• Ново
Нов вход AC110-220V изход DC 12V 15A монитор горивна камера за видеонаблюдение захранващ адаптер Безплатна доставка

Нов вход AC110-220V изход DC 12V 15A монитор горивна камера за видеонаблюдение захранващ адаптер Безплатна доставка

BGN 27.20
В магазина

Брой продукти


Опис :
Овој објект е адаптер за напојување, кој е направен на хард трајни железо материјал. PWM дизајн за да се обезбеди стабилен и ефикасен напојување, погоден за видео надзор за безбедност камера, LED светло, ПРЕДВОДЕНА од билборд светлина, индустриски единица за контрола, контрола на пристап на системот и други дигитални производи .
Карактеристики : Трајни железо материјал. PWM дизајн за да се обезбеди стабилна и ефикасна енергија. Повеќе од 80% ефикасност. Заштита : краток спој / преоптоварување / текот на напон. Постојана излез, стабилна сила и долг живот. Погоден за видео надзор за безбедност камера, LED светло, ПРЕДВОДЕНА од билборд светлина, индустриски единица за контрола, контрола на пристап на системот и други дигитални производи.
1.Руската Федерација : 7-22 дена Од RETS-Експрес
2.Бразил : 15-30 дена E-Пакет
3.Источна Азија (Јапонија и Кореја) : 7-15 дена или ЕМС E-Пакет
4.Југоисточна Азија : 7-15 дена E-пакет или Сингапур Пост
5.Централна Азија и Јужна Азија : 7-20days Кина пост
6.Западна Азија (Израел) : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
7.Сад и Канада : 7-15 дена E-Пакет
8.Европа : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
9.Океанија (Австралија и Нов Зеланд) : 7-15 дена E-Пакет
Напомена :
ние само го помина два дена (48 часа) за пратени парцела , имаат следење на број и следење на број информации,ви Благодариме!
Пријателски Потсетување :
ако сакате да ни испрати стоката брзо кои користат DHL,UPS-от,Fed Ex,ARAMEX и така натаму.Ве молиме поврзете се со НАС преку остави ми порака во .Ние ќе се пресмета дополнителни превозот за вас и да ја прилагодите цена за вашата нарачка,ви Благодариме!

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА САЩ, ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА ЕС, ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА AU, ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
Номер На Модела:
TP-P015A
търговска марка:
TVPSii
Тип Изход:
Единична стая
is_customized:
Yes
Изходен Ток:
15А
Изходно Напрежение:
12V
Незабавно активиране:
Незабавен прилив на променлив ток≤1 ма
Входно Напрежение:
110V / 220V превключващ
Предпазна Функция:
Защита от късо съединение, защита от прегряване
Напрежение:
15

Те също купуват с този продукт

30 fps 1080P PIR camera Human Body Motion Detection Camera take photo video or видеонаблюдение IR LED night vision battery standby 3 месеца

BGN 158.38

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Камерата се продаваат без мемориска картичка вклучени ...

GADINAN AHD 8CH 1080N DVR / Hybrid:4 * 1080N (аналогов)+4*960P (мрежа)/само мрежа:16 * 1080P;4*5M AHD TVI ПР 4 в 1 Подкрепа ONVIF

BGN 127.00 149.84

Функција: 1, Поддршка VGA, HDMI full HD излез истовремено; 2, Поддршка ONVIF; пристап на трети страни; 3, Поддршка AHD, TVI HD видео на текст; 4, Поддршка за веб, CMS, центар платформа за управување софтвер MYEYE, да обезбеди ПАКЕТИ развој; 5, Поддржува повеќе cloud технологија, мрежа пенетрација, аларм информации се наметнува на вашиот телефон и други функции; 6, Поддршка на различни мобилни следење (i Phone, Android); 7, Далечински Пристап, Со DNS (ARSP),лесно да се следи од далечинаСпецификација:Пакет се вклучени : 1*AHD DVR 1*Глувчето 1*Напојување 12 V 4АЗа AHD DVR 1*UsermanualПо продажбата на Услугата Најава Кога ќе ја прими стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака по ред...

