• Ново
Jiguoor 10M 100 Led String Garland Christmas Tree Multi-color Fairy Light Non-Waterproof Home Garden Party Outdoor Holiday Decor

Jiguoor 10M 100 Led String Garland Christmas Tree Multi-color Fairy Light Non-Waterproof Home Garden Party Outdoor Holiday Decor

BGN 7.98
В магазина

Брой продукти

modname=ckeditor
Опис :
Ние не препорачуваме за употреба на отворено (не е водоотпорен)
8 различни начини на glimmering (комбинација,во бранови,секвенцијален,slo glo,си поигруваше/flash,бавно исчезнат,трепкане/flash,стабилен натаму.)
Ниско потрошувачка на енергија : 7 W. а
Вкупно 100 LED светилки.
Приклучете да контролер е 90cm во далечина
Контролор на првиот led сијалица е 6cm во далечина
Вкупна должина : 10m
Боја : Бои
Моќност : 220 V
Објектот треба 110v да адаптер 220v во САД
Е применливо :
Празник партија, бар, фестивали, hotal. Особено за Chirstmas!
Kindlly Потсетување : Бесплатна енергија адаптер приклучок ќе биде спроведен за различни регион според превозот адреса.
Пакетот Вклучува :
1x САМОВИЛА Светлина String

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Напрежение:
220V
Номер На Модела:
-
търговска марка:
jiguoor
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Форма:
Непостоянен
Източник На Захранване:
AC
Водоустойчив:
No

Те също купуват с този продукт

15 Вата 130LM преносим слънчева енергия led лампи слънчева светлина, заредена със слънчева енергия лампи за външно осветление лагер палатка за Риболов на светлина

BGN 10.00 14.75

15 W 130 LM Преносни Соларна Енергија LED Сијалица Соларен Погон Светлина Обвинет Соларна Енергија Светилка за Отворен Осветлување Камп Шатор Риболов Светлина Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Со lanyard,лесно да се носат Моќ, недостаток, може да го користите моќ конектор за Високи перформанси, силна practicability, издржлив На соларен панел е поставен на покривот или сончево место, на линија во куќата, и го стави на приклучокот во штекерот интерфејс за полнење (исто така, може да ја полните батеријата за 58 V полначот) Светилка со користење на високоперформанси литиум батерија, услугата животот е 68 пати на оловобатерија киселина се Применува за семејството, за статистика, кампување, активности на отворено, главно во осветлување и мобилен телефон и други дигитални производи полнење Спецификации : Напон : 0.8 W / 5 V Литиум Батерија Капацитет : 750ma / 3.7 v Lumens : 130 lumens (еквивалент на 15 W сијалица) Светилка димензија : 108 x 63 mm(H x Д) Панел големина : 11.5*7*0.5 cm Пакет големина : 12*7*7.5 cm Боја : Бела Моќност Извор : Соларен Карактеристики : Заштеда на енергија,Долг Животен Век,Ниска Моќност Тело Материјал : ABS Употреба : Итни Соларни ќелии Тип : литиум Батерија Извор на Светлина : LED Светилки Dimmable : Нема Напон : 6 V Е Светилки се Вклучени : Yes Безбедност : IP54 Излезна Моќност : 15 W Прозрачна Флукс : 130 LM Пакет се Вклучени 1 x соларна светилка 1 x 0.8 W / 5 V Соларен панел (со 3.5 метри на поврзување линија )

100шт / ред APA102C-5050 пълноцветен адресуемый led пиксельный светлина с радиатор;вход DC5V;разстояние между проводниците 5 см;с целия черен тел

BGN 30.40

Максимална струја60 MAMax Моќ0.24 WВозачот методПостојан струја колоДимензија10мм*3ммАгол на гледање100120degreeЗаштита НивоIP33СертификацијаCE и Ro HSСтандардната конекција100pcs низаСтандардна должина на жица5cm жица проред;со сите црна жицаДомувањеникојФиксна начинЖивотен век35000 часаГаранција3yearsОперација температура4050Продавница температура5060Апликации : светла назад светла, кабинет светла, edge светлина, архитектонски светла за коридор, крошна, archway, светла за патоти контура означување; итн.Тие можат да бидат добар избор за рекламирање,Led екран, ноќни клубови, кафе / вино барови, трговски центри,различни продавници, кина, центри за убавина, канцеларија фронтови, дури и светлата за домаќинство кујни или соби, итн.за повеќе информации за лер,ве молиме погледнете на линкот подолу :

