• Ново
1pcs* Brand New SR1US J2900 CPU BGA

1pcs* Brand New SR1US J2900 CPU BGA

BGN 39.20
В магазина

Брой продукти


Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.
Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Подробности

Номер На Модела:
SR1US
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
XCMCU
Съвместим:
Игрова Конзола

Те също купуват с този продукт

10 бр./лот DC12V термостат интелигентен дигитален термостат температурен регулатор с датчик НПМ w1401 led дисплей

BGN 39.20

Опис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

Безплатна доставка SI3200 SI3200-GS

BGN 24.00 25.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Aoweziic чисто нов внесен оригинала VS-15ETH06PBF 15ETH06 15ETH06PBF до-220F бърз диод спасение 15A 600V

BGN 16.00

{ интегритет управување со квалитетот }Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стокибрзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долгорок кооперативни односи!Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга.Бебе еден / мала серија пакет продажба, доколку купите повеќе квантитет или големи количини, ве молиме контактирајте со нас...

[Sintron] Тест No Dead Pixel Replacement For iphone 6S LCD Display With Touch Screen Digitizer Assembly, White / Black

BGN 73.52

Ако имате испукани стакло, скршени LCD, делумна слика или проблеми со вашиот Екран на Допир чувствителност тогаш оваа i Phone 6 S Екран на Допир digitizer е токму она што ви треба !Сите LCD замена на екранот се тестирани пред пратката...

Чисти 200w бижута на оборудване, машини ултразвук почистване на VGT-1990QTD 220V 9L индустриален

BGN 554.00 616.00

220 V 9 L Индустриски Ултразвукови Чистење Машина Хардвер Накит Почиста 200 WБрза испорака со DHL / EMS / ФЕДЕКС / UPSотПараметарот : Модел : VGT1990 QTDНапон : AC220 ~ 240 V, 50 hzФреквенција : 40 k HzУлтразвучно Моќност : 200 WГреење Моќност : 300 WКапацитет на резервоар : 9 LРезервоарот големина на (mm) : 300 × 240 × 150 (L × W × H)Вкупната големина (мм) : 330 × 270 × 310 (L × W × H)Единица тежина : 8 KGКапак : ДаГреење : СеДренажа На : ИмаатЧистење на корпата : СеОпис : Ултразвукови чистење процес обезбедува високо квалитетни средства за чистење и ги надминува, со леснотија на користење и крајниот резултат, конвенционалните чистење методи...

Слот за аксесоари ( прибиращ се кабел захранване / трансфер на данни + стъклена защитно фолио за екрана), Всичко за Nintendo New 2DS LL / XL

BGN 14.40

Ние ви нудиме пакет пакет на Нови 2 DS 3in1 Комплет, која вклучувајќи го и оној за вклучување / Дата Кабел + еден сет на Стакло Екран Заштитник, Сите за еден добар дел цена за вашиот Нов 2 DS LL / XL И предмети може да се користат, поединечно или заедно со вашиот Нов 2 DS LL / XL дизајн Идеален за играње на вашите 2 DS XL LL Заштита на задниот дел на вашиот 2 DS XL ЌЕ конзола

Безплатна доставка BSM25GP120

BGN 41.00 43.01

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Omance of the Three Kingdoms, The Battle of Red Cliffs от 16 bit MD Game Карта за 16 битова конзола за игри Sega MegaDrive Genesis

BGN 7.00 9.60

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

50pcvs квадратен предпазител 2A T2A 250V 392 кв. пластмасов предпазител за LCD TV power board обикновено се използва

BGN 4.24

T2 A 250 VДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

2017 Bluetooth Wireless Gamepad Android Game Pad дистанционно управление с джойстик за PC, смартфон, е-книга, ТВ VR Box

BGN 7.00 8.48

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",јас f ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ *Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни По ред, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не грижете се, и ние сме искрени снабдувач!! Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место...

