• Ново
Водоустойчив акульий перка Антена специален Авто радио антена по-силен сигнал пиано боя за Chevrolet Caprice

Водоустойчив акульий перка Антена специален Авто радио антена по-силен сигнал пиано боя за Chevrolet Caprice

BGN 19.00
BGN 23.84
-20 %
В магазина

Брой продукти


Внимание(многу важно) :
На дното дупка големина : 9.8x5.2 cm,ве направи сигурни дека вашата оригинална
антена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.
Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Подробности

Тип Елемент:
Антена
Дължина На Продукта:
16.4cm
Честотен Обхват:
FM / AM
Сертифициране На Входящи Тестове:
Точка
Модел Година:
през цялата година
специални характеристики:
Водоустойчив
търговска марка:
DA
Широчина На Елемента:
7.9cm
Името На Модела:
За Chevrolet Caprice
Автомобили:
Шевролет
Височина На Продукта:
6.7cm
Тегло На Продукта:
0.14kg
Вид На Материала:
ABS+силикагел

Те също купуват с този продукт

2 бр. / чифт RH и LH предната броня фарове за мъгла решетка на радиатора, капачката на абсорбатори за VW VOLKSWAGEN POLO 2014- хетчбек

BGN 103.00 111.97

2 Парчиња / Пар RH и LH предниот браник магла светлина светилка решетка ги опфаќа капи за "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 20142016 HATCHBACKПред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Акульий перка Антена специални автомобилни радио антени автоматичен радио сигнал за Scion FR-S

BGN 15.84

На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригиналнаантена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Подмяна на 3 бр. Черен вмъкване на Клетка предната окото решетка скара аксесоари за Jeep Grand Cherokee 2014 2015 Безплатна доставка

BGN 63.00 89.57

Спецификација : Материјал : АБС Боја : Црна 1 Одличен Начин за да Додадете Нов Стилски Изглед на Вашиот Автомобил! 2...

Антена перка на акула специални автомобилни радио антени перка на акула автоматична антена сигнал за Ford Mondeo Wagon

BGN 15.84

На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригиналнаантена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Марк символизира подскачащи котка логото на Пролет икона на предния капак на колата икона на главата емблема за Ja9uar F-PACE XE XF XJ XKR S / F-TYPE XJR XFR XK XJL

BGN 32.00 36.34

1, Материјал : не ' рѓосувачки челик 2, ако го купите овој производ, за прв пат, Треба вистинска слика, ве молиме контактирајте со продавачот 3, ако го купите овој производ повеќе од првиот пат, ве молиме да го купите директно, Тоа сеуште е оригинален производ, нема промена.1) ...

За 14-15 Chevrolet Camaro Flush Mount OE Фабрично стил спойлер на багажника неокрашенный ABS

BGN 111.98

Fitment За 1415 Chevrolet Camaro Боја Црна Стил ОЕМ Стил Материјал, ABS Пакетот Вклучува 1x Багажникот Спојлер Инструкции за Инсталација Не се вклучени Детали за : Надградба на изглед на вашиот автомобил...

2x хром, сребро огледало смяна на покриване тампон за Nissan Patrol лифтинг на лицето

BGN 68.00 72.00

Само се вклопуваат да се ЛевоСтранаДиск Состојба : 100% Сосема Нов Производител Дел Број : Y62 Друг Дел Број : Патрола Бренд : Резервни Направени од високо квалитетна ABS , исфрлена од дува мувла, беспрекорна појавување...

6X неръждаема стомана предно дневен ходова светлина рамка ивица бар на кутията апликации стикер стикер, подходящ за Porsche Macan 2014-15

BGN 92.78

Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликОдговара За Порше Macan 20142015Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската Лепило 3 M лента е во прилог.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.Внимание : Бидејќи истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави...

