• Ново
Kemei оригинален преносими електрически тример за коса и брада Прическа прическа машина за рязане инструменти за стайлинг на коса за мъже възрастен razor Самобръсначк?

Kemei оригинален преносими електрически тример за коса и брада Прическа прическа машина за рязане инструменти за стайлинг на коса за мъже възрастен razor Самобръсначк?

BGN 12.00
BGN 20.51
-41 %
В магазина

Брой продукти


Kemei Оригинални Преносни Електрични Коса&Брада Тример Фризура Сечење Clipper Стил Алатки за Мажи Возрасни Хлапак Жилет Граница Чешли
Функција : Прецизност остри и издржливи ножот за да се обезбеди сечење точност. Батерија управувана, лесен за употреба. Со 3 различни додатоци, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби. Powered by 1*АА батерија(не се вклучуваат). Спецификација : Материјал : ABS + Нерѓосувачки челик Извор на Енергија : 1*АА батерија(не се вклучуваат) Боја : Сребро+Црна Тежина : 78g Големина : 10.5x3x4cm(Должина*Ширина*Висина) Пакет Содржина : 1 x Коса clipper 1 x Чистење со четка 3 x Додатоци Пакет во кутија.
Превозот :
1.Ние обично брод објекти надвор во рок од 2~5 дена по исплата е расчисти.
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3.Ве молиме љубезно не 1~3 ниски резултати на превозот, бидејќи oversea превозот ќе биде
влијаат многу фактори, како што се Царинската обработка,Пост штрајк итн.
Даночен Број :
Како царинење се различни во различни земји,ако таков вид на стока треба собрани т
ariff купувачот мора да плати за тарифата.Ние обично брод објект како "Подарок", со пониска вредност,ако имате
некои белешки за тоа, ве молиме ги споделите со нас пред пратката.

Подробности

Тип Елемент:
Машинка За Подстригване За Коса
търговска марка:
Кемей
Атестация На Качеството На Продукта:
3C
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
RCS127
Размер:
ABS + Stainless steel

Те също купуват с този продукт

Радиочестотна электропорация мезотерапия Фотон RF лифтинг Грижа за лице масажор премахване на бръчки, стягане на кожата спа красота

BGN 47.94

Радиофреквенции Electroporation Mesotherapy Фотон RF Лице Лифт Лицето за Нега на Massager Отстранување Брчки на Кожата Стега Бањата УбавинаНие ќе ви испратиме оваа точка со безбедноста меур кеси!!Ние може да НИ обезбеди приклучок и ние ќе испрати полнач, кои одговараат за вашата земја!! Функција : 4 electrode парче и 16 парчиња на LED светилки за третман...

Стенен висок клас класически Распаровщик коса, процесор за коса, ускорител за боядисване на коса, оборудване за фризьорски салон

BGN 542.40

Ѕидот Монтирани Верзија со Висок Квалитет Коса steamer, косата грејач Сите функции и боја се исти како стојат верзија。

HTG MINI Hair curling iron for Travel Family HOT heat Hair Curler кърлинг мини извиване HT040C

BGN 24.00 47.98

Мини патување стапче Топла Коса Curler железо★Елегантни, елегантен и ligtweight дизајн со меки на допир копче★Брзо PTC греење на елемент ★Керамички и турмалин обложени буриња (Титаниум барел е на располагање)★Едноставно НАИСКЛУЧУВАЊЕ на прекинувачи за лесно ракување ★Изграденаво термички осигурач гарантира 100% сигурност употреба ★Светот двојна напон★LED индикатор за лесно ракување★Професионална 2метар метежотслободен вртливата кабелот★Достапни во различни бои ★вклучуваат : коса curler во пакет x1, адаптер x1(ние ви даде бесплатно adapater како вашата земја )

Нов 5 части коса маша машина 5 пенса керамични ролки комплект 5 размери 09-32 мм Кърлинг пръчка ролки с ръкавици клипове

