испорака...

5 бр./лот професионално DJ оборудване танци и дискотека начало парти шоу лазерен led светлина RGB мини лазерен проектор DMX LED Stage Light

BGN 116.00 121.60

5pcs / многу Професионален ДИЏЕЈ, Опрема Танц Диско Дома Партија Покаже ласерски led светло RGB Мини Ласерски Проектор DMX LED Фаза СветлинаСекој peice ќе биде 100% тестирање пред да го испратите надвор!!!Ние може да declear оваа точка како ниска цена,не се грижите за било обичај !!!Производи Податоци : Боја : Црна Контрола на владата : Auto, гласотсе активира,ласер Ласерски извор : Phlx ласер Ласерски Одделение : Класа III Б Ласерски моќ : 532nm / 100m W, 650nm / 150m W LED : 7 led боја промена неонски светилки Ласерски во боја : Црвено & зелена систем за Ладење : Вентилатор за ладење syste Plug стандард : САД (ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU, исто така, avaliable) Влез : AC 110240 V, 5060 Hz Излез : 1 2 V,1.5 работна средина : Затворен Објект големина на : 120*90*50mm Објект тежина : 0.4 g КАпликации : Сценски настапи , DJ, ballroom , КТВ соби , барови , партии Партија, свадба , дома декорација, слободно клубови , ноќни клубови , трговски центри, продавници декорација, игралиште , празник активности и голем број на други посебни прилики.Совети : Ласерска Светлина производи мора да се користи во строга согласност со релевантните прописи и оперативни постапки, прирачник !

TIPTOP TP-G3046-6IN1 6X6W 6in1 Battery Wireless Stand Led Par Light IRC-6 Remote / Mobile Phone Control perfectly inside TRUSST

BGN 326.00 326.40

Спецификација за производ : Напојување : AC110 V250 VФреквенција : 5060 HzПотрошувачка на енергија : 60 WИзвор на светлина : 6pcs 6 W висока осветленост 6 во 1 led диодиСветилка живот : 610 десет илјади часаLED агол : 18 степенБоја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола на канали : 6 / 10 chsКонтрола на владата : DMX512, безжични dmx 512, IRC, master / роб, авто, звук на активен...

Безплатна доставка 30 W Led Art Decorative Office Design Gobo Projector Light 2800 лумена цветна яркост открит и закрит развлечения

BGN 775.92

Бесплатен Превозот 30 W Led Уметност Декоративни Канцеларија Дизајн Gobo Проектор Светлина 2800 Лумен Боја од Светлината Отворен и Затворен ЗабаваЗабелешка : цената не вклучува 2 Боја нарачана gobo слајд, ве молиме проверете со вашиот кориснички логото боја количество на прв, а потоа ни email на логото слика во векторски формат...

Niugul LED Pinspot Spotlights Beam Spot Stage Beam Осветление Лампа 3W LED Spot Light Discotic Beam Stage Home Show Party DJ Light

BGN 24.00

Niugul LED Pinspot Рефлектори Зрак Место Фаза Зрак Осветлување Светилки 3 W LED Место Светло Discotic Зрак Фаза Дома Партија Покаже DJ Светлина со Бесплатен превозотДобредојдовте на нашата продавница и да Купите од нас во Фабрика.И ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања...