• Ново
WEST BIKING Women Racing Underwear 3D Pad Cycling Shorts Coolmax Плат Плътно Riding Clothes Pirate МТБ Road Ladies Short Pants

WEST BIKING Women Racing Underwear 3D Pad Cycling Shorts Coolmax Плат Плътно Riding Clothes Pirate МТБ Road Ladies Short Pants

BGN 39.00
BGN 75.20
-48 %
В магазина

Брой продукти


ИМЕ на ПРОИЗВОД : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Оригинален Бренд 2015 Најновите Пристигнување Бесплатен Превозот Ciclismo Жените Шорцеви Трки MTB Отворено Спортски 3 D Силикони Мека Поместена Велосипед Панталони Еластични Женски Велосипед Облека Големина М-2 XL Содржат 3 D ГЕЛ Поместена. Направени со лесни пот-wicking, дише ткаенина. Ова е Кинески Големина, ве молиме изберете големина внимателно. На spandex поддршка се зголемува протокот на крв низ мускулите, што резултира во зголемување на кислород и помалку замор. На Capri нуди компресија за мускулите поддршка. Движењето на вашата кожа е поддржан убаво како што вежба. На Capri ви држи и се чувствува толку голема. Со жените-специфични одговара и ткаенини направени за да бидете удобно, Baleaf Жените Велосипедизам Поместена Шорцеви се дизајнирани за максимална удобност во седлото. Дише ткаенина фитили брзо далеку влага и го задржува ќе се исуши. Триаголник-во облик на gusset помага да се избегнат возење-до кога сте виткање и истегнување, и широк корселе додава голема удобност. Станот шевовите помогне да се намали иритација предизвикана од chafing. Нога grippers со силиконски точки во внатрешноста се задржи шорцеви од возење нагоре. 3 D антибактериски подлога овозможува голема удобност за долго велосипед вози. Материјал : 80% Најлон/20% Spandex.
Забелешка : се Вклопува помали од обично околу 2 големини ,ве молиме проверете ги следните големина на табелата :
За ЗАПАДОТ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ започна во 2001 година, со една цел : да се Создаде различни велосипедизам искуство за луѓето од целиот свет.
Основачите на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ беа НИ инженери и Кина-на-Светот Велосипедизам Спортист. Тие го разбираат нивните предности. Значи, да се направи велосипедизам повеќе пријатно и достапни за луѓето околу светот, тие што не знаеја дека се најдобри. Тие се поставени за да се подобри велосипедизам искуство од следниве три водечки принципи : Инспирација, Иновации и изработка.
Тоа почна со лесни алуминиумски рамки. Способноста на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ да се произведуваат високо квалитетни велосипеди по прифатлива цена дозволени се повеќе велосипедисти да се доживее велосипедизмот во сосема нов начин. Од тогаш, ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ е пионер во достигнувања во двете алуминиум и композитни инженеринг. Ние го претстави првиот прифатлива карбонски влакна велосипед, и се трансформира високи перформанси патот велосипеди со нашите Вкупно Compact Патот дизајн. Во планински велосипедизам, ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ секогаш се прави најдобро.

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Къси панталони
Спортен Тип:
Колоездене
Пол:
Жени
Номер На Модела:
YP0207023
Характеристика:
Отразяваща, анти-пот, UV-защита, бързо сушене
търговска марка:
Западен Под Наем
Материал:
Найлон, Ликра
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Сукно
Размер На Велосипедни Шорти:
M, L, XL, XXL
Велосипедни Шорти Характеристики:
Лято, Пролет Колоездене
Използването На Къси:
BMX колело / пътен под наем / Мтб Ciclismo Bicicleta
Дизайн Шорти:
Колоездене, Планински и шоссейный под наем
Скайп :
йопун2013
Тегло:
M
Тегло след опаковки:
M
Име:
Западен Под Наем
Материал Шорти:
80% Найлон + 20% Ликра
Стил Шорти:
Под Наем Колоездене / Колоездене, Спортно Облекло

Те също купуват с този продукт

Weimostar триатлон колоездене лигавник шорти мъжете 4D гел Pad противоударные велосипедни шорти влага планински велосипедни шорти bretelle ciclismo

BGN 27.00 44.77

Weimostar триатлон велосипедизам лигавче шорцеви за мажи 4 D Гел Подлога Shockproof Велосипед Шорцеви Wicking Спуст Велосипед Шорцеви bretelle ciclismo culote ciclismo hombreМатеријал : 80% Полиестер И 20% SpandexБоја : Како Што Е ПрикажаноЕ Применливо : Велосипедизам, Игралишта СпортскиВисок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови ОдговараОва е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

widewins Colored horse Summer Outdoor Sports Колоездене Джърси под наем с къси ръкави МТБ Clothing Тениски Носете Bike Jersey 5104

BGN 25.00 33.01

widewins Обоени коњ Лето Отворено Спортски Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед Кратки Ракави MTB Облека Кошули Носат Велосипед Џерси 5104 ПРЕВОЗОТ 1...

