• Ново
GUANHE Zipper Bag Case Protector For 2.5 Hard Disk Drive Passport Ultra / Slim / Enterprise Hard Case Bag for Western WD

GUANHE Zipper Bag Case Protector For 2.5 Hard Disk Drive Passport Ultra / Slim / Enterprise Hard Case Bag for Western WD

BGN 14.00
BGN 19.18
-27 %
В магазина

Брой продукти


ако ви треба црно.ве молиме цел од препорачуваме производи
Сосема Нов, Заштитна, Трајни и Лесни Hi-квалитет Случај Совршен за WD Western Digital Пренослив Хард Диск. (Диск, SD картичка и Кабел не се вклучени.)
Класичен zip погодност за лесно во Отворање и Затворање.
Надворешни торбичка за додатоци како што се USB кабли и SD-картичката.
Shockproof дизајн за заштита на вашиот диск.

Подробности

Цвят:
син, червен
търговска марка:
GUANHE
Материал:
ЕВА
Серия:
Протектор Чанти Повод Цип

Те също купуват с този продукт

Горещи продажба на USB флаш устройство животни булдог Pen Drive карикатура Мопс USB Memory Stick 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Mini Pendrive подаръци

BGN 10.00 10.93

Топла Продажба USB Флеш Диск Животинско Булдог Пенкало Диск Цртан филм Боксер USB Memory StickСпецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1...

Бижута USB Flash Drive 64GB Diamond Dog Pendrive USB Flash Disk 32GB колие USB Flash Drive 64GB Memory Stick подарък Pen Drive

BGN 12.00 12.54

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

безплатна доставка BD-R 50GB blue-ray BDR 50g Bluray мастилено-струен печат 8X 10 бр./лот

BGN 28.80

1) Sutiable за digitl фотографии,музика,филм и датотеки.2)ПОДАТОЦИ Капацитет : 50 GB, двоен слој.3)Брзина : 8x.4)Диск дијаметар : 120mm5)Диск дебелина : 1.2 mm6)Некој : полн дискНА КЛИЕНТИВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со производот пред или по купувањето...

2,5-инчов прозрачен USB3. 0 за Sata 3.0 HDD Case Tool Free 5 Gbps Support 2TB UASP Protocol корпуса на твърдия диск

BGN 9.00 10.51

Опис : Боја : 01ТранспарентноБелешки : Пакет содржи Шок подлога за 7 mm дебелината хард дискови, ве молиме приложете подлога на оригиналот внатрешноста на капакот пред да ја вметнете хард диск; 12.5 mm хард дискови не се препорачува за овој производ.Целосно Транспарентни Дизајн, Лесно Вашиот ЖивотЖив проѕирна обвивка со огноотпорни, shockproof АБС материјал, помогне да се направи разлика која хард диск е внатре лесно, со цел да биде прекрасен прилог на вашето биро .USB 3.0 да SATA III Поддржува UASP ПротоколSuper Speed USB 3.0 има максимум за пренос на податоци, стапката на 5 Gbps, 10 пати побрз од USB 2.0;20% побрзо од традиционалните USB 3.0, со UASP Трансфер Протокол, со што се намалува ПРОЦЕСОРОТ користење, податоци одложување и времето на чекање.Карактеристики : Ги поддржува сите стандардни 7mm / 9.5 mm 2.5 инчен SATA I / II / III HDD и SSD до 2 TB(Max)Компатибилни Оперативни Системи : Windows 2000 / Windows 98 / XP / Vist / 7 / 8 / 10,Lunix,Mac OS 9.1 / 10.8.4 погореАлаткатабесплатно инсталација; hotswap plug and play (репродуцирај); LED индикатор, Не се Рестартира или Дополнителни Возачот е потребно;Пакетот Вклучува : 1 x 2.5" Хард Диск Куќиште1 x USB 3.0 Кабел

безплатна доставка BD-R 25GB blue-ray Disc full surface Printable Blue-ray BDR 25gb Bluray 12x скорост 50 бр./лот

BGN 52.80

1) Sutiable за digitl фотографии,музика,филм и датотеки.2)ПОДАТОЦИ Капацитет : 25 GB, ЕДЕН двострано, еден слој3)Евидентирање на ветер : 12x.4)Ласерска бранова должина : 405nm5)Диск дијаметар : 120mm6)Диск дебелина : 1.2 mm7)Рекорд тип : Снимање (пишувањееднаш)8)Некој : полн дискНА КЛИЕНТИВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со производот пред или по купувањето...

