• Ново
Mountainpeak ветрозащитный анти-пот есента и зимата под наем Колоездене Джърси Яке за мъже и жени ветровка Колоездене яке

Mountainpeak ветрозащитный анти-пот есента и зимата под наем Колоездене Джърси Яке за мъже и жени ветровка Колоездене яке

BGN 67.00
BGN 101.87
-34 %
В магазина

Брой продукти


Име на производ : 2017 Нови Велосипедизам дресови Памук поместена облека Големина : S M L XL XXL XXXL Сезона : есен&зима Функција 1.Мала тежина & windproof 2.Три видови на ткаенина крои 3.Windproof 4.YKK Патент 5.Топлина задржување 6.Три-димензионални 7.Еластична Намалување,целосно го опкружуваат се намали,еластична ракави
Мажите се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm/inch) Човек-блузи Должина Биста(1/2) Полите должина на Ракав Ткаенината(1/2) S 63 45 41 62.5 9.5 M 65 48 44 64 9.5 L 67 51 47 65.5 10 XL 69 54 50 67 10 2 XL 71 57 53 68.5 10.5 3 XL 73 60 56 70 10.5 Човек-панталони S M L XL XXL XXXL Половината(1/2) 32 34 36 38 40 42 Половината се Водат(1/2) 44 47 50 53 56 59
Жените се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm/inch) Жена-блузи Должина Биста(1/2) Полите должина на Ракав Ткаенината(1/2) S 61 42 42 61.5 8.5 М 63 45 45 63 8.5 L 65 48 48 64.5 9 XL 67 51 51 66 9 2 XL 69 54 54 67.5 9.5 3 XL 71 57 57 69 9.5
Жена-панталони S M L XL XXL XXXL Половината(1/2) 30 32 34 36 38 40 Половината се Водат(1/2) 41 44 57 50 53 56
Научни спојување мода одржување на топло
Баласт
Мешавината ткаенина
Злато сомот
Стоковните екранот
Детали шоу
Панталони детали
Гаранција и Гаранција :
1. Врати се прифатени ако 's квалитет проблем или погрешно item sent, ние ќе ги плати сите трошоци. Ако тоа не е квалитет проблем, клиентот е одговорен за сите трошоци, вклучувајќи превозот цена, ние сме го платиле. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена по приемот.
Внимание : ве Молиме имајте на објекти во оригиналната услови и се земе слики на дефектен дел, тогаш контактирајте со нас пред да ја испратите назад.
Големина или Одговара на Прашањата :
1. Големината се илустрирани со конкретни мерки и се на Кина Стојат, ве молиме проверете пред ставање нарачате, ве МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА СПОРЕД ДЕТАЛИ МЕРЕЊА, НЕ САМО " ГОЛЕМИНА', Нашата големина може да не е ист како вашиот стандард.
Превозот Методи :
1. Превозот во рамките на 1-5days освен празник.
2. Тоа обично трае околу 15-28 дена (од страна на Регистрирани Воздухопловната), 5-7 работни дена (од Експрес Испорака) за да повеќето земји, и може да биде подолг поради строгите царински преглед
3. Според нашите искуства, царина може да ви биде наплатена во вашата страна, ве молиме имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии итн. тоа може да се случи за време на минувањето низ царинските инспекции во земјата на дестинација
4. Excemption клаузула : продавачот нема да се одржи одговорен за неиспорака или задоцнување на испораката од редот на природни непогоди, војна или други причини на Сила Majear.
Повратни информации :
1.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
търговска марка:
Планински връх
Материал:
Памук, Ликра
Пол:
Мъже
Тип Тъкани:
Сукно
Характеристика:
Дишаща, отразяваща,ветрозащитный,термален,анти-пот
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
хуояньши
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид Връхни Дрехи:
Якета
Спортен Тип:
Колоездене
Вид Връхни Дрехи:
Якета
Сезон:
Есен И Зима
Спортен Тип:
Колоездене
Дизайн:
Отразяваща дизайн, 3D приятелка
Име на продукта:
MTP Колоездене трикотажни изделия от памук, мека дрехи-huoyanshi
Размер:
S M L XL XXL XXXL

Те също купуват с този продукт

Лятото С Къс Ръкав Колоездене Джърси Гел Pad Лигавник Шорти Дамски Комплекти Велосипедна Облекло На Жените Състезателен Велосипед Дрехи, Комплекти Цикъл Майо