MIMRAPRO 2017 Top PRO TEAM колоездене Джърси яке с къс ръкав лятна велосипедна облекло Ropa Ciclismo Factory Продавам 0217 Промоция

BGN 37.00 41.60

Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас Ние си имаме свој крупното производство на растенијата, Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време! ние ќе ви даде најниска цена И најбрзо време на испорака.Ние си имаме свој крупното производство на растенијата,Можете да дизајн свој стил ви се допаѓа, ни даде вашата производство,Масовно купување(Повеќе од 10 сетови), ве молиме да ни ме, Или кликнете на онлајн консултации,ние ќе ви ги даде најниска цена И најбрзо време на испорака.Превозот1)Нормално, Ние ќе ги искористиме Кина Пост за слободни товар...

Мъжки 2018 Майо цикъл униформи гел Pad лигавник шорти комплект мъжки TELEYI Колоездене Джърси състезателен велосипед дрехи, облекло под наем комплект дрехи

BGN 22.00 33.60

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

Под наем Колоездене Фланелка с къс ръкав дишаща быстросохнущий Планински МТВ велосипед потници мъжки Ciclismo облекло/ropa ciclismo hombre

BGN 20.00 36.78

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте на нашата продавницаНие сме про велосипедизам носат фабрика и ние имаме повеќе од 10 години на Спортски Носат производство искуство , Па ние може да обезбеди висок квалитет на облека и подобро стил ! Секој ден можеме да се произведуваат Повеќе Од 500 поставува облека , Па можеме да брод побрзо ! Верувам дека ни едно време ќе ни љубовта засекогаш !! Ние имаме повеќе од 1000 видови на про тим велосипедизам џерси ,Ако не се најде стилот сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас и само треба да обезбеди слика ќе произведуваат за вас ( Ние го прифаќаме обичај, може да според вашето барање да се направи стилови и мотиви )! Ако сте Веледрогерија, ќе треба да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде големо изненадување .За пратката начин : Австралија, Велика Британија, Канада , Франција, Саудиска Арабија, Норвешка,Турција, Полска, Финска, Австрија, Португалија, Бразил , швајцарија...

Weimostar Bike Team мъже полиестер Колоездене Джърси топ с къс ръкав велосипедна дрехи лято МТВ велосипед Джърси риза Ropa Ciclismo

BGN 21.00 26.53

Опис : Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveДеколтеМоден едноставен дизајн јака, дарежливПатентUse Hidden Мазна ,Мазна некартичка синџирSleeveФлексибилни и заднината ,Нека рака повеќе слободно да се рашириHemlinesНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На ДислокацијаПропадна лента со деталиЏебПостојат Три Џебови На ЗадниотТака можете да ги зачувувате некои мали нешта кога ќе Велосипедизам3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

Мъжки 2017 МТБ Колоездене облекло под наем Джърси цикъл топ дишаща дълъг ръкав XS-3XL Колоездене Джърси Ropa De Ciclismo

BGN 45.00 81.50

Добредојдовте на нашата продавницаНие сме про велосипедизам носат фабрика и ние имаме повеќе од 10 години на Спортски Носат производство искуство , Па ние може да обезбеди висок квалитет на облека и подобро стил ! Секој ден можеме да се произведуваат Повеќе Од 500 поставува облека , Па можеме да брод побрзо ! Верувам дека ни едно време ќе ни љубовта засекогаш !! Ние имаме повеќе од 1000 видови на про тим велосипедизам џерси ,Ако не се најде стилот сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас и само треба да обезбеди слика ќе произведуваат за вас ( Ние го прифаќаме обичај, може да според вашето барање да се направи стилови и мотиви )! Ако сте Веледрогерија, ќе треба да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде големо изненадување

KEYIYUAN женски велосипедни шорти колоездене екип Ropa Ciclismo байк 3D Coolmax е мека гел шорти S-5XL CC1057

BGN 25.58

KEYIYUAN Жените Велосипедизам Шорцеви Возење Велосипед Тим Ropa Ciclismo Велосипеди 3 D Поместена Coolmax Гел Шорцеви S5 XL CC1057Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед шорцевиПодлога : 1...

Santic мъжете Колоездене дъждобран ветрозащитный защита от Слънцето синьо с дълъг ръкав UPF30 + велосипед яке водоустойчив годишен наем Skinsuit

BGN 96.00 106.40

Големината на Табелата за вашиот референца>> ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.2...

