• Ново
Охрана на микрофона микрофон аудио за видеонаблюдение ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ DVR шпионски автомобили автобуси

Охрана на микрофона микрофон аудио за видеонаблюдение ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ DVR шпионски автомобили автобуси

BGN 4.00
BGN 4.37
-8 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
1. Високо Чувствителните микрофон
2. Plug and Play
3. Одлично за Безбедност Мониторинг
4. Едноставен и лесен за инсталација
5. Вграден автоматски се здобијат со контрола (AGC) коло
Спецификации :
Слушање опсег Од 5 до 60 квадратни метри Чувствителност -43d B, 1000 Hz Фреквентен Опсег на 100 - 5.5 к Hz Излезна Отпорност 600 ohms Оперативен Напон 12 VDC, 10 MA Оперативни температура -20 °C ~ + 50 °C Школка Карактеристики Бела ABS водоотпорен материјал Димензии Φ39mm * 31mm * 18mm Жици Црвено (моќ +), црна и бела(-), бела (аудио +)
Објектот Вклучува :
1 x видео надзор за Безбедност Микрофон Микрофон Пикап

Подробности

Номер На Модела:
ЕП-AJH16
търговска марка:
EFOSE

Те също купуват с този продукт

HD 5mp 25mm ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ обектив 1/2 фиксирана ирис IR инфрачервен CS view 70m 90degrees ъгъл за IP камери

BGN 16.00 18.40

Новиот HD 5mp видео надзор 25ММ Леќа видите 70m 90° CS Mount За видео надзор за Безбедност IP КамераКарактеристики : 25мм 90°агол видите 70m КС објектив за CCTV камери, погодна за двете 1 / 3" и 1 / 4" CCD чипсети, со отворот на Ф1.2Спецификации : Агол на Гледање : 90°Фокусна Должина : 25mmДистанца на Гледање : 70mНазад Фокусна Должина : 8.03 mmФормат : 1 / 2"Планината тема : CSБленда : Ф1.2Пакет Се Вклучени : 1 X HD 25мм CCTV Леќа 5mp CS Mount за IP КамераГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

36 бр микро масив IR leds 60 m IR разстояние 1MP 1.3 MP камера 2MP high definition day and night vision AHD 2.8-12mm VF обектива на камерата

BGN 108.00

Овој производ не може да се користи директно, Тоа мора да бидат опремени со XVR / DVR / AHD DVR, жица,итн.тука е XVR за AHD / TVI / CVI камераМ agepixel видео надзор AHD Камера за надзор и CCTV систем1.0 / 1.3 / 2.0 ПРАТЕНИКОТ Водоотпорен AHD Камера1 MP со 1 / 4 инчи CMOS сензор 1.3 MP со 1 / 3 инчен CMOS сензор 2 MP со 1 / 2.8 инчен CMOS сензоррезолуција : 1280*[email protected] / 30fps резолуција : 1280*[email protected] / 30fps резолуција : 1920*[email protected] / 30fps36pcs микро Низа led диоди , IR спектар 60 M2.812mm VF леќаAnswer : ___________________________ Note : оваа слика покажува стр ixel сооднос, не опсег за визуелноМодел на ECAHW1046 C ЕЗAHW1346 C ЕЗAHW2046 C Камера тип 720 P AHD камера 960 P AHD камера 1080 P AHD на Сликата на камерата Сензор 1 MP 1 / 4" CMOS 1.3 MP 1 / 3" CMOS 2 MP 1 / 2.8" CMOS Ефективни Пиксели 1280x720 1280 x 1024 1920x1080 Резолуција [email protected] / 30fps 1280 x [email protected] / 30fps [email protected] / 30fps Мин.Осветлување Боја 0.5 Лукс / Ф1.2,Б / W 0.1 Лукс / Ф1.2 Боја 0.2 Лукс / Ф1.2,Б / W 0.06 Лукс / Ф1.2 Боја 0.1 Лукс / Ф1.2,Б / W 0.01 Лукс / Ф1.2 Осветлуваат Растојание 60m IR Растојание Ден / Ноќ IRНАМАЛУВАЊЕ на филтер за Електронски Shutter 4 / 251 / 45,000 s Леќа 2.812mm VF Леќа Леќа Планината М12 / CS Видео излез 1 CH AHD Видео излез Работата на животната средина 10~60 degreet Напојување 12 V DC±10% BLC Авто BLC Белиот Баланс Автоматски Баланс на Белата бојаМакс преносрастојание заеднички 753 линии може да биде до 500 метри Водоотпорен Критериум IP66 Пакет Големина 28x23x13cm Бруто тежина 1.6 Kg Водоотпорен AHD камера 1pcs монтажа додатоци 1packet1186 ДОЛАРИ 63 / парче парче

Наблюдение, DVR колата 4ch H. 264 AHD передвижное с RJ-45 & 4.3 TFT LCD & карта HDD/USB/SD местната запис & раздвижное GPS опционное

BGN 292.00 344.00

Answer : ___________________________ Note : 4.3 Инчен TFT и GPS се опционални , камери се опционални и наведени во овој магазин, ако е потребно, pls leae порака за цената ревидирање( 4.3 инчен TFT е околу GPS е околу ), ви БлагодаримеProduct Overview : X7 е h.264 компресија се базира на новата генерација високи перформанси, ниска потрошувачка 4ch AHD (Аналогни Висока Дефиниција), 720 P целосна реално време (PAL 25 FPS / NTSC : 30 FPS) мобилни надзор DVR,Поддржува IRдалечински операцијата на владата, Поддржува 4 TB висок капацитет ,SATA HDD и 128 GB high speed SD / SDHC како уреди за складирање,Поддржува продолжителен опцијата GPS...