BGN 60.00 63.52

Нови 5 Дел Виткање на Косата Железо Машина 5 P Керамички Влакна Curler Поставите 5 Големини 0932милиметри Виткање Стапче Ролки Со Ракавица КлиповиОпис : ВИТКАЊЕ СЕТ СО ЗАМЕНЛИВ БАРЕЛИ5 во 1 виткање стапче комплет вклучува 5 меѓусебно керамички турмалин буриња, кои се движат од големи буриња со стеги да clipless заострените прачки, која им овозможува максимална флексибилност со твоите навивам и вафли стил, како што се кадрици, бранови, corkscrew кадрици и ringlets.Карактеристики : 6pcs виткање цевкиНуди 5 различни керамички барели на различни големини : 10 18mm, 19 25мм, 19mm, 25мм, 32милиметри .Керамички турмалин технологијаЈа задржува влагата и ја штити cuticle, тоа ќе се осигурате дека вашата коса останува мазна, со сјај во текот на целиот ден долго.За контрола на температуратаТемпературата може да се прилагоди со 80 Сте.C и 210 Сте.В.Вртливата кабелотЛесен за употреба и ви дава слобода да удобно стил во секој агол.Како да го користите : Косата треба да биде сосема суво и чешлани во темелно пред да се користат.Одберете мал дури и насоки на косата да се одржи во навивам.Притиснете ја префрлат во продавница ви се потребни.Завиткајте ја косата од базата на виткање железо на врвот во надолна насока.Задржете ја косата околу curler за 2 5 секунди.Без влечење на виткање железо надолу, ослободи косата од врвот дозволувајќи им на коса за да ја излизгате надвор.Можеби ќе треба да се одделат насоки во густа коса со коса клипови.По користење, кул надолу за најмалку 15 минути, а потоа чувајте го надвор од дофат на деца во безбедна локација.Топло совети : При промена на цевки, ве молиме усогласување на позиција и притиснете рачката на двете страни од предниот и задниот дел, а потоа да го замени.Моќност : 60100 WМаксимална Температура : 210℃Минимална : 80℃Применливи Коса : СуваМатеријал на термална плоча / бар : Турмалин керамичкиТип : Monofunctional curlerНапон (V) : 100240Напојува Извор : ЕлектричниКабелот за напојување Опашка Собранието на Владата : 360° rotatableПакет тежина : 0.994 kgПакет Големина(L x W x H) : 12.00 x 6.60 x 39.00 cm / 4.72 x 2.6 x 15.35 инчиПакет Содржина : 1 x Коса Curler, 6 x Виткање Стапче, 1 x Ракавица, 1 x англиски УпатствоУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеиспратени на вашата email и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

3 в 1 маши за коса, ролки за изправяне на iron сменяеми косата маша за изправяне на коса велпапе IronStylingTool49

BGN 30.00 59.14

3 во 1 Коса Curler Ролки Straightener Железо Меѓусебно Виткање на Косата Железо Коса Зацврстување Брановидни Железо Стил Алатка HS70 WQ V55Забелешка : се однесува Само на земјите кои напонот е 220240 V, а не за оние напон 110120 V...

5000W бърз сешоар, сешоар двуслойни вятър вход синя светлина Йони намаляване на косата статичен къдря виси панта дизайн сешоар за коса

BGN 47.00 83.89

SKU : AEHS295 H5000 W Брз Удар Фен Фен Двоен Слој Правец на Влезот Сина Светлина Јони се Намали Коса Статични Frizz Виси Јамка Дизајн Фен S45Функција : 2 брзина и 3 топлина прилагодувања, нека вашата коса сушење и стил флексибилни...

Професионален автоматичен сешоар въртящата се четка за зъби 360 ротация електрически сешоар, четка за професионален стайлър за коса простор гребен 220 В

BGN 49.00 63.81

Професионални топол воздух четка 8228 Висок квалитет автоматско губење на stylerТОПЛА ПРОДАЖБА !Можете да се исуши на вашата коса! Направи вашата коса мавтајќи! Без оглед на styler ви се допаѓа!Карактеристики1...

