• Ново
XS-3XL 2018 Спорт на открито с дълъг ръкав под наем Колоездене Джърси МТБ Bycicle Колоездене облекло за Мъже Пролет Ropa Ciclismo спортно облекло

XS-3XL 2018 Спорт на открито с дълъг ръкав под наем Колоездене Джърси МТБ Bycicle Колоездене облекло за Мъже Пролет Ropa Ciclismo спортно облекло

BGN 43.49
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мъже
търговска марка:
ФУАЛРНЫ
Материал:
Polyester
Дължина ръкав(см):
Пълен
Тип Тъкани:
Сукно
Характеристика:
Анти -- ексфолиация, анти -- намаляване, анти -- извивка, Бреатабле, бързо суха, анти -- пот, джобове
Сезон:
Пролет, Есен
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Номер На Модела:
FU01
is_customized:
Yes
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Спорт:
Под Наем & Колоездене&Bicicleta/Ciclismo & Цикъл&Велосипеди
Предмет на:
Pro Колоездене Джърси И Велосипедни Комплекти

Те също купуват с този продукт

Зелен скелет на спортен мотор, отборни състезания-Колоездене Джърси върховете шорти комплект годишен наем Колоездене облекло Ropa Ciclismo МТБ Джърси

BGN 24.00 29.73

Опис Сосема нов Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : Само џерси е 1 Piece x Велосипед Јакна Само шорцеви е 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога (ако ви треба 1 сет,pls изберете дрес и шорцеви,thx)Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

Венецуела Флаг Мъжете Колоездене Джърси Планински Велосипед Велосипед Облекло Быстросохнущий Наем Спортни Дрехи Ropa Ciclismo

BGN 28.00 30.40

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

2018 пролет и есен мъжки вело панталони дълги вело панталони бързо съхнещи анти-пот дишащи джобовете на велосипедни панталони велосипедна облекло

BGN 29.00 41.81

Големина на : (CM) S M L XL XXL 3 XL 4 XL Должина 93 95 97 99 102 105 106 Половината 60 64 68 72 76 80 83 Колковите 90 92 98 100 104 108 110 Пред gueest 27 28 29 30 31 32 33 Назад gusset 39 40 41 42 43 44 45 Дното 27 29 30 31 32 33 34Совети : прирачник мери, ве молиме овозможи 13cm грешка, ви благодариме1...

Santic МТБ зимата под наем на Велосипед, капачка термална руното капачка ветроупорен топли салати мотоциклетни шапки шапки свободна площ

BGN 28.06

ПРЕВОЗОТ ТЕРМИН : 1.Ние Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail.Ние треба за 3 работни дена за да се справи со тоа, пред бродот надвор...

WEST BIKING гел ръкавици Guantes Ciclismo състезателни ръкавици Luvas МТБ дишаща пътен велосипед велосипед половината пръст на Велосипедни ръкавици

BGN 10.00 19.20

Ракавици Име Бела Сина Гел Ракавици Guantes Ciclismo Трки Ракавици Luvas MTB Дише Планина Патот Велосипед Велосипед Половина Прст Велосипедизам РакавициПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

WOSAWE Mens Running Cycling PantsThermal флисовые гамаши основен слой фитнес бягащи панталони, чорапогащи, спортни занимания, спортно облекло

BGN 27.00 34.78

Име : Топлинска Руно база слој Велосипедизам ПанталониБренд : WOSAWE®Модел : BC188Пол : УнисексБоја : Црна Со Црвени ЦрнаГолемина : S M L XL XXLТежина : 340g (XXL)Материјал : Панталони;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо : Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

WOSAWE яке ветровка на горно облекло за Спорт ultralight анти-UV и водоустойчив слънцезащитен крем на Мъже, Жени яке Колоездене, Риболов връхни дрехи

BGN 21.00 34.64

Функција : Windproof,водоотпорен,светлотежина и преносни На тенок и мек материјал го прави тоа многу удобен за носење...

WOSAWE Зима Пролет Колоездене Джърси МТБ пътен Колоездене яке под наем вятър палто на Мъже, Жени с дълъг ръкав топлинна открит облекло

BGN 40.00 79.97

WOSAWE Windproof Велосипедизам Џерси MTB Патот Велосипед Јакна Велосипед Велосипед Windcoat Мажи Жени Долг Ракав Термички Отворено ОблекаЕ применливо : Погодни за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри,и кратко растојание трки велосипед...

