• Ново
400 мм x 1520 мм лъскава розова филмът винил автомобили и мотоциклетът стикер залепваща въздушна балон стикер стикер филм за полагане на автомобили

400 мм x 1520 мм лъскава розова филмът винил автомобили и мотоциклетът стикер залепваща въздушна балон стикер стикер филм за полагане на автомобили

BGN 13.00
BGN 16.62
-22 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики
Воздушен џеб ослободување поддршка дизајн, така да нема меурчиња Само лепило Многу лесно сечење - ножици ќе го лизгачот десно преку Мерење линии на грбот лесно да се намали за да се различни големини Многу растеглив нема да наштети на вашиот бои или природни заврши - без остаток лепак еднаш отстранети Вода доказ УВ Заштитен Отворено животот над 5 години, затворен животот над 8 години врвна флексибилност Може да се примени и reapplied за саканата изгледа Многу растеглив - во можност да се приспособат на речиси секоја ситуација Исклучително тенка - се вклопува во тесни места и на аглите ефикасна во споредба со боја работа
Инсталација совети :
За чистење на површината со вода пред да го инсталирате на винил ќе ви помогне со лепенка и чистење на било кои загадувачи кои можат да предизвикаат несовршености.
Користење на топлина пиштол може да им помогне на инсталацијата со правење на винил повеќе свитливи и, исто така, помага да ги отстраните брчките.
Користејќи мека squeegee ќе помогне да се избалансираат меурчиња и брчки
Никогаш не се применуваат во студената
Производите може да се користи на било каква мазна површина, како на пример автомобили, мотоцикли, велосипеди, мебел, прозорци и др.

Подробности

Тип Елемент:
Стикери
Дизайн:
Промяната На Цветовете
Опаковка:
Не Е Натъпкан
търговска марка:
BscKmge
Широчина На Елемента:
152cm
Името На Модела:
Vinyl Амбалажна Филм
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Моделът
Модел:
Друго
Тип:
Лепило Агент Стикер
Височина На Продукта:
0inch
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
0inch
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
Дължина На Продукта:
40cm
Вид На Материала:
PVC

Те също купуват с този продукт

SLIVERYSEA нов стил на автомобилни стикери VIP Лъв отразяваща винил оформление на автомобила за камион декор купето на автомобила автомобилни аксесоари B1328

BGN 2.00 2.64

modname=ckeditorSLIVERYSEA Нов Стил Автомобил Налепници VIP Лавот Рефлексивни Винил Автомобил Стајлинг за Камион Оркестарот Автомобил Тело Автомобил Додатоци #B1328Топло информации : Почитувани клиенти,ние ги поддржуваме било прилагодено налепници ,ве молиме да ни овозможи со high definition слики и големини, ние би можеле да го прилагодите било налепници сакате .ние ќе ви наплатат само некои прилагодите такса.Колку повеќе сакате ,поевтина цена ќе биде...

За Skoda Rapid 2013 2014 2015 Автомобилни Гумени Нескользящие Подложки Автомобилна Врата Слот Pad Силиконова Вода Увеселителен Парк Аксесоари За Полагане На Автомобили

BGN 28.00 31.98

Добредојдовте во мојата продавница !! Објектот Карактеристики : не се лизга вратата чаша носителот мат портата слот подлога, заштита и одржување на вашиот автомобил во добра состојба Против пролизгување, водоотпорен и антиоган, намалување на бучава во внатрешноста Различни во облик на структура, форма супер силни антипропадна заштитна маска Мека и еластична гума материјал, може да биде пресврт и недеформација Лесно да се чисти и да ја инсталирате, точно одговара за вашиот автомобил Антипрашина, nonskid, impermeable, трајни да го користите за долго време Поврзани ОбјектиПредмети Детали

Три Мечки HZX222 18.8*15 см 1-4 бр. забавни стикери за автомобилите ВАЗ Лада 2106 ексклузивен клуб авто етикети

BGN 1.92

Три Mishki HZX222 18.8*15cm 14 парчиња смешни автомобили налепници за vaz lada 2106 ексклузивен клуб авто автомобил налепницаНие ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1...

CITALL 1.5 M САМ Flag Germany Sticker Car Auto Hood Body Roof Bumper Decal Stripe Декор за Mazda Mercedes VW Audi, Kia, Toyota BMW