POVOS Mini Hair изправяне на коса Travel выпрямляющие ютии термостатическая 3D алуминиева плоча няма да навреди на косата лесно да носят със себе си 100V-240V

BGN 18.00 31.97

Ако имате потреба од ЕУ,велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.Можете да оставите порака до мене Јас ќе го испратам до тебе за слободни.Ви благодариме!(Ограничена за електроника) Драг пријателЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многуважно за нас...

Електрически сешоар за коса, куче, куче / котка бластване машина за баня малошумная машина за сушене на косата домашни любимци преносим вентилатор на косата висока

BGN 100.00 105.60

Електрични Куче Фен Куче / Мачка Коса Дува Машина за Бања Ниско ниво на Бучава домашно Милениче Коса Сушење Машина Рачни Висока Моќност Коса Компресор Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

4-в-1 многофункционално електрически тример за нос акумулаторни мъже, жени личен грижа за лицето бакенбард вежди брада бръснач нож S42

BGN 18.00 30.75

SKU : AERCS2334 во 1 Електрични Носот и Уво Коса Тример / Sideburns Тример / Веѓа Тример / Брада Тример Батерија Лични Тример за Полнење за Мажите и Жените S42W e ќе брод соодветен адаптер со вашата земја .Функција : Една машина мултицел , со овие блејд прилози, тоа може да се користи за нос коса, уво коса, sideburns, веѓите, брада кроење.Нерѓосувачки челик остри ножеви, безбедно и удобно сечење без да му наштети на кожата, и без коса заглавени.4 тример ножеви се мие и заменливи, можете да го отстраните и исплакнете ножеви по употребата, здрави и хигиенски.Батерија дизајн, вграденна полнење на батеријата, никогаш не треба да купат повеќе батерии, многу удобен, економски и заштита на животната средина.Опремен со база за лесни за складирање.Погодна за двете жени и мажи.Лесен и пренослив, идеален за дома или патување употреба.Answer : ___________________________ Note : На ножеви се перат, но тример тело не е водоотпорен, не се мијат ножеви кога во прилог на ножици...

Гофрирани маша керамични ролки за коса, ролки клещи Waver на дървесина вълна плоча 4 в 1 за изправяне на коса, инструменти за полагане на

BGN 45.00 78.51

Функција : 4во1 меѓусебно плочи косата алатка, содржи L бран плоча, М бран плоча, S бран плоча и рамна плоча...

TOUCHBeauty 2 в 1 360 въртящата се четка за почистване на лицето и тялото, двухскоростная очистительная машина душ задната част на въртящата се четка TB-14839

BGN 46.00 91.17

***Продавачот најдобри препорачуваме******Не пропуштајте неа***TOUCHBeauty 2 во 1 360 ротирачки лице и тело чистење со четка, две брзини почиста машина туш назад спин четка ТБ14839.Опис на производот : 1.Две различни Четка Глави.2.Нуди двебрзина на прилагодувања за да ги прилагодите на вашиот лицето чистење рутина.3.Монтажни Бања Рачка за погодност.4.Лесно & Хигиенски Средства За Чистење.Пакување листа : 1...

2018-нови професионални инструменти за стайлинг на коса изправяне на плоски ютии led дисплей преси за коса

BGN 51.00 68.38

Спецификации Кабелот Должина на : 94 инчен Објект Должина : 10.6 инчен Плочи Димензија : 3.6*1 инч Температура на Екранот : LCD во Светоткомпатибилен Напон : 110240 V 50 / 60 Hz Температурата Поставување : 80260 C ( 180500 F) Термички Проводник : Керамички турмалин технологија Моќ : 45 W Објект Тежина : 0.44 kg Пакет Тежина : околу 1kg (добро, заштита) Авто Исклучи : 60 минути Заличи вашето облекување маса со овој класичен керамички styler...

