• Ново
HL-WD 4 ръчни скоби точков заваръчен апарат за Микрорегулировки HL-WD IIII, нова марка, високо качество 1бр

HL-WD 4 ръчни скоби точков заваръчен апарат за Микрорегулировки HL-WD IIII, нова марка, високо качество 1бр

BGN 1000.00
В магазина

Брой продукти


ХЛ-МД 4 Прирачник Место Заварување Машина Стеги да се направи Микро се Прилагоди ХЛ-МД IIII, нов бренд висок квалитет
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
pictuer покажува
пакет вклучувајќи
1 x Заварување Машина ХЛ-МД 4 ( со други додатоци)

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Номер На Модела:
HL-WD IIII
Модел:
HL-WD 3
Номер На Продукта:
H0131

Те също купуват с този продукт

909d актуализация saike 909D+ 3 в 1 горещ въздушен пистолет поялната станция поялната станция dc 220V или 110V 700W

BGN 173.00 182.22

909 D Надградба saike 909 D+ 3 во 1 Топол воздух пиштол reworkстаница за Лемење станица dc напојување 220 V или 110 V 700 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажувана приклучокот е слободен да додадете вас .Опис : Мултифункционален топол воздух пиштол rework станица 3 ВО 1 Desoldering A1321 грејач за напојување 15 V3 A 909 D+ 909 D е врз основа на ефикасноста на коло, структура и големина на пакување надгради железо делови на власт користење на увезената A1321 греење јадро, зајакнување на моќта дел Според потребите на пазарот и дизајниран 3 ВО 1 мултиалатка инструмент, тоа е збирка од најчесто користените алатки во (лемење станица на топол воздух пиштол поправка моќ) switch три функции самостојно или истовремено се користат, зафаќаат помалку работа површини, практичен и зачувување на енергијата, а во изведба на еден функција производи на пазарот, но исто така и за понатамошно зголемување наМодел : 909 D +Тип : LED дигитален дисплеј microcomputerВлезен напон : 220 V / 50 Hz (110 V / 60 Hz)Една Тежина : 4.9 kgШасија димензии : 25.6 см (должина) X 18.8 cm (W) X и 17,5 см (висок)Кутија големина : 32cm (должина) X 27cm (ширина) X 20cm (висина)Пакување : 6 групи / картонПакување големина : 57cm (должина) X 35cm (ширина) X 62.5 cm (висок) Воздушен пиштол деловиОперативен напон : AC220 V / 50 HZ (AC110 V / 60 Hz)Потрошувачка на енергија : 700 WГреење на елемент : керамички греење core скелетТемпературата опсег : 100 целзиусови степени степен 480 целзиусови степени степенДисплеј Тип : LED digital (Резолуција 1 степен целзиусови степени)Температурна стабилност : ± 1 степен целзиусови степениПумпа протокот на тип : brushless фан мека правецПроток на гас го оценувате : 120 l / min (max)Бучава : помалку од 45dbСе справи со должина : 100cm (вклучувајќи и справи со линии)Железо делови Оперативен напон : AC220 V / 50 HZ (AC110 V / 60 Hz) Излезниот напон : AC24 V потрошувачка на Енергија : 60 W Греење на елемент : A1321 керамички грејач Температура опсег : 200 целзиусови степени степен 480 целзиусови степени степен Дисплеј Тип : LED digital (Резолуција 1 степен целзиусови степени) Температурна стабилност : ± 2 целзиусови степени степен (без оптоварување) се Справи со должина : 100cm (вклучувајќи и справи со линии) Напојување Оперативен напон : AC220 V / 50 HZ (AC110 V / 60 Hz) Max Моќност : 45 W Излезен напон : 015 V Оптоварување тековната 03А времето за Опоравување : Бран и бучава : Температура коефициент : Заштита почнувајќи струја : > 10% од номиналната вредностВнимание : ние ќе ви испратиме некои бесплатни подароци како сликовна претстава, како подолу 110 V верзија можат да бидат прилагодени за вас ,но треба повеќе време,на околу 4 дена.

