• Ново
5 ярда / лот нов млечен коприна пискюл дантела, бродерия лейси пола, рокля САМ аксесоари за дрехи широк 7 см GRL0247

5 ярда / лот нов млечен коприна пискюл дантела, бродерия лейси пола, рокля САМ аксесоари за дрехи широк 7 см GRL0247

BGN 23.00
BGN 23.81
-3 %
В магазина

Брой продукти


Ткаенина Материјал : Млеко свила tassel чипка Ткаенина Ширина : 7 CM Ткаенина Боја : бела Ткаенина Функција : Погоден за било облека DIY, Завеса, Свадба се облекуваат декорација, Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави

Подробности

Цвят:
Бял
Вид На Продукта:
Дантела
Украса:
Дантела
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Тъкани:
Окото
Материал:
Полиестер / Памук
Техника:
Бродирана
Ширина:
7cm
Номер На Модела:
GRL0249

Те също купуват с този продукт

добри коментари A5 неръждаема стомана ДОМАШНИ любимци коса бръснач нож 2.8 mm 8 1/2

BGN 17.28

100% добри коментари А5 нерѓосувачки челик куче жилет clipper сечилото 2.8 mm куче сечилото 8 1 / 2# остри и издржливи, погоден за мачка, куче, миленичиња и така натаму...

15шт светло синята невидима светкавица DIY 3 50 см найлон цип за възглавници / Skrit шевни аксесоари рокля на задната възглавница с цип

BGN 15.00 16.78

Производи ДеталиМатеријал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 46 cm=18.11 инчи .Вкупната должина е 50cm=19.68 инчи.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Светло синаНевидливи патент е бела ткаенина.Количина : Вие ќе добиете 15 Компјутери / многу на овој објект во листата ценаГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.Превозот Услови· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress...

50 гр / лот 6 мм / 8 мм блестящ цвят чаша кръгли свободни пайети плавателни съдове за пайеток шевни сватбени дрехи бележки Сам конфети

BGN 10.00 11.18

50grams / многу 6mm / 8мм Брилијантен Боја Коло од Купот Лабава Sequins Занает за Paillettes Шиење Свадба Облека Бележник Diy Confetti Бесплатен ПревозотСостојба : 100% НовиОвие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн...

3/8 инча (9 мм) сатиновые лента със златен ръб 35 цвята на склад

BGN 10.88

3 / 8 инчи (9mm) Сатен Панделки Со Златен Раб 35 бои во акции 3 / 8" инчи(9mm) златни метални работ сатен панделки 3 / 8 инчи (9mm) сатен лента со златни линии на Производот : Боја Картичка : Детали : Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;помине OEKOTEX Стандард 100 секоја година, да стигнете до SVHC Слободни;Брза Испорака : Акции Продажба;над 500010000 јарди во акции за секоја лента;доставуваат во рок од 3 дена;Совршен за модни додатоци,облека, украси, подароци пакет, ets..Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет...

Червено Вино Коприна сатен лента със златен сватба декор за опаковане на подаръци на Коледа е Коледната облекло шевна плат подарък Лента

BGN 0.88

Опис : Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење...

Лентата ципи памук, 1 1/2 инча за колан чанти, колани компьтер-книжки

BGN 96.00

Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки webbing,ние имаме развиено повеќе од 6000 видови на webbing sucessfully.ние во големинајлон webbing ,вклучувајќи чиста најлон и имитација најлон,моделот може да се Herringbone,Двојно Herringbone,Twill ,Мрачно,голема заклучување страна,мали заклучување страна,Microgrroove,ЗгуснеMicrogrrove; Памук webbing, вклучувајќи чист памук,СП линија и Акрил...

20 мм, широчина 45 метра дължина шифоновая лента тел сватба декорация на дома подарък за Нова Година, Коледа САМ материални принадлежности

BGN 4.00

45 Метри, 20mm Ширина Chiffon Лента Жица Свадба Партија Дома Декорација Подароци Нова Година и Божиќ DIY снабдување со МатеријалиДолжина : 45mШирина : 20 mmМатеријал : Chiffon лентаВе молиме имајте во предвидАко цената на производот е под $5, ние ќе брод од страна на Кина Пост без следење на број.Обично , вие ќе го добиете околу 1040 дена , ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата .Не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот, ова е несакана...

Елегантна зелена мрежа desing гипюр лейси бродерия африканска водорастворимая лейси плат за партита BW27-7,5 ярда/бр

BGN 96.00 144.00

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенина тип : watersoluble чипка&guipure чипка ткаенина3...

