• Ново
Фурна за печене мат индукционный топлоустойчива подложка револвиращ антипригарный печка подложка тенис на мат 230 мм (9) кръглата форма на осмоъгълник

Фурна за печене мат индукционный топлоустойчива подложка револвиращ антипригарный печка подложка тенис на мат 230 мм (9) кръглата форма на осмоъгълник

BGN 20.00
BGN 55.98
-64 %
В магазина

Брой продукти


Border Color
Браун
Големина
дијаметар : 230mm(9")
Нето Тежина
55g(-/+5g)
Дебелина
0.65 mm(-/+0.05 mm)
Мат Форма
Тркалезна/Octagon
Мат Агол
Круг
Материјал Тип
Fiberglass силиконски слој
Материјал Одделение
100% Храна Одделение
Целна Група
Дома бејкер
Пакет
Opp вреќа
Се користи во
Рерната/Микробранова печка/фрижидер
Temp опсег
-40-250 °C
Подарок На Располагање
Случаен Дар
Превозот
Бесплатен превозот
1.100% Професионални германски Одделение, ФДУ Безбедно и BPA Free Силикони, трајни стаклени влакна;
2.Топлина Отпорни од -40°F до 450°F,користете висока температура отпорни на печатење со мастило, се спротивстави боја shift за храна;
3.Фурна, машина за миење Садови, Микробранова печка и Замрзнувач безбедно,Лесен за чистење, само рамна или пасат со мека крпа;
4.Обновливи до 2000 користи,го Заменува пергамент хартија & мрсна спрејови кога печење;
5.Професионални 0.75 милиметри дебелина, се тркалаат тоа да се продавница, удобен и простор за заштеда на енергија;
6.Владетели ви помогне да се измери храна, сместување,лесен водич, Кругови обезбедува совршена колачиња големината;
7.Не држи работна површина за валање или месење тесто, чоколадо, шеќерот занает;
8.Двострано, храна-безбедно силикони за цврст стисок на контра врвот и лесна храна ослободување;
9.Униформа на топлината обезбедува предмети се пече и кафеава еднакво;
10.Одлично за валање или месење тесто, fondants, што бонбони, чоколади или,исто така, одлично за уметности&занаети, лепење, сликање, моделирање глина и повеќе.1.Заштедите пари на пергамент хартија, готвење масла и спрејови;
2.Спаси планетата со избегнување на расположливиот печење материјали;
3.Заштедите време со едноставно да се избрише со топла сапуница вода;
4.Да зачувате простор со лесно складирање тркалајќи или полагање на станот;
5.Се готви со вашите деца и да ги запознаа со поздрава храна;
6.КАПРИЗ/LFGB/DGCCRF сертификација бидете сигурни дека совршен квалитет за вас.
1.Место лагер во печење или куки лист;
2.Без маснотии е потребно;
3.Само место колачиња или тесто тесто директно на лагер;
4.Вашиот рецепт за печење температури може да треба да се прилагодат според вашиот печка;
5.Лагер ефективната температура од -40°F (-40°C) до 450°F (230°C).
Храна објектот не ќе се држи на лагер. Во случај дека некои храна има зацврстуваат на лагер, само flex лагер за ослободување на храна.
1.Користете мек сунѓер со благ сапун;
2.Исплакнете со чиста вода;
3.Ја бришам со сува крпа или да се исуши.
1.Не користите гребење или четки за чистење на лагер;
2.

Подробности

Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
Стил:
Модерен
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
възглавници за печки
Материал:
Силикон
Форма:
Кръг
документ:
CE / EU, FDA, LFGB, SGS, NSF/БИСС/FDA/LFGB/DGCCF
собственост:
Възобновяем ресурс
Форма:
Кръг или осмоъгълник
Ключова Характеристика:
незалепващо покритие
Стандарт:
100% Качество На Храната
Качество:
Високо качество
safty:
Миялна машина, фурна, микровълнова печка
Вкус:
Вкус
Характеристика:
Екологично чист, антипригарный, удобен за съхранение
Доставка:
Безплатна доставка

Те също купуват с този продукт

Нов Дизайн Сребърен Детелина Метал, Планински Кристал, Скъпоценност Пръстени За Салфетки, Покривка Пръстен За Хотела Сватба Банкетна Маса Украса Аксесоар

BGN 153.60

Опис100% сосема Нов и со висок квалитетБоја : сребренаДизајн : како што е прикажаноМатеријал : металСтил : Деликатна,домот и романтичниФункција : Совршен за Вечера ТабелаОдлична Партија за декорацијаЌе го направи одличен подарокУпотреба : за ресторан свадба банкет, менза, и дома и на лентата за декорација

пръстен за салфетки

BGN 0.88

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

10шт цвете Placemat цветни силиконови кухи подложки изолационни подложки кухненски принадлежности Placemats за масата чаша тепиха в увеселителен парк.