Zx7-200 DC инвертор заварчик шокиращо електродъгово заваряване TIG заварчик и заваряване на желязо с электрододержателем и заземляющим клипс

BGN 144.00

нови преносни заварчик IGBT инверторот преносни заварување машина лак заварчик ZX7200 соelectrode носителот и земјата менгемеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Спецификација : Име : заварување аргон лачно заварување машинаМодел : ZX7200Напон : 220 VМоќност : 5.5 KWИзлезна струја : 10200 AElectrode дијаметар : 1.63.2 mmШел : Пластични школкаПроизвод големина : 280*130*190mmПакет големина : 45*20*32 CMТежина : 5 KGСликата покажува :

Безплатна доставка 3шт (комплекти) златист цвят водопроводчик инструмент дебели заваръчни детайли, PPR тръби на челна заварка болторезный патронник, 20/25/32 мм заваръч

BGN 19.00 20.48

започнетекрајотБесплатни shippng Слободни shippng 3pcs(поставува) Златна Боја Водоводџија алатка Дебели заварување делови, PPR цевки задник заварување умре глава, 20 / 25 / 32милиметри Заварување МувлаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали За Производот : ЈМ13Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20 / 25 / 32милиметриТежина : 0.3 kgБоја : Златна БојаКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : 20 / 25 / 32милиметринашата Функција : 1...

Ръчно Печат на машина 150W Печат, кожа / торта клеймя машина, дървена етикетирането, щампа машина, електрически поялник 220V, 440degree

BGN 48.00 52.80

150 W Прирачник Печат Машина,кожа / торта брендирање машина,Дрво означување,втиснување машина,Електрични лемење железо 220 V,440degreeОпис На ПроизводотФолија печат , обично комерцијална печатење процес, е апликација на пигментот или метални фолии, често злато или сребро , но, исто така, може да бидат различни модели или она што е познато како пастелни фолија која е рамна нетранспарентно боја или бели посебен филм, поддржан од материјалот, на хартија, каде загреан умре се печат врз фолија, што го прави се придржуваат до површината, оставајќи дизајнот на заштеда на хартија.СПЕЦИФИКАЦИЈА150 W sodering железо се може да биде макс температура во 440 °Cтемпература не може да се прилагодина мувла / умре треба да се купи дополнителниконтактирајте со нас да ни снабдување со вашиот дизајн, пред да го купат за да се потврдиако не, контактирајте со нас да ни снабдување со лого дизајн ние ќе испорака без месинг мувла / умреСтандарден Напон се користи напон 220 V / 50 HzДОБРАТА ВЕСТ110125 V алатки се веќе готови,треба да додадете $9 / setПроизвод ПрегледиПрименаВрежана кожа, дрво, производи, ракотворби, чанти purses, налепница, канцелариски материјал, обувки марка,пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта, мобилен телефон сетови, хартија покани, картички, белешки, мебел, брендирање, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Следење На БројСледење на број ќе биде известен во рок од 23 работни денови по достава на стока.Ако имате било каков проблем со тоа, ве молиме оставете порака за нас.Одделени со електричен мотор,пумпата е направен од различни антикорозија увезени материјал.Нема механички метален дел и триење во внатрешноста на пумпа.Пумпата може да издржи масло,топлина,киселина,алкално,триење и хемиски производи.Оваа пумпа ги интегрира предност на самоси го цица пумпа и хемиски пумпа.Тоа само може да си го цица,термичка заштита, стабилна работа

1 бр. нов прием на saike 952D поялната станция с горещ въздух пистолет поялната станция 220v или 110

BGN 84.72

НОВИ пристигнување saike 952 D rework станица на топол воздух пиштол за лемење станица 220 V или 110 V 1 PCЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35фото покажуваDual дигитални температура на екранот...

