• Ново
Спорт На Открито Колоездене Крак В Коляното С Дълъг Ръкав Протектор Gear Crashproof Antislip Legwarmer

Спорт На Открито Колоездене Крак В Коляното С Дълъг Ръкав Протектор Gear Crashproof Antislip Legwarmer

BGN 4.00
BGN 4.10
-2 %
В магазина

Брой продукти


Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List", Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу!!! ^-^
Отворен Спортски Велосипедизам Нога Коленото Долг Ракав Заштитник Опрема Crashproof Antislip
100% сосема нов и висок квалитет!
Материјали : Најлон и Lycra Ткаенина
Боја : Сина, Црна, Црвена Зелена Бела
Големина на Табела : Големина на Периметар(Теле) Периметар(Глуждот) Должината Одговара на Предлог M 30-36cm 18-28cm 51cm Тежина : 50-63 KG L 34-44cm 20-30cm 52cm Тежина : 63-73 KG Xl 38-46cm 22-32cm 53cm Тежина : 73-83 KG Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.
Пакетот Вклучува :
1 x Нога Поддршка Заштитник( Не еден Пар )
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот 's цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Размер:
M, L, XL
търговска марка:
Хьюольф
Материал:
Polyester
Тип Тъкани:
Waffle
Дължина На Продукта:
As the pictures show
Номер На Модела:
Степента На Протектора На Краката
Тип Елемент:
Гамаши
Спортен Тип:
Колоездене

Те също купуват с този продукт

WEST BIKING Women Racing Underwear 3D Pad Cycling Shorts Coolmax Плат Плътно Riding Clothes Pirate МТБ Road Ladies Short Pants

BGN 39.00 75.20

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Оригинален Бренд 2015 Најновите Пристигнување Бесплатен Превозот Ciclismo Жените Шорцеви Трки MTB Отворено Спортски 3 D Силикони Мека Поместена Велосипед Панталони Еластични Женски Велосипед Облека Големина М2 XL Содржат 3 D ГЕЛ Поместена...

KAMALOCE полиестер, червен черен летни мъжки състезателни пътен под наем камуфлаж Колоездене шал, кърпа на кутията

BGN 7.00 7.68

Производ Информации : 1 Материјал : Џерси : Долго мрежа(100% Полиестер)2 Боја : Бела / Црна / Зелена / Црвена / Жолта / Розова / Црно / Сино / Сива3...

WEST BIKING Bike Raincoat Bicicleta Cycling Jersey Waterproof Sport Wielerkleding Jacket Women Men ' s Bike Bicycle Rain Coat

BGN 18.00 30.72

Име на производ Унисекс Bicicleta Мантил Велосипедизам Џерси Водоотпорен Winderproof Спорт Wielerkleding Јакна Жени Мажи Велосипед Велосипед Дожд ГрбПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

2017 нов ключ с къс ръкав Колоездене Джърси morvelo велосипедна облекло Кормило екипировка дышащее быстросохнущее отворете капака на 7162

BGN 32.64

2017 НОВ Клуч Кратко sleeve Велосипедизам џерси morvelo Велосипед Облека Велосипедизам опрема Дише Брзо Сува Отворете го капакот 7162 ПРЕВОЗОТ 1...

Mountainpeak ветрозащитный анти-пот есента и зимата под наем Колоездене Джърси Яке за мъже и жени ветровка Колоездене яке

BGN 67.00 101.87

Име на производ : 2017 Нови Велосипедизам дресови Памук поместена облека Големина : S M L XL XXL XXXL Сезона : есен&зима Функција 1.Мала тежина & windproof 2.Три видови на ткаенина крои 3.Windproof 4.YKK Патент 5.Топлина задржување 6.Тридимензионални 7.Еластична Намалување,целосно го опкружуваат се намали,еластична ракавиМажите се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm / inch) Човекблузи Должина Биста(1 / 2) Полите должина на Ракав Ткаенината(1 / 2) S 63 45 41 62.5 9.5 M 65 48 44 64 9.5 L 67 51 47 65.5 10 XL 69 54 50 67 10 2 XL 71 57 53 68.5 10.5 3 XL 73 60 56 70 10.5 Човекпанталони S M L XL XXL XXXL Половината(1 / 2) 32 34 36 38 40 42 Половината се Водат(1 / 2) 44 47 50 53 56 59Жените се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm / inch) Женаблузи Должина Биста(1 / 2) Полите должина на Ракав Ткаенината(1 / 2) S 61 42 42 61.5 8.5 М 63 45 45 63 8.5 L 65 48 48 64.5 9 XL 67 51 51 66 9 2 XL 69 54 54 67.5 9.5 3 XL 71 57 57 69 9.5Женапанталони S M L XL XXL XXXL Половината(1 / 2) 30 32 34 36 38 40 Половината се Водат(1 / 2) 41 44 57 50 53 56Научни спојување мода одржување на топлоБаластМешавината ткаенинаЗлато сомотСтоковните екранотДетали шоуПанталони деталиГаранција и Гаранција : 1...