BRU 32GB USB Flash Drive за iPhone6 / 6S/7 plus/8 iOS Android USB Стик за Съхранение на многофункционален стик OEM подарък потребителски лого

BGN 24.00 29.60

Шенжен Век BRU Technology co., LTD е основана во 2014 година, Што е фабрика за производство на USB Флеш Диск, Читач на картички, Мемориска Картичка и Моќ Банка...

2,5-инчов USB 3.0 USB 3.1 Type-C SATA Hd Box SSD HDD твърд диск Външен корпус на твърдия диск прозрачен корпус инструмент безплатно

BGN 11.00 14.06

Спецификација USB 3.0 HDD случај : Материјал : ABS + PC ПластикаБоја : ТранспарентнаПоддржани HDD : 2.5 инчен SATAИзлезна Порта : USB3.0Поддржан Капацитет : 2 TBИндикатор Светлото : СинаПоддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Windows 2000 / 7 / 8 / 10, Mac OS 9.1 или поголема, Linux Спецификации USB3.1 Типc HDD случај : Име на производ : 2.5 инчен Транспарентен ТипC до SATA Надворешни HDD SDD Куќиште СлучајМатеријал : ABS висока цврстина на КОМПЈУТЕР материјалБоја : бела транспарентнаПоддржани хард диск големина : 2,5инчен SATA интерфејс хард диск (SSD HDD)Излезен интерфејс : ТипВПоддржан капацитет : 2 TBПроизвод индикатор : синаДимензии : 140 X 80 X 30мм / 5.51 X 3.15 Х 1.18"Тежина : околу 100gПоддржан систем : Windows 2000 / XP / 7 / 8 / 10 / Mac 9.1 и над / Linux1 X USB Кабел1 X HDD Кутија1 X Сандак1...

GUANHE 2.5 inch external hard disk protection bag mobile power bank U disk case External Hard Drive HDD bag For seagate/WD

BGN 8.00

Спречете го Вашиот Хард Диск од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни Може да се Повтори, Чистење, Лесно да се Исуши, Никогаш нема да Избледи Погоден за 2.5" Хард Диск и други дигитални уреди ...

Високоскоростен USB 3.0 Pendrive кънки дръжка с USB дискове автентични 4GB 8GB 16GB 32GB карикатура ролкови кънки обувки USB флаш диск

BGN 10.00 12.80

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

usb флаш памет златен и треска чанта Диамантена чанта U диск pen drive подарък бижута 4gb 8gb 16gb 32gb 64gb pendrive memory disk

BGN 11.00 11.49

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBЛогистика 1...

Sata3 to USB3. 0 6Gbps NGFF encryption M. 2 ssd твърд диск на преносим корпус / калъф super-speed, за PC, лаптоп / настолен компютър

BGN 24.00 27.18

Sata3 да USB3.0 6 Gbps ngff енкрипција М 2 ssd цврста состојба диск преносни куќиште / случај супер брзина за персонален КОМПЈУТЕР лаптоп / desktop (не вклучувајќи SSD)Често Поставувани Прашања за Шифрирана HDD КуќиштеНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : Како да се направи ако е изгубена лозинка ?Одговор : Тоа не е можно да се врати HDD ако е изгубена лозинка.Тоа не имаат пристап до HDD ако е изгубена лозинка.HDD може да се користи повторно после тоа се новите поделено & форматира.Но, сите податоци се чуваат во HDD ќе бидат изгубени.2 : Како да го направите ако HDD Куќиште скршен ?Одговор : не треба да се купи сосема истиот HDD Комплет од нас,И притиснете исто лозинката што ја чуваат, тогаш тоа овозможува пристап до HDD податоци.3 : Ако HDD може да биде делумно шифрирана,а делумно се НЕ се енкриптирани ?Одговор : Сега тоа може само да биде целосно заштитен .4 : Каква е ситуацијата ако внесете погрешна лозинка многу пати ?Одговор : не Можете да се овозможи пристап до HDD е дата доколку внесете погрешна лозинка ;Постои неограничен број на пати за да внесете погрешна лозинка.5 : Каква е ситуацијата ако менување на лозинката е неуспех ?Одговор : Тоа само треба да внесете оригиналната лозинка,и тоа уште дозволи за пристап до информации од HDD6 : Каква е ситуацијата ако HDD не се работи долго време, но тоа беше пристап до информации од HDD уште ? Што се случува ако се остави за некое време ? Можно е да го притиснете копчето "заклучи" копче за да го шифрирате HDD директно, без да се повлече исклучите USB кабелот од КОМПЈУТЕРОТ ?Одговор : Тоа би можеле да имаат фабрика стандардно поставување на автоматски да се "заклучи" кога не ја користите за време, како и 5~10 минути, или поставување на времето, како сакате, кога се произведуваат...