Високо качество на 50 W 220 В поялната станция с цифров желязна стойка поялната заваряване ремонт набор от инструменти MT-947

BGN 126.00 132.80

Висок Квалитет Прилагодлива Температура 50 W 220 V Станица за Лемење Со Дигитална Железо Стојат Лемење, Заварување Поправка Алатка за Полнење на МТ947 Опис : со Користење на најновите контрола на температурата коло Напредни и сигурен електронски компоненти дизајн и производство на дизајнот е роман, убава и лесен, безбеден и сигурен Внатрешна структура е компактен, исклучително прецизен, концизен и практичен Тип : МТ947 Предмет : Електрични Лемење Станица Напон : AC напон 220 V Потрошувачка на Енергија : 50 W Температура опсег : 200480 степен centigrade Излезен Напон : 29 V~50 HZ Излез напојување : 220 V~50 W Големина на : 182*130*95 MM Изолација отпор : повеќе од 100 ohms Точност : ±2 степен centigrade Греење time : помалку од 40ти години Работни начини : Континуирано Влажност : 40%~92% Сегашните и Напон : AC220 V~50 HZ Вклучуваат : Divice домаќин*1 Soldring железо*1 Soldring стојат*1 Инструкции*1 сандак*1

Безплатна доставка САЩ регулируема температура е 30 W, 40 бр. / компл. комплект инструмент на електрическа дърва за огрев заваръчни съвети хоби занаят дръжка поялник

BGN 33.60

Карактеристики : Корисни дрво за горење алатки, многу лесно да се работи, и совршен за корисниците на сите нивоа на вештини експерт, средно или почетник.30 W надворешни греење тип електрични лемење железо може да ги исполни вашите различни лемење барања.Одлична за вашиот лемење потреби дрво лемење работни места, дрво работа, хоби, метални работа, хоби, изработката, дом.Број на Букви и Основните знак Матрицата Поставена.Резби во дрво, Дрвени Втиснување, Дрво за Горење и Лемење Совети.Одлично за Дрво, Лемење, Метални Работа, Хоби, Занает, Дома, итн.Спецификации : Боја : ЦрвенаМатеријал : Железо + Нерѓосувачки Челик + PC + БакарПриклучок Тип : НИ Plug прилагодлива температураНапон : 110120 V(НИ Приклучок)Моќност : 30 WГреење Температура : 0460° (32842°)Греење Време : 1 минутаЛадење Време : 35 минутиПогоден за : Надворешни Греење Тип Електрични ЖелезоЛемење Железо Должина : Околу...

Free shippng Plumber tool welding parts, Thicker 20mm die head, 1/2 заваряване форма, PPR, PE,PB Water Pipe hotmelt butt welding

BGN 8.00 8.32

започнетекрајотБесплатни shippng Водоводџија алатка за заварување делови, Подебели 20mm умре глава, 1 / 2" Заварување Мувла, PPR,PE,PB водовод hotmelt задник заварувањеДетали За Производот : Продавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали За Производот : ЈМ1Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20mm 1 / 2"Тежина : 0.07 kgБоја : Златна БојаКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : Подебели 20mmнашата Функција : 1...

Заваръчни машини за банер / PVC банер шевове на оборудването / CE

BGN 1500.00 1630.40

Модел : LC3000 CLC3000 Cново е euipped со рачка и црвени ласерски покажувач Тоа е напредно на troditional модел Тоа е похумано и посигурен.Тоа е исто така се користи constand температура techonology...

заварчик с горещ въздух от Китай, 110/220 В 50 Hz 1600 W пластмасов заваряване комплект-добро качество, сертификат CE

BGN 247.00 268.80

Пакет : еден компјутери 220v или 110v топол воздух заварување пиштол+40mm притиснете ролери(balck или црвена боја )+5mm круг заварување млазницата