• Ново
DC 12V 24V SPOT LIGHTS Rocker Switch GREEN Led лампа с 5 Pin ON / OFF SPST водоустойчив IP66

DC 12V 24V SPOT LIGHTS Rocker Switch GREEN Led лампа с 5 Pin ON / OFF SPST водоустойчив IP66

BGN 14.38
В магазина

Брой продукти


Опис : Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.
На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.
Оценка : 20 A 12 V DC
10 A 24 V DC
Големина на Вежба : 37.2 x21.2mm
Пакет Содржина :
1x Рокер Префрлате
Плаќање :
1. Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување.
2. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина).
3. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.
4.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet. Тоа трае околу 7 - 20 работни дена.Ние брод друга земја со следење на број од Сингапур или Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го организира наплата и reship. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да го прочитате сите услови внимателно пред да го купат. Ви благодариме !

Подробности

търговска марка:
БАНДК
Вид На Материала:
Черна твърда повърхност люлеещо.
Година:
2017
Името На Модела:
685
Височина На Продукта:
5.13cm
Широчина На Елемента:
2.6cm
Дължина На Продукта:
4.85cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тегло На Продукта:
27g
Тип Елемент:
ключа за лампата
специални характеристики:
2 Лампа
Цвят:
Зелени
Размер на тренировки:
37.2 x21. 2mm
Тип Елемент:
Ключове

Те също купуват с този продукт

YAOPEI Driver Power Master Window Switch за Jeep Cherokee 4 Door 1997-2001 1998 1999 2000 56009449AC

BGN 37.00 45.28

Бесплатен Превозот! Нов Возач Моќ Господар Прозорецот за Префрлање На Jeep Cherokee 4 Вратата 19972001 1998 1999 2000 56009449 AC Детал на сликатаFitment : Одговара за Jeep Cherokee Класичен Спортски Комунални 4Врата 19972001 Одговара за Jeep Cherokee Ограничен Спорт Комунални 4Врата 19972001 Одговара за Jeep Cherokee SE Спорт Комунални 4Врата 19972001 Одговара за Jeep Cherokee Спорт Спорт Комунални 4Врата 19972001

AC 250V 6A 2switchs/3switchs кулисные ключове с предавателна кутия, за автомобили / домашно разкрасяване DIY project

BGN 6.00 6.38

13.50 / метар Боја : Црна Материјал : Polyamide 6.6 (PA66) Напон : AC 250 V Тековни : 6 A Dual рокер прекинувачи Одлично за DIY проектДимензии : 2.87 во x 0.98 во x 0.71 во (7.3 cm x 2.5 cm x 1.8 cm)Тежина : 1.13 оз (32 g) Материјал : PA66 најлон Тековни : 6 A Напон : 250 V AC Лесен за употреба Одлично за DIY проект Содржи 2 парчиња пакетДимензии : 3.78 во x 1.02 x 0.79 во (9.6 cm x 2.6 cm x 2.0 cm)Тежина : 1.87 оз (53 г)

8шт хром високо качество на огледалото прозорец на прожекторите резервоар за гориво автоматично заключване на вратите ключ за VW Volkswagen Touran 2003-2015 Caddy 1TD962125

BGN 77.00 80.77

Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби Ве молиме контактирајте со нас за детали.Пакетот Вклучува : 1 X window Прекинувач(5 ND 959 857 4 вратата 10pins)3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 за 1door 3pins) 1 Xside огледало Прекинувач(1 TD 959 565 A 6pins) 1 X светлата прекинувач (5 ND 941 431 B 10pins) 1 X резервоар за гориво прекинувач (1 KD 959 833 3pins) 1 X врата заклучување (1 TD 962 125 4pins)Дел број : 5 ND959857 5 ND959855 1 TD959565 A 5 ND941431 B 1 KD959833 1 TD962125Референтни информации : Фолксваген touran 20032015 Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

за Peugeot 307 206 207 308 408 301 автоматична скоростна кутия лост за смяна на предавките дръжка на скоростния дръжка на скоростния

BGN 27.20

кога купувате ,ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил и годинатаза Peugeot 307 206 207 308 408 301 Автоматски Менувач Shift Менувачот Knob Опрема се Држи копчето Shift KnobСпецификација : Име На Производ : Shift Менувачот Knob100% сосема нов!!!Боја : Како на сликатаКоличина : 1pcFitment : За Peugeot 307 206 207 308 408 301(Компатибилност Е Само За Референца...

