• Ново
Диамантена китара Cel Usb Flash Drive 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Memory Flash Card Stick Pen Drive 512GB 1TB, 2TB луксозен подарък 2.0

Диамантена китара Cel Usb Flash Drive 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Memory Flash Card Stick Pen Drive 512GB 1TB, 2TB луксозен подарък 2.0

BGN 12.00
BGN 12.62
-5 %
В магазина

Брой продукти


.
Answer : ___________________________ Note :
(1) 100% сосема нов.
(2) 100% вистински капацитет.
(3) 100% една година гаранција.
(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.
(5) 1 TB/2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB/2 TB, ако треба 1 TB/2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена. Ви благодариме.
Дијамант Гитара Cel Usb Флеш Диск 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB Pendrive Меморија Флеш Картичка Држи Пенкало Диск 512 GB 1 TB 2 TB Луксузен Подарок 2.0 Карактеристики
-Капацитети : 1 GB,8 GB,16 GB,32 GB,64 GB,128 GB,256 GB,512 GB,1 TB,2 TB
-Бренд Име : Lalakie
-Оперативни Температури : 32°F до 140°F (0°C до 60°C)
-Складирање Температури : -4°F до 185°F (-20°C до 85°C)
-Удобен : џеб големина за лесно transportability
-Едноставна : само приклучете ги во USB-порта
-Сертификација : Ro HS/WEEE/CE/FCC
-Загарантирана : 1 година гаранција со бесплатна техничка поддршка
-Индивидуализира : ОЕМ-на Логото на програмата Достапна(MOQ 100pcs)
-Модерен : достапни во повеќе бои
Компатибилен со : Windows, Mac OS и Linux Содржина 1 x USB Флеш Диск
1.Зошто е дека USB флеш диск вистински капацитет за складирање на нешто помалку од спецификација за производ?
Сите чување на производот, ќе се прикаже пониска отколку изјави капацитетот на меморијата, кога тие се гледаат на компјутер. Причината за оваа разлика е начинот на кој производителите се пресмета megabyte на меморија.
32 GB = 32,000,000,000 Бајти
1024 Byte = 1 K
32,000,000,000/1024 = 31,250,000 KB
1024 KB= 1 MB
31,250,000/1024 =30,517.57 MB
1024 MB= 1 GB
30,517.57 /1024 =29.8 GB
Според тоа, капацитетот на USB флеш диск x 0.93 =Windows покажа капацитет.
2.Како да знам дека моето USB флеш диск правилно да ја вметнете во USB-порта ?
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред ментална на конектор биде правилно вметната во meddle на пластика. Ако вашиот компјутер сè уште не може да се открие вашиот уред, ве молиме да се јават на конектор и внесете го повторно.
Ако вашиот компјутер ќе го открие уредот, прв пат возачот инсталација процес ќе бидат прикажани во десниот агол на екранот. Ако вашиот компјутер уред се стартуваат автоматски е вклучена функцијата, дијалог прозорец ќе се покаже на екранот. Потоа можете да изберете кој метод сакате да го отворите со вашиот уред. Можете исто така да користите управување со уредот за да се провери вашиот уред статус.
3.Како можам да се отстрани за безбедност мојот USB Флеш диск во Windows работа системи?
Следниве чекори ќе ви покаже како да се отстрани за безбедност на вашиот USB флеш диск :
(1)се Најде на зелената стрелка икона во десниот агол на екранот
(2)Десно-кликнете на иконата и изберете безбедност отстранување на хардвер
(3)Одберете го USB флеш диск што сакате да ја отстраните, најчесто тоа го покажува со usb уред за масовна меморија, а потоа одберете usb mass storage по масажа дијалог доаѓа надвор.

Подробности

Обемът на:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
Цвят:
Бял, Червен
търговска марка:
Лалаки
Вид На Интерфейса:
usb 2.0
Време за излизане на пазара:
Декември 2016 г.
тегло на продукта:
30 г
Вид На Продукта:
Творчески
Стил:
Животно, Бутилка / Консервиране На Банката, Гривна, Куршум, Ключ На Автомобила, Карта, Пръст, Китара, Ремък, Колие, Дръжка, Правоъгълник, Робот, Дръжка
Номер На Модела:
Перьевой диск е 512 GB
Материал:
Crystal
Пакет:
ДА
Криптиране:
No
Стил:
Перьевой диск е 512 GB
реален капацитет:
ДА
Гаранция:
1 година
документ:
CE, FCC, RoHS
Предмет на:
Перьевой диск е 512 GB
Място на произход на стоките:
Шенжен, Гуангдонг, Китай

