• Ново
Индивидуалният дизайн подправени двойни входни врати, подправени входни врати id-51

Индивидуалният дизайн подправени двойни входни врати, подправени входни врати id-51

BGN 2720.00
В магазина

Брой продукти


Hench приватни дизајн луксузна вила ковано железо влезните врати v-т1
Прво сакам да се воведе да ти нашите железо вратата спецификација
1. нашите железо вратата jamb 120mm x60mm x 3мм .(hot dip поцинкуван)
2. нашата врата лист 120mm x 60mm x 3мм .(hot dip поцинкуван)
3. нашата врата употреба 2 слој пред стакло 8мм калено стакло, 12mm мерач челик, назад 8мм калено стакло. Ве молиме проверете во прилог на нашите клиенти вистински CAD цртеж, вратата jamb 80mm x 160mm.(сега сите наши врата го користите овој вид на jamb), и 2 слој стакло предни јасно калено стакло и назад дожд стакло. ако сакате само дожд стакло исправен, ве молиме да ми кажете , ние ги користиме 2 слој очила само се разгледа лесно чистење и може да се заштити железо работа секогаш изгледа нови. 4. нашата врата шарки дијаметар 30мм, нашата врата печат лента донесе истата е материјал кој се користи за автомобил печат лента. печат effcifence е многу добар.
5. нашата врата, цената вклучени се справува и заклучување, тоа може да го спаси вашиот цена за да се купи за заклучување и проблеми да се инсталира на заклучување со себе. 6. нашата врата буквар боја и површината панталона сите ние ги користиме автомобил боја, тоа може да има повеќе долго време не ' рѓа и изгледа повеќе beautifuly од нормално вратата боја.
7.нашата врата на врата jamb и врата лист ние исполнет со добар квалитет термичка изолација оган материјал ,овој вид на материјал тежина е многу полесни и тоа може да
обврзуваат на 1000 степен висока температура. ако сакате ,ние ќе ви испрати овој термо изведба нека вашата проверка. 8. ние поддршка неутрален плаќање methold плати другар ,нека не се загрижени соработуваат со нас. 9. за превозот цена, вашата само треба испраќање на истрага и кажете ни ги вашите детали адреса (вклучувајќи и поштенски код). ние може да директна испорака на вашата адреса. Можам да ветувам , ќе го купите од нашата компанија ќе биде поевтин од вас од страна на вашиот локален или било која друга компанија. бидејќи нашиот квалитет и дизајн се единствени. 10. Answer : ___________________________ Note : такси превозот во нашата продавница не е точно, ние испорака на сите наши производи од страна на морето, превозот , па точно превозот цена не може да се пресмета од страна на нашиот веб-сајт tools. ве молиме не верувам .

Подробности

Материал На Рамката:
полимер
Тип Врати:
Стъкло
Открит Плувен Стил:
люлка
Начин На Аутопсия:
Тласък и жаден
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Комплект
Основен Материал:
Стомана
Позиция:
Интериор
Номер На Модела:
желязна входна дверь1
Материал На Вратата:
Стомана
Тип:
Входни Врати
Surface Покритие:
ЗАВЪРШЕНИ

Те също купуват с този продукт

T-068.WB-018 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

масажна вана акрилна вана с дюзите, свободно стояща външна евтина цена проливен дъжд hot japanese swim spa bath вана

BGN 12832.00

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред поставување на својата цел.Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комПРОИЗВОД DESCRIPITION : Точка Бр : EWS7010Тип : Масажа Бања(Џакузи Бања)Име : Масажа Бања / ЏакузиГолемина на : 18001800900mmМатеријал : Чиста Бела crylic одбор 3.0 ~ 3,5 ммБоја : Бела И Lvory ФакултативнаПотрошувачка на струја : 220 V / 110 VПумпа за вода : 1 × 1.5 HPВоздушна Пумпа : 2x700 WМасажа Авиони : 12 Големи АвиониВоздушен Балон Авиони : 12 Мали АвиониПод Вода LED Светло : 10 КомпјутериВода Spout : 1 BucСедење Капацитет : 4 ВозрасниПакувањето : Картонска Кутија, Дрво ПакетСертификација : CE, ETL, CUPC, ISO9001Пристаништето : ШенженВреме На Испорака : 35 ДенаФункција : Масажа систем,Под вода се осветлувањето,Радио и звучници,Функција го вклучите и општи префрлатеВе молиме да ни испратите Email ( продажба #onestophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.Eee Домување Co., Ltd...

