• Ново
Зелен скелет на спортен мотор, отборни състезания-Колоездене Джърси върховете шорти комплект годишен наем Колоездене облекло Ropa Ciclismo МТБ Джърси

Зелен скелет на спортен мотор, отборни състезания-Колоездене Джърси върховете шорти комплект годишен наем Колоездене облекло Ropa Ciclismo МТБ Джърси

BGN 24.00
BGN 29.73
-19 %
В магазина

Брой продукти

Опис Сосема нов Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : Мажи COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : Само џерси е 1 Piece x Велосипед Јакна Само шорцеви е 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога (ако ви треба 1 сет,pls изберете дрес и шорцеви,thx)
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt. Сите големи кредитни картички се зачувам преку secure уплатата.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Подробности

Размер:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Материал Панталони:
80% полиестер и 20% ликра
Материал Трико:
100% Polyester
Сезон:
Лято
Тип:
Комплекти Джърси
Размер На Ръкавите:
Къс Ръкав
Колоездене Джърси Pad Стил:
Гел дишаща уплътнение
Номер На Модела:
велосипедна облекло
Методи На Продажба:
Директни продажби с фабрика
Материал:
Полиестер Ликра
Пол:
Мъже
търговска марка:
веймостар
Дължина На Цип:
Пълен
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин

Те също купуват с този продукт

ROCKBROS 2017 NEW Cycling Cap велосипеден шлем облекло Колоездене Джърси шапка Колоездене на велосипед Ciclismo Bicicleta pirate превръзка на главата

BGN 11.00 21.92

Детали За Производот : Состојба : НоваБоја : Црвена Точка,Црна,Жолта,White1,Сина, White2Големина : Една големина одговара на ситеМатеријал : ПолиестерГлавата Големина : 5661cmКарактеристики : Одговара за Коњи, возење велосипед, пешачење, fashing, играат топка, clmbing, tec...

XINTOWN Колоездене Джърси върховете на летните състезания Колоездене облекло Ropa Ciclismo с къс ръкав мтв велосипед Джърси риза Майо Ciclismo

BGN 54.05

Детали За ПроизводотИме : Кратки Ракави Велосипедизам ПоставеноБренд : XINTOWNПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLМатеријал : Џерси 100% ПолиестерЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиПакет : OPP Паг (34*30cm)Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои donot исчезнат.03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

Телешки компрессионный ръкав, чорапи без пръсти долната част на крака Гума / крака компресия ръкави хайвер и крампи на краката, за бегачи (1 чифт)

BGN 9.00 17.60

Теле Компресија Ракав,Footless Чорапи Шин Треска / Нога Компресија Ракави Телиња&Грчеви во нозете за Тркачите(1 Пар) Прирачник за мерење,12cm грешки може да existm,се надевам, ќе може да се разбере Големината Должина на вашиот телиња (инчи) (cm) Должина на ногата guard (инчи) (cm) S 7" 9.5" 18cm24cm 7" 18cm М 9.5"11.5" 24cm29cm 9.5" 24cm L 11.5"14.5" 29cm37cm 11.5" 29cm XL 14.5"+ >37cm 14.5" 37cmНАУЧНО ДИЗАЈНИРАНА ТОЧНО ДИПЛОМИРАЛ КОМПРЕСИЈА Теле Нога Ракавите се ПРОДАВААТ ВО ПАР.Направен во премиум квалитет : 80 проценти најлон и 20% Spandex.Супериорен одделение кружни поврзана структура обезбедува 360степен се водат за поголема флексибилност и издржливост.Погоден за мажи и жени, на било која возраст.Долниот Нога Болка Releif со својот висок притисок, нашите теле ракав помогне за ублажување на болка & непријатност во врска со теле мускулите солза,тесни теле мускулите,шин splints,грчеви во мускулите, проширените вени Идеален за кошарка,фудбал,вежбање,фитнес,трчање,возење велосипедРефлектираат светлината Powerweb дизајн може да се рефлектираат светлина,која е корисна и безбедна за вежбање во текот на ноќта100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање Ако поради некоја причина сте незадоволни, Ние ќе ви испратиме Целосна наплата и ќе може да се задржи производ! Без Прашања праша...

Марка Quick Dry Дишаща Cycling Jersey С Къс Ръкав Лятна Риза Велосипедна Облекло Състезателни Върховете Велосипедна Облекло 7199

BGN 32.64

Бренд Брз Сува Дише Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Летна Кошула Велосипед Трки Носат На Врвот Велосипед Возење Велосипед Облека 7199 ПРЕВОЗОТ 1...