2018 пролет и есен мъжки вело панталони дълги вело панталони бързо съхнещи анти-пот дишащи джобовете на велосипедни панталони велосипедна облекло

BGN 29.00 41.81

Големина на : (CM) S M L XL XXL 3 XL 4 XL Должина 93 95 97 99 102 105 106 Половината 60 64 68 72 76 80 83 Колковите 90 92 98 100 104 108 110 Пред gueest 27 28 29 30 31 32 33 Назад gusset 39 40 41 42 43 44 45 Дното 27 29 30 31 32 33 34Совети : прирачник мери, ве молиме овозможи 13cm грешка, ви благодариме1...

ZEROBIKE нов МТВ велосипед женски колоездене Фланелка с къс ръкав на яке бързосъхнеща дишаща полиестер риза Майо ciclismo

BGN 21.00 40.80

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер2 Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење3...

WOSAWE Mens Running Cycling PantsThermal флисовые гамаши основен слой фитнес бягащи панталони, чорапогащи, спортни занимания, спортно облекло

BGN 27.00 34.78

Име : Топлинска Руно база слој Велосипедизам ПанталониБренд : WOSAWE®Модел : BC188Пол : УнисексБоја : Црна Со Црвени ЦрнаГолемина : S M L XL XXLТежина : 340g (XXL)Материјал : Панталони;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо : Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Лятото С Къс Ръкав Колоездене Джърси Гел Pad Лигавник Шорти Дамски Комплекти Велосипедна Облекло На Жените Състезателен Велосипед Дрехи, Комплекти Цикъл Майо

BGN 22.00 33.60

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

widewins Колоездене Джърси супер силен Мтв велосипед дрехи, облекло под наем къса Майо Roupa Ropa De Ciclismo Hombre 5037

BGN 25.00 32.86

widewins Велосипедизам Џерси Супер силен Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre 5037 ПРЕВОЗОТ 1...

2018 Последния Колоездене Естествена Кожа Коровья Половината Пръст На Окото Дишащи Ръкавици Коровья Кожа + Възли Велосипедни Ръкавици Унисекс A149-3

BGN 23.00 30.38

2018 Најновите Велосипедизам Вистинска Кожа Cowhide Половина Прст Мрежа Дише Ракавици Cowhide + Поврзана Велосипедизам Ракавици Унисекс A1493една големина : Единствен код : мажите и жените дланки околу 1724cmСовети : Рака Мерка,ќе бидат + / 2cm грешка.Show details

2017 Мъжки Колоездене лигавник шорти велосипед МТВ лигавник шорти 3D COOLMAX Pad Колоездене лигавник шорти S-XXXL

BGN 31.00 33.97

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакет Се Вклучени : 1piece x Велосипедизам Лигавче шорцеви со 3 D подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Зелен скелет на спортен мотор, отборни състезания-Колоездене Джърси върховете шорти комплект годишен наем Колоездене облекло Ropa Ciclismo МТБ Джърси

BGN 24.00 29.73

Опис Сосема нов Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : Само џерси е 1 Piece x Велосипед Јакна Само шорцеви е 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога (ако ви треба 1 сет,pls изберете дрес и шорцеви,thx)Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

Weimostar триатлон колоездене лигавник шорти мъжете 4D гел Pad противоударные велосипедни шорти влага планински велосипедни шорти bretelle ciclismo

BGN 27.00 44.77

Weimostar триатлон велосипедизам лигавче шорцеви за мажи 4 D Гел Подлога Shockproof Велосипед Шорцеви Wicking Спуст Велосипед Шорцеви bretelle ciclismo culote ciclismo hombreМатеријал : 80% Полиестер И 20% SpandexБоја : Како Што Е ПрикажаноЕ Применливо : Велосипедизам, Игралишта СпортскиВисок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови ОдговараОва е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...