BGN 22.00 33.60

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

Венецуела Флаг Мъжете Колоездене Джърси Планински Велосипед Велосипед Облекло Быстросохнущий Наем Спортни Дрехи Ropa Ciclismo

BGN 28.00 30.40

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

2018 пролет и есен мъжки вело панталони дълги вело панталони бързо съхнещи анти-пот дишащи джобовете на велосипедни панталони велосипедна облекло

BGN 29.00 41.81

Големина на : (CM) S M L XL XXL 3 XL 4 XL Должина 93 95 97 99 102 105 106 Половината 60 64 68 72 76 80 83 Колковите 90 92 98 100 104 108 110 Пред gueest 27 28 29 30 31 32 33 Назад gusset 39 40 41 42 43 44 45 Дното 27 29 30 31 32 33 34Совети : прирачник мери, ве молиме овозможи 13cm грешка, ви благодариме1...

Santic мъжете Колоездене дъждобран ветрозащитный защита от Слънцето синьо с дълъг ръкав UPF30 + велосипед яке водоустойчив годишен наем Skinsuit

BGN 96.00 106.40

Големината на Табелата за вашиот референца>> ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.2...

Mountainpeak На Мъже, Жени Езда Джогинг Яке Ветрозащитная С Дълъг Ръкав Колоездене Яке С Качулка Палто Джърси Слънцезащитно Обзавеждане

BGN 48.00 79.98

Име на производ : 2017 Нови Дише windproof Велосипедизам Јакна Големина : S M L XL XXL XXXL Сезона : Пролет, лето, есен Функција 1.Мала тежина&windproof 2.Солзаотпорни ткаенини 3.Windproof худ(Можат да бидат скриени) 4.YKK Патент 5.Сончање 6.Антипот&мала тежина,лесни и тенки,Спојување еластична мрежа 7.Насочат тенок,издолжени,во задниот џеб 8.Еластична Намалување,целосно го опкружуваат се намали,еластична ракави Користи : Возење,Пешачење,планинарење,Риболов и други стручни отворено спортски производ индекс Човек велосипедизам блузи (kg / cm) Човек Биста Должина(Пред) Должина(Назад) Ракав Дното се Обиде на извештајот(Раст / Тежина) S 96 66 73 60 96 Раст 160170,Тежина М 102 68 75 62 102 Раст 168175,Тежина L 108 70 77 64 108 Раст 170178,Тежина XL 114 72 79 66 114 Раст 172180,Тежина 2 XL 120 74 81 68 120 Раст 175185,Тежина 3 XL 126 76 83 70 126 Раст 178190,Тежина Жена велосипедизам блузи (kg / cm) Човек Биста Должина(Пред) Должина(Назад) Ракав Дното се Обиде на извештајот(Раст / Тежина) S 84 58 64 56 84 Раст 145155,Тежина 4355 М 90 60 66 58 90 Раст 155165,Тежина 4858 L 96 62 68 60 96 Раст 160170,Тежина XL 102 64 70 62 102 Раст 165173,Тежина 2 XL 108 66 72 64 108 Раст 168177,Тежина 3 XL 114 68 74 66 114 Раст 172180,ТежинаГаранција и Гаранција : 1...

widewins Колоездене Джърси супер силен Мтв велосипед дрехи, облекло под наем къса Майо Roupa Ropa De Ciclismo Hombre 5037

BGN 25.00 32.86

widewins Велосипедизам Џерси Супер силен Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre 5037 ПРЕВОЗОТ 1...

widewins Colored horse Summer Outdoor Sports Колоездене Джърси под наем с къси ръкави МТБ Clothing Тениски Носете Bike Jersey 5104

BGN 25.00 33.01

widewins Обоени коњ Лето Отворено Спортски Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед Кратки Ракави MTB Облека Кошули Носат Велосипед Џерси 5104 ПРЕВОЗОТ 1...

KEYIYUAN женски велосипедни шорти колоездене екип Ropa Ciclismo байк 3D Coolmax е мека гел шорти S-5XL CC1057

BGN 25.58

KEYIYUAN Жените Велосипедизам Шорцеви Возење Велосипед Тим Ropa Ciclismo Велосипеди 3 D Поместена Coolmax Гел Шорцеви S5 XL CC1057Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед шорцевиПодлога : 1...