SANNCE 4 Channel 8 Channel AHD DVR AHDM 720P/960H Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ DVR 4CH 8CH Mini Hybrid HDMI DVR поддръжка на аналогова / AHD камери

BGN 104.00 191.97

Најдобар избор за recommed! 4 IN1 DVR ! Поддржува TVI,AHD,Мрежа,Аналогни Камера ! Функција : Поддршка VGA, HDMI full HD излез истовремено; Поддршка ONVIF; пристап на трети страни; Поддршка AHD, TVI HD видео на текст; Поддршка на интернет, СМС, центар платформа за управување софтвер MYEYE, да обезбеди ПАКЕТИ развој; Поддршка на повеќе cloud технологија, мрежа пенетрација, аларм информации се наметнува на вашиот телефон и други функции; Поддршка на различни мобилни следење (i Phone, Android); Далечински Пристап, W о DNS (ARSP),лесно да се следи од далечина Пакет Содржина 1*4 CH / 8 CH AHD DVR HVR 1*USB Глушец 1*Напојување 12 V 2 A ( САД / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА Изборен ) За 4 IN1 DVR 1Софтвер и упатство Забелешка : HDD НЕ Е ВКЛУЧЕН!! Опис на 4 CH DVR : Опис на 8 CH DVR : Ако треба цела низа CCTV Систем, ве молиме љубезно ве молиме да кликнете на линкот подолу за да поставите цел, ви благодариме!

Училищен автобус DVR интегрирана система за наблюдение на колата 720P пълен комплект оборудване интерфейс главата на въздуха NTSC / PAL стандарт

BGN 161.00 169.60

Повратни информации : ние сме Мобилни DVR и кола / Автобус / Камион камера фабрика.за вашето задоволство и позитивни повратни информации е прифатена...

PENGBO C2 Mini Camera HD720P WIFI IP Камера Wireless Wearable Micro Camera Motion Sensor Body Camera с магнитен клипс

BGN 79.00 83.20

PENGBO C2 Мини Камера Wifi 720 P IP Тело Камера АП IP Connnect IR Мини DV Движење Откривање на Алармот Полнење Снимање Безжични Камери Карактеристики * Специјален дизајн погоден за носене Тело Камера, се држи на било која површина * се Фати Видео HD 1280x720 P MP4 H...

HQCAM HD 960P МИНИ IR КАМЕРА IR CUT Night Vision камера P2P Camera Ip Network P2P Camera for 10Pcs Invisible 940nm Ir Leds Cut

BGN 65.00 72.00

1.3 Mp 940nm ir led мини ir IP Камера со irнамалување на* 1 / 3" AR0130 1.3 MP CMOS + HI3518 E Сензор* 10pcs 940nm IR LED, 6 M IR растојание* 3.6 мм леќа* 1.3 мегапикселна 25 рамки(реално време) 960 P резолуција 1280 Пиксели(H) X 960(V)* Поддршка на P2 P Технологија, Мобилен стан, CMS софтвер.* Поддршка RTSP / FTP / PPPOE / DHCP / DDNS / NTP / UPn P / ONVIF мрежен протокол* Поддршка за обновување на последните следи состојбата за управување со* Вистински ден / ноќ со IRнамалување на филтерСензор 1 / 3" AR0130 HI3518 E Леќа Изборен одбор леќа 3.6 mm Мин...

5 пакети 7 алуминиева сплав открит монтиране на стена за камери за видеонаблюдение за сигурност

BGN 18.58

Ѕидот монтирани следи камера стојат, круг база, rotatable дизајн, лесна инсталација, погоден за видео надзор / DVR / IP камера.Стандард 6.35 mm тема големина е компатибилен со повеќето Откривање камери, CCTV камери и DVR камери.Ова видео надзор Камера Заградата е погодна за внатрешна, надворешна, ѕид и плафон за монтажа.360Степен Вртливата Агол На Ротација...