1 метър за печат червена ягода микрофибър кърпа високо качество на супер мек velboa за направи си САМ шевни играчки разтегателен материал кадифе

BGN 27.00 37.60

1 метар печати шема Микрофибер материјал со Висок Квалитет супер меки velboa за DIY шиење играчки троседот материјал искриват плетење сомотAnswer : ___________________________ NOTE : Ве молиме Проверете ги боја Бр...

20 мм и ширина 50 ярда 45 метра дължина шифоновая лейси лента Сватба парти декорация на дома подарък за Коледа, Нова година САМ материал

BGN 6.00 6.24

50 метри Долго Свила Сатен Лента 20 mm Ширина Свадба Партија Дома Декорација на Подарок Завиткување Божиќ, Нова Година DIY снабдување со МатеријалиДолжина : 50 јарди = 45 метриШирина : 20 mmМатеријал : Чипка chiffon лентаВе молиме имајте во предвидАко цената на производот е под $5, ние ќе брод од страна на Кина Пост без следење на број.Обично , вие ќе го добиете околу 1040 дена , ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата .Не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот, ова е несакана...

10 двойки Off White дебели Push Up подложки за шиене в чаши сутиен мека пяна за бикини подплата, поставете дрехи сутиен аксесоари WB109

BGN 42.00 47.98

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Меки и се Дебели Одлично за Бикини, венчаница итн...

1/4 инча (6 мм), Златни край сатен лента 35 цвята в наличност

BGN 10.32

1 / 4" инчи(6mm) Златен Раб, Сатен Лента 35 бои во акции 1 / 4"(6mm) Златни Метални Работ Сатен Панделки 1 / 4" инчи(6mm) сатен панделки со златен раб на Производот : Боја Картичка : Детали : Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;помине OEKOTEX Стандард 100 секоја година, да стигнете до SVHC Слободни;Брза Испорака : Акции Продажба;над 500010000 јарди во акции за секоја лента;доставуваат во рок од 3 дена;Совршен за модни додатоци,облека, украси, подароци пакет, ets..Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет...

алансонская лейси подреден двор, перлена дантела от мъниста, сватбена направи различни съоръжения дантела

BGN 7.68

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАбоја на слонова коска, ние го имаме во бело...

400 г 56 цветна млечни памучен дебела прежда за плетене шал на прежди за ръчно плетиво

BGN 25.00 31.84

Материјал : Fibroin сомот 30% , Млеко памук 30%,Кожа, сомот 40% Боја : Y ou може да избере 2 бои,ве молиме оставете порака за боја код, нема порака,ние ќе боја случаен избор.Тежина : 200g по топкатаКоличина : 400g / многу,вкупно 2 топки

10 бр./lot положителни коментари от неръждаема стомана пет hair blade пет 0.25 мм острие 40

BGN 166.40

10pc / многу 100% позитивни коментари од не ' рѓосувачки челик домашно милениче коса сечилото милениче 0.25 mm сечилото 40# остри и издржливи,погоден за мачка, куче, миленичиња и така натаму...

10Y42331 7/8(22 мм) рипсено лента Лента печатна полиестерна лента 10 ярда, DIY материали, ръчно изработени сватбени за опаковане на подаръци

BGN 5.60

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

28 бр. /партида ( може да изберете цвят ) 3 найлон цип дължина 50 см чантата си чанта Шивач шевни инструменти за занаят САМ светкавица

BGN 26.00 29.25

Производи ДеталиМатеријал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 46 cm=18.11 инчи .Вкупната должина е 50cm=19.68 инчи.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : мешаниНевидливи патент е бела ткаенина.Количина : Ќе добиете 28 Компјутери / многу на овој објект во листата цена Мешани максимално 14 бои колекција! (Секоја боја 2 парчиња)...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот 3 бял невидим цип 40 см найлон цип за шиене САМ калъфи за възглавници Ziper аксесоари за дрехи

BGN 9.00 9.86

Производи ДеталиМатеријал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 36 cm=14.17 инчи .Вкупната должина е 40cm= 15.74 инчиконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : белаКоличина : Ќе добиете 5 Компјутери / многу на овој објект во листата ценаГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба...

(80 бр./лот) 9 мм*18 мм AB смола Bling Horse eye Flatback scrapbooking занаят като D571

BGN 3.17

Количина : 20 парчиња {Состојба : 100% Сосема Нов}Големина : околу 9mm*18mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...