• Ново
Itimo IP65 озеленяване, лампа, прожектор водоустойчив 10 W DC12-24V външно осветление led прожектори за градината квадрат висока яркост

Itimo IP65 озеленяване, лампа, прожектор водоустойчив 10 W DC12-24V външно осветление led прожектори за градината квадрат висока яркост

BGN 36.00
BGN 44.77
-20 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики : Без УВ или IR зрачење, Висока Осветленост SMD LED Висока енергетска ефикасност, ниска моќност consunption Долг живот-век, ниска температура зголемувањето на 120 Степен Beaming Агол Применливи за дом, канцеларија, meetingroom, хотел, кабинет, шопинг moll и да покаже windows, parke, продавница hoardings, parkong изгубени, итн
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Напон : DC12-24 V Wattage : 10 W Осветлување Боја : Бела Големина : Како што е прикажано на сликата Животен Век : 50000h
Пакет Се Вклучени :
1 x LED Floodlight
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Подробности

търговска марка:
iTimo
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип Външно Осветление:
Осветителни устройства
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Материал:
Алуминий
Брой източници на светлина:
> 20
Източник На Захранване:
DC
Напрежение:
12V
документ:
CE
Материал На Корпуса:
Алуминий
Мощност:
16-20W
Източник На Светлина:
Led лампи
Стил:
Модерен
Ниво На Защита:
IP65
Базов Тип:
Клин
Гаранция:
една година
Брой лампи:
7 и по-висока
Номер На Модела:
13450
Тип Елемент:
Пейзаж Осветление
Техника:
/

Те също купуват с този продукт

4 бр 20 Led слънчева светлина PIR датчик за движение с Открит водоустойчива IP65 път на слънчева светлина за градина за сигурност уличното осветление

BGN 70.00 87.10

Име на производ : 4 PCS / МНОГУ 20 led Соларна светилка за човекови индукција звук контрола светлина отворено водоотпорен двор дома осветлување мултифункционален ѕид светилкаПроизвод Карактеристики1...

Гореща 35 бр./лот открит led лампа за прожектор 30 W high limen 2500lm AC85-265V RGB LED spotlight водоустойчива IP65 бял, rgb

BGN 1538.00 1619.04

ТОПЛА 35pcs / многу отворено предводена од поплави светлина, крушка 30 W висока limen 2500lm AC85265 V RGB LED светлото на рефлекторите водоотпорен IP65 бела rgbСпецификација : 1...

TRANSCTEGO Led Solar Lawn Light Outdoor Waterproof Garden Wall Светлини многофункционална поставяне светлини сензор за зареждане на батерията вътрешен двор

BGN 29.00 35.84

TRANSCTEGO Led Соларна Тревник Светлина Отворено Водоотпорен Градина Ѕид Светла Повеќенаменски Вметнете Светилки Батеријата Сензор ДворКарактеристики : 4 ПАРЧИЊА моќни LED со силна светлина, напојува од страна на слободен сончева светлина,без жица, одржување слободни, и најлесен инсталација.Аголот на соларен панел и светлина е бесплатна прилагодливи и достапни за 180 степенAuto за во текот на ноќта / Авто исклучување на изгрејсонце...

Нов 1M 36W LED Wall Шайба озеленяване светлина DC 24V / 12V AC 85V-265V външни осветителни тела стенни линейни лампи прожектор 100 см wallwasher

BGN 400.00 494.40

Нови 1 M 36 W LED Ѕид за Миење Пејзаж светлина AC 24 V / 12 V AC 85 V265 V отворено светла ѕид линеарна светилка floodlight 100cm wallwasherВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 36 W 3,Светилка монистра : 36 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.​

Гореща разпродажба високо качество 100 SMD LED Solar Powered Sensor Security Light Motion Открит градина прожектор

BGN 51.00 60.30

Висок Квалитет 100 SMD LED Соларен Погон Сензор за Безбедност Светлина Движење на Отворено Градина Поплава СветилкаСпецификации : Карактеристики : Имаат Три Интелигентните Начини за Прилагодување...

WS2812b led с радиатор(10 мм*3 мм); вход DC5V;5050 SMD RGB с вграден ic WS2811;черна печатна платка