Охрана на микрофона микрофон аудио за видеонаблюдение ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ DVR шпионски автомобили автобуси

BGN 4.00 4.37

Карактеристики : 1 Високо Чувствителните микрофон2 Plug and Play3 Одлично за Безбедност Мониторинг4 Едноставен и лесен за инсталација5...

5MP 2592*1944 high speed android / linux /Windows cmos OV5640 free driver, video surveillance usb mini camera

BGN 71.00 79.20

5 MP 2592*1944 голема брзина android / linux / Windows cmos OV5640 слободни возачот надзор видео usb мини камераПакетот вклучува : 1) 1 PC 5mp usb камера со 2.8 mm објектив ( / 2.1 / 3.6 / 6 / 8 / 12mm леќа опционално)2) 1 PC 3m usb кабелПредноста на usb камера : 1) HD 5mp USB CMOS одбор на модулот на камерата(модел : ELPUSB500 W02 M серии) е идеален за многу апликации како безбедносни системи, преносни видео систем, видео телефони, индустриска машина за следење и играчки.2)употреба на висок квалитет на сликата сензори направени од страна на Omni Vision, еден од светските лидери во областа на електрониката.3) USB модулот на камерата се идеални за производители на опрема, experimenters и хобисти.Функција : *5 Megapixel CMOS сензор за висок квалитет на сликата.*High speed USB 2.0 интерфејс за висока резолуција PC интерфејс на камерата.*пиксели висока технологија за остри слика и точна репродукција на боите.*слаба светлина перформанси – идеален за било какви услови на осветлување.*Супер мал преглед и тенок профил за вградени апликации.*Висока стапка–30 fps во 1280 X720 резолуција.*Висок квалитет на леќа, вистина и undistorted боја на сликата.*Ниска потрошувачка на енергија – идеален за пренослива опрема.*UVC за употреба во Linux, Windows XP, ПОБЕДИ CE, MAC, SP2 или погоре.*Камера со UVC.Спецификација : Слика Сензор : Omni Vision 1 / 4" Боја CMOS image sensor OV5640ЛЕЌИ на камерата : 3.6 mm / 2.1 mm / 2.8 mm / 6mm / 8мм / 12mm Факултативна(исто така, може да изберете и други соодветни леќа како вашиот потребни видите агол)КАБЕЛ : 3m USB кабел (2М / 1 M / 5 M опционално)(исто така, може да се направи на други посебни должина на кабел според вашите барања)Ефективни Пиксели : 2592 (H) x 1944 (V) пиксели2048 (H) x 1536 (V) пиксели1600 (H) x 1200 (V) пиксели1920 (H) x 1080 (V) пиксели1280 (H) x 1024(V) пиксели1280 (H) x 720 (V) пиксели1024 (H) x 768 (V) пиксели800 (H) x 600 (V) пиксели640 (H) x 480 (V) пиксели320 (H) x 240 (V) пиксели(Други посебни големина резолуција е прилагодено)Сигнал Излез : Сериски податоци за USB стандард во согласност 2.0Перформанси : 2592 (H) x 1944 (V) пиксели MJPEG 15fps YUY2 3fps2048 (H) x 1536 (V) пиксели MJPEG 15ps YUY2 3fps1600 (H) x 1200 (V) пиксели MJPEG 15fps YUY2 3fps1920 (H) x 1080 (V) пиксели MJPEG 15fps YUY2 3fps1280 (H) x 1024 (V) пиксели MJPEG 15fps YUY2 7.5 fps1280 (H) x 720 (V) пиксели MJPEG 30fps YUY2 7.5 fps1024 (H) x 768 (V) пиксели MJPEG 30fps YUY2 15fps800 (H) x 600 (V) пиксели MJPEG 30fps YUY2 30fps640 (H) x 480 (V) пиксели MJPEG 30fps YUY2 30fps320 (H) x 240 (V) пиксели MJPEG 30fps YUY2 30fpsОперативен Систем : Linux 2.6.26 или погоре, Windows XP SP2or погореUVC : Windows XP SP2 или надОперативен температура : 30°C70°CПотрошувачка на енергија : 5 V 120m AДимензии (mm) : 32милиметри*32милиметри / 38mm*38mm(може да се направи друга димензија како клиенти барања)Производот се прикаже : Во случај е опремена 5mp usb камера модул : 5 MP usb камера хартија слика : Отворено точно и undistorted боја на сликата : Специјално дизајнирани Пакување за usb камери : Вашето внимание, ве молиме : Нашиот рок на Плаќање1.