5-пинов новият диск на замъка предната част на дясната врата за Honda Civic 2001-2005 72115-S5A-003 72115S5A003

BGN 21.26

5 Иглички Нова Пред Право Заклучување на Вратата Actuator За Хонда Граѓански 20012005 72115S5 A003 72115 S5 A003Внимание!!!Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купитеDescrptions : Fitment : 2002 2003 2004 2005 Година За Хонда Граѓански Hatchback2003 2004 2005 Година За Хонда Граѓански Хибрид Седан2001 2002 2003 2004 2005 Година За Хонда Граѓански Седан2002 2003 2004 2005 2006 година За Хонда, CRV 5Вратата2007 година 2008 година За Хонда ФИТ 5ВрататаФункција : 1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.3) Лесен за инсталација и замена.4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.Плаќање : 1.Поддршка директно на Али платформа да се плати2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.Превозот : 1...

Промоция Aluminum Manual Transmission Stick shifter 5 6 Speed Short Shift Knob For Honda Top-Rated Best Quality for sale

BGN 30.72

Алуминиумска Рачна Трансмисија се Држиме shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За ХондаОбјектот спецификите· Предмет Тип : Shift Менувачот Knob· Име На Модел : #· Item Ширина : 3 cm· Година : 2016 година· Посебни Карактеристики : Пренос Стап· Надворешни Тестирање и Сертификација : CE· Автомобил Направи : Хонда· Item Должина : 8.5 cm· Материјал Тип : CNC палка Алуминиум· Item Тежина : 0.13 kgОпис На ПроизводотАлуминиумска Рачна Трансмисија се Држиме shifter 5 6 Брзина Краток Shift Knob За Хонда· 100% Сосема Нов.· Материјал : CNC палка Алуминиум· Coor : Црна· Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред· Димензии : 85 x 30мм(должина x дијаметар)· Директно одговара M10 * 1.5 shift· Овој производ одговара : · 9200 Хонда граѓански· 9397 Хонда Del Sol· 0009 Hondas2000· 9402 Хонда договор· 9401 На Сертификати дожд Tegra· Пакет Содржина : 1 x Краток Shift Knob· Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Черно разпределителен кутия + прозорец на шофьора на капитана хромирани ключове за VW Passat B5 Bora, Golf Mk4 Superb 1J4 959 857B 3B1 867 171E

BGN 30.00 31.17

Пакување детали : 1 × Господар Прозорец Вклучите контролниот Панел Трим Рамки 1 x window префрлатеДел број : 3 B1 867 171 E 3 B1867171 E 3 BD 959 857 B Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : 9 пина Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 (Бора) 19992005 Лево Возачот СтранаГолф (MK4) 19982006 Лево Возачот СтранаPassat(Б5) 19972005 Лево Возачот СтранаЗа "ШКОДА" Врвен 20022008 Лево Возачот Страна

Мотоциклет скутер мръсотия четириядрен под наем четириядрен под наем преминете 7/8 инча Рог мигачи за Включване / Изключване Рог светлина кормилото на велосипед, мо

BGN 4.94

1 Оваа опција е мал во големина не заземаат многу простор на вашиот барови Тоа може да биде лесно да се монтираат над вашата постоечка спојки лост костур за да се зачува простор.2...

3-D Curve Style Reflectal волана превключватели кутия подходящи за BMW 6-Series Z4

BGN 60.80

Овој производ е : 3D Крива Стил Reflectal воланот, Менувачот Shift paddles Одговара За BMW 6Серија Z4 Место на Потекло : Кина OE Материјал : Reflectal Автомобил серија : За 6Серија Z4 Главниот бизнис Автомобилски спојлер,Автомобил опкружен,бутик за Внатрешни работи итн.Како и во СО Автомобилски Клуб Fitment : За 6Серија и Z4 Модел (20112013)

84820-35010 Power Window Lifter Regulator Master Control Switch за Toyota 92-95 4Runner 96-97 Land Cruiser 96-97 LEXUS LX450

BGN 29.00 31.04

Производителот Дел Број : 8482035010 Осветленост Дел Број : 8482032150, 8482033060 Друг Дел Број : 9030 S30,8482032150,8482035010,8482033060 Апликации : Европа 02 / 199212 / 1995 За Тојота Карина EЕвропа 12 / 199209 / 1997 За Тојота Карина EЕвропа 11 / 199212 / 1995 За Тојота Карина EОпшти 08 / 198811 / 2004 За Toyota Hilux / 4 RunnerN...

