• Ново
High Speed USB 3.0 LOGO customized Wooden USB flash drive Pen driver wood чипове pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 6USB личен подарък

High Speed USB 3.0 LOGO customized Wooden USB flash drive Pen driver wood чипове pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 6USB личен подарък

BGN 9.00
BGN 12.00
-25 %
В магазина

Брой продукти


Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB
Интерфејс : USB 3.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Бесплатно користење на ЛОГОТО кога цел повеќе од 20 КОМПЈУТЕРИ
Вистинска слика за ЛОГОТО на примерокот
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO).
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
Наплата-Политичко 1) Ние нудиме 7 дена безусловна се врати иако овој член е добар, не се неисправни. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој производ останува во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ја обезбедуваат оваа услуга. Сите превозот цена која вклучува ние превозот надвор и ќе испраќа назад е на товар на купувачот. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, Ние ќе ги сноси сите превозот цена. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот.

Подробности

Обемът на:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Пакет:
ДА
Криптиране:
No
тегло на продукта:
20 г
търговска марка:
ОСМР
Стил:
Колие, Правоъгълник, Дръжка За Носене, Ремък
Вид На Интерфейса:
USB 3.0
Време за излизане на пазара:
Май-13
Вид На Продукта:
Мултифункционален
Номер На Модела:
NB092
Материал:
Дървен

Те също купуват с този продукт

1 бр. / лот реален капацитет 8 GB-2 TB метал USB флаш-памет 512 GB Pendrive 64 GB диск на ключ мини Usb Memory Stick Pen Drive подарък 2.0

BGN 9.00 9.30

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

реални капацитет Guitar 2.0 USB Flash Memory Pen Drive Stick Disk Memory Stick Drive Thumb Drives Pendrive 32GB 64GB 1TB, 2TB

BGN 12.00 12.58

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

GUANHE 2.5 inch external hard disk protection bag mobile power bank U disk case External Hard Drive HDD bag For seagate/WD

BGN 8.00

Спречете го Вашиот Хард Диск од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни Може да се Повтори, Чистење, Лесно да се Исуши, Никогаш нема да Избледи Погоден за 2.5" Хард Диск и други дигитални уреди ...

Brand Metal Waterproof Mini Cle USB Flash Drive 128GB 1TB, 2TB Pen Drive 8GB 16GB 32GB 64GB Memory Stick Pendrive Flash Карта подарък

BGN 9.00 9.38

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Uneatop ST7224UR 2.5+3.5 inch Dual Bay 2-bay SATA HDD Rack Enclosure Red Door

BGN 79.00 91.20

Uneatop ST7224 UR 2.5+3.5 инчен Двојна Bay 2bay SATA HDD Рек Куќиште Црвена Врата Suppors PlugandPlay и HotSwap 2 надворешен USB порти на предниот панел Единствена антишок дизајн Patened алатка за слободни machanis LED индикатор за да се покаже сила и пристап активност Компатибилен со двете 2.5" и 3.5" SATA HDD Поддршка 79.5 мм дебел 2.5" HDD / SSD Не диск софтвер потребен Кодот за дизајн и за двете 2,5 и 3.5 инчен HDD заливи Независни Прекинувач​Uneatop е private label / трговска марка на Unestech Хардвер Електронски Co.,Ltd.Ние бевме на изложувач на CES 2018, и ние ќе учествуваат во CEBIT 2018, како и.

USB Flash Drive 512GB, Robot Dog Трансформърс, Fashion Изящни USB 2.0 PenDrive,64gb 32gb 16gb, 8gb Memory U Диск 128GB 1TB, 2TB

BGN 10.00 10.90

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Мода пълен капацитет чанта за голф формата на USB флаш устройство Pen Drive 4GB 8GB 16GB 32GB PenDrive Thumb Stick

BGN 4.00

Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи...

Обичай вътре выгравируйте Логос дървени USB 2.0 memory stick flash driver (повече от 15 бр. безплатно лого такса)

BGN 12.78

Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.ние се продаваат usb стик тука во aliexpress за 5 години,esperically,.имаме доволно искуство на овие обичај usb стик,како што се Дрвени,Кристал.Метал.ПВЦ usb стик,ако имате било какви други прашања,добредојдовте на истрага нас преку aliexpress.

