• Ново
1 W 1000 бр./лот 1% 1R R 1.2 1.3 R 1.5 R 1.8 R 2R 2.2 R 2.4 R 2.7 R 3R 3.3 R 3.6 R въглеродните филм DIP OHM Box опаковка

1 W 1000 бр./лот 1% 1R R 1.2 1.3 R 1.5 R 1.8 R 2R 2.2 R 2.4 R 2.7 R 3R 3.3 R 3.6 R въглеродните филм DIP OHM Box опаковка

BGN 37.92
В магазина

Брой продукти


Игра уреди замена на делови

Подробности

Цвят:
1R, R 1.2, 1.3 R, 1.5 R, 1.8 R 2R, 2.2 R, 2.4 R, 2.7 R, 3R, 3.3 R, R 3.6
Номер На Модела:
ВСИЧКИ
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Размер:
1W
Брой:
1000 бр. / лот
is_customized:
yes
Съвместим:
Портативен Плейър, Игрова Конзола, Kinect, PlayStation Move

Те също купуват с този продукт

Led дисплей музикален анализатор на спектъра усилвател за Hifi MP3, PC Audio Level Meter комплекти

BGN 17.47

Име : музика спектар LED дисплеј Suite Работен напон : USB 5 V напојување Сигнал пристап метод : 3.5 аудио линија на текст аудио сигнал Инсталација метод : DIY заварување собранието Надворешни димензии : долго : 105mm максимална : 68mm дебели : 16mm Нето тежина : 130g (вклучувајќи школка) 67g (со исклучок на школка)Answer : ___________________________ Note : Ова е DIY колекции,треба заварување себе...

10 бр./лот K2675 2SK2675 C4131 2SC4131 RJH3077 ST1803DHI TO3P TO-3P

BGN 17.00 17.60

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

Слот за аксесоари ( прибиращ се кабел захранване / трансфер на данни + стъклена защитно фолио за екрана), Всичко за Nintendo New 2DS LL / XL

BGN 14.40

Ние ви нудиме пакет пакет на Нови 2 DS 3in1 Комплет, која вклучувајќи го и оној за вклучување / Дата Кабел + еден сет на Стакло Екран Заштитник, Сите за еден добар дел цена за вашиот Нов 2 DS LL / XL И предмети може да се користат, поединечно или заедно со вашиот Нов 2 DS LL / XL дизајн Идеален за играње на вашите 2 DS XL LL Заштита на задниот дел на вашиот 2 DS XL ЌЕ конзола

Дъска усилвател на силата клас AB L12-2 LJM Mono събра 120W + - 55V с Heatsink

BGN 36.80

Моно L122 Класа AB Аудио Засилувач Моќ Одбор AMP 120 W СоставиСпецификација : САМО ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИНапојување : ±50 VPCB Големина : околу 144 X 46 mmPCB дебелина : 2mm75 UM Дебели бакар филмФункција : Напон зголемување на 31 патиСекој канал статички електрицитет во 80 MAработа : AB Класа.MKP спојка capacitance,Може да го насочи вози 32 ohm слушалки оптоварувањеИзлезна моќност : 120 W ±50 V 8 ohm оптоварувањеПакет : 1 x L122 Аудио Засилувач Моќ Одбор со heatsinkНачин на плаќање : Pal Pay склопотПревозот Ракување : ЗемјаПриближното време на испоракаСад / Велика Британија / Австралија1015 денаКанада1218 денаБразил / Јужна Америка2025 бизнис денаИталија / Франција / Шпанија / Германија / Источна ЕвропаПо 1520 денаУслови на Продажба : ПлаќањеПрифаќањето на Pay Pal за плаќање...

2,8-инчов TFT LCD дисплей с touch screen модул + UNO R3 Development Board + USB кабел съвместим с UNO

BGN 23.20

1 за 2,8 инчен tft lcd дисплеј (со екран на допир панел) 2 контролор : r61505 ili9325 3 320 x 240 резолуција 4 sd слот 5 од usb автобус моќ или 9v батерија suply 6 може да биде директно вклучен на и со други компатибилни одбори 7 понуда на екранот, допрете го и складирање функција на одборот ги Обезбеди следните информации : 1 lcd контролер datasheet 2 тест код 3 sch (pdf) Референци : Библиотека и Datasheet Пакет се Вклучени : 1×2.8 Инчен LCD Екран од Модулот со допир за да го заклучите1×УНО Р3 Развој Одбор со usb кабел

Хром злато, сребро червен синьо, лилаво, оранжево бутона Dpad посока Pad резервни части за контролер на Sony PS4

BGN 7.98

Хром Злато Сребро Црвена Сина, Пурпурна Портокал Копчиња Dpad Насока Подлога Замена на Делови за Sony PS4 КонтролерЛидерот на контролорот школка пазар претставуваат висок квалитет, добра услуга и вашиот одличен избор знаеме дека вашиот контролер е повеќе од само еден пластичен додаток...