реални капацитет Crystal въртене на USB флаш устройство бижута отточна тръба на шарнирна връзка колие 8/16/32/64 GB карта памет дръжка Дръжка с Pendrive подарък

BGN 12.00 12.62

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Uneatop 2.5 in sata case to 5.25 bay ssd adapter hdd swap вътрешен корпус hdd rack mobile

BGN 44.00 52.32

Опис• 2.5 во хард диск решетката да 5.25 PC залив• Инсталација : Plug and Play• Модел Бр : ST5512• Материјал : Алуминиум,Пластика• Боја : Црна• Интерфејс : SATA• Димензија : 154mm148mm42mm• Поддршка на Хард диск : Стандард 2.5 инчен SATA хард диск или SSD• Поддршка HDD Дебелина : 79.5 mm• За поддршка на Системот : Победи 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / / 8.1 / 10 погоре, Mac OS 10.1 погоре• Сертификација : CE, ROHS FCC• LED Индикатор : Сина за моќ , Портокал трепка за читање и пишување• Имајте на ум : HDD не е вклученаВклучени• 1 x HDD Мобилни Багажник• 1 x SATA 15 P да 4 P+4 P Моќ Кабел• 1 x SATA 7 P Кабел• 4 x Завртка• 1 x Упатство

9 стилове, музикални инструменти модел USB флаш памет цигулка / пиано / китара Pen drive 64gb 8gb 16gb 32gb flash memory stick u диск

BGN 6.69

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GB​Логистика : 1...

Blueendless външен твърд диск 1TB USB 3.0 2T преносим HDD HD устройство за съхранение на данни SATA 3 за PC с Windows

BGN 93.00 109.04

Blueendless Надворешен Хард Диск Диск, USB 3.0 1 TB 2 TB 1 T 2 T HDD Преносни HD Уреди за Складирање SATA 3 за Windows PCКарактеристики : 1) Елегантни, Тенок, и Метал, лесензакористење, високо флексибилни заштита за вашите датотеки2) 1 TB Преносни Надворешни хард дискови3) Усвојува увезени вонредни простор челик материјал4) Обезбедува корисна преносни складирање5) Лесно да се земе каде и да одите6) USB 3.0напојува преносни addon за складирање, компатибилен7) Plug and play, лесен за употреба без да инсталирате софтвер8) Обезбедува доволно простор за складирање за вашата музика, филмови и други датотеки9) Внатрешна шок сензор и рампа за утовар технологијата ги штити вашиот диск и податоциЗа поддршка на системот : 98 SE, ME, 2000, XP, Vista, WIN7,WIN8,win10 Спецификации : Хард Диск Тип : 2.5" ХАРД USB Интерфејс : USB 3.0 Капацитет : 1 TB(1000 GB) Диск Ротациона Брзина : 5400rpm Кеш на Дискот, Големина : 8 MB 3 Години ГаранцијаПакетот вклучува : 1* USB 3.0 Надворешни Хард Дискови 1 TB 2 TB2* USB 3.0 кабел*1За Капацитет : хард диск продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметувано оперативниот систем е со користење бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB.па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на хард дискот производи.Сепак, ова е дозволено да постои...

ULT-BEST 3.5 inch HDD Enclosure докинг станция USB3. 0 to SATA3. 0 алуминиев твърд диск HDD Case поддържа UASP 6 Gbit / s 8 TB

BGN 58.00 65.73

ULTНАЈДОБРИ USB 3.0 да SATA III Хард Диск Куќиште ЛежешеРамни Докинг Станица поддршка Директно Впишување или Лесно да се Промени на 2.5" / 3.5" SATA Хард диск...

реални капацитет китара-образна pen drive дървени китара модел usb флаш памет memory Stick pendrive 4GB 64GB 8G 16GB 32GB подарък

BGN 4.00 4.80

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

обичай бамбук USB 2.0 thumb drive 16gb wooden usb flash memory stick персонализирани лого, направи си САМ (50 бр безплатен такса за лого)

BGN 7.98

1 Капацитет : 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB.2 Интерфејс : High speed USB 2.0.3 Логото Печати Методи : Свила Печатење, БојаPrint, Ласерски Engrave, Ембос, Рампа Печатење.4...