HTG MINI Hair curling iron for Travel Family HOT heat Hair Curler кърлинг мини извиване HT040B

BGN 24.00 47.98

Мини патување стапче Топла Коса Curler железо★Елегантни, елегантен и ligtweight дизајн со меки на допир копче★Брзо PTC греење на елемент ★Керамички и турмалин обложени буриња (Титаниум барел е на располагање)★Едноставно НАИСКЛУЧУВАЊЕ на прекинувачи за лесно ракување ★Изграденаво термички осигурач гарантира 100% сигурност употреба ★Светот двојна напон★LED индикатор за лесно ракување★Професионална 2метар метежотслободен вртливата кабелот★Достапни во различни бои ★вклучуваат : коса curler во пакет x1, адаптер x1(ние ви даде бесплатно adapater како вашата земја )

Сгъваема дръжка сешоар за коса 1500W Three Gear Blow Hairdressing безшумен електрически бърз професионален сешоар баня салон

BGN 35.00 39.98

Свитлива Фен за Коса се Справи со 1500 W Три Опрема Удар Фризерски Ниско ниво на Бучава Електрични Брзо Професионални Удар Фен Бања СалонФункција : супер моќ, брзиот сува коса, двојно се грижи.лесно можете да ја прилагодите брзината и температурата да се создаде персоналните стил прецизно.реалната слика

220V домакински дистиллятор вода 4Л капацитет 750 W машина за дестилация на вода от неръждаема стомана със стъклен буркан за домашна болница лаборатория

BGN 222.00 296.00

Карактеристики : од не ' Рѓосувачки Челик Вода Distiller Машина за Дома Болница Лабораторија за Статистика, Лесен за ракување, без инсталација потребни, Произведува вода од најбезбедните и најчистите состојба, Лесна круг во облик на надворешноста, Трајни, но, сепак, лесен и доволно компактен за да се патува со, Ефикасно ги отстранува повеќето допрете вода, нечистотии, шише за Вода вклучени...

Професионална електрическа машина за подстригване на коса титановое острието 1400 mah батерия мъжки тример за оформяне на брада мощна машина за косене на косата семе?

BGN 91.38

Професионални Електрични Коса Clipper Нож Титаниум 1400m Ah Батеријата Мажите Брада Тример Моќен Губење на Машина за Сечење Семејство ги Користат информациите за Производот : Напон : 110 V240, 50 / 60 Hz Моќ : 5 W 5 V Брзина : 58008000 RPM време на Полнење : 3hours Користење време : 240minutes должина прилагодливи 1.0 mm1.9 mm Титаниум + керамички нож Ниско ниво на бучава дизајн Хуманизирано дизајн + мазен изглед Pluginи Cordless операција Додатоци : 1xmachine 1x Power адаптер 1xcharging база 1x The литиум батерија 1x Lubricating масло 1x Cleaning четка 2x dualкористете Водич чешел (3 6mm, 9 12mm) 1xstorage кутија Оригинално пакување кина приклучокот,а ние ќе обезбедиме конверзија адаптер за вас...

9 мм професионална маша за коса керамична пръчка круша маши за коса на жената мъжки коса е къдрава допустимо пръти, дълбока вълна на Styler инструменти за полагане на

BGN 37.00 54.98

SKU : HS209 TA9 mm Професионални Коса Curler Стил Digital Бран Коса LCD Титаниум Коса со Ролери Магија Виткање Железен Стап S36Функција : Брзо загревање.Пет температура прилагодување : 150°C (302°F ), 170°C (338°F ), Од 190°C (374°F ), 210°C (410°F ), 230°C (446°F ).Со клип, тоа може да биде рачно да ротира 360 степени за да ви помогне лесно да се создаде различни убава фризура.Напредни слој технологија за заштита на косата од топлина штета.360 степени ротирачки кабелот за напојување (меѓународен стандарден линија core), да го реши ликвидација проблем.Се применува за жени, мажи и деца.Спецификација : Коефициент на топлинска спроводливост материјал : ТитаниумГреење на елемент : PTC грејачНапон : 110240 VФрекфенција : 50 / 60 HzМоќност : 4565 WПрименливи коса : Сува & ВлажниПет температура прилагодување : 150°C (302°F ), 170°C (338°F ), Од 190°C (374°F ), 210°C (410°F ), 230°C (446°F )Керамички барел дијаметар : 9mmКабелот за напојување опашка собранието на владата : 360° rotatableКабел за Линија Должина : 2.2 mБоја : Како што е прикажаноДимензија : Како што е прикажаноПакет Содржина : Косата curler*1Упатство(англиски / Кинески)*1Пакет во кутијаЗа превозот и ни 1 Намалувањето на превозот клиенти, не грижете се тоа ...