2 бр./лот R6502AP R6502A R6502 DIP-40 IC

BGN 4.80

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ R6502 AP R6502 A R6502 НАТОПИ40 ICДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

1pcs* Brand New SR1US J2900 CPU BGA

BGN 39.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

10 бр./лот DC12V термостат интелигентен дигитален термостат температурен регулатор с датчик НПМ w1401 led дисплей

BGN 39.20

Опис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

50pcvs квадратен предпазител 2A T2A 250V 392 кв. пластмасов предпазител за LCD TV power board обикновено се използва

BGN 4.24

T2 A 250 VДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Безплатна доставка 8-инчов TFT EJ080NA-04C 1024x768 40Pin LCD екран плюс 183x141 мм тъчпад дигитайзер

BGN 102.00 107.18

8inch TFT EJ080 NA04 C 1024x768 40 Pin LCD Екран Плус 183x141mm екран на Допир Панел DigitizerОпшта Спецификација на Chimei EJ080 NA04 C TFT LCD Панел : Пакетот вклучува : 1x EJ080 NA04 C TFT LCD Панел Со екран на Допир ПанелЗа Превозот : Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.Ние ќе брод во 13 работни дена по вашата плаќаат...

[Sintron] Тест No Dead Pixel Replacement For iphone 6S LCD Display With Touch Screen Digitizer Assembly, White / Black

BGN 73.52

Ако имате испукани стакло, скршени LCD, делумна слика или проблеми со вашиот Екран на Допир чувствителност тогаш оваа i Phone 6 S Екран на Допир digitizer е токму она што ви треба !Сите LCD замена на екранот се тестирани пред пратката...

Безплатна доставка AT89C4051 AT89C4051-24PU

BGN 20.00 20.61

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Suzan SX1276 ESP32 868/915 mhz Bluetooth WI-FI Suzan Internet Antenna Development Board

BGN 17.28

Lo Ra SX1276 ESP32 868 / 915 MHz Bluetooth, WIFI Lora Интернет Антена Развој на Одборот за Arduino Опис главната чип користење Lexin ESP32, Tensilica LX6 dualcore процесор, клокнат на 240 MHz, компјутери енергија до 600 DMIPS, чип вграден во 520 KB SRAM, 802.11 b / g / N HT40 WiFi transceiver, basebandот, протокол стек и LWIP, интегриран двоен режим на Bluetooth (традиционалните Bluetooth и РАНЛИВИТЕ ниска моќност Bluetooth).Овој производ е базиран на WIFI 32 додаде SX1276 чип, кој е, Lo Ra ™ далечинско модем, 868 / 915 MHz фреквенција, за 148d Bm висока чувствителност, +20 d Bm излезна моќност, висока сигурност.Одборот 4 Мт бајти (32 Mt bit), WiFi антена, литиум полнење на батеријата коло и интерфејс, CP2102 USB да сериски чип, совршен поддршка за Arduino развојот на животната средина, може да биде многу едноставна и брза програма за верификација и развој на производот.Оперативен напон : 3.3 V да 7 VТемпературата на работа опсег : 40 ° C до + 90 ° CПоддржува Трагачи, Станица, soft AP и WiFi Direct режимиПодатоци го оценувате : 150 Mbps @ 11n HT40,72 Mbps @ 11n HT20,54 Mbps @ 11g, 11 Mbps @ 11bПренесување на моќ : 19.5 d Bm @ 11b, 16.5 d Bm @ 11g, 15.5 d Bm @ 11nПримачот на осетливост до 98 d BmUDP продолжува да автопат од 135 Mbps Pin Дијаграм Детали За Производот Превозот List SX1276 Lo Ra ESP32 868 MHz *1 Линија *1 игла*2