• Ново
безплатна доставка на многофункционален 700 бр. хладилник фризер мат хладилник Противообрастающие против Замръзване Водоустойчив мат кухненската маса има подложк

безплатна доставка на многофункционален 700 бр. хладилник фризер мат хладилник Противообрастающие против Замръзване Водоустойчив мат кухненската маса има подложк

BGN 713.60
В магазина

Брой продукти


Големина : 44.5*29.5 cm
Може да се намали во големина сакате
Едноставно место на дното од вашиот замрзнувач нерешено,шкафови,итн.
Максимален простор за складирање
Лесно да се отстрани за да ги избрише чисти
Боја : розова, сина, зелена
Работна температура : -30~80 степен

Подробности

Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
Стил:
Pastorale
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Съхраняват
Пластмасов Вид:
Меламин
Форма:
Площ
Номер На Модела:
373

Те също купуват с този продукт

Силиконови кухненски принадлежности, прибори лъжица топлоустойчива изолация подложки вилица увеселителен парк тава мат оборудване аксесоари 5 цвята

BGN 3.00 3.66

Силиконски Кујна Материјали Опрема Лажица Топлинска изолација Отпорна на Душеци Вилушка Увеселителен парк Фах Подлога Опрема Додатоци 5 БојаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Флексибилни и Еднократно.Материјал : Храна одделение силиконски.Количина : 1pc.Облик : Нерегуларнибоја : портокал сини зелени црвено виолетоваГолемина : 19.5*9.5 cmТермичка изолација,Не се лизга водоотпорен,Може да се користи за да се јадат мат,тенџере носителот, и како помошно средство,Домот на добри дела е потребно.Пакет Се Вклучени : 1 x Placemat.0702095Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење ls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.За Превозот : 1.Ние ќе брод од редот рок од 48 часа по добивме вашата исплата...

Мастило-измиване на зелени листа placemat плат увеселителен парк украса на масата мат кухня Posavasos Manteles individuales Onderzetters HK008

BGN 4.00 5.57

Мастиломиење зелени лисја placemat Ткаенина увеселителен парк Табела декорација мат Кујна Posavasos Manteles individuales Onderzetters HK008 Големина : 42*32cm Материјал : Памук и лен Печатени : единствено еднострана Превозот 1...

черно стъкло мъниста цвете, пръстени за салфетки, Crystal държач за кърпички,

BGN 35.00 41.60

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

YJ-303 бял диаметър 12 см PVC подложка за чиния, купа на масата Хотел трапезария възглавница пепелник ВАЗа място подложки / водоустойчив(6 бр. / лот)

BGN 13.00 14.40

ПВЦ Мат за плоча сад табела хотел јадење перница ashtray вазна Место душеци / Топлинаизолирани ВодоотпоренОпис1...

голям кристал цвете пръстен за салфетки, сватбен притежателя кърпички,

BGN 1.00 1.26

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

2 елемента нова силиконова лъжичка изолационен мат Placemat напитка стъкло увеселителен парк тава, кухненски аксесоари, безплатна доставка.

BGN 6.37

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетФлексибилни и ОбновливиТермичка изолација,Не се лизга водоотпорен,Може да се користи за да се јадат мат, и како помошно средство,Домот на добри дела е потребно.Пакувањето на производот : 2 x Лажица Изолација МатСовети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам.1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Безплатна доставка 100ps високо качество на черен посребрени халки за салфетки сватбени сувенири, украса на масата на Нови приходи

BGN 113.60

Бренд enw и висок квалитетИме : Големина : околу 5cm (2") високиМатеријал : Акрилик Камен / Сребротон Метал ПрстениОпис : Убава гроздобер стил пенливи gemstones салфетка прстени додадете еден допир на гламур на вашиот свадби...

aliexpress продава диамантен пръстен за салфетки

BGN 0.62

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

4шт таблица постелки Фар печатни тъмно син цвят 33x46 cm памучни подложки подложки кафеена чаша салфетка кърпички Коледа Home Decor

BGN 19.00 20.14

modname=ckeditorКуршум Точка : Класичен и луксузна боја, лесно да се создаде весела и свечена атмосфераМатеријал : 100% Полиестер / ПамукГолемина : W33cm*L46cm / 13*18inchИзвонреден Дизајн : Обоена Жакард шема, дебела и трајни производи за Божиќ и секојдневна употреба.Multifuntion : Декорирани за јадење или кафе на маса, бар, ноќни кабинети, ТВ кабинет и салонПакет се вклучени : 4x Placemat За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

2 Тип От Неръждаема Стомана Торта Тава Багажник Плодови Бонбони Чиния Багажник Щанд Стил Торта За Съхранение Група На Партията Маса За Хранене Украса