C-211 бял луксозен, масивна маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

C-023 бял луксозен, масивна маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

LWZH Country Style Barn Door 6 ФУТА / 7FT/7.5 FT/9FT Black Carbon Steel плъзгащи доколкото Barn Door I-образна песен валяк за двойна врата

BGN 285.00 356.69

LWZH Американската / Европски Стил Дрвени Лизгачки Штала Вратата DIY Хардвер Комплет Црна Челик Ролери Песна Плакарот на Врата Хардвер за Двојно ВратаPLS ЗАБЕЛЕШКА : САМО на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени...

T-230,C-003 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

C-9736 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

C-9798, T-090 мебели за дневна, луксозен, масивна маса за хранене, стол, индивидуален маса от цяло дърво и столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

Ураган-защитни стъклени щори, Алуминиеви стъклени щори, мрежи против насекоми,щори щори, вентилационни щори / Щори

BGN 6368.00

Ураганотдоказ Стакло Лувр Windows,Алуминиум Стакло Louvered прозорци Со Инсекти ЕкраниСтанбени Jalousie Louver За Продажба,Алуминиум Стакло На Прозорец За Shutter LouversАлуминиум Пропустливи Louvers Кина Производство / Надворешноста Алуминиум Louvers / Louver Сечилото Shutter ПрозорецотАлуминиум Стакло Louver Shutter Дизајн / Стакло На Прозорец За Louvers / Алуминиум Пропустливи LouversEEE ДОМУВАЊЕ Стакло Лувр Системи се повеќе се наведени за нега на постари лица објекти, поради нивната супериорна вентилација, безбедност и естетски квалитети.Карактеристики : а...

F-leisure ways outdoor Rattan sofa furniture, луксозни мебели от ратан на открито

BGN 2752.00

Pls Истакна : Затоа Што Овој Производ Има Голем Пакет Волумен,Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврди Пристаништето Пред Место ЦелОтворено ЈП Ратан Троседот Со Седиште Перница,Алуминиум Рамка Троседот За Продажба,100% Нов ЈП Ратан Троседот За Надворешна употреба,Алуминиум Рамка Троседот За ПродажбаЈас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комОсновни Детали : 1) Отворено Ратан Бар Столица се направени со висок квалитет aliminum рамка + 100% Нов ЈП Ратан , Алуминиум со прав обложен заврши, па ќе не ' рѓа, кога отворено и влажни временски користи.2) ратан затворен и отворен мебел е зелени производи, УВ доказ и сите временски доказ, силна colorfastness (SGS одобрување) .3) ратан затворен и отворен мебел е многу издржлив и различни бои се достапни .4) ратан затворен и отворен мебел е совршен за повик за одмор и забавни внатре и надвор5) ратан затворен и отворен мебел е многу лесно да се чисти ...

C-603 бял луксозен, масивна маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

Шанхай Henchuang индивидуалният дизайн ковано желязо двойни входни врати, подправени входни врати id-59

BGN 2720.00

Hench приватни дизајн луксузна вила ковано железо влезните врати vт1Прво сакам да се воведе да ти нашите железо вратата спецификација1...

Луксозен твърди детски стол за хранене, мебели за детска обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

C-2027, T-106 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

Иновативен дизайн с двойна кожна стъклени окачени на стената производство и проектиране на интелигентни дихателните пътища

BGN 480.00

Иновативниот Дизајн Двојно Кожата Стакло Завеса Ѕид Измислица и Инженерство на Интелигентни РеспираторниКратки Детали : 1...

