• Ново
8inch EJ080NA-04C TFT LCD 1024x768 Screen плюс HDMI и VGA AV IR LCD Driver Board with Touch Screen Panel USB kit

8inch EJ080NA-04C TFT LCD 1024x768 Screen плюс HDMI и VGA AV IR LCD Driver Board with Touch Screen Panel USB kit

BGN 161.00
BGN 169.58
-5 %
В магазина

Брой продукти

8inch EJ080 NA-04 C TFT 1024x768 LCD Екран плус HDMI VGA AV IR LCD Возачот Одбор со Екран на Допир Панел за USB комплет
Карактеристики
Општа Спецификација за PCB-800099 LCD контролер одбор 1. Поддршка 1ch VGA влез;
2. Поддршка " 2ch AV на текст;
3. Поддршка 1ch HDMI влез; и IC поддржува HDMI 1.1
4. Поддршка 1ch обратен текст;
5. Поддршка на широк напон на текст, и може да работи во рамките на 5 V-24 V;
6. Стандард осветлување : 6 pin конектор; би можеле да се поврзете инверторот однадвор;
7. Интегрирани со LED светлото коло;
8. Стандард LVDS излез, поддржува 1ch 6 малку, 1ch 8 малку, "2ch 6 малку," 2ch 8 малку, но само со панел напон 3.3 V;
9. Стандардна тастатура; поддржува двојна боја LED индикатор.
10. Поддршка за далечинска контрола
Општа Спецификација на Chimei EJ080 NA-04 C TFT LCD Панел :
Пакетот вклучува :
1pcs на EJ080 NA-04 C TFT LCD Панел;
1pcs на PCB-800099 LCD контролер одбор(со 2 AV кабел);
на тастатурата и далечинска контрола;
40 Pin да 50 Pin FFC кабел со одборот+екран на Допир панел за полнење
Соодветен адаптер (12 V, 4А -) е од суштинско значење ; ако е потребно, можете да добиете овде : За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ние ќе го организираме во 1-3 работни дена по вашата исплата. Ние само брод според превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето.
Времето за испорака е приближно : КИНА ПОСТ ЕКОНОМИЈА ПРЕВОЗОТ
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за локација за подигнување на трошоците.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Подробности

търговска марка:
НЮ ДЖЪРСИ ДОКОСВАНЕ
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Номер На Модела:
8-инчов LCD екран EJ080NA-04C
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Състояние:
НОВО
Резолюция (Пиксели):
1024 x 768
Размер На Екрана:
8 инча
Детайл осветление :
ДРИБЛИРА

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка SI3200 SI3200-GS

BGN 24.00 25.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка D8080 D8080A

BGN 32.00 33.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

за конзоли NES-108 Clone има два контролера, безплатни 500 на 1 за игра касета NES

BGN 79.84

За НСВ101 Клон Конзола Две Контролер вклучуваат Слободни за НСВ 500 во 1 НСВ игра кертриџ за Слободни парични КАЗНИ Игра Кертриџ Прашина Ракав AC адаптер AV кабел​

10 бр./лот DC12V термостат интелигентен дигитален термостат температурен регулатор с датчик НПМ w1401 led дисплей

BGN 39.20

Опис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

Aoweziic чисто нов внесен оригинала VS-15ETH06PBF 15ETH06 15ETH06PBF до-220F бърз диод спасение 15A 600V

BGN 16.00

{ интегритет управување со квалитетот }Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стокибрзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долгорок кооперативни односи!Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга.Бебе еден / мала серија пакет продажба, доколку купите повеќе квантитет или големи количини, ве молиме контактирајте со нас...

1pcs* Brand New SR1US J2900 CPU BGA

BGN 39.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5шт* напълно нов чип AWL5905 QFN

BGN 17.60

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Безплатна доставка 7MBR50UA120-50 нова

BGN 39.00 41.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Suzan SX1276 ESP32 868/915 mhz Bluetooth WI-FI Suzan Internet Antenna Development Board

BGN 17.28

Lo Ra SX1276 ESP32 868 / 915 MHz Bluetooth, WIFI Lora Интернет Антена Развој на Одборот за Arduino Опис главната чип користење Lexin ESP32, Tensilica LX6 dualcore процесор, клокнат на 240 MHz, компјутери енергија до 600 DMIPS, чип вграден во 520 KB SRAM, 802.11 b / g / N HT40 WiFi transceiver, basebandот, протокол стек и LWIP, интегриран двоен режим на Bluetooth (традиционалните Bluetooth и РАНЛИВИТЕ ниска моќност Bluetooth).Овој производ е базиран на WIFI 32 додаде SX1276 чип, кој е, Lo Ra ™ далечинско модем, 868 / 915 MHz фреквенција, за 148d Bm висока чувствителност, +20 d Bm излезна моќност, висока сигурност.Одборот 4 Мт бајти (32 Mt bit), WiFi антена, литиум полнење на батеријата коло и интерфејс, CP2102 USB да сериски чип, совршен поддршка за Arduino развојот на животната средина, може да биде многу едноставна и брза програма за верификација и развој на производот.Оперативен напон : 3.3 V да 7 VТемпературата на работа опсег : 40 ° C до + 90 ° CПоддржува Трагачи, Станица, soft AP и WiFi Direct режимиПодатоци го оценувате : 150 Mbps @ 11n HT40,72 Mbps @ 11n HT20,54 Mbps @ 11g, 11 Mbps @ 11bПренесување на моќ : 19.5 d Bm @ 11b, 16.5 d Bm @ 11g, 15.5 d Bm @ 11nПримачот на осетливост до 98 d BmUDP продолжува да автопат од 135 Mbps Pin Дијаграм Детали За Производот Превозот List SX1276 Lo Ra ESP32 868 MHz *1 Линија *1 игла*2

2017 Bluetooth Wireless Gamepad Android Game Pad дистанционно управление с джойстик за PC, смартфон, е-книга, ТВ VR Box

BGN 7.00 8.48

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",јас f ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ *Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни По ред, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не грижете се, и ние сме искрени снабдувач!! Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место...

[Sintron] Тест No Dead Pixel Replacement For iphone 6S LCD Display With Touch Screen Digitizer Assembly, White / Black

BGN 73.52

Ако имате испукани стакло, скршени LCD, делумна слика или проблеми со вашиот Екран на Допир чувствителност тогаш оваа i Phone 6 S Екран на Допир digitizer е токму она што ви треба !Сите LCD замена на екранот се тестирани пред пратката...