За Nissan Cube 2009 2010 2011 Nissan Juke 2011-2014 Хромирани Страничната Врата Копчето На Колата Покритие На Капака С Една Смарт-Бутон За Влизане

BGN 18.00 25.58

За Nissan Обратно / Tiida 2012 2013 2014 Година Nissan Март Micra 2010 2014 Година Нови Хром Автомобил Страна На Вратата Се Справи Со Капак ТримПроизвод : За Nissan Обратно / Tiida 2012 2013 2014 Година Nissan Март Micra 2010 2014 Година Нови Хром Автомобил Страна На Вратата Се Справи Со Капак ТримМатеријал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изгледSku : A00148Компатибилност : Автомобил Модел : За Nissan Cube 2009 2010 2011За Nissan Juke План За 20112015Answer : ___________________________ Note : Со ЕДЕН Паметни Влез КопчетоПакетот Вклучува : Сет од 8 Компјутери(Без Патници Страна Клучалката)(Со ЕДЕН Паметни Влез Копче)Карактеристики : 100% Сосема Нов & Најдобар КвалитетХром Маска3 M Авто селотејп ВклучениЛесен ПилингNСтап ИнсталацијаНема сечење Или Дупчење ПотребниЗабелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана...

За 2014 2015 2017 Opel/Vauxhall Mokka ABS хромирана врата странично крило капачка огледало за обратно виждане защитно покритие автомобилен аксесоар

BGN 64.00 91.41

Предмет : За 2014 2015 2016 2017 "Опел" / Vauxhall Mokka ABS Хром Вратата Страна Крило Rearview Огледало МаскаМатеријал : ABS ХромФункција : 1)...

A6 RS6 Carbon Fiber Car Body Комплекти заден дифузьор на задната устна за Audi A6 RS6 Car body kit 13-16

BGN 997.00 1215.98

A6 RS6 на Карбонски Влакна Автомобил Тело Колекции задните diffuser задните усна за Ауди А6 RS6 Автомобил тело комплет 1316Опис1.тело за полнење за A62.100% Сосема Нов Карбонски Влакна bodykits3.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.4.Мала тежина и издржливост5.Ова е со Висок квалитет на СП материјал .6.Лесна инсталација,Одлична fitment и Супериорен Материјал7.Сите наши производи се гелобложени и високо прегледано пред превозотFitmentОдговара За A6Фотографии

За Hyundai Tucson 2017 автомобил ABS хром задни Задни противотуманный фенер лампа bezel делото формоване довършителни протектори

BGN 28.00 33.26

За Hyundai Tucson 2016 2017 Автомобил ABS Хром Внатрешни работи Задните Опашка Foglight Светилка Сенка Рамки Покрие Калапи Трим Заштитници Објект Спецификација Бренд : НеБрендирани (По Пазарот) Fitment : За Hyundai Tucson 2016 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 парчиња / set Лесно инсталирање...

Подходящ за Renault Captur кърмата на вратата табелка от неръждаема стомана, тапицерия на задната врата аксесоари за полагане на автомобили

BGN 29.00 44.80

Одговара За Рено Captur стерн Вратата Налепница Нерѓосувачки Челик назад врата трим Автомобил Стил Додатоциматеријал : нерѓосувачки челиквклучуваат 1 СликОпис На ПроизводотИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

CTS Carbon Fiber Car Body Kit заден спойлер броня за Cadillac CTS 2014

BGN 262.00 319.98

CTS Карбонски Влакна Автомобил Тело Комплет задниот спојлер крило за Кадилак CTS 2014Опис1.тело за полнење за CTS2.100% Сосема Нов Карбонски Влакна bodykits3.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.4.Мала тежина и издржливост5.Ова е со Висок квалитет на СП материјал .6.Лесна инсталација,Одлична fitment и Супериорен Материјал7.Сите наши производи се гелобложени и високо прегледано пред превозотFitmentОдговара За CTSФотографии

Акула перка Антена специален автомобил радио антена акула перка авто антена сигнал за Nissan NV200 e-nv200

BGN 15.84

На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригиналнаантена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

PDC сензор / датчик за контрол на паркинг разстояния (4) за FITToyota Camry Solara Coupe MCV3 ACV3 XV4 XV5 2.2 2.4 L L 3.0 L 3.5 L 89341-06010

BGN 136.00

Работната принципот на обратен радар : Работната принципот на PDC на системот обично е во возилото задниот браник или предни и задни браници поставување на радар детектор, кој ќе го открие некоја опструкција (компјутер, да им помогне на возачот да се "види" на опструкција (компјутер, со тоа или паркирање на возилото од далечина, овој уред, освен погодно за паркирање може да се заштити телото од гребнатини.PDC е врз основа на ултразвучно испитување на сензори за да ги детектира возило најблискиот пречка растојание, и да се испрати аларм за да ги предупредат возачите...