Dahua HCVR5104HS-S3 4ch CVI Security Camera System 2Megapixel 1080P Waterproof HDCVI IR Eyeball audio Camera HAC-HDW1220EM-A

BGN 426.00 448.00

Dahua HCVR5104 HSS3 4ch CVI Безбедносна Камера Систем 2 Megapixel 1080 P Водоотпорен HDCVI IR Окото аудио Камера HACHDW1220 EMAЗа клиенти од следниве земја, ве молиме контактирајте со нас, ние сме слободни данок начин за вашата,така што нема потреба плаќаат данок иднина : Германија, Велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Полска, Бугарија, Естонија, Грција, Унгарија, Литванија, Латвија, Романија, Словенија, Словачка, Хрватска, Белгија, Луксембург, Данска, Холандија, Австрија, Финска, Ирска, Португалија, Шведска, Чешка Република, Северна Ирска .На DHIXVR5104 HS дигитален снимач со AHD (Аналогни Висока Дефиниција), HDCVI (High Definition Композитен Видео Интерфејс), HDTVI (High Definition Транспорт Видео Интерфејс), TCP / IP и ПАЛ интерфејс е професионален уред применува во системи за надзор.Менито опции на распоред е наменета за сите корисници, па дури и почетниците може лесно да се движите и да ги промените параметрите во DVR поставки без било каков проблем.Стандард : AHD, HDCVI, HDTVI, ДРУГАР, TCP / IP Видео влезови : 4 парчиња BNC AHD / HDCVI / HDTVI / CVBS Видео излези : 1 buc HDMI1 buc VGA Аудио влезови : 1 buc CINCH Аудио излези : 1 buc CINCH Сликата на компресија метод : H...

(1 комплект) 100 м кабел подводен риболов камера HD 700TVL водоустойчив CMOS обектив нощен версия на камерата гмуркане помещение Fish finder

BGN 591.25

Следи спецификација : 1 7" Колор монитор2 следи Вкупно Пиксели : 800(H) X 480(V)3 следи напојување : DC 12 V4 osd language : англиски5...

Новата камера гуми, сонда полусферы серия фабрики веднага, помещение гуми, петно сонда за контрол на кораб

BGN 50.00 52.80

3 инчен внатре камера, црна метална школка, shockproof / изграденаво гласотАвијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 висока дефиниција PAL / NTSC 2.8 mm / 3.6 mmАвијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели PAL / NTSC 2.8 mm / 3.6 mmАвијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели PAL / NTSC 2.8 mm / 3.6 mmАвијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD1080 P 200 Million пиксели PAL / NTSC 2.8 mm / 3.6 mmНие сме производителиНашите производи се продаваат во целиот светНашата фабрика се случува за 11 годиниДобредојдовте вашата соработка

5 пакети 7 алуминиева сплав открит монтиране на стена за камери за видеонаблюдение за сигурност

BGN 18.58

Ѕидот монтирани следи камера стојат, круг база, rotatable дизајн, лесна инсталација, погоден за видео надзор / DVR / IP камера.Стандард 6.35 mm тема големина е компатибилен со повеќето Откривање камери, CCTV камери и DVR камери.Ова видео надзор Камера Заградата е погодна за внатрешна, надворешна, ѕид и плафон за монтажа.360Степен Вртливата Агол На Ротација...

2 елемента HDMI към DVI коаксиален аудио-видео конвертор жак адаптер черен безплатна доставка

BGN 48.11

HDMI кон DVI конверторот можете да конвертирате HDMI сигнал да DVI сигнал со аналогни стерео и коаксијален дигитален аудио сигнал, Тоа ви овозможува да го поврзете HDMI излез од PS3,Blue ray DVD или на друго место Видео опрема на DVI влез на набљудувачите...

AHWVSE PoE камера 720P, 960P и 1080P ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security HD Network Indoor IRCUT нощно виждане ONVIF H. 264

BGN 24.00 25.58

Пакет се ВклучениПакет Се Вклучени1 Pc КамераЗабелешка : За напојување не е вклучен Ако ви е потребна за напојување, ве молиме цел како овој линк : Мобилен Телефон СТАН[xlmodel][фото][0000]Фотографии Листа​ Превозот ИнформацииПРЕВОЗОТ : 1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 13 работни дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.2.Нашиот бесплатен превозот само се вклучени Кина пост воздух mail ,и тежина треба да биде во рамките на 2 KG...

HQCAM HD 960P МИНИ IR КАМЕРА IR CUT Night Vision камера P2P Camera Ip Network P2P Camera for 10Pcs Invisible 940nm Ir Leds Cut

BGN 65.00 72.00

1.3 Mp 940nm ir led мини ir IP Камера со irнамалување на* 1 / 3" AR0130 1.3 MP CMOS + HI3518 E Сензор* 10pcs 940nm IR LED, 6 M IR растојание* 3.6 мм леќа* 1.3 мегапикселна 25 рамки(реално време) 960 P резолуција 1280 Пиксели(H) X 960(V)* Поддршка на P2 P Технологија, Мобилен стан, CMS софтвер.* Поддршка RTSP / FTP / PPPOE / DHCP / DDNS / NTP / UPn P / ONVIF мрежен протокол* Поддршка за обновување на последните следи состојбата за управување со* Вистински ден / ноќ со IRнамалување на филтерСензор 1 / 3" AR0130 HI3518 E Леќа Изборен одбор леќа 3.6 mm Мин...

2 пакета външна фалшива / Фалшив камера за сигурност с 30 освещающими светодиодни лампи (черен) ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance

BGN 29.52

Секоја камера вклучува безбедност налепницаМоже да се користи и во затворени простории и на отворено.Реална изглед и дизајнГи вклучува сите монтажа хардвер...