Шак Fu 16 bit MD Game Карта за 16 битова конзола за игри Sega MegaDrive Genesis

BGN 7.00 9.60

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BH1417 5W цифров PLL радио безжични стерео FM предавател модул

BGN 76.00 79.98

Опис: FM стерео двеканал предавателот Одбор големина [100mm * 59mm * 13mm должината и широчината] Теоретски пренесување на растојание [m] 3002000 референца само 9 V13 V оперативен напон [] (9 V напон е само за 3 watts, за 12 V6 watts, за 13 V7 Вати, 13.6 V до 8 watts не е препорачливо, лесно да се загрее горат во) Модулација FM стерео двеканал режим [] (стандарден мелодија во 107.9 MHZ) [Подобри квалитетот] [На PLL фреквенција стабилност (без фреквенција лебдат)] Аудио Интерфејс [3.5 mm] 5.52.1 mm Моќ Интерфејс [] На максимална излезна моќност од 8 w Номинална излезна моќност од 5 w Превозникот фреквенција на толеранција од ± 500 Hz Модулација капацитет> ± 100 KHz FM сигнал на бучава сооднос> 60d B СУМ лажни бучава ≤50 Фреквенција одговор 50 Hz15000 Hz Хармонично нарушување ± 75 Hz на фреквенција форумот Номинална фреквенција отстапување ± 75 KHz (100% модулација) Собна температура 10 ℃ + 40 ℃

10 бр. / лот ISL98602IRAAZ ISL98602 ISL9860 2IRAAZ QFN 5-канален DC / DC конвертор + фон парче + хубава нова

BGN 12.61

10pcs / многу ISL98602 IRAAZ ISL98602 ISL9860 2 IRAAZ QFN Канал 5 DC / DC Конвертор + ФОН Парче + Добри на новиДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Suzan SX1276 ESP32 868/915 mhz Bluetooth WI-FI Suzan Internet Antenna Development Board

BGN 17.28

Lo Ra SX1276 ESP32 868 / 915 MHz Bluetooth, WIFI Lora Интернет Антена Развој на Одборот за Arduino Опис главната чип користење Lexin ESP32, Tensilica LX6 dualcore процесор, клокнат на 240 MHz, компјутери енергија до 600 DMIPS, чип вграден во 520 KB SRAM, 802.11 b / g / N HT40 WiFi transceiver, basebandот, протокол стек и LWIP, интегриран двоен режим на Bluetooth (традиционалните Bluetooth и РАНЛИВИТЕ ниска моќност Bluetooth).Овој производ е базиран на WIFI 32 додаде SX1276 чип, кој е, Lo Ra ™ далечинско модем, 868 / 915 MHz фреквенција, за 148d Bm висока чувствителност, +20 d Bm излезна моќност, висока сигурност.Одборот 4 Мт бајти (32 Mt bit), WiFi антена, литиум полнење на батеријата коло и интерфејс, CP2102 USB да сериски чип, совршен поддршка за Arduino развојот на животната средина, може да биде многу едноставна и брза програма за верификација и развој на производот.Оперативен напон : 3.3 V да 7 VТемпературата на работа опсег : 40 ° C до + 90 ° CПоддржува Трагачи, Станица, soft AP и WiFi Direct режимиПодатоци го оценувате : 150 Mbps @ 11n HT40,72 Mbps @ 11n HT20,54 Mbps @ 11g, 11 Mbps @ 11bПренесување на моќ : 19.5 d Bm @ 11b, 16.5 d Bm @ 11g, 15.5 d Bm @ 11nПримачот на осетливост до 98 d BmUDP продолжува да автопат од 135 Mbps Pin Дијаграм Детали За Производот Превозот List SX1276 Lo Ra ESP32 868 MHz *1 Линија *1 игла*2

2 елемента USB жична гейм контролер геймпад джойстик джойстик (за за Sega Saturn Style) Само за PC