700TVL Serveillance Camera Dome ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security Camera 24pcs IRCUT LED Night Vision ABS Material Color Image Indoor

BGN 22.00 22.38

Опис : CMOS Сензор 700 TVL Купола Камера за видео надзор.Вграденво 24 PCS Инфраред Led светло, ноќ визија 310m.Усвојување на пламен отпорни АБС материјал, со плуралитет на топлина дисипација дупки за зголемување на работниот век на камерата.Вграденво IRCUT, ден и ноќ режим авто...

Wistino 1080P Wifi Kit CCTV System Wireless 8CH NVR Сигурност IP Camera Outdoor P2P Monitor Комплекти LCD Screen Surveillance Camera

BGN 763.00 1017.60

Понуда Пад На Превозот ( Брза Испорака / Квалитет На Производот / Професионална Услуга)Карактеристики : *H 264 видео компресија, повисоки дефиниција слика и малку пониска стапка...

Наблюдение, DVR колата 4ch H. 264 AHD передвижное с RJ-45 & 4.3 TFT LCD & карта HDD/USB/SD местната запис & раздвижное GPS опционное

BGN 292.00 344.00

Answer : ___________________________ Note : 4.3 Инчен TFT и GPS се опционални , камери се опционални и наведени во овој магазин, ако е потребно, pls leae порака за цената ревидирање( 4.3 инчен TFT е околу GPS е околу ), ви БлагодаримеProduct Overview : X7 е h.264 компресија се базира на новата генерација високи перформанси, ниска потрошувачка 4ch AHD (Аналогни Висока Дефиниција), 720 P целосна реално време (PAL 25 FPS / NTSC : 30 FPS) мобилни надзор DVR,Поддржува IRдалечински операцијата на владата, Поддржува 4 TB висок капацитет ,SATA HDD и 128 GB high speed SD / SDHC како уреди за складирање,Поддржува продолжителен опцијата GPS...

2 пакета външна фалшива / Фалшив камера за сигурност с 30 освещающими светодиодни лампи (черен) ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance

BGN 29.52

Секоја камера вклучува безбедност налепницаМоже да се користи и во затворени простории и на отворено.Реална изглед и дизајнГи вклучува сите монтажа хардвер...

3feet 1m BNC Male to RCA мъжки кабел на видео и аудио адаптер 1 метър кабел за камери за видеонаблюдение

BGN 5.00 6.24

BNC Машки да се РКА Машки Кабел за видео надзор камераОпис : 100% сосема новПремиум квалитетБоја : ЦрнаЛесен за употреба само plug and playДолжина : 1m (3feet)Пакет Се Вклучени : 1 X 1m BNC Машки да се РКА Машки Кабел за видео надзор камераГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

V380 1280 * 720P IP NETWORK WIFI HD СИГУРНОСТ и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ КАМЕРА PTZ IR-CUT IPROBOT3 SECURITY SD H. 264

BGN 63.98

1280*720 P Резолуција на ЕкранотIphone,Ipad И Android КомпатибиленБесплатни p2p Серверот ВградениБезжична КонекцијаВграден Микрофон & ГоворникотПоддршка Безжична Врска 11nH...