NUCKILY Summer Мъжки Cycling Jersey Highquality Long Sleeve Bicycle Top Outdoor Road Bike Clothing CJ121

BGN 48.00 87.71

1 Џерси ракави со внатрешна еластична за да го задржи вашето оружје во место додека се возела2 Висок стандард за квалитет целосна должина патент со автоматско заклучување на лизгачот може да се повлече илјадници пати3...

SAHOO топли минерални зимни велосипедни якета ветрозащитный водоустойчив планинско колоездене Колоездене Джърси с дълъг ръкав колоездене, якета M-XL

BGN 59.18

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мъжки велосипед Джърси гел Pad лигавник шорти костюми 2018 TELEYI лятото с къс ръкав МТВ велосипед дрехи, комплекти пътен Колоездене дрехи, комплекти

BGN 22.00 33.60

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

Нова Марка Cycling Team Bike Велосипедна Облекло На Жените И Мъжете Колоездене Джърси Яке Колоездене Джърси Топ Велосипеди Под Наем Риза

BGN 24.00 30.22

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бели сладки риза бяла мечка планинско колоездене против бръчки необичайни момчета пътни колоездене потници водоустойчиви, с къси и дълги ръкави

BGN 38.00 38.38

Бела симпатична поларна мечка кошули планински велосипед Анти Навремено необичен момчиња патот велосипед дресови водоотпорен кратки и долги ракави Активност Велосипедизам, Рекреација Спортска Пол мажи Ракав Должина Кратко Sleeve Тип Џерси Сезона Лето, на Пролет ,Есен Функција Брз Сува, Ув Отпорни, Дише Ткаенина Материјал 100% Полиестер Додатоци Материјал ПВЦ Патент Тип на Еден Лизгачот Разубавувањето Целосна Должина Скриен Патент Врвот Боја Како Слика Повод Рекреативни Спортови, Вежбајте, Перформанси, Отворен, Затворен Големина XXXL,XXL, XL, L, M, S1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Коста Рика флаг зима Колоездене Джърси зима топлинна руно Колоездене дрехи с дълъг ръкав колоездене на велосипед потници носят

BGN 35.00 38.40

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Руно,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

XINTOWN с дълъг ръкав Колоездене Джърси топ мъжете акула под наем популярни Майо стил дрехи есен / пролет

BGN 37.00 49.58

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаГолемина референтна табела : Пакетот Вклучува : 1 PCS x Велосипед Јакна1...

WOSAWE solid hip-hop rock мъжете на двойката колоездене маска за дишане шапки, шапка, UV-защита на забрадка Ciclismo облекло колоездене cap

BGN 4.00 5.79

Карактеристики На Производот 1.Специјално дизајнирани за надворешна употреба, спортски и тренингот headwear;2.Квалитетот плетење ткаенини, дише & брз сува,влага апсорпција;3.Статички слободни, мек и удобен се чувствуваат;4.Мултифункционален шапка, посебно за хип Рок busker рап и велосипед и други спортови...

XINTOWN Flame Fire Man ' s Bike Jersey велосипедна велосипедна облекло ropa Ciclismo лятна яке тениски, мъжки вело Джърси върховете

BGN 29.73

Опис Бренд : XINTOWN Материјал : Полиестер и Lycra Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси врвот Големина Референцавистински детали :

Teleyi жени дишаща Колоездене жилетка без ръкави, каране на велосипед жилетка Ropa Ciclismo Колоездене облекло МТВ велосипед жилетка

BGN 25.00 43.17

Опис На Производот : Карактеристики : Дише, потабсорбента, брзсува ткаенина ви држи кул и потслободни...

XINTOWN с дълъг ръкав МТБ пътен колоездене Колоездене Джърси 3D гел лигавник панталони картофи череп Ropa Ciclismo Колоездене облекло дишаща

BGN 66.00 69.62

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание !Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед долг ракав Јакна1 Парче x Велосипед Панталони ( Со ГЕЛ Рампа)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Roupa Ciclismo Жени С Къс Ръкав Колоездене На Велосипед Джърси Комплект/Велосипедна Облекло / Велосипедна Облекло / Дишаща Велосипедна Спортни Дрехи Ropa Ciclismo

BGN 42.00 44.77

Нова Мода Жените Кратко Sleeve Велосипедизам Велосипед Џерси Одговараат / Велосипед Облека / Велосипедизам Носат / Дише Велосипед Спортски Ropa CiclismoНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание !Опис : Џерси Материјал : 100% ПолиестерПанталони Материјал : 80% Полиестер и 20% LycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey Врвот1 Парче x Шорцеви со подлога ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...