Нов стил на ултра-тънък led прожектор 50 W 30 W led прожектор SMD3030 водоустойчива IP65 220 и 110 В led прожектор външно осветление

BGN 988.00 1040.00

Ultrathin ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 50 W 30 W LED Floodlight SMD3030 IP65 Водоотпорен 220 V 110 V LED светлото на рефлекторите Супер Отворено светла за ОсветлувањеИзвор на светлина : SMD3030 Led диоди : 36leds Прозрачна : 30 W 25003000 LM 50 W 35004000 LM Светилка Случај : Црна Пакет : 50pcs потоп светлината

10шт външна стена на lmap, IP65 водонепроницаемое външно стенно осветление, led монтиран на стената лампа, балкон led монтиран на стената лампа 8 W AC 85-265 в

BGN 343.00 457.60

Опис На Производот : 1 Домување материјал : Алуминиум2 Напон : AC 85265 V3 Моќност : 24 W4 Животниот век : 50.000 часови5...

15 W преносим слънчева Лампа led лампа слънчева светлина заредена слънчевата енергия лампа за външно осветление лагер палатка за Риболов на светлина

BGN 14.00 19.81

Опис15 W Преносни Соларна Светилка LED Сијалица Соларен Погон Светлина Обвинет Соларна Енергија Светилка за Отворен Осветлување Камп Шатор Риболов СветлинаГлавни Карактеристики : Сончевата светлина се потпира на соларна енергија, која е чиста, бескрајна и животната срединапријателскиСистемот е главно составена од соларен панел, извор на светлина и батеријатаВо текот на денот, кога има сонце, соларни панел може да се конвертира сончевата енергија за производство на електрична енергија и чувајте го во батеријатаИзвор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнењеСоларен панел : 5 V 0.8 WМаксимална осветленост на сијалицата : 30 LM ( еквивалент на 15 W блескаво светилка )Капацитетот на литиум батерија : 850m Ah / 3.7 VКонтинуирано ефикасно осветлување на целосно наполнета сијалица : 5 HБатеријата може да се наполни со фотонапонски панел под доволно сончева светлина состојбаНа фотонапонски панел е фиксна во покривот или место со доволно сончева светлина, жица е воведен во соба, и plug е вклучен во порт за полнење ( 5 8 V полначот може да се користи за полнење, како и )Идеален дом осветлување, кампување, готвење, работење, читање, итен и сведоци на недостиг на струјаСертификати : CE, РОУЗ Е Светилки Вклучени : ДаЕ Dimmable : НикојИзвор на светлина : LED СветилкиСоларни ќелии Тип : НуМЗСтил : МодернаУпотреба : За Итни Случаи,Одмор,Дома,На ОтвореноWattage : 15 W Пакет тежина : 0.189 kgПроизвод Големина(L x W x H) : 12.00 x 6.80 x 6.80 cm / 4.72 x 2.68 x 2.68 инчиПакет Големина(L x W x H) : 13.00 x 7.50 x 7.50 cm / 5.12 x 2.95 x 2.95 инчи Пакет Содржина : 1 x Lightme S 1200 15 W 30 LM LED Сијалица Светлина, 1 x Соларен Панел, 1 x Поврзување Линија Производ Белешки1...