C-003 бял луксозен, масивна маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

C-2000 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

T-163,C-396 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

Шанхай Henchuang Industry Co., Оод подправени плъзгаща се врата дизайн на производителя

BGN 649.60

Ковано железо Портата СпецификацииШангај Производителот Ковано железо портата дизајни,бакар железо портата дизајни1.добра инсталација guide2.'рѓадоказ : топло поцинкуван3.добро превозот услуга4.прилагодено дизајн,боја,големина,пакување,лого итн.ковано железо портата дизајнСтандардни Карактеристики1Објектотковано железо портата дизајн2Цел Бр.Рк00083Ширинакако вашите барања4Високкако вашите барања5Производ МатеријалЧелик,од ковано железо единици,леано железо единици6Спецификацијакако вашите барања7Површина По Завршувањетобојата или боени8Бојакако вашите барања9Рамка ЗавршувањетоБоени или боја10Метал Типковано железо,леано железо,од не ' рѓосувачки челик11ПозицијаГрадина,парк,хотел,куќа,се вози начин портата12Antirusting начинgalvanizing (топла натопи) или цинк прскање, antirust сликарствоДруги Детали1.Боја : црна, сјај на мат црно, антички бронза злато, антички бронза сребрен, антички бакар, антички сребрен, слонова коска бела, црна и зелена или било која боја што ви се допаѓа.2.Antirust начин : Antirust масло, antirusting боја, спреј цинк, hotdip поцинкуван;3...

гореща разпродажба хотелската мебели допълнителна сгъваема хотелската легло, хотелска стая 12 см матрак допълнителни сгъваеми легла

BGN 1011.20

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред поставување на својата цел.Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комОпис На Производот : Хотел Floding Екстра Кревет,Сунѓерот Rollaway Кревети за Хотел Гостинската Соба Single ГолеминаИдеално решение за привремено спиење сместување...

C-2027 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

търговски автоматично прибиращ се врата за офис, автоматична разтегателна стъклена врата със стъкло 12 мм,автоматично прибиращ се тъчпад вратата

BGN 5600.00

Автоматско Местење На Врата Со Алуминиумска Рамка, Автоматски Алуминиум Канцеларија ВратаАвтоматско стаклени врати за канцеларија на проектот , Комерцијални Алуминиум автоматско местење на стаклена вратаКанцеларија стакло автоматско лизгачки сензор за на вратаОсновни Детали : 1) Автоматско местење на стаклена врата2) Моќен, долг живот, ниско ниво на бучава, Безбедност,Лесно да се работи, Простор за заштеда на енергија, Добро запечатување и Вода доказ, отпорен на Гребење и така натаму3) 2 години гаранцијаДетален Опис На Производот : Ве молиме да ни испратите Email ( продажба #onestophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.Eee Домување Co., Ltd...

C-611 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

T-080R, C-003 луксозен твърди маса за хранене, стол, мебели за обедната маса от масивна дървесина със столове/мебели за дома

BGN 928.00

Луксузен Солидна Јадење Стол,Цврсто Дрво Dinning Табела Мебел Со Столици / Home мебелОсновни Детали : Ние сме дрвен мебел производство...

2017 горещи продажба високо траен козирка дървени щори, капаци за прозорци дървени апликации щори дървени сгъваеми щори WS1612005

BGN 288.00

1.цената е врз основа на basswood,не вклучувајќи и справи и заклучување.2.времето за испорака е околу 30days., па не плаќаат за тоа на aliexpress.3.Ако ви треба еден целосен сет, вклучувајќи и повеќе од 20 сетови,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра понуда.4.За цел еден контејнер цел,ние ќе го организира превозот по море во вашиот најблизок морско пристаниште(не од врата до врата).Обичај царинење бесплатно,даноци,внатрешен транспорт такса сопствена купувачот,ние не сноси нив.спецификација на производи airsto ролетни1...