• Ново
Безплатна доставка такса управление на въздух двойна компресора на термопомпата трифазни двухсистемный контролер за топлинна помпа

Безплатна доставка такса управление на въздух двойна компресора на термопомпата трифазни двухсистемный контролер за топлинна помпа

BGN 150.40
В магазина

Брой продукти

Опис на производот : три-фаза двоен систем одбор Модел : KZ -01 F обликот големина : големината на монтажа дупка : излезниот дел : 2, четири вентили компресор, вентилатор, вода вентили, вода вентил, а циркулираат пумпа, електрично греење, вода врати вентил. Заштита функција : високо и ниско ниво, висок и низок напон заштита, вода, заштита, издувните гасови и сл. за Појавување на додатоци : голем LCD екран во боја контролер, комуникација линија, на температурни сензори жица и сл. Применливи модели : топлинска пумпа бојлер инженеринг комерцијални топлинска пумпа бојлер на 5 P - 13 P двоен систем модели Недефинирани систем составен од : целосен сет на електронски одбор за контрола (1) од далечинскиот управувач (2) на главниот одбор за контрола (3) други комуникација линија температура линија три дел. Далечинска контрола (control panel) за Кинески течни кристали екран.

Подробности

Тест1:
4
Тест4:
4
търговска марка:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Топлинна помпа, компресор близнак контролен панел за управление на въздушния поток

Те също купуват с този продукт

10sets ht5. 08 2pin Right angle HT508-2Т Terminal plug type 300V 10A 5.08 mm pitch connector пхб screw terminal block connector

BGN 2.75

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

чисто нов оригинален AD1986AJCPZ-RL AD1986AJCPZ AD1986

BGN 60.45

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Безплатна доставка за 5 бр./лот LA125-P сензор за ток

BGN 88.00

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Безплатна доставка на 10 бр. / лот DC мотор помпа PWM stepless speed control governor 9-55V 10А ключ с висока ефективност

BGN 96.00

1 955 V широк напон дизајн , посебен чип дизајн , со тестирање на 9 V55 V ултра широк напон се стабилни .2 моќ LED светла, ова е многу важно , без разлика дали се точни електрични , стап од еден километар .3 надворешни knob стандарден интерфејс , може да биде многу погодно да circumscribe на knob.4 зголемување на топлина мијалник , брзина е постабилна и издржливи.DC мотор регулатор на брзинаНа контрола на брзината на моторните stepless промени од 10%100% , технологијата е многу напредната , висока ефикасност , висок вртежен момент , ниска топлина, се ревидирани неколку пати , е широко се применуваат во индустриското производство во стабилна .Технички индикатори1 работен напон : DC9 VDC55 V ( ултра широк влезниот напон ) , погоден за 9 V , 12 V , 24 V , 36 V , 48 V мотор.2 на номинална струја : 10 A3 статична струја : 0.02 A ( на мирување)4.PWM должност циклус : 10%100% ( key параметар ве молиме имајте во предвид ! )На фреквенција од 5.PWM : 13khzКоло користење на КБ воена одделение плоча FR4 (1.6 mm дебелина )Сите чипови се увезуваат , домашни IC , не расклопување , реновиран споредливи ( лажни на компензира десет )Увезената 63 V1000u F capacitor ...

чисто нов оригинален ISL6260CCRZ-T ISL6260CCRZ ISL6260

BGN 28.45

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Безплатна доставка Q31 видима червена светлина на разстояние 100 мм лазерен сензор дифузна отражение на лазерен преминете фотоелектричния ключ

BGN 40.00

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

SVI3102A

BGN 16.00 17.90

""""""" "Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

Безплатна доставка ad9850 модул AD9851 дисплей модул за управление на DDS сензорен екран стойност на амплитудата на сканиране

BGN 88.80

Еден, модул карактеристики : 1, најмногу целосна функција на AD9850 / 51 модул : постојат фреквенција, фаза, амплитудата и должност односот на Fang Бо програма, како и фреквенцијата издржам функција...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот mk131 12 в електрически превключващ ключ за управление на модул за автоматичен модул за корекция на яркостта

BGN 48.00

одборот параметри1 , модул користи 12 V напојување , со анти обратна функција , обратна сила нема да ја оштети модул ;2 , нормално отворен интерфејс максимален капацитет : 0 V125 V / 20 A AC , DC 0 V14 V / 20 A ; модул излез на три порта јавни терминал (COM) , Чанг Каи ( CK ) , нормално затворени ( CB ) , три порта еквивалентно на двојна контрола прекинувач , реле серпентина со електрична енергија, јавни крај и отворен крај на спроводливост кога нема електрична енергија , јавни крајот , и нормално затворен крајот соопштени ; COM крајот од оптоварување со негативни electrode на моќ , често почнуваат со позитивниот пол на снабдувањето со електрична енергија ;3 , прилагодлив со potentiometer чувствителност , со прилагодување на potentiometer , поставена почетна реле вентил , кога светлината е темно во овој праг, модул, реле , посветла од овој праг на вредност , реле е исклучен ;

Безплатна доставка, 100 бр. алуминиев IC радиатор 25 * 15 * 11 мм To220 вход за транзистор радиатор TO-220 радиатор

BGN 40.00 42.40

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

S87C752-1N28

BGN 3.00 3.76

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

Безплатна доставка 5шт оригинален дизайн, високо качество акрилен прозрачен Raspberry Pi zero case с винтове Raspberry Pi zero BOX

BGN 37.00 39.04

Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

Инфрачервен Бариерен модул / за предотвратяване на пречките сензори предотвратяване на препятствия / идентификация черна линия регулируемо разстояние

BGN 1.09

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1 ...

Безплатна доставка GDJ511 сензор за цвят

BGN 83.20

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.