• Ново
Дървени копчета и аксесоари за scrapbooking 30 компл. / лот различна цена за качество на 15 мм защелкивающиеся с / попър натиснете Родословни шевна бутон

Дървени копчета и аксесоари за scrapbooking 30 компл. / лот различна цена за качество на 15 мм защелкивающиеся с / попър натиснете Родословни шевна бутон

BGN 12.48
В магазина

Брой продукти


Подробности

Вид На Продукта:
Бутони
Техника:
Боядисване
Вид На Метал:
Месинг
Тип Бутони:
Бутонът За Кликване
Характеристика:
Еко-Содружественный, Никел-Безплатно, Химическо Чистене
Форма:
Кръг
Материал:
Метални
Стил:
Джолан
Украса:
Няма
Номер На Модела:
TYB-086
Размер:
15MM

Те също купуват с този продукт

Продажба на едро 6x5. 5cm Kraft Christmas Tree Hang tag подарък етикет за коледен подарък Custom tag( лого cusotmize ще струва таксата за печат)

BGN 12.00 12.80

Материјал : Хартија, картонБоја : како на сликатаГолемина : 6x5.5cm1 Lot=200 PCS и бесплатен превозот од Кина Пост.Ние сме производител да направи налепница етикети,картички, накит,облека ознаки.Ние се направи од себе...

3 ярд / лот кухи триизмерни баркодове мигли вдигане на окото растворимое мляко Si Leisi шевове дантелени материали GRL0246

BGN 24.00 25.30

Име : растворливи млеко Si Leisi Ширина : 22 CM Пакување сооднос : 3 Yards / Серија на Боја : Бела / Црна Ткаенина Функција : сите видови на облека украс, здолништа, завеси, Бебе облека, дом декорација, DIY и така натаму.

25 ярда светло лилава коприна сатенена лента декор на сватбени партита за опаковане на подаръци на Коледа е Коледната облекло шевна плат подарък Лента

BGN 0.88

Опис : Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење...

30 бр./лот планински кристал цвете лотос форма на украса бутон Flatback за коса цвете сватбена покана

BGN 24.32

30pcs / Многу Кристал Лотос Цвет Форма Embellishments Копчето Flatback За Коса Цвет Покана за СвадбаПредмет Бр : ZNK01040001Големина : Прибл.15 MM, рамни назадБоја : Сребро Позлата, Злато ПозлатаКоличина...

безплатна доставка на 10 бр./lot положителни коментари от неръждаема стомана куче нож на машинката за подстригване на куче 0.2 mm острие 10

BGN 166.40

100% позитивни коментари од не ' рѓосувачки челик куче коса сечилото куче 0.2 мм 10# остри ножот и издржливи, погоден за мачка, куче, миленичиња и така натаму...

10 бр./lot положителни коментари от неръждаема стомана или керамика грижи за домашни любимци нож на машинката за подстригване ДОМАШНИ любимци 0.5 мм ножче 30

BGN 166.40

10pc / многу 100% позитивни коментари од не ' рѓосувачки челик или керамички миленичиња чешлање clipper сечилото милениче 0.5 mm сечилото 30#остри и издржливи, погоден за мачка, куче, миленичиња и така натаму.Answer : ___________________________ NOTE : Се движи перките имаме две стил, керамички и челик, pls оставете порака по вашата исплата ако имате Посебни барања или не1pcs во блистер ,6pcs / кутија, 24boxes / цтнИспорака : 1...

TM9820:0,375 мм *50 m, като пробата двойна странична светлоотразителни конци. полиестер class2 светоотражающая прежди за ръчно плетени дрехи

BGN 12.00 21.44

1.Поддршка : 100% полиестер2.Боја : сива3.ШИРИНА : 0.376 mm ширина ,ако ви требаат посебни ширина ,оставете порака до мене4.Должина : 50meters / тркалаат само како примерок .5...

400 г 56 цветна млечни памучен дебела прежда за плетене шал на прежди за ръчно плетиво

BGN 25.00 31.84

Материјал : Fibroin сомот 30% , Млеко памук 30%,Кожа, сомот 40% Боја : Y ou може да избере 2 бои,ве молиме оставете порака за боја код, нема порака,ние ќе боја случаен избор.Тежина : 200g по топкатаКоличина : 400g / многу,вкупно 2 топки

1/4 инча (6 мм), Златни край сатен лента 35 цвята в наличност

BGN 10.32

1 / 4" инчи(6mm) Златен Раб, Сатен Лента 35 бои во акции 1 / 4"(6mm) Златни Метални Работ Сатен Панделки 1 / 4" инчи(6mm) сатен панделки со златен раб на Производот : Боја Картичка : Детали : Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;помине OEKOTEX Стандард 100 секоја година, да стигнете до SVHC Слободни;Брза Испорака : Акции Продажба;над 500010000 јарди во акции за секоја лента;доставуваат во рок од 3 дена;Совршен за модни додатоци,облека, украси, подароци пакет, ets..Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет...

Манекен На Главата Обучение На Коса Фризьорски Салон Кукли Манекени Пластмасови Глави Манекени Прически 26 Инча Обучение На Главата На Манекена

BGN 43.00 84.13

Манекен Главата Коса Обука Фризерски Кукла Пластични Кукли Шефовите На Атарот Фризури 26 Инчи Обука Манекен ГлаваТоп Ниво На Висок Квалитет На Модата Манекен Обука Главата Топла ПродажбаФункцијаМатеријал : Висок Квалитет на ПВЦ И Висока Температура Влакна на Косата Материјал : пвц и висока температура влакна на косата, stonger и трајни Предност : Модерен Секси Лесно Да се практикуваат Висина : 27 CM Главата обемот : 52 CM Мулти ФункцијаТоа може да се Користи како Моден Шапка Екранот и Практика Коса updo удар намали фризури итнВнимание : Не удар топла над 180 степен температура на косата и може да не пермне може да се надмине 15 секунди во секое време.Answer : ___________________________ Note : 1...