За Apple Macbook Pro 2012 SSD преносим калъф, USB 3.0 до 17+7 pin слот HDD корпус за A1425 A1398 MC975 ME662 ME664 ME665

BGN 128.00 134.40

Функција : 1 : Само поддршка 7+17 PIN 2012 MacBook Pro A1425 A1398 MD212 MD213 MC975 MC976 ME662 ME664 ME665 SSD да USB 3.0 интерфејс.2 : Поддржува повеќе од Windows 2000 10.7 и Mac OS оперативен систем и не бара било каков софтвер дискови.3 : телото е цврстата алуминиумска легура метал домување,тоа е многу светлина.4 : Можете да го поврзете на лаптоп или десктоп.5 : SSD слот е DIY,но овие немаат влијание врз примената на SSD.6 : Големина : 106 mm*41 mm*12 mm7 : Поддржува SSD за Macbook Pro 2012 A1425 A1398 MC975 MC976 MD213 MD212 ME662 ME664 ME665Пакетот вклучува : SSD мобилни хард диск кутија x1USB 3.0 кабел x1Напојување кабел x1За Mac Book Air SSD интерфејс стандард : 1 : 2010 и 2011 MacКнига Воздух SSD е 6+12 pin, само една страна да бидат во контакт,големината е 109 мм*24 mm.2 : 2012 MacКнига Воздух SSD е 7+17 pin(SSD слот е 8+18 pin, златен прст на SSD постојат две групи е поврзан,па SSD е 17+7 pin) , големината е 109 мм*24 mm ...

външен твърд диск 500gb SATA hdd корпус super speed 5gbps usb 3.0 твърд диск sata III алуминиев корпус твърд диск Blueendless

BGN 78.00 94.26

надворешен хард диск 500gb sata hdd куќиште супер брзина 5gbps usb 3.0 хард диск sata III алуминиум случај хард диск BlueendlessПроизвод деталиМатеријал : АлуминиумБоја : црна,сина,sliver,црвена (ние ќе испрати случаен боја, без забелешка,ви благодариме )Транспорт интерфејс : USB3.0 микроТранспорт тип : HDD,SSDПоддршка hdd : 2.5" sata (погоден за хард диск со дебелина 7mm9.5 мм се користи )Транспорт брзина : до 5 GbpsЗа поддршка на системот : за Linux,за MAC OS,за 10.6.2,за WindowsHDD случај чип : JMS578Пакет : hdd случај со hdd како што choosedВе молиме имајте во предвид : Поради светлосни ефекти,следи е brightness / contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистински објект!,и големина може да има 23cm грешка,pls не ми пречи тоа.За Капацитет : Хард диск / флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB=1000 KB, 1 G=1000 MB пресметана, но оперативниот систем е со користење бинарна аритметика : 1 MB=1024 KB, 1 GB=1024 MB...

2,5-инчов прозрачен USB3. 0 за Sata 3.0 HDD Case Tool Free 5 Gbps Support 2TB UASP Protocol корпуса на твърдия диск

BGN 9.00 10.51

Опис : Боја : 01ТранспарентноБелешки : Пакет содржи Шок подлога за 7 mm дебелината хард дискови, ве молиме приложете подлога на оригиналот внатрешноста на капакот пред да ја вметнете хард диск; 12.5 mm хард дискови не се препорачува за овој производ.Целосно Транспарентни Дизајн, Лесно Вашиот ЖивотЖив проѕирна обвивка со огноотпорни, shockproof АБС материјал, помогне да се направи разлика која хард диск е внатре лесно, со цел да биде прекрасен прилог на вашето биро .USB 3.0 да SATA III Поддржува UASP ПротоколSuper Speed USB 3.0 има максимум за пренос на податоци, стапката на 5 Gbps, 10 пати побрз од USB 2.0;20% побрзо од традиционалните USB 3.0, со UASP Трансфер Протокол, со што се намалува ПРОЦЕСОРОТ користење, податоци одложување и времето на чекање.Карактеристики : Ги поддржува сите стандардни 7mm / 9.5 mm 2.5 инчен SATA I / II / III HDD и SSD до 2 TB(Max)Компатибилни Оперативни Системи : Windows 2000 / Windows 98 / XP / Vist / 7 / 8 / 10,Lunix,Mac OS 9.1 / 10.8.4 погореАлаткатабесплатно инсталација; hotswap plug and play (репродуцирај); LED индикатор, Не се Рестартира или Дополнителни Возачот е потребно;Пакетот Вклучува : 1 x 2.5" Хард Диск Куќиште1 x USB 3.0 Кабел