BGN 19.00 21.78

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани ПроизводиПроизвод Слика2 парчиња USB Кабелска игра Контролер Gamepad Joy Pad Џојстик ( За Сега за Сатурн Стил) За PC САМО кажете ни waht боја сакате Или ние ќе ги испрати случаен бојаОпис на производот Игра на било кој КОМПЈУТЕР со помош на USB порта на Сите копчиња може да се конфигурира Доживеете класичната искуство на денешните натпревари! Боја : Црна Димензии : 148*84*29mm Кабел должина : околу 1.8 m Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободниПакување На Содржина2 парчиња × USB класичен Контролер за PCПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

50шт безжична вибрация Bluetooth гейм контролер джойстик геймпад за playstation 3 на sony за PS3 конзоли с зарядно кабел

BGN 699.00 776.93

100% Сосема Нов Висок Квалитет на Безжични Игра Контролер батерија на пакет вграден Безжичен контролер користи Bluetooth технологија за безжично игра Може да се полни во било кое време преку конзола со користење на мини USB кабел; Тоа дури и може да се открие природни движења за реалновреме и висока прецизност интерактивна игра, дејствува како природно проширување на корисникот тело Игра и Полнење Технологија : Полнете ја батеријата пак кога поврзување преку USB Совршен за трки, спорт и акциони игри SIXAXIS високо осетливи на движење контрола систем сетила на вашиот секој потег Поддршка : Вибрации и Bluetooth Забелешка : производот е обвинет,испорака ве молиме изберете epacket,Post NL или Ali Express Стандард за Испорака50pcs × Безжичен Контролер 50pcs × Полнење кабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Led дисплей музикален анализатор на спектъра усилвател за Hifi MP3, PC Audio Level Meter комплекти

BGN 17.47

Име : музика спектар LED дисплеј Suite Работен напон : USB 5 V напојување Сигнал пристап метод : 3.5 аудио линија на текст аудио сигнал Инсталација метод : DIY заварување собранието Надворешни димензии : долго : 105mm максимална : 68mm дебели : 16mm Нето тежина : 130g (вклучувајќи школка) 67g (со исклучок на школка)Answer : ___________________________ Note : Ова е DIY колекции,треба заварување себе...

1 бр. нов NS безжичен ключ геймпад за Nintend Включете конзолата и PC геймпад контролер джойстик

BGN 39.98

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Безжичен Прекинувач контролер за Nintendo Прекинувач и PCСо Vi GRANDКарактеристики и спецификации : Клучни карактеристики : • Овој безжичен контролер е компатибилен со Nintendo Switch конзола.• Не треба да инсталирате никакви драјвери, тоа може да се користи откако ќе се поврзете со шифра натпревар.• Bluetooth V3.0 безжично поврзување се користи меѓу контролорот и конзола за стабилна врска, ниска пречки и леснотија на ракување.• Вграденво со 380 m Ah литиум батерија, тоа може да биде континуирано се користи за околу 5 часа по целосно наполнета (време на полнење е 2 – 3 часа)• Ергономски дизајн и лесна градба направи удобно, дури и за долги часови на континуирани игри.

Безплатна доставка D8080 D8080A

BGN 32.00 33.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

2,8-инчов TFT LCD дисплей с touch screen модул + UNO R3 Development Board + USB кабел съвместим с UNO

BGN 23.20

1 за 2,8 инчен tft lcd дисплеј (со екран на допир панел) 2 контролор : r61505 ili9325 3 320 x 240 резолуција 4 sd слот 5 од usb автобус моќ или 9v батерија suply 6 може да биде директно вклучен на и со други компатибилни одбори 7 понуда на екранот, допрете го и складирање функција на одборот ги Обезбеди следните информации : 1 lcd контролер datasheet 2 тест код 3 sch (pdf) Референци : Библиотека и Datasheet Пакет се Вклучени : 1×2.8 Инчен LCD Екран од Модулот со допир за да го заклучите1×УНО Р3 Развој Одбор со usb кабел