BOODUN Велосипедни ръкавици Пролет Есен Зима ветрозащитный топло пълен пръст на Мъже, Жени син розов зелен мини топли ръкавици

BGN 44.11

BOODUN Велосипед Ракавици Пролет, Есен Зима Windproof Топло Целосна Прст Мажи Жени Сина, Розова Зелена Антипропадна Топли РакавициПЛАЌАЊЕAliexpress Зачувам , T / T, West Union, Парите Б ookers, Master Card, Visa, Qiwi ..ФЛЕШ ПРЕВОЗОТ1) Сите јас tems може да се испраќаат надвор во рок од 1 5 работни дена (освен на викенд и државни празници), откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress;2) Вашиот приемник(s) информации не може да се менуваат по вашата нарачка е предаден ;3) ве Молам, ве молиме проверете и уверете се дека вашиот телефонски број и пост код се точни.ПОВРАТНИТЕ информации1) Позитивни Повратни информации s ( 5 ѕвезди) се многу важни за нас ...

Мъжки 2017 МТБ Колоездене облекло под наем Джърси цикъл топ дишаща дълъг ръкав XS-3XL Колоездене Джърси Ropa De Ciclismo

BGN 45.00 81.50

Добредојдовте на нашата продавницаНие сме про велосипедизам носат фабрика и ние имаме повеќе од 10 години на Спортски Носат производство искуство , Па ние може да обезбеди висок квалитет на облека и подобро стил ! Секој ден можеме да се произведуваат Повеќе Од 500 поставува облека , Па можеме да брод побрзо ! Верувам дека ни едно време ќе ни љубовта засекогаш !! Ние имаме повеќе од 1000 видови на про тим велосипедизам џерси ,Ако не се најде стилот сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас и само треба да обезбеди слика ќе произведуваат за вас ( Ние го прифаќаме обичај, може да според вашето барање да се направи стилови и мотиви )! Ако сте Веледрогерија, ќе треба да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде големо изненадување

Weimostar Butterfly Sports Women ' s Cycling Jersey Top Short Sleeve Bike Maillots

BGN 22.00 23.52

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед ЈакнаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мъжки 2018 Майо цикъл униформи гел Pad лигавник шорти комплект мъжки TELEYI Колоездене Джърси състезателен велосипед дрехи, облекло под наем комплект дрехи

BGN 22.00 33.60

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

WOSAWE 2018 класическа решетка Колоездене Джърси лятото на Мъже, Жени с къс ръкав ретро МТВ велосипед облекло дишащи дрехи топ

BGN 25.00 42.62

Опис : Модерен WOSAWE Класичен Решетки џерси го прави толку лесно да се излезе на вратата на топли денови...

WEST BIKING Women Racing Underwear 3D Pad Cycling Shorts Coolmax Плат Плътно Riding Clothes Pirate МТБ Road Ladies Short Pants

BGN 39.00 75.20

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Оригинален Бренд 2015 Најновите Пристигнување Бесплатен Превозот Ciclismo Жените Шорцеви Трки MTB Отворено Спортски 3 D Силикони Мека Поместена Велосипед Панталони Еластични Женски Велосипед Облека Големина М2 XL Содржат 3 D ГЕЛ Поместена...

XINTOWN Flame Fire Man ' s Bike Jersey велосипедна велосипедна облекло ropa Ciclismo лятна яке тениски, мъжки вело Джърси върховете

BGN 29.73

Опис Бренд : XINTOWN Материјал : Полиестер и Lycra Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси врвот Големина Референцавистински детали :

2017 Мъжки Колоездене лигавник шорти велосипед МТВ лигавник шорти 3D COOLMAX Pad Колоездене лигавник шорти S-XXXL

BGN 31.00 33.97

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакет Се Вклучени : 1piece x Велосипедизам Лигавче шорцеви со 3 D подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нов колоездене Фланелка с къс ръкав дамски велосипедна облекло велосипедна дрехи с къс ръкав полиестер дъх на цвете на любовта 5884

BGN 42.00 52.24

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајwidewins НОВИ велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Жените велосипедизам облека велосипед носат кратки ракави 100% Полиестер Дишење Цвет на љубовта 5884започнетекрајотДетали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...