Гореща 35 бр./лот открит led лампа за прожектор 30 W high limen 2500lm AC85-265V RGB LED spotlight водоустойчива IP65 бял, rgb

BGN 1538.00 1619.04

ТОПЛА 35pcs / многу отворено предводена од поплави светлина, крушка 30 W висока limen 2500lm AC85265 V RGB LED светлото на рефлекторите водоотпорен IP65 бела rgbСпецификација : 1...

addressable SK6812-RGBW (топло бяло) Led с heatsink (10mm*3 мм); входен сигнал DC5V;5050 SMD RGBW при SK6812 IC построена вътре

BGN 27.20

Спецификација : Дел NoSK6812RGB5 VБојацелосна rgb боја,24bit,256 сива скалаLED Количина100pcs SK6812RGBW LEDhttp : / / www.aliexpress.com / store / product / SK6812RGBWSK6812adressablefullcolorRGBW5050LEDlightsourcewithbuiltinchip1000pcs / 701799_32432745143.htmlТекст VoltDC5 VМаксимална струја60 MAMax Моќ0.24 WВозачот методПостојан струја колоДимензијаАгол на гледање100120degreeЗаштита НивоIP33СертификацијаCE и Ro HSСтандардната конекција100pcs модул по одборСтандардна должина на жицаБез никакви жицаДомувањеникојФиксна начинЖивотен век35000 часаГаранција3yearsОперација температура4050Продавница температура5060Апликации : светла назад светла, кабинет светла, edge светлина, архитектонски светла за коридор, крошна, archway, светла за патоти контура означување; итн.Тие можат да бидат добар избор за рекламирање,Led екран, ноќни клубови, кафе / вино барови, трговски центри,различни продавници, кина, центри за убавина, канцеларија фронтови, дури и светлата за домаќинство кујни или соби, итн.

non-водоустойчивый възел пиксел пълен цвят rgb addressable 5MM; DC5V;чип PL9823 (подобен WS2811/UCS1903/TM1804/INK1003)

BGN 17.60

ние го користите подолу led да се направи оваа пиксели : Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет 5mm 0.24 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.2...

Слънчеви струнни светлини 20 фута и 6 м открит водоустойчив 30 led светлини кристална топка на въже светлините на Коледа, градина, двор, двор, дърво декор

BGN 28.78

Карактеристики : Овој соларен погон градина декоративни string светла доаѓаат со 30 Led диоди на 20 ft долга жица.Целата жица е обложена со лак кој го прави целиот влакно отпорен на вода2 Работни Модови : На патио декорација string светлина има 2 Работни Модови : (Стабилна & Светкави)Употреба : Овој објект е меур светла дизајн кој creats светлина самовила трепкане ефект.Тоа е совршена декорација опција за градини, дек, patios, патишта, ресторани, хотели, кафулињакако и свадба, Новогодишни елки, роденден партии итн, сите видови на ситуации.Тоа ќе создаде доволно романтика за вас и вашето семејство, бидејќи тоа е толку јасно, топло и убаво.Ќе сакам блескава и релаксира атмосферата што ги носи.Ве потсетам : НЕ одговара за децата да си играат како играчка, па подобро е да се задржи оваа подалеку од нив.НЕ се применуваат прекумерна сила или repetitively наведнуваат на истото место.Спецификации : 30 led соларна string светла 1.Соларен панел : 2 V 100m A 2.Извор на светлина : Суперсветли led 3.NiМз батерии : АА големина, 300m Ah~600m Ah, 1 PCS 4.Време на полнење : 6~8h 5.Работно време : стабилен режим на 8~12h; режим на блиц 10~20ч 6.Начини на "ON", "НАДВОР" и "Блиц" 7.Работна температура : 20℃~+60℃Пакет листата : 1set x 20 FT / 6 M 30 LED соларен погон водоотпорен самовила светла

висока мощност led прожектори открит прожектор 20 W led прожектор 110 в на 220 В рефлектор led прожектор RGB хладно / топло бял

BGN 121.00 131.20

нови Водоотпорен IP65 20 W LED Потоп Светлината LED Floodlight Топло / Кул Бело / RGB Отворено Осветлување СветилкаСпецификација : 1...

Гореща разпродажба високо качество 100 SMD LED Solar Powered Sensor Security Light Motion Открит градина прожектор

BGN 51.00 60.30

Висок Квалитет 100 SMD LED Соларен Погон Сензор за Безбедност Светлина Движење на Отворено Градина Поплава СветилкаСпецификации : Карактеристики : Имаат Три Интелигентните Начини за Прилагодување...