Те също купуват с този продукт

2packs 0F238F, F238F, 3,5-инчов тава за твърдия диск, SAS/SASTu, твърд диск, кутийка, скоба на твърдия диск за сървъри R710

BGN 25.58

Спецификација : F238 F 3.5" SAS / SATA Диск, Лента за Power Edge R410, R710, T610, итн.Пакетот Вклучува : 2 x 3.5 САС Фах Caddy Sled G302 D F238 F R710 T610 T7108 x Вози монтажа заврткиКомпатибилен Дел Броеви : 0 G302 D, G302 D, 0 F238 F, F238 F, 0 X968 D, X968 DРаботи со следниве Power Edge серверот : Poweredge R410, R610, R710, T410, T610, T710пакување кутија : Од врата до врата на ПревозотПовеќето од предметите се подредени ќе бидат испратени во 13 дена по плаќање е потврдено...

ULT-BEST 3.5 inch HDD Enclosure докинг станция USB3. 0 to SATA3. 0 алуминиев твърд диск HDD Case поддържа UASP 6 Gbit / s 8 TB

BGN 58.00 65.73

ULTНАЈДОБРИ USB 3.0 да SATA III Хард Диск Куќиште ЛежешеРамни Докинг Станица поддршка Директно Впишување или Лесно да се Промени на 2.5" / 3.5" SATA Хард диск...

Orico 2.5-inch mobile hard disk box USB3. 1 Aluminum Type-C notebook creative hard shell

BGN 87.98

Модел : ORICO DY251 C3 Производ Материјал : Алуминиум Производ во боја : сребро Излезен интерфејс : ТипC Трансфер го оценувате : USB3.1 Gen2 10 Gbps Производот Напојување : ТипC порта напојување Применливи Хард Диск : 2,5 mm SATA механички хард диск или цврста состојба диск подолу 9.5 mm Поддршка капацитет : 2 TB Поддршка систем : Windows, MAC, Linux Инсталација : Завртка фиксна Индикатор : светло сина светлина кога моќта е за, сино светло трепка при читање на податоци Производ жици 50cm C до В 10 Gbps кабел + 50cm C до 5 Gbps кабел Карактеристики : Алуминиум легура, ламинат рамка за ладење, 10 Gbps високабрзина на пренос, интелигентни спиење технологија

Sata3 to USB3. 0 6Gbps NGFF encryption M. 2 ssd твърд диск на преносим корпус / калъф super-speed, за PC, лаптоп / настолен компютър

BGN 24.00 27.18

Sata3 да USB3.0 6 Gbps ngff енкрипција М 2 ssd цврста состојба диск преносни куќиште / случај супер брзина за персонален КОМПЈУТЕР лаптоп / desktop (не вклучувајќи SSD)Често Поставувани Прашања за Шифрирана HDD КуќиштеНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : Како да се направи ако е изгубена лозинка ?Одговор : Тоа не е можно да се врати HDD ако е изгубена лозинка.Тоа не имаат пристап до HDD ако е изгубена лозинка.HDD може да се користи повторно после тоа се новите поделено & форматира.Но, сите податоци се чуваат во HDD ќе бидат изгубени.2 : Како да го направите ако HDD Куќиште скршен ?Одговор : не треба да се купи сосема истиот HDD Комплет од нас,И притиснете исто лозинката што ја чуваат, тогаш тоа овозможува пристап до HDD податоци.3 : Ако HDD може да биде делумно шифрирана,а делумно се НЕ се енкриптирани ?Одговор : Сега тоа може само да биде целосно заштитен .4 : Каква е ситуацијата ако внесете погрешна лозинка многу пати ?Одговор : не Можете да се овозможи пристап до HDD е дата доколку внесете погрешна лозинка ;Постои неограничен број на пати за да внесете погрешна лозинка.5 : Каква е ситуацијата ако менување на лозинката е неуспех ?Одговор : Тоа само треба да внесете оригиналната лозинка,и тоа уште дозволи за пристап до информации од HDD6 : Каква е ситуацијата ако HDD не се работи долго време, но тоа беше пристап до информации од HDD уште ? Што се случува ако се остави за некое време ? Можно е да го притиснете копчето "заклучи" копче за да го шифрирате HDD директно, без да се повлече исклучите USB кабелот од КОМПЈУТЕРОТ ?Одговор : Тоа би можеле да имаат фабрика стандардно поставување на автоматски да се "заклучи" кога не ја користите за време, како и 5~10 минути, или поставување на времето, како сакате, кога се произведуваат...