Автомобил-стайлинг въглеродни влакна състезанието задни багажника спойлер зареждане на устните стикер крило, за да Benz E-class W212 седан, 4-врати 2010-2015

BGN 286.00 332.91

АвтомобилСтил, Карбонски Влакна Трки Багажникот Спојлер Усна Крило за Benz Eclass W212 Седан Со 4 Врати 20102015FitmentОдговара за Бенц W212 Седан Со 4 Врати 20102015Инсталација3 M лента вклучени во пакетотФотографии1, П : Колку данок што треба да се платат?Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 3545 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци...

E-class Carbon Fiber Racing Багажника Lip Spoiler Wing, за да Benz W212 седан с 4 врати 2010-2015

BGN 383.00 444.96

Answer : ___________________________ Note : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги...

За BMW 7 серия F01 F02 F03 F04 2009-2014 въглеродни влакна покрива на колата антена антена стикер на кутията перки перките, за да завърши модела стайлинг

BGN 67.00 75.20

За BMW Серија 7 F01 F02 F03 F04 2009 2014 Година Карбонски Влакна Автомобил Покривот Купола Антена Aerials Налепници Покрие Ајкула Перка Трим АвтомобилСтил Забелешка : Ова е само дел од корица на оригиналната антена aerials, а не замена! Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Јаглерод ВлакнаБоја : како на сликата шоулента adhensive ,лесно да го инсталиратеОдговара За BMW Серија 7 F01 F02 F03 F04 2009 2014 Година Пакет вклучуваат : 1pcs / set Инсталација совети : 1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните лента покритие;2)Чиста инсталација области;3)Отстранување на 3 M лента капак и се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар adhensive;4)Нема перење во рок од 24 часа.5)Подобро да се користи полесни или фен за коса да се обезбеди мало топлина за 3 M лента откако ќе го отстраните капакот,тоа ќе се подобри неговата stickness.

Aveo седан shark antenna специални автомобилни радио антени shark fin auto antenna сигнал за Chevrolet Aveo

BGN 15.84

На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригиналнаантена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Антена акула акула специални автомобилни радио антени автоматична антена сигнал за Subaru XV

BGN 15.84

На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригиналнаантена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Броня Устна дефлектор устни за Ford Fiesta / ST заден спойлер, пола, за да TopGear фенове вид на автомобила Тюн / бодикит / лента

BGN 57.00 62.45

Стоки ИнформацииИме : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / СпојлерМатеријал : EPDMГолемина : 2.5 M x 60mm x 25 mmТежина : 1 КГОдговара На : За Ford Fiesta MK4 1999~2002За Ford Fiesta MK5 2002~2008За Ford Fiesta MK6 2008~2010За Ford Fiesta / ST Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента ЗдолништеДобра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .За Ford Fiesta / ST Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента ЗдолништеОпис1...

ABS мат на централната конзола, контролен Панел на ръба на финала жабката на капака ленти формоване гарнитура рамка bezel за Nissan Murano 2015

BGN 42.00 51.98

Опис на: 1 : Item Fitment: За Nissan Murano 2015 2016 Година 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Мат , а Не евтини еден!!5:Iclude : Сет од 2 парчиња6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикаченНапомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

Ремонт на аксесоари за автомобили заключване Рийд табела за Ford Mondeo Auto key Комплект шлосерски инструмент, общо 100 бр.(4 модела)

BGN 27.00 29.60

Поправка Додатоци Автомобили за Заклучување на Полињата за Плоча За Ford Mondeo Авто копче за Полнење Locksmith Алатка,Вкупно 100 PCS(4 модели)100 PCS Заклучување на Полињата за мил ,Полн Плоча 4 модели,1,2,3,4 ......

Tonlinker 6 бр САМ стил на колата от неръждаема стомана предна предна радиаторна решетка декоративни осветление на кутията калъф етикети за Peugeot 301 2014

BGN 38.00 44.78

Висок Квалитет Tonlinker 6 Компјутери DIY Автомобил Стил нерѓосувачки челик Пред лицето мрежа grilles трим Светлина Покрие Случај Налепници За Peugeot 301 2014 Додатоциинсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.Внимание : 1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас3.Одговара за десната рака дискПакет Тежина : 0.5 kg 1.6 Компјутери по собата.2.Изработени од нерѓосувачки челик 3.тоа е одговара за 2014 година Peugeot 3014.лесно да се инсталира.5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.7.1 година гаранција...