4 бр 20 Led слънчева светлина PIR датчик за движение с Открит водоустойчива IP65 път на слънчева светлина за градина за сигурност уличното осветление

BGN 70.00 87.10

Име на производ : 4 PCS / МНОГУ 20 led Соларна светилка за човекови индукција звук контрола светлина отворено водоотпорен двор дома осветлување мултифункционален ѕид светилкаПроизвод Карактеристики1...

50W Slim LED Street Road Outdoor Yard Lamp-light IP65 топло студено бяло 100V-240V

BGN 88.00

Влезен напон : AC85265 VМоќност : 50LED Lume : 130140lm / Wтемпература на бојата : Топло бела(30003500k) Природата белата(40004500 K),ладно бела(57006300k),Ако ви треба уште една боја,ве Молиме контактирајте со нас.Светилка школка : Алуминиум легураЖивотниот век : 50.000 часовиУлична светилка заградата интерфејс спецификација : Ø40mmГаранција : 3 Години

Led Flood Outdoor lighting Floodlight Lamp 10W LED Flood light refletor led Spotlight RGB exterior

BGN 149.00 162.40

Овие Високо Квалитетни IP65 ЛЕД врз основа Поплави Светла имаат од 10 Вати висока моќност epistar LED Чип (највисок квалитет и најсветлиот чип на пазарот) способни за производство на 900 Lm светлина излез, што е еквивалентно на 80 W светлина...

WS2812b led с радиатор(10 мм*3 мм); вход DC5V;5050 SMD RGB с вграден ic WS2811;черна печатна платка

BGN 25.60

НЕМА.СимболФункција на опис1VDDНапојување LED2DOUTКонтрола податоци сигнал излез3ССОУЗемјата4DINКонтрола податоци сигнал на текстАпсолутната Максимална РејтинготPrameterСимболРејтинготЕдиницаНапојување напонотV DD+3.5~+5.3VВлезен напонV I0.5~VDD+0.5VРаботата делница температураTopt25~+80Температура на чување опсегTstg40~+105Електрични Карактеристики ( T A =20~+70,V DD =4.5~5.5 V,V SS =0 V,освен ако не е поинаку наведено )PrameterSmybolусловиМинTpyMaxЕдиницаТекст тековнатаЈАС СУМV I =V ДД / V, СКОПЈЕ±1µAВлезен напон нивоV IHD ВО ,ПОСТАВИЗА 0,7 V DDVV ИЛD ВО ,ПОСТАВИ0.3 V DDVHysteresis напонV HD ВО ,ПОСТАВИ0.35VПрефрлување карактеристики ( T A =20~+70,V DD =4.5~5.5 V,V SS =0 V,освен ако не е поинаку наведено )PrameterСимболСостојбаМинTpyMaxЕдиницаВремето на задоцнување при преносотт PLZCL=15p F,DIN→DOUT,РЛ=10 KΩ300нсПадот времет THZCL=300p F,OUTR / OUTG / OUTB120µsТекст capcityC I15pcRGB IC карактеристика параметарЕмитуваат бојаМоделБранова должина(nm)Светлосен интензитет(mcd)Напон(V)Црвена13 CBAUP6206253904202.02.2Зелена13 CGAUP5225256607203.03.4Сина10 R1 MUX4654671802003.03.4Трансфер на податоци време ( П+TL = 1.25 µs±600ns)T0 H0 код ,висок напон време0.4 нас±150nsT1 H1 код ,висок напон време0.8 нас±150nsT0 L0 код , низок напон време0.85 нас±150nsT1 L1 код ,низок напон време0.45 нас±150nsОИЕнизок напон времеНад 50µsI...

10* 10M string light christmas wedding party decoration светлини AA battery operated led light for home garden decoration

BGN 98.00 108.80

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

3.7 v / 800mAh Led Solar light outdoor 4 LED solar Garden светлини Lawn Lamp Landscape Spot Lights

BGN 131.00 138.40

3.7 v / 800m Ah Предводена од Сончевата светлина отворено 4 led диоди соларни Градинарски светла Тревник Светилка Пејзаж Место СветлаКарактеристики : 100% Сосема Нов и да се направи вашиот дом се издвојува од останатите...