Mini 8GB флаш памет Pendrive 64gb Pen Drive 16gb 2.0 128gb 32gb метал злато, сребро тънък USB Memory Stick Usb 2.0 подарък 1TB, 2TB

BGN 9.00 9.34

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Gold Metal Memoria USB Flash Drive 16GB Pen 2.0 Driver 32gb 1TB, 2TB Mini Usb Memory Stick Disk Key Pendrive 8gb подарък 64GB 128GB

BGN 9.00 9.36

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Uneatop ST7224UR 2.5+3.5 inch Dual Bay 2-bay SATA HDD Rack Enclosure Red Door

BGN 79.00 91.20

Uneatop ST7224 UR 2.5+3.5 инчен Двојна Bay 2bay SATA HDD Рек Куќиште Црвена Врата Suppors PlugandPlay и HotSwap 2 надворешен USB порти на предниот панел Единствена антишок дизајн Patened алатка за слободни machanis LED индикатор за да се покаже сила и пристап активност Компатибилен со двете 2.5" и 3.5" SATA HDD Поддршка 79.5 мм дебел 2.5" HDD / SSD Не диск софтвер потребен Кодот за дизајн и за двете 2,5 и 3.5 инчен HDD заливи Независни Прекинувач​Uneatop е private label / трговска марка на Unestech Хардвер Електронски Co.,Ltd.Ние бевме на изложувач на CES 2018, и ние ќе учествуваат во CEBIT 2018, како и.

TRUE Jewelry Usb Flash Drive 1TB, 2TB HOT Usb 2.0 8gb 16gb 32gb Pendrive 64gb Flash Memory Best Selling Bag Usb Stick Key

BGN 12.00 12.51

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Високоскоростен USB 3.0 Pendrive кънки дръжка с USB дискове автентични 4GB 8GB 16GB 32GB карикатура ролкови кънки обувки USB флаш диск

BGN 10.00 12.80

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

USB 3.0 Leaf Shape USB Flash Drive Коледен подарък Pendrive 128GB 64GB 8GB 16GB Flash Drive, Pen Drive 32GB дървена карта

BGN 12.00 13.60

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2,5-инчов прозрачен USB3. 0 за Sata 3.0 HDD Case Tool Free 5 Gbps Support 2TB UASP Protocol корпуса на твърдия диск

BGN 9.00 10.51

Опис : Боја : 01ТранспарентноБелешки : Пакет содржи Шок подлога за 7 mm дебелината хард дискови, ве молиме приложете подлога на оригиналот внатрешноста на капакот пред да ја вметнете хард диск; 12.5 mm хард дискови не се препорачува за овој производ.Целосно Транспарентни Дизајн, Лесно Вашиот ЖивотЖив проѕирна обвивка со огноотпорни, shockproof АБС материјал, помогне да се направи разлика која хард диск е внатре лесно, со цел да биде прекрасен прилог на вашето биро .USB 3.0 да SATA III Поддржува UASP ПротоколSuper Speed USB 3.0 има максимум за пренос на податоци, стапката на 5 Gbps, 10 пати побрз од USB 2.0;20% побрзо од традиционалните USB 3.0, со UASP Трансфер Протокол, со што се намалува ПРОЦЕСОРОТ користење, податоци одложување и времето на чекање.Карактеристики : Ги поддржува сите стандардни 7mm / 9.5 mm 2.5 инчен SATA I / II / III HDD и SSD до 2 TB(Max)Компатибилни Оперативни Системи : Windows 2000 / Windows 98 / XP / Vist / 7 / 8 / 10,Lunix,Mac OS 9.1 / 10.8.4 погореАлаткатабесплатно инсталација; hotswap plug and play (репродуцирај); LED индикатор, Не се Рестартира или Дополнителни Возачот е потребно;Пакетот Вклучува : 1 x 2.5" Хард Диск Куќиште1 x USB 3.0 Кабел

Blueendless външен твърд диск 1TB USB 3.0 2T преносим HDD HD устройство за съхранение на данни SATA 3 за PC с Windows

BGN 93.00 109.04

Blueendless Надворешен Хард Диск Диск, USB 3.0 1 TB 2 TB 1 T 2 T HDD Преносни HD Уреди за Складирање SATA 3 за Windows PCКарактеристики : 1) Елегантни, Тенок, и Метал, лесензакористење, високо флексибилни заштита за вашите датотеки2) 1 TB Преносни Надворешни хард дискови3) Усвојува увезени вонредни простор челик материјал4) Обезбедува корисна преносни складирање5) Лесно да се земе каде и да одите6) USB 3.0напојува преносни addon за складирање, компатибилен7) Plug and play, лесен за употреба без да инсталирате софтвер8) Обезбедува доволно простор за складирање за вашата музика, филмови и други датотеки9) Внатрешна шок сензор и рампа за утовар технологијата ги штити вашиот диск и податоциЗа поддршка на системот : 98 SE, ME, 2000, XP, Vista, WIN7,WIN8,win10 Спецификации : Хард Диск Тип : 2.5" ХАРД USB Интерфејс : USB 3.0 Капацитет : 1 TB(1000 GB) Диск Ротациона Брзина : 5400rpm Кеш на Дискот, Големина : 8 MB 3 Години ГаранцијаПакетот вклучува : 1* USB 3.0 Надворешни Хард Дискови 1 TB 2 TB2* USB 3.0 кабел*1За Капацитет : хард диск продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметувано оперативниот систем е со користење бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB.па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на хард дискот производи.Сепак, ова е дозволено да постои...