Mini 8GB флаш памет Pendrive 64gb Pen Drive 16gb 2.0 128gb 32gb метал злато, сребро тънък USB Memory Stick Usb 2.0 подарък 1TB, 2TB

BGN 9.00 9.34

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Blueendless външен твърд диск 1TB USB 3.0 2T преносим HDD HD устройство за съхранение на данни SATA 3 за PC с Windows

BGN 93.00 109.04

Blueendless Надворешен Хард Диск Диск, USB 3.0 1 TB 2 TB 1 T 2 T HDD Преносни HD Уреди за Складирање SATA 3 за Windows PCКарактеристики : 1) Елегантни, Тенок, и Метал, лесензакористење, високо флексибилни заштита за вашите датотеки2) 1 TB Преносни Надворешни хард дискови3) Усвојува увезени вонредни простор челик материјал4) Обезбедува корисна преносни складирање5) Лесно да се земе каде и да одите6) USB 3.0напојува преносни addon за складирање, компатибилен7) Plug and play, лесен за употреба без да инсталирате софтвер8) Обезбедува доволно простор за складирање за вашата музика, филмови и други датотеки9) Внатрешна шок сензор и рампа за утовар технологијата ги штити вашиот диск и податоциЗа поддршка на системот : 98 SE, ME, 2000, XP, Vista, WIN7,WIN8,win10 Спецификации : Хард Диск Тип : 2.5" ХАРД USB Интерфејс : USB 3.0 Капацитет : 1 TB(1000 GB) Диск Ротациона Брзина : 5400rpm Кеш на Дискот, Големина : 8 MB 3 Години ГаранцијаПакетот вклучува : 1* USB 3.0 Надворешни Хард Дискови 1 TB 2 TB2* USB 3.0 кабел*1За Капацитет : хард диск продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметувано оперативниот систем е со користење бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB.па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на хард дискот производи.Сепак, ова е дозволено да постои...

usb флаш памет златен и треска чанта Диамантена чанта U диск pen drive подарък бижута 4gb 8gb 16gb 32gb 64gb pendrive memory disk

BGN 11.00 11.49

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBЛогистика 1...

реални капацитет Crystal въртене на USB флаш устройство бижута отточна тръба на шарнирна връзка колие 8/16/32/64 GB карта памет дръжка Дръжка с Pendrive подарък

BGN 12.00 12.62

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Горещи продажба прекрасен Заек USB флаш памет Pen Drive 4GB 8GB 16GB USB Stick външен диск памет Бъни Pen Drive подаръци

BGN 6.69

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBЛогистика : 1...

Gold Сърце Shape Jewelry USB Flash Drive 64GB Memory Stick Pen Drive 2TB Pendrive 1TB Момиче Gift огърлица верига 32GB USB 128GB

BGN 12.00 12.61

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BRU 32GB USB Flash Drive за iPhone6 / 6S/7 plus/8 iOS Android USB Стик за Съхранение на многофункционален стик OEM подарък потребителски лого

BGN 24.00 29.60

Шенжен Век BRU Technology co., LTD е основана во 2014 година, Што е фабрика за производство на USB Флеш Диск, Читач на картички, Мемориска Картичка и Моќ Банка...

2017 Beautilful 5 цвята метално сърце pendrive + розова кутия 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Diamond Heart USB 2.0 Flash Drive Memory Stick

BGN 6.00 7.20

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми на 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Диамантена китара Cel Usb Flash Drive 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Memory Flash Card Stick Pen Drive 512GB 1TB, 2TB луксозен подарък 2.0

BGN 12.00 12.62

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

Orico 2.5-inch mobile hard disk box USB3. 1 Aluminum Type-C notebook creative hard shell

BGN 87.98

Модел : ORICO DY251 C3 Производ Материјал : Алуминиум Производ во боја : сребро Излезен интерфејс : ТипC Трансфер го оценувате : USB3.1 Gen2 10 Gbps Производот Напојување : ТипC порта напојување Применливи Хард Диск : 2,5 mm SATA механички хард диск или цврста состојба диск подолу 9.5 mm Поддршка капацитет : 2 TB Поддршка систем : Windows, MAC, Linux Инсталација : Завртка фиксна Индикатор : светло сина светлина кога моќта е за, сино светло трепка при читање на податоци Производ жици 50cm C до В 10 Gbps кабел + 50cm C до 5 Gbps кабел Карактеристики : Алуминиум легура, ламинат рамка за ладење, 10 Gbps високабрзина на пренос, интелигентни спиење технологија