BGN 4.00 4.22

2 Видови Од Нерѓосувачки Челик Торта Фах Рек Овошје Бонбони Плоча Рек Стојат Стил Торта Складирање Заградата Партија Вечера На Маса Декорации100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДелови : 3Должина : Круг Прстен Стил : 33cmТопката Стил : 32cmБоја : Како на сликата покажуваТоа може да биде складирање слатки,овошје,торта,Ако имате една партија,јас мислам дека можеби треба.Практичен вечера маса декорации за вас.Answer : ___________________________ Note : Не вклучуваат тавиПакет : 1 * Торта Фах Багажник

пръстен за салфетки

BGN 0.88

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Фурна за печене мат индукционный топлоустойчива подложка револвиращ антипригарный печка подложка тенис на мат 230 мм (9) кръглата форма на осмоъгълник

BGN 20.00 55.98

Border ColorБраунГолеминадијаметар : 230mm(9")Нето Тежина55g( / +5g)Дебелина0.65 mm( / +0.05 mm)Мат ФормаТркалезна / OctagonМат АголКругМатеријал ТипFiberglass силиконски слојМатеријал Одделение100% Храна ОдделениеЦелна ГрупаДома бејкерПакетOpp вреќаСе користи воРерната / Микробранова печка / фрижидерTemp опсег40250 °CПодарок На РасполагањеСлучаен ДарПревозотБесплатен превозот1.100% Професионални германски Одделение, ФДУ Безбедно и BPA Free Силикони, трајни стаклени влакна;2.Топлина Отпорни од 40°F до 450°F,користете висока температура отпорни на печатење со мастило, се спротивстави боја shift за храна;3.Фурна, машина за миење Садови, Микробранова печка и Замрзнувач безбедно,Лесен за чистење, само рамна или пасат со мека крпа;4.Обновливи до 2000 користи,го Заменува пергамент хартија & мрсна спрејови кога печење;5.Професионални 0.75 милиметри дебелина, се тркалаат тоа да се продавница, удобен и простор за заштеда на енергија;6.Владетели ви помогне да се измери храна, сместување,лесен водич, Кругови обезбедува совршена колачиња големината;7.Не држи работна површина за валање или месење тесто, чоколадо, шеќерот занает;8.Двострано, хранабезбедно силикони за цврст стисок на контра врвот и лесна храна ослободување;9.Униформа на топлината обезбедува предмети се пече и кафеава еднакво;10.Одлично за валање или месење тесто, fondants, што бонбони, чоколади или,исто така, одлично за уметности&занаети, лепење, сликање, моделирање глина и повеќе.1.Заштедите пари на пергамент хартија, готвење масла и спрејови;2.Спаси планетата со избегнување на расположливиот печење материјали;3.Заштедите време со едноставно да се избрише со топла сапуница вода;4.Да зачувате простор со лесно складирање тркалајќи или полагање на станот;5.Се готви со вашите деца и да ги запознаа со поздрава храна;6.КАПРИЗ / LFGB / DGCCRF сертификација бидете сигурни дека совршен квалитет за вас.1.Место лагер во печење или куки лист;2.Без маснотии е потребно;3.Само место колачиња или тесто тесто директно на лагер;4.Вашиот рецепт за печење температури може да треба да се прилагодат според вашиот печка;5.Лагер ефективната температура од 40°F (40°C) до 450°F (230°C).Храна објектот не ќе се држи на лагер...

пръстен за салфетки

BGN 0.96

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

пръстен за салфетки

BGN 0.88

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

пръстен за салфетки

BGN 0.88

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Нов Дизайн Сребърен Детелина Метал, Планински Кристал, Скъпоценност Пръстени За Салфетки, Покривка Пръстен За Хотела Сватба Банкетна Маса Украса Аксесоар

BGN 153.60

Опис100% сосема Нов и со висок квалитетБоја : сребренаДизајн : како што е прикажаноМатеријал : металСтил : Деликатна,домот и романтичниФункција : Совршен за Вечера ТабелаОдлична Партија за декорацијаЌе го направи одличен подарокУпотреба : за ресторан свадба банкет, менза, и дома и на лентата за декорација

HOMETREE детска посуда мат Силикон Baby Cloud формата на сърце Plate Възглавничките настолни кърпички увеселителен парк Easy Clean запечатани кухня H776

BGN 13.78

Име : creative cloud изолација подлога Големина : за 24 см * 48 cm Материјал : Силикон Боја : Розова Сива Сини, Бели Карактеристики : Храна одделение силиконски материјал Здравје и заштита на животната средина Лесно да се чисти Избрише за да се врати чистота Висока цврстина не е лесно да се деформира ве Молиме имајте во предвид : Поради прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 13 см Поради различни монитори, бои може да се разликува Поради продолжено транспорт, предмети може да бидат оштетени за време на транспортот, ако објектите се оштетени, ве молиме контактирајте со нас веднаш, и тогаш ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...