usb флаш памет златен и треска чанта Диамантена чанта U диск pen drive подарък бижута 4gb 8gb 16gb 32gb 64gb pendrive memory disk

BGN 11.00 11.49

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBЛогистика 1...

GUANHE 2.5 inch external hard disk protection bag mobile power bank U disk case External Hard Drive HDD bag For seagate/WD

BGN 8.00

Спречете го Вашиот Хард Диск од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни Може да се Повтори, Чистење, Лесно да се Исуши, Никогаш нема да Избледи Погоден за 2.5" Хард Диск и други дигитални уреди ...

Мода пълен капацитет чанта за голф формата на USB флаш устройство Pen Drive 4GB 8GB 16GB 32GB PenDrive Thumb Stick

BGN 4.00

Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи...

Злато, сребро, бижута китара мини Usb флаш диск 2 TB 64 GB Pendriver Pendrive 1 TB 32 GB 16 GB 8 GB диск върху ключа, Memory Stick 2.0 128 GB

BGN 12.00 12.50

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

безплатна доставка BD-R 50GB blue-ray BDR 50g Bluray мастилено-струен печат 8X 10 бр./лот

BGN 28.80

1) Sutiable за digitl фотографии,музика,филм и датотеки.2)ПОДАТОЦИ Капацитет : 50 GB, двоен слој.3)Брзина : 8x.4)Диск дијаметар : 120mm5)Диск дебелина : 1.2 mm6)Некој : полн дискНА КЛИЕНТИВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со производот пред или по купувањето...

реални капацитет Crystal въртене на USB флаш устройство бижута отточна тръба на шарнирна връзка колие 8/16/32/64 GB карта памет дръжка Дръжка с Pendrive подарък

BGN 12.00 12.62

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Сладък Коала бижута USB Drive 32GB 64GB 16GB 128GB Flash USB Memory Stick Disk Pendrive 1TB, 2TB Pendrives Pen Drive Girl Gift 2.0

BGN 12.00 12.54

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

2018 usb flash drive cartoon Skeleton man pen drive 4G 8G 16G 32G Skull model memory stick real capacity pendrive cle usb 2.0

BGN 4.00 6.21

На КРАЈОТ на активноста : 23 часа Реалниот капацитет, одбивајќи да се лажни Карактеристики : капацитет на складирање : 128 M / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB Интерфејс : USB 2.0 Околина Температура : 40 C +70 C Температура на Чување : 50 C +80 C USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play...

Обичай вътре выгравируйте Логос дървени USB 2.0 memory stick flash driver (повече от 15 бр. безплатно лого такса)

BGN 12.78

Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.ние се продаваат usb стик тука во aliexpress за 5 години,esperically,.имаме доволно искуство на овие обичај usb стик,како што се Дрвени,Кристал.Метал.ПВЦ usb стик,ако имате било какви други прашања,добредојдовте на истрага нас преку aliexpress.

Uneatop 2.5 in sata case to 5.25 bay ssd adapter hdd swap вътрешен корпус hdd rack mobile

BGN 44.00 52.32

Опис• 2.5 во хард диск решетката да 5.25 PC залив• Инсталација : Plug and Play• Модел Бр : ST5512• Материјал : Алуминиум,Пластика• Боја : Црна• Интерфејс : SATA• Димензија : 154mm148mm42mm• Поддршка на Хард диск : Стандард 2.5 инчен SATA хард диск или SSD• Поддршка HDD Дебелина : 79.5 mm• За поддршка на Системот : Победи 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / / 8.1 / 10 погоре, Mac OS 10.1 погоре• Сертификација : CE, ROHS FCC• LED Индикатор : Сина за моќ , Портокал трепка за читање и пишување• Имајте на ум : HDD не е вклученаВклучени• 1 x HDD Мобилни Багажник• 1 x SATA 15 P да 4 P+4 P Моќ Кабел• 1 x SATA 7 P Кабел• 4 x Завртка• 1 x Упатство