Нов Bootlid багажник заключване на задната врата на axis, подходящи за VW Golf, Jetta MK4 Passat B5 Beetle 3B5827061B 3B0959781C 7L6959781 1C0827425

BGN 8.00 8.93

Пакување детали : 1 × Bootlid Багажникот задната врата се Заклучува Серво МоторДел број : 3 B5827061 B 3 B0959781 C 7 L6959781 1 C0827425 Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Крај : 2 игли Референтни информации : Фолксваген ГОЛФ MK4 19982006 "Фолксваген" JETTA 19992005 "Фолксваген" БОРА 19992005 "Фолксваген" PASSAT 19972005 Фолксваген ПОЛО 20022009 "Фолксваген" TOUAREG 20032010 Vollswagen БУБА 19992010

Висока Quility сигнална лампа авариен светлина бутон ключ за VW Volkswagen Passat B5 99-05 3B0 953 235D / 3B0 953 235B

BGN 16.00 16.61

Пакување детали : 1 × Опасност Светло КопчеДел број : 3 B0 953 235 D,3 B0 953 235 B Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Терминали : 7 пина Референтни информации : "Фолксваген" Passat 9905

Usb Акумулаторна Електрическа Дъга Запалки Персонализирани Кръст, Двоен Тласък Тънък Запалка

BGN 27.00 35.18

Usb Полнење Електричен Лак Лак Запалки Персоналните Крстот Двојно Пулсот Тенок Полесни Карактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет, Модерен дизајн го прави да се посебни и атрактивни Напојува од батерија која што се полни, нема гас / гориво е потребно Полнат со помош на USB кабел и лесен за употреба Работи под било какви временски услови и Совршен за патување gadget и лична колекција Полнење известување USB интерфејс е само за полнење...

за Dongfeng Peugeot 408 307 quatre C-Quatre 206 c-Elysee 308 C2 хандбал дръжка на скоростния дръжка за превключване на предавките с ръчно

BGN 24.00

кога купувате ,ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил и годинатаАко сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

подгонянная дървена вътрешна кутия за подлакътник на автомобила изкуствена кожа за Hyundai I30 Elantra free punch телескопичен капак за доставка за купата USB S3 скрит

BGN 125.00 140.80

ве молиме да ни испратите фотографија на вашиот автомобил рачната сопирачка позиција,кои ќе бидат повеќе точни,ви благодаримеSeward S3 нова електронска верзија на славата наведениНедеструктивни инсталација, нема дупка за дупчење заврткиПекинг модерна I30 посветен централната железница кутијаHyundai Elantra (посебната алокација на специјални оригинални автомобил без потпирачи за раце)

Безплатна доставка сив master ключа на прозореца контролен Панел довършителни панела за VW Passat B5 Jetta Golf MK4 3B1 867 171E 3B1867171E

BGN 17.00 18.37

Пакување детали : 1 X Господар Прозорец Вклучите контролниот Панел Трим РамкиДел број : 3 B1 867 171 E 3 B1867171 E Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Терминали : иглички Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 (Бора) 19992005 Лево Возачот СтранаГолф (MK4) 19982006 Лево Возачот СтранаPassat(Б5) 19972005 Лево Возачот СтранаЗа "ШКОДА" Врвен 20022008 Лево Возачот Страна

Безплатна доставка !Високо качество! B uick New master chrome Window Switch Control за 1995-2005 Grand Prix Sunfire 10404698 на Едро

BGN 24.00 28.61

Пакет Содржи : 1 X Window ПрефрлатеOE БР : 10404698 ( ве Молиме Потврдете го на Делови Број Пред Купување )Fitment : Гп (2 вратата) модел години 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 и 2002 година; Sunfire (2 вратата) модел години 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 и 2005 година.

Автоматичен превключвател на инхибитора на корпуса на скоростната кутия за Mitsubishi Pajero Montero SHOGUN 2th II 1990-2000 Произведено в Япония MB811106

BGN 284.80

Почитувани Клиенти,Ви благодариме за вниманието!Еве некои точки што треба да се покаже пред вас се направи наредби : 1 ...

Колата на предната лява предна врата, прозорец лифт прозорец ключ на таблото за Audi A4 B6 B7 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 авто ключове

BGN 24.00 25.58

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеАвтомобил Предната Лева Врата Стакло Lifter Прозорецот за Префрлање Панел за Audi A4 B6 B7 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Автоматски ПрекинувачиИмајте На Ум : Тоа Е Разликата Во Различни Региони, Ве Молиме Потврдете Го На Делови Број Пред Да Го Купите...

12 / 24V Auto 2USB Car Charger запалката 2 Way Twin USB Cup Power Splitter адаптер 5V / 2A инвертор Car Cup Shape Charger

BGN 13.00 15.44

Нови Авто USB Автомобил Полнач Цигара Полначот 2 Начин Близнак USB Првенство Моќ Splitter Адаптер 5 V / 2 A Инверторот Автомобил Првенство Форма ПолначОва цигари приклучок за полнач е мора да има објект во вашиот автомобил...

1 бр нова марка за прозорци ключ за Opel Astra H 2005-2010 Zafira B 2005-2015 13228706

BGN 28.72

1 парче Нов Бренд за Прозорецот за Префрлање за "Опел" Astra H 20052010 Zafira Б 20052015 13228706Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Apllication : Погодни за : за "Опел" Astra H 20052010за Zafira Б 20052015За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...