BGN 35.00 37.60

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет1.Шупливи дизајн, може да изолација против топла, не чаши душеци, coasters, душеци и така може да биде, тоа е добар помошник во вашиот живот2.Не се лизга изолирани мек, флексибилен силиконски круг првенство увеселителен парк мат подлога, совршен за држете го вашиот топли чаши или садови и заштита на вашиот дрвени или стакло маси.3.Чисти до лесно со едноставна кружете низ машина за миење садови.4.Исто така делува како една прекрасна декорација за вашиот дом или канцеларија.Пакувањето на производот : 10 x матСовети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам..1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

aliexpress продава годежен пръстен за салфетки

BGN 0.42

Нашата компанија е магистер производство и дизајнер во областа на уметноста, како што катира цвет, салфетка прстени за катира, декорација на објектите за одмор; на нашите клиенти да ги лоцира околу целата wold...

пръстен за салфетки

BGN 0.88

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

4шт таблица постелки Фар печатни тъмно син цвят 33x46 cm памучни подложки подложки кафеена чаша салфетка кърпички Коледа Home Decor

BGN 19.00 20.14

modname=ckeditorКуршум Точка : Класичен и луксузна боја, лесно да се создаде весела и свечена атмосфераМатеријал : 100% Полиестер / ПамукГолемина : W33cm*L46cm / 13*18inchИзвонреден Дизајн : Обоена Жакард шема, дебела и трајни производи за Божиќ и секојдневна употреба.Multifuntion : Декорирани за јадење или кафе на маса, бар, ноќни кабинети, ТВ кабинет и салонПакет се вклучени : 4x Placemat За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Кристални Сватбени Пръстени За Салфетки На Цветя Лъскав Планински Кристал, Перли, Пръстени За Салфетки Хотел / Сватбени Аксесоари За Декорация На Масата Аксесоари

BGN 132.00 142.40

2015 година Нови Свадба Салфетка Прстени бела Сјајни Бисери Салфетка Прстени За Свадба Корист Материјали Партија Табела Декорација ДодатоциСосема нов и висок квалитетМатеријал : Имитација бисериодлично за свадба партија резерви...

пръстен за салфетки

BGN 1.00 1.20

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

пръстен за салфетки

BGN 0.58

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

пръстен за салфетки

BGN 0.98

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

черно стъкло мъниста цвете, пръстени за салфетки, Crystal държач за кърпички,

BGN 35.00 41.60

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

2 елемента нова силиконова лъжичка изолационен мат Placemat напитка стъкло увеселителен парк тава, кухненски аксесоари, безплатна доставка.

BGN 6.37

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетФлексибилни и ОбновливиТермичка изолација,Не се лизга водоотпорен,Може да се користи за да се јадат мат, и како помошно средство,Домот на добри дела е потребно.Пакувањето на производот : 2 x Лажица Изолација МатСовети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам.1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

През Цялата Weave Placemat Таблица Постелки Прост Стил На Хранене Салфетка Подложки Нескользящие Топлоустойчива Увеселителен Парк Възглавница Кухня Украса На Партията

BGN 4.00 5.10

Круг Ткаат Placemat Маса Душеци Едноставен Стил Јадење Салфетка Влошки Не Се Лизга Отпорни На Топлина Увеселителен Парк Перница Кујна Партија ДекорацијаПакетот Вклучува : 1 PC Табела МатНие брод на светот!Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплатаВе молиме имајте на ум 1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

голям кристал цвете пръстен за салфетки, сватбен притежателя кърпички,

BGN 1.00 1.26

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

пръстен за салфетки

BGN 0.96

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

пръстен за салфетки

BGN 0.88

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Drop shipping 1PCS hot sale Table Cup Mat Home Creative Decor кафе напитка Placemat прибори по-топло мат Мат

BGN 2.00

Producr детали : Боја : црна, зелена, синаМатеријал : Гума Карбонски ВлакнаГолемина : 10 × 9cm (дебелина : 5mm)Тежина : 35 (g)Примена : компјутер, канцеларија, дома, на Оваа силиконска Изолација увеселителен парк имаат само изолација функција не греење

Безплатна доставка 100ps високо качество на черен посребрени халки за салфетки сватбени сувенири, украса на масата на Нови приходи

BGN 113.60

Бренд enw и висок квалитетИме : Големина : околу 5cm (2") високиМатеријал : Акрилик Камен / Сребротон Метал ПрстениОпис : Убава гроздобер стил пенливи gemstones салфетка прстени додадете еден допир на гламур на вашиот свадби...