• Ново
Безплатна доставка 8-инчов TFT EJ080NA-04C 1024x768 40Pin LCD екран плюс 183x141 мм тъчпад дигитайзер

Безплатна доставка 8-инчов TFT EJ080NA-04C 1024x768 40Pin LCD екран плюс 183x141 мм тъчпад дигитайзер

BGN 102.00
BGN 107.18
-5 %
В магазина

Брой продукти

8inch TFT EJ080 NA-04 C 1024x768 40 Pin LCD Екран Плус 183x141mm екран на Допир Панел Digitizer
Општа Спецификација на Chimei EJ080 NA-04 C TFT LCD Панел :
Пакетот вклучува :
1x EJ080 NA-04 C TFT LCD Панел Со екран на Допир Панел
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ние само брод според превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за DHL цена.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга

Подробности

търговска марка:
НЮ ДЖЪРСИ ДОКОСВАНЕ
Номер На Модела:
8-инчов TFT EJ080NA-04C
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Състояние:
НОВО
Размер На Екрана:
8 инча
Резолюция (Пиксели):
1024 x 768
Детайл осветление :
ДРИБЛИРА

Те също купуват с този продукт

Aoweziic чисто нов внесен оригинала VS-15ETH06PBF 15ETH06 15ETH06PBF до-220F бърз диод спасение 15A 600V

BGN 16.00

{ интегритет управување со квалитетот }Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стокибрзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долгорок кооперативни односи!Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга.Бебе еден / мала серија пакет продажба, доколку купите повеќе квантитет или големи количини, ве молиме контактирајте со нас...

50шт безжична вибрация Bluetooth гейм контролер джойстик геймпад за playstation 3 на sony за PS3 конзоли с зарядно кабел

BGN 699.00 776.93

100% Сосема Нов Висок Квалитет на Безжични Игра Контролер батерија на пакет вграден Безжичен контролер користи Bluetooth технологија за безжично игра Може да се полни во било кое време преку конзола со користење на мини USB кабел; Тоа дури и може да се открие природни движења за реалновреме и висока прецизност интерактивна игра, дејствува како природно проширување на корисникот тело Игра и Полнење Технологија : Полнете ја батеријата пак кога поврзување преку USB Совршен за трки, спорт и акциони игри SIXAXIS високо осетливи на движење контрола систем сетила на вашиот секој потег Поддршка : Вибрации и Bluetooth Забелешка : производот е обвинет,испорака ве молиме изберете epacket,Post NL или Ali Express Стандард за Испорака50pcs × Безжичен Контролер 50pcs × Полнење кабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

2 бр./лот R6502AP R6502A R6502 DIP-40 IC

BGN 4.80

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ R6502 AP R6502 A R6502 НАТОПИ40 ICДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

[Sintron] Тест No Dead Pixel Replacement For iphone 6S LCD Display With Touch Screen Digitizer Assembly, White / Black

BGN 73.52

Ако имате испукани стакло, скршени LCD, делумна слика или проблеми со вашиот Екран на Допир чувствителност тогаш оваа i Phone 6 S Екран на Допир digitizer е токму она што ви треба !Сите LCD замена на екранот се тестирани пред пратката...

10 бр./лот K2675 2SK2675 C4131 2SC4131 RJH3077 ST1803DHI TO3P TO-3P

BGN 17.00 17.60

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

Suzan SX1276 ESP32 868/915 mhz Bluetooth WI-FI Suzan Internet Antenna Development Board

BGN 17.28

Lo Ra SX1276 ESP32 868 / 915 MHz Bluetooth, WIFI Lora Интернет Антена Развој на Одборот за Arduino Опис главната чип користење Lexin ESP32, Tensilica LX6 dualcore процесор, клокнат на 240 MHz, компјутери енергија до 600 DMIPS, чип вграден во 520 KB SRAM, 802.11 b / g / N HT40 WiFi transceiver, basebandот, протокол стек и LWIP, интегриран двоен режим на Bluetooth (традиционалните Bluetooth и РАНЛИВИТЕ ниска моќност Bluetooth).Овој производ е базиран на WIFI 32 додаде SX1276 чип, кој е, Lo Ra ™ далечинско модем, 868 / 915 MHz фреквенција, за 148d Bm висока чувствителност, +20 d Bm излезна моќност, висока сигурност.Одборот 4 Мт бајти (32 Mt bit), WiFi антена, литиум полнење на батеријата коло и интерфејс, CP2102 USB да сериски чип, совршен поддршка за Arduino развојот на животната средина, може да биде многу едноставна и брза програма за верификација и развој на производот.Оперативен напон : 3.3 V да 7 VТемпературата на работа опсег : 40 ° C до + 90 ° CПоддржува Трагачи, Станица, soft AP и WiFi Direct режимиПодатоци го оценувате : 150 Mbps @ 11n HT40,72 Mbps @ 11n HT20,54 Mbps @ 11g, 11 Mbps @ 11bПренесување на моќ : 19.5 d Bm @ 11b, 16.5 d Bm @ 11g, 15.5 d Bm @ 11nПримачот на осетливост до 98 d BmUDP продолжува да автопат од 135 Mbps Pin Дијаграм Детали За Производот Превозот List SX1276 Lo Ra ESP32 868 MHz *1 Линија *1 игла*2

2,8-инчов TFT LCD дисплей с touch screen модул + UNO R3 Development Board + USB кабел съвместим с UNO

BGN 23.20

1 за 2,8 инчен tft lcd дисплеј (со екран на допир панел) 2 контролор : r61505 ili9325 3 320 x 240 резолуција 4 sd слот 5 од usb автобус моќ или 9v батерија suply 6 може да биде директно вклучен на и со други компатибилни одбори 7 понуда на екранот, допрете го и складирање функција на одборот ги Обезбеди следните информации : 1 lcd контролер datasheet 2 тест код 3 sch (pdf) Референци : Библиотека и Datasheet Пакет се Вклучени : 1×2.8 Инчен LCD Екран од Модулот со допир за да го заклучите1×УНО Р3 Развој Одбор со usb кабел

50pcvs квадратен предпазител 2A T2A 250V 392 кв. пластмасов предпазител за LCD TV power board обикновено се използва

BGN 4.24

T2 A 250 VДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Безплатна доставка SI3200 SI3200-GS

BGN 24.00 25.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

1pcs* Brand New SR1US J2900 CPU BGA

BGN 39.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

за конзоли NES-108 Clone има два контролера, безплатни 500 на 1 за игра касета NES

BGN 79.84

За НСВ101 Клон Конзола Две Контролер вклучуваат Слободни за НСВ 500 во 1 НСВ игра кертриџ за Слободни парични КАЗНИ Игра Кертриџ Прашина Ракав AC адаптер AV кабел​