8 in1 многофункционален професионален сешоар за коса с четка / гребен мощен сешоар, сешоар комплект с дюзи за полагане 44

BGN 37.00 66.11

НОВОДОЈДЕНИ8 in1 Мултифункционален Професионални Удар Фен Со Четка / Чешел Моќен Фен Удар Фен сет Со Прилози Стил 44 Функција : Повеќе Функција за Ротирање Styler , Одговара за сушење, зацврстување, виткање различни видови на влакната.Доаѓа со 8 додатоци , да се направи добар стил на вашата коса, големи навивам, средината навивам, мал навивам, директно, пченка и др.2 греење settings & затвориоф, поддржува променлива топлина контролна функција, Умерена Температура / Повисока Температура.Со 360 степен ротација моќ линија, Ултра долго, 1.8 метри, удобен и сигурен за користење.2 различни напони (Меѓусебно), ве Молиме Проверете и Изберете Соодветен Напон (110 V или 220 V) според вашата земја пред да се користат...

PTC бърза спирала, електрически маши, валяк Кърлинг пръчка желязо нано Титаниев регулиране на температурата инструменти за полагане на мокро и сухо ползване

BGN 39.00 60.26

PTC Брза Спирала Електрични Коса Curlers Ролери Виткање Стапче Железо Нано Титаниум Температура Прилагодување Стил Алатки Влажни Сува УпотребаФункција : Брзо загревање...

MCH 470F резултати при висока температура широки плочи выпрямляющие ютии инструменти за полагане на Titanium професионални преси за коса плоски желязо

BGN 39.00 43.18

СпецификацииУникатен ергономски и еколошки пластични материјалиСо користење на најнова во Мека на Допир копче за технологија, работата станува се повеќе едноставен и лесен.Два изборни висока технологија плочи.а) Високи перформанси Турмалин плоча, emiting значителни негативни железо.б) Титаниум плоча...

Професионална машинка за подстригване на коса машина за подстригване акумулаторна електрическа Козметика козметика за мъже, самобръсначка за коса бръснач инстру

BGN 17.00 25.87

SKU : RCS135Kemei 0.82.0 mm Прилагодливи Електрични Коса Clipper Батерија Hair Trimmer Со Чешел Фризура Машина Коса Тример RCS135S35Функција : Фино штелување knob : 5 чешли да се прилагоди(0.82.0 mm) , контрола на должината на косата, да ги исполнуваат на вашиот различни потреба.Прилагодливи граница чешел, може да се прилагоди за да 3мм, 6mm, 9mm и 12mm, да можете лесно да креирате вашата коса стил.Може да се напојува со една батерија АА батерии или алкална батерија.Cordless работа, повеќе погодна.Целиот производ не е водоотпорен.Спецификација : Материјал : Челик сечилото + ABS школкаНапон : 220240 V 50 HzМоќност : 2 WВреме на полнење : 8 часаРаботата време : 20 минутиИзвор На Енергија : БатеријаБатерија : 600m Ah 1.2 V NiCd(вклучуваат)Боја : Црна+ЦрвенаТежина : 144gГолемина : 16x3.5cm(Должина*Ширина)Пакет Содржина : Косата clipper*1Кабелот за напојување*1Четка за чистење*1Упатство(англиски)*1Пакет во КутијаЗа превозот и ни 1 Намалувањето на превозот клиенти, не грижете се тоа ...