BGN 25.60

НЕМА.СимболФункција на опис1VDDНапојување LED2DOUTКонтрола податоци сигнал излез3ССОУЗемјата4DINКонтрола податоци сигнал на текстАпсолутната Максимална РејтинготPrameterСимболРејтинготЕдиницаНапојување напонотV DD+3.5~+5.3VВлезен напонV I0.5~VDD+0.5VРаботата делница температураTopt25~+80Температура на чување опсегTstg40~+105Електрични Карактеристики ( T A =20~+70,V DD =4.5~5.5 V,V SS =0 V,освен ако не е поинаку наведено )PrameterSmybolусловиМинTpyMaxЕдиницаТекст тековнатаЈАС СУМV I =V ДД / V, СКОПЈЕ±1µAВлезен напон нивоV IHD ВО ,ПОСТАВИЗА 0,7 V DDVV ИЛD ВО ,ПОСТАВИ0.3 V DDVHysteresis напонV HD ВО ,ПОСТАВИ0.35VПрефрлување карактеристики ( T A =20~+70,V DD =4.5~5.5 V,V SS =0 V,освен ако не е поинаку наведено )PrameterСимболСостојбаМинTpyMaxЕдиницаВремето на задоцнување при преносотт PLZCL=15p F,DIN→DOUT,РЛ=10 KΩ300нсПадот времет THZCL=300p F,OUTR / OUTG / OUTB120µsТекст capcityC I15pcRGB IC карактеристика параметарЕмитуваат бојаМоделБранова должина(nm)Светлосен интензитет(mcd)Напон(V)Црвена13 CBAUP6206253904202.02.2Зелена13 CGAUP5225256607203.03.4Сина10 R1 MUX4654671802003.03.4Трансфер на податоци време ( П+TL = 1.25 µs±600ns)T0 H0 код ,висок напон време0.4 нас±150nsT1 H1 код ,висок напон време0.8 нас±150nsT0 L0 код , низок напон време0.85 нас±150nsT1 L1 код ,низок напон време0.45 нас±150nsОИЕнизок напон времеНад 50µsI...

addressable SK6812-RGBW (топло бяло) Led с heatsink (10mm*3 мм); входен сигнал DC5V;5050 SMD RGBW при SK6812 IC построена вътре

BGN 27.20

Спецификација : Дел NoSK6812RGB5 VБојацелосна rgb боја,24bit,256 сива скалаLED Количина100pcs SK6812RGBW LEDhttp : / / www.aliexpress.com / store / product / SK6812RGBWSK6812adressablefullcolorRGBW5050LEDlightsourcewithbuiltinchip1000pcs / 701799_32432745143.htmlТекст VoltDC5 VМаксимална струја60 MAMax Моќ0.24 WВозачот методПостојан струја колоДимензијаАгол на гледање100120degreeЗаштита НивоIP33СертификацијаCE и Ro HSСтандардната конекција100pcs модул по одборСтандардна должина на жицаБез никакви жицаДомувањеникојФиксна начинЖивотен век35000 часаГаранција3yearsОперација температура4050Продавница температура5060Апликации : светла назад светла, кабинет светла, edge светлина, архитектонски светла за коридор, крошна, archway, светла за патоти контура означување; итн.Тие можат да бидат добар избор за рекламирање,Led екран, ноќни клубови, кафе / вино барови, трговски центри,различни продавници, кина, центри за убавина, канцеларија фронтови, дури и светлата за домаќинство кујни или соби, итн.

8pcs 60w Led окачен лампа промишлен 100W бензиностанция на една бензиностанция осветление 120w тавана лампа 90w 80w ip65 навесная лампа

BGN 2408.00 2534.40

8pcs 60w Led Pendant Светлината Индустриски 100w полнење бензин станица осветлување 120w монтира на таванот светилка 90w 80w ip65 крошна светилкаПридобивките и вредноста на работа со Fireflier : * Вие не мора да се борат со изборот на trustable снабдувач...

50W Slim LED Street Road Outdoor Yard Lamp-light IP65 топло студено бяло 100V-240V

BGN 88.00

Влезен напон : AC85265 VМоќност : 50LED Lume : 130140lm / Wтемпература на бојата : Топло бела(30003500k) Природата белата(40004500 K),ладно бела(57006300k),Ако ви треба уште една боја,ве Молиме контактирајте со нас.Светилка школка : Алуминиум легураЖивотниот век : 50.000 часовиУлична светилка заградата интерфејс спецификација : Ø40mmГаранција : 3 Години

non-водоустойчивый възел пиксел пълен цвят rgb addressable 5MM; DC5V;чип PL9823 (подобен WS2811/UCS1903/TM1804/INK1003)

BGN 17.60

ние го користите подолу led да се направи оваа пиксели : Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет 5mm 0.24 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.2...

6 бр./лот 18 W водоустойчива IP65, открит led прожектор led стенни шайби лампи пейзаж светло синьо / зелено/червено / топъл / студен / RGB

BGN 359.00 443.20

4pcs / многу Бесплатен Превозот AC85~265 V / 12 V / 24 V Високаled диоди 18 W LED Ѕид за Миење Светлина Предводена од поплави светлина водоотпорен led светилкаВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 18 W 3,Светилка монистра : 18 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.​

Слънчева лампа Градински светлина слънчево външно осветление, орнаменти 2 led осветление стена генератори, захранван с батерии двор улично осветление

BGN 11.00 14.98

TRANSCTEGO Градина Сончевата Светлина Отворено Осветлување Декорација 2 LED Ѕид Светилка Батеријата Напојува Генератори Двор Улични СветилкиПроизвод Карактеристики1...

Led лампа 9 W открит стенен монтаж лампа 9 W led светлина IP54 алуминиев стенен монтаж аплици триъгълна форма led монтиране на лампа Лампа

BGN 403.00 448.00

Отворено Led Ѕид Светлина 9 W 10pcs / многуОсновни Информации : 1 Домување материјал : Алуминиум2 Напон : AC85265 V 50 / 60 Hz3 Светилка Боја : црна5...