WEST BIKING Bike Raincoat Bicicleta Cycling Jersey Waterproof Sport Wielerkleding Jacket Women Men ' s Bike Bicycle Rain Coat

BGN 18.00 30.72

Име на производ Унисекс Bicicleta Мантил Велосипедизам Џерси Водоотпорен Winderproof Спорт Wielerkleding Јакна Жени Мажи Велосипед Велосипед Дожд ГрбПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

Santic мъжете Колоездене дъждобран ветрозащитный защита от Слънцето синьо с дълъг ръкав UPF30 + велосипед яке водоустойчив годишен наем Skinsuit

BGN 96.00 106.40

Големината на Табелата за вашиот референца>> ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.2...

Лятото С Къс Ръкав Колоездене Джърси Гел Pad Лигавник Шорти Дамски Комплекти Велосипедна Облекло На Жените Състезателен Велосипед Дрехи, Комплекти Цикъл Майо

BGN 22.00 33.60

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

MTP пролет лято Колоездене Джърси лигавник шорти велосипед МТВ тричетвърти панталони 4D Quick Dry дишаща пътен под наем панталони цикъл жилетка мъжете

BGN 50.00 90.24

Бренд : mountainpeakИме : возење Лигавче панталониБоја : зелена, сина, црвенаТкаенини : влакна, полиестер, најлон, meshПерница : Висока еластичност сунѓер, Cool Max антибактерискиГолемина : S M L XL XXL XXXLСезона : Пролет лето есенИнструкции за перење : Температура е помалку од 40 степен C, не хлор се мијат, вертикална сува, ниска температура.Големина или Одговара на Прашањата : 1., Големината се илустрирани со конкретни мерки и се на Кина Стојат, а тоа е, исто така, на следниве два аспекти.Повратни информации : 1., Вашето задоволство е највредното нешто што се по, ако, откако, а другите двајца се следниве.2., Исто така, повеќето од добредојдена да контактирате со нас во секое време, сите, сите, 24, исто така,.

Weimostar Butterfly Sports Women ' s Cycling Jersey Top Short Sleeve Bike Maillots

BGN 22.00 23.52

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед ЈакнаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Weimostar триатлон колоездене лигавник шорти мъжете 4D гел Pad противоударные велосипедни шорти влага планински велосипедни шорти bretelle ciclismo

BGN 27.00 44.77

Weimostar триатлон велосипедизам лигавче шорцеви за мажи 4 D Гел Подлога Shockproof Велосипед Шорцеви Wicking Спуст Велосипед Шорцеви bretelle ciclismo culote ciclismo hombreМатеријал : 80% Полиестер И 20% SpandexБоја : Како Што Е ПрикажаноЕ Применливо : Велосипедизам, Игралишта СпортскиВисок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови ОдговараОва е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Mountainpeak На Мъже, Жени Езда Джогинг Яке Ветрозащитная С Дълъг Ръкав Колоездене Яке С Качулка Палто Джърси Слънцезащитно Обзавеждане

BGN 48.00 79.98

Име на производ : 2017 Нови Дише windproof Велосипедизам Јакна Големина : S M L XL XXL XXXL Сезона : Пролет, лето, есен Функција 1.Мала тежина&windproof 2.Солзаотпорни ткаенини 3.Windproof худ(Можат да бидат скриени) 4.YKK Патент 5.Сончање 6.Антипот&мала тежина,лесни и тенки,Спојување еластична мрежа 7.Насочат тенок,издолжени,во задниот џеб 8.Еластична Намалување,целосно го опкружуваат се намали,еластична ракави Користи : Возење,Пешачење,планинарење,Риболов и други стручни отворено спортски производ индекс Човек велосипедизам блузи (kg / cm) Човек Биста Должина(Пред) Должина(Назад) Ракав Дното се Обиде на извештајот(Раст / Тежина) S 96 66 73 60 96 Раст 160170,Тежина М 102 68 75 62 102 Раст 168175,Тежина L 108 70 77 64 108 Раст 170178,Тежина XL 114 72 79 66 114 Раст 172180,Тежина 2 XL 120 74 81 68 120 Раст 175185,Тежина 3 XL 126 76 83 70 126 Раст 178190,Тежина Жена велосипедизам блузи (kg / cm) Човек Биста Должина(Пред) Должина(Назад) Ракав Дното се Обиде на извештајот(Раст / Тежина) S 84 58 64 56 84 Раст 145155,Тежина 4355 М 90 60 66 58 90 Раст 155165,Тежина 4858 L 96 62 68 60 96 Раст 160170,Тежина XL 102 64 70 62 102 Раст 165173,Тежина 2 XL 108 66 72 64 108 Раст 168177,Тежина 3 XL 114 68 74 66 114 Раст 172180,ТежинаГаранција и Гаранција : 1...