2packs 0F238F, F238F, 3,5-инчов тава за твърдия диск, SAS/SASTu, твърд диск, кутийка, скоба на твърдия диск за сървъри R710

BGN 25.58

Спецификација : F238 F 3.5" SAS / SATA Диск, Лента за Power Edge R410, R710, T610, итн.Пакетот Вклучува : 2 x 3.5 САС Фах Caddy Sled G302 D F238 F R710 T610 T7108 x Вози монтажа заврткиКомпатибилен Дел Броеви : 0 G302 D, G302 D, 0 F238 F, F238 F, 0 X968 D, X968 DРаботи со следниве Power Edge серверот : Poweredge R410, R610, R710, T410, T610, T710пакување кутија : Од врата до врата на ПревозотПовеќето од предметите се подредени ќе бидат испратени во 13 дена по плаќање е потврдено...

Горещи продажба прекрасен Заек USB флаш памет Pen Drive 4GB 8GB 16GB USB Stick външен диск памет Бъни Pen Drive подаръци

BGN 6.69

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBЛогистика : 1...

Idrive OTG usb flash drive за iPhone 5 / 5 / 6/6s мобилен телефон USB Flash Drive High Speed USB 2.0 OTG Pen Drive 64GB 16GB 32GB

BGN 26.00 27.98

Руски Купувачот Внимание Според прилагоди поштенска политика на руски,на име на примачот мора да биде целосно име и презиме.Име : Поддржува топла plug & play, High speed USB 2.0 порта,OTG портаБез физички диск потребниPlugandplay (репродуцирај); ниту надворешно напојување потребно, USB busнапојуванПоддршка на сите тековни компјутерски системи,и сите Android уредиПоддршка на сите iphone 5 / 5s / 5в / se / 6 / 6s / 7 / 7plipod / ipad ,но IOS над 8.0брзина варираат во зависност од видови на датотеката се пренесува и компјутер конфигурација.Прочитајте го Оценувате : 20 Mb30 Mb / S Напишете го Оценувате : 9~12 Mb / SИнтерфејс USB 2.0 OTGРабота Темп 40 +70 CСкладирање Темп...

Нов твърд диск HDD делото Caddy релси за IBM / Lenovo T510 T510i W510 T520 T520i W520

BGN 9.57

Нова Хард Диск HDD Покрие Caddy Шини за IBM / Леново T510 T510i W510 T520 T520i W520Квалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис!За продажба е еден сосема нов хард диск маска + caddy + шини со завртката за IBM / Лен за продажба е еден сосема нов хард диск маска + caddy + шини со завртки за IBM / Леново / Thinkpad T510 T510i W510 T520 T520i W520.Референца FRU NO : 60 Y5500Ќе добиете : 1x Хард Диск Маска +завртка1x Хард Диск caddy2x Хард Диск Rubbe р Шини5x Хард Диск завртки TG Акции# : HC.IM.127 + H C...

WANSENDA Real Capacity Super Mini Tiny USB Флаш Устройства, USB 2.0 Pendrive 32GB 64GB 16GB, 8GB-4GB Thumbdrive USB Memory Stick

BGN 7.92

WANSENDA 100% Вистински Капацитет Супер Мали Мини USB Флеш Дискови USB 2.0 Pendrive 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB 4 GB Thumbdrive USB Memory Stick Капацитет на Складирање : 4 GB.8 GB.16 GB.32 GB.64 GB cle usb memoria usb pendrive 8gb барселона џерсиСпецификација : 1...

Безплатна доставка DM PD108 8GB 16GB 32GB USB2. 0 с двоен съединител се използва за OTG смартфон и компютър водоустойчив

BGN 10.00 12.00

ДМ PD108 8 GB 16 GB 32 GB USB 2.0 Универзална Микро USB OTG У Диск Portable Флеш Диск Пенкало Диск за Андроид Уред и Компјутерска Описи : појавата на стилски и шарени дизајн Капа за да се заштити дизајн на целиот спектар на интерфејс, избегне безгрижно штета...

Uneatop ST7224UR 2.5+3.5 inch Dual Bay 2-bay SATA HDD Rack Enclosure Red Door

BGN 79.00 91.20

Uneatop ST7224 UR 2.5+3.5 инчен Двојна Bay 2bay SATA HDD Рек Куќиште Црвена Врата Suppors PlugandPlay и HotSwap 2 надворешен USB порти на предниот панел Единствена антишок дизајн Patened алатка за слободни machanis LED индикатор за да се покаже сила и пристап активност Компатибилен со двете 2.5" и 3.5" SATA HDD Поддршка 79.5 мм дебел 2.5" HDD / SSD Не диск софтвер потребен Кодот за дизајн и за двете 2,5 и 3.5 инчен HDD заливи Независни Прекинувач​Uneatop е private label / трговска марка на Unestech Хардвер Електронски Co.,Ltd.Ние бевме на изложувач на CES 2018, и ние ќе учествуваат во CEBIT 2018, како и.