BOODUN Велосипедни ръкавици Пролет Есен Зима ветрозащитный топло пълен пръст на Мъже, Жени син розов зелен мини топли ръкавици

BGN 44.11

BOODUN Велосипед Ракавици Пролет, Есен Зима Windproof Топло Целосна Прст Мажи Жени Сина, Розова Зелена Антипропадна Топли РакавициПЛАЌАЊЕAliexpress Зачувам , T / T, West Union, Парите Б ookers, Master Card, Visa, Qiwi ..ФЛЕШ ПРЕВОЗОТ1) Сите јас tems може да се испраќаат надвор во рок од 1 5 работни дена (освен на викенд и државни празници), откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress;2) Вашиот приемник(s) информации не може да се менуваат по вашата нарачка е предаден ;3) ве Молам, ве молиме проверете и уверете се дека вашиот телефонски број и пост код се точни.ПОВРАТНИТЕ информации1) Позитивни Повратни информации s ( 5 ѕвезди) се многу важни за нас ...

widewins горещи продажба наем Колоездене дълъг Джърси с дълъг ръкав дишаща ветрозащитный быстросохнущий Планински Ciclismo облекло 8002

BGN 29.00 38.29

widewins Топла Продажба Велосипед возење Велосипед Долг Долг Ракав Џерси Дише Windproof БрзоСува Планина Ciclismo Облека 8002 ПРЕВОЗОТ 1...

MTP пролет лято Колоездене Джърси лигавник шорти велосипед МТВ тричетвърти панталони 4D Quick Dry дишаща пътен под наем панталони цикъл жилетка мъжете

BGN 50.00 90.24

Бренд : mountainpeakИме : возење Лигавче панталониБоја : зелена, сина, црвенаТкаенини : влакна, полиестер, најлон, meshПерница : Висока еластичност сунѓер, Cool Max антибактерискиГолемина : S M L XL XXL XXXLСезона : Пролет лето есенИнструкции за перење : Температура е помалку од 40 степен C, не хлор се мијат, вертикална сува, ниска температура.Големина или Одговара на Прашањата : 1., Големината се илустрирани со конкретни мерки и се на Кина Стојат, а тоа е, исто така, на следниве два аспекти.Повратни информации : 1., Вашето задоволство е највредното нешто што се по, ако, откако, а другите двајца се следниве.2., Исто така, повеќето од добредојдена да контактирате со нас во секое време, сите, сите, 24, исто така,.

Mountainpeak На Мъже, Жени Езда Джогинг Яке Ветрозащитная С Дълъг Ръкав Колоездене Яке С Качулка Палто Джърси Слънцезащитно Обзавеждане

BGN 48.00 79.98

Име на производ : 2017 Нови Дише windproof Велосипедизам Јакна Големина : S M L XL XXL XXXL Сезона : Пролет, лето, есен Функција 1.Мала тежина&windproof 2.Солзаотпорни ткаенини 3.Windproof худ(Можат да бидат скриени) 4.YKK Патент 5.Сончање 6.Антипот&мала тежина,лесни и тенки,Спојување еластична мрежа 7.Насочат тенок,издолжени,во задниот џеб 8.Еластична Намалување,целосно го опкружуваат се намали,еластична ракави Користи : Возење,Пешачење,планинарење,Риболов и други стручни отворено спортски производ индекс Човек велосипедизам блузи (kg / cm) Човек Биста Должина(Пред) Должина(Назад) Ракав Дното се Обиде на извештајот(Раст / Тежина) S 96 66 73 60 96 Раст 160170,Тежина М 102 68 75 62 102 Раст 168175,Тежина L 108 70 77 64 108 Раст 170178,Тежина XL 114 72 79 66 114 Раст 172180,Тежина 2 XL 120 74 81 68 120 Раст 175185,Тежина 3 XL 126 76 83 70 126 Раст 178190,Тежина Жена велосипедизам блузи (kg / cm) Човек Биста Должина(Пред) Должина(Назад) Ракав Дното се Обиде на извештајот(Раст / Тежина) S 84 58 64 56 84 Раст 145155,Тежина 4355 М 90 60 66 58 90 Раст 155165,Тежина 4858 L 96 62 68 60 96 Раст 160170,Тежина XL 102 64 70 62 102 Раст 165173,Тежина 2 XL 108 66 72 64 108 Раст 168177,Тежина 3 XL 114 68 74 66 114 Раст 172180,ТежинаГаранција и Гаранција : 1...

XINTOWN Flame Fire Man ' s Bike Jersey велосипедна велосипедна облекло ropa Ciclismo лятна яке тениски, мъжки вело Джърси върховете

BGN 29.73

Опис Бренд : XINTOWN Материјал : Полиестер и Lycra Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси врвот Големина Референцавистински детали :