BGN 7.00 7.97

1.5 М DIY германски Знаме Налепница Автомобил Авто Неговото Тело Покривот Браник Decal Мрачно ОркестаротСостојба : 100% нови Боја : Жолта&Црвено&Црн Материјал : ПВЦ Должина : околу.150cm(59.06 инчи) Ширина : прибл.15cm(5.9 инчи) Погоден за : ги Красат автомобил тело Објект се вклучени : 1 x германски знаме налепница Компатибилен Со : Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Sagita, Златица, Caddy, Passat, Поло, JettaОдговара за МерцедесБенц : А / Б / В / E / M / S Класа, CLA, GLK, CLSОдговара за Ауди : A3, A4, A5, A6, A8Одговара за BMW : 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија, X1, X3, X4, Х5, X6Одговара за Mazda : 3, 6, CX5, CX7Одговара за Hyundai : ix35, Santa Fe, Tucson, Sonata, ElantraОдговара за Хонда Граѓански,Спогодба, Град, CRV, Одисеја, ОдговараОдговара за Chevrolet : Cruze, Malibu, Тахо, ПриградскиОдговара за Kia : Оптима, Рио, Sportage,Одговара за Peugeot : 206, 207, 308, 406, 407Одговара за Форд : Фокус, Edge, Фузија, Mustang,Одговара за Suzuki : Брза, SX4Одговара за Тојота : Camry, 4 Runner, е корола, Highlander, PriСиена, Yaris Забелешка : 1) Вештачки сечење надвор, должината ќе има грешка...

Herorider 5 м*2 см червена кола Светоотражающая лента етикети филм камион, мотоциклет залепваща Лента за сигурност предупреждение Лента, стикер стил авто

BGN 2.91

Топло Совети : Тоа е еден вид на светлина, може да рефлексивни во темнината и ноќта, и да игра предупредување и потсетник улога во нашиот живот.Карактеристики : отпорност на вода, подолг сервисен живот и силна рефлексивностаПогоден за Патниот транспорт на хемикалии, возила, бродови, fairways, сцена,голем број на канали и се поврзани со механичката опрема.Добар подарок за возачот.Ефективна превенција на сообраќајни незгодиСпецификацијаНалепница Сместување : Целото ТелоВид На Налепница : Автомобил ТелоТип : Лепак НалепницаОбјектот Должина : 500 cmТип : Безбедност рефлексивни лентаМатеријал Тип : Рефлексивни МатеријалОпис : Состојба : 100% новиБоја : Жолта, Сина,Бела, ЦрвенаШирина : 2cmДолжина : 5mПакет се вклучени : 1 PC X рефлексивни лента налепници1...

15.5 cm*7.8 cm 4X4 смешно винил мотоциклет автомобил стикер на кола-стайлинг черен / сребрист S6-3580

BGN 2.00 3.02

15.5 cm*7.8 4 X4 см Смешно Винил Decals Мотоцикл Автомобил Налепница Автомобилстил, Црна / Сребрена S63580Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

4*оформление на автомобила врата контролен лост защитно покритие за Chevrolet CRUZE 2009-2015 OPEL Explorer, за Ford Kuga, MONDEO Fusion 2013-

BGN 2.85

2844024264216288 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПроизвод Материјал : ABS пластика Количина : 4pcs / многу Цел : заштита на вратата се провери , спречување на корозија

За 2007-2011 г. Toyota Camry пушени Аеро JDM Ветроотражатели стик на прозорец очила САЩ вътрешна Безплатна доставка

BGN 49.58

Fitment За 20072011 Toyota Camry Боја на Чад Затемнети / Полутранспарентно Стил MUGEN Стил Материјал, ABS Пакетот Вклучува ЕДЕН СЕТ ПРОЗОРЕЦ СТАКЛО Инструкции за Инсталација Не се вклучени Детали за : Надградба на изглед на вашиот автомобил...

ABS пластмаса TDI предната решетка, емблемата на иконата за логото

BGN 280.00

Боја : Хром,ЦЕЛОСНО Црна,Полн Црвена,Црвена ДИ,Хром ДИМатеријал : ABSПозитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга...

Емблема заден капак на багажника на автомобила хромирани букви SL 300 за Mercedes Benz SL Class SL300 W204 W203 W211 W210 W212 W205 W124 W163

BGN 14.00 16.80

Автомобил Задните Трупот Капак Амблем Хром Број Писма 300 SL За Мерцедес Бенц SL Класа SL300 W204 W203 W211 W210 W212 W205 W124 W163Детали:Материјал : Пластични Или МеталниБоја : Хром Сребро Име на Модел : За Бенц Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Tri Mishki HJS006 80*60 мм двуглавият орел на герба на Русия, Руската Федерация по автомобилни стикери метален мобилен телефон

BGN 2.00 2.08

Три Mishki JS006 80*60mm двојно двоглав орел русија грб руската федерација Никел легиран автомобил налепници метал мобилен телефон налепнициНие ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1...

YJZT 15*5 см забавно ох! BAND AID JDM Decal Car Sticker черен / сребрист винил S8-1441

BGN 2.00 2.69

YJZT 15*5 CM Забава УПС! БЕНДОТ ПОМОШ JDM Decal Автомобил Налепница Црна / Сребрена Винил S81441Овој производ е составен од три par ts.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка...

YJZT 13*13 см прекрасен предупреждение стикер на колата високо качество на графичния принц дете на борда на карикатура украса етикети C1-5555

BGN 2.00 2.99

YJZT 13*13 CM Прекрасна Предупредување Автомобил Налепница Висок Квалитет на Графика ПРИНЦОТ БЕБЕ на ОДБОРОТ НА Цртан филм Декорација Decals Ц15555Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...