BEIAIDI 3AAA подводен led фонтан, Аквариум светлина за езерото спа диско спа вана светлина Аквариум плувен басейн поплавковая лампа

BGN 11.00 14.91

BEIAIDI 3 AAA Подводни Led Фонтана Аквариум Светлина За Езерцето Спа Диско Спа Кадата Светлина Риба Резервоарот Базен Плови светилкаГлавни Карактеристики : ● Совршен за партија, седи соба, бања, када, базен, бар и така натаму● Подводни светлината е секогаш одличен начин за да заличи вашето кадата или џез до базенот● Постојат 5 различни светлосни шоуа, можете да го изберете ја вашата омилена боја со притискање на копчето префрлате● Батерија : 3 X AAA батерија (не се вклучени)Префрлување и Режими : Индивидуални светла флеш случајно : Led диодите светне еден по еден, во различни боиСите светла на : сите Порти се на сите на времеСлучајно циклус сите покажува : промена на режимот 1 светлината шема повторно Апликација : Фонтана,Езерце,БазенЕмитуваат боја : ПроменливиЕ Светилки Вклучени : ДаИзвор на светлина : LED СветилкиЗаштита Ниво : IP65 Пакет тежина : 0.183 kgПакет Големина(L x W x H) : 9.80 x 9.80 x 9.80 cm1 x LED Водоотпорен Подводни Светлина ( Батерија, не се вклучени)

LED Solar light Perfect quality LED Solar Outdoor Dorrplate lighting solar panel led light Wall Free Sticker CE, ROSH PSE UL

BGN 23.98

КАРАКТЕРИСТИКИ 100% Целосна Моќ Висок квалитет Сензор 3pcs Epistar SMD 2835 300mah NINH Батеријата 1.2 VДетали Име 3leds сензор сончевата светлина Материјал не ' Рѓосувачки челик ,Огноотпорни ABS, КОМПЈУТЕР, УВ LED Чип Epistar SMD 2835 Зрак Агол 180 степен Сензор Агол 120 степен Напон 1.2 V Соларен панел Polycrystal МИЛЕНИЧЕ Laminated sheet Гаранција 2yr Апликација Надвор од вратата , Коридор, Градина, Двор, Кампување, итнRecomends led соларна ѕид светлина е дизајниран да insall за надворешна осветлување , за што е обвинет од страна соларен панел , и автоматски ќе светло во текот на ноќта и светлина исклучување на ден ...

8шт водоустойчив защитен 12V античен led слънчева светлина градина двор тревата отворен чадър led light black solar power свещ фенер

BGN 135.00 142.40

8pcs Водоотпорен безбедно 12 V антички led соларна светилка за наводнување на дворот на тревникот отворен чадор led светло црна класичен соларна енергија свеќа фенер

2017 3-то поколение 16 светодиоди LED слънчева светлина водоустойчив открит стенни лампи 4 бр. / лот + сензор + ниско ниво на осветеност + контрол на светлината

BGN 63.00 66.40

16 LEDs ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина Водоотпорен Надворешен Ѕид Светла + Човечкото Тело Сензор + слаба Светлина Ниво + Светлина контрола Карактеристики : 1.Полнење во сончевата светлина во текот на денот 2.Автоматски светлина во текот на ноќта 3.Полнење еден ден одржлив 12 часа осветлување a...

1pc* Water drop AA battery holiday lighting Led string светлини 10M 100leds ourdoor lighting strings for wedding party decorations

BGN 10.00 11.20

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

DC12V WS2811 водеше умната ред, addressable,при напълно зелена тел цветове, расклассифицированное IP68;попълнена от епоксидна смола;вземане 100pcs ред

BGN 36.80

Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет 8мм 0.3 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво може да се постигне IP68.3...

Слънчева лампа Градински светлина слънчево външно осветление, орнаменти 2 led осветление стена генератори, захранван с батерии двор улично осветление

BGN 11.00 14.98

TRANSCTEGO Градина Сончевата Светлина Отворено Осветлување Декорација 2 LED Ѕид Светилка Батеријата Напојува Генератори Двор Улични СветилкиПроизвод Карактеристики1...