20 мм, широчина 45 метра дължина шифоновая лента тел сватба декорация на дома подарък за Нова Година, Коледа САМ материални принадлежности

BGN 4.00

45 Метри, 20mm Ширина Chiffon Лента Жица Свадба Партија Дома Декорација Подароци Нова Година и Божиќ DIY снабдување со МатеријалиДолжина : 45mШирина : 20 mmМатеријал : Chiffon лентаВе молиме имајте во предвидАко цената на производот е под $5, ние ќе брод од страна на Кина Пост без следење на број.Обично , вие ќе го добиете околу 1040 дена , ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата .Не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот, ова е несакана...

3/8 инча (9 мм) сатиновые лента със златен ръб 35 цвята на склад

BGN 10.88

3 / 8 инчи (9mm) Сатен Панделки Со Златен Раб 35 бои во акции 3 / 8" инчи(9mm) златни метални работ сатен панделки 3 / 8 инчи (9mm) сатен лента со златни линии на Производот : Боја Картичка : Детали : Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;помине OEKOTEX Стандард 100 секоја година, да стигнете до SVHC Слободни;Брза Испорака : Акции Продажба;над 500010000 јарди во акции за секоја лента;доставуваат во рок од 3 дена;Совршен за модни додатоци,облека, украси, подароци пакет, ets..Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет...

Кремав цвят невидима светкавица 50 см пола, рокля задната част на възглавницата Светкавица 3 15 бр./лот САМ ръководство аксесоари за дрехи

BGN 15.00 16.78

Производи ДеталиМатеријал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 46 cm=18.11 инчи .Вкупната должина е 50cm=19.68 инчи.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : КрембојаНевидливи патент е бела ткаенина.Количина : Вие ќе добиете 15 Компјутери / многу на овој објект во листата ценаГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.Превозот Услови· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress...

40 мм ширина 45 метра дължина шифоновая лента тел сватба декорация на дома подарък за Нова Година, Коледа DIY материали, доставки

BGN 6.00 6.38

40mm Ширина Од 45 Метри, Chiffon Лента Жица Свадба Партија Дома Декорација Подароци Нова Година и Божиќ DIY снабдување со МатеријалиДолжина : 45mШирина : 40 mmМатеријал : Chiffon лентаВе молиме имајте во предвидАко цената на производот е под $5, ние ќе брод од страна на Кина Пост без следење на број.Обично , вие ќе го добиете околу 1040 дена , ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата .Не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот, ова е несакана...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот 3 бял невидим цип 40 см найлон цип за шиене САМ калъфи за възглавници Ziper аксесоари за дрехи

BGN 9.00 9.86

Производи ДеталиМатеријал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 36 cm=14.17 инчи .Вкупната должина е 40cm= 15.74 инчиконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : белаКоличина : Ќе добиете 5 Компјутери / многу на овој објект во листата ценаГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба...

Нетканая филцови тъкани с дебелина 1 мм полиестер мек филц украса модел пакетче за шиене на кукли занаяти 24шт 30х30см

BGN 22.40

Не Ткаени Чувствува Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Мека Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 24pcs 30x30cmAnswer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака...

Елегантна зелена мрежа desing гипюр лейси бродерия африканска водорастворимая лейси плат за партита BW27-7,5 ярда/бр

BGN 96.00 144.00

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенина тип : watersoluble чипка&guipure чипка ткаенина3...

добри коментари A5 неръждаема стомана ДОМАШНИ любимци коса бръснач нож 2.8 mm 8 1/2

BGN 17.28

100% добри коментари А5 нерѓосувачки челик куче жилет clipper сечилото 2.8 mm куче сечилото 8 1 / 2# остри и издржливи, погоден за мачка, куче, миленичиња и така натаму...

28 бр. /партида ( може да изберете цвят ) 3 найлон цип дължина 50 см чантата си чанта Шивач шевни инструменти за занаят САМ светкавица

BGN 26.00 29.25

Производи ДеталиМатеријал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 46 cm=18.11 инчи .Вкупната должина е 50cm=19.68 инчи.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : мешаниНевидливи патент е бела ткаенина.Количина : Ќе добиете 28 Компјутери / многу на овој објект во листата цена Мешани максимално 14 бои колекција! (Секоја боја 2 парчиња)...

TM9817: ширина 3cm * 100 ярда дължина Пу теплопередача светоотражающая филм R>420 cd / lx. m2 за еластичен материал

BGN 79.00 144.00

1.Боја : сива2 Ретрорефлективен коефициент : R420 cd / lx.м23.ШИРИНА : 3cm ширина ,ако ви требаат посебни ширина ,оставете порака до мене4.Должина : 100yards / ролна5...

Полярната руното плат, ръчно изработени кукла, кукла от плат 12 цветови варианти САМ фонова плат, дрехи, одеяло плат

BGN 7.68

s та ПОЛАРНИТЕ РУНО ОБЛЕКА / ЌЕБЕ / МАТ / КУКЛА / DIY ТКАЕНИНА фиксна ширина : 160cm должина : 100cm,200cm,300cm. 1piece=100x160cm тежина / метар : 330g Ако не можете да го избра боја од опции, ве молиме забелешка она што боја во ред или испратете ни порака! Ви благодариме за вашата поддршка!

алансонская лейси подреден двор, перлена дантела от мъниста, сватбена направи различни съоръжения дантела

BGN 7.68

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАбоја на слонова коска, ние го имаме во бело...