BOODUN Велосипедни ръкавици Пролет Есен Зима ветрозащитный топло пълен пръст на Мъже, Жени син розов зелен мини топли ръкавици

BGN 44.11

BOODUN Велосипед Ракавици Пролет, Есен Зима Windproof Топло Целосна Прст Мажи Жени Сина, Розова Зелена Антипропадна Топли РакавициПЛАЌАЊЕAliexpress Зачувам , T / T, West Union, Парите Б ookers, Master Card, Visa, Qiwi ..ФЛЕШ ПРЕВОЗОТ1) Сите јас tems може да се испраќаат надвор во рок од 1 5 работни дена (освен на викенд и државни празници), откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress;2) Вашиот приемник(s) информации не може да се менуваат по вашата нарачка е предаден ;3) ве Молам, ве молиме проверете и уверете се дека вашиот телефонски број и пост код се точни.ПОВРАТНИТЕ информации1) Позитивни Повратни информации s ( 5 ѕвезди) се многу важни за нас ...

widewins Colored horse Summer Outdoor Sports Колоездене Джърси под наем с къси ръкави МТБ Clothing Тениски Носете Bike Jersey 5104

BGN 25.00 33.01

widewins Обоени коњ Лето Отворено Спортски Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед Кратки Ракави MTB Облека Кошули Носат Велосипед Џерси 5104 ПРЕВОЗОТ 1...

Weimostar 2018 Pro Team Колоездене Джърси мъжете лято спускане под наем Джърси риза пътят на мтв велосипед Джърси бързосъхнеща велосипедна облекло

BGN 21.00 35.81

Weimostar 2018 Про Тим Велосипедизам Џерси Мажите Лето Спуст Велосипед Џерси Кошула Патот mtb Велосипед Џерси Брз Сува Велосипедизам Облека Ropa Maillot Ciclismo HombreОпис : Материјал : 100% ПолиестерCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаДури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси...

2017 нов ключ с къс ръкав Колоездене Джърси morvelo велосипедна облекло Кормило екипировка дышащее быстросохнущее отворете капака на 7162

BGN 32.64

2017 НОВ Клуч Кратко sleeve Велосипедизам џерси morvelo Велосипед Облека Велосипедизам опрема Дише Брзо Сува Отворете го капакот 7162 ПРЕВОЗОТ 1...

2018 Последния Колоездене Естествена Кожа Коровья Половината Пръст На Окото Дишащи Ръкавици Коровья Кожа + Възли Велосипедни Ръкавици Унисекс A149-3

BGN 23.00 30.38

2018 Најновите Велосипедизам Вистинска Кожа Cowhide Половина Прст Мрежа Дише Ракавици Cowhide + Поврзана Велосипедизам Ракавици Унисекс A1493една големина : Единствен код : мажите и жените дланки околу 1724cmСовети : Рака Мерка,ќе бидат + / 2cm грешка.Show details

WOSAWE 2018 класическа решетка Колоездене Джърси лятото на Мъже, Жени с къс ръкав ретро МТВ велосипед облекло дишащи дрехи топ

BGN 25.00 42.62

Опис : Модерен WOSAWE Класичен Решетки џерси го прави толку лесно да се излезе на вратата на топли денови Без разлика дали сте се возеше за забава, зголемување на вашиот фитнес, или затоа што велосипед е најдобар начин да се дојде до работа, ова џерси ќе бидете кул и пот бесплатно, и да изгледа чисто.Карактеристики : 3простор во задниот џеб, малку заострените на страна, за лесен пристапКласичен Решетки шема дизајнвисоко дишеРефлексивни лента во задниот џебGripper еластичен на дното политеПред целата должина zipМинимален шевовите за помалку chafingРефлексивни лого на предната странаМрежа на двете страниЛегура Zip со WOSAWE логотоWOSAWE Бренд приказнаWOSAWE водечки бренд на спортот во Кина, се инсистира на "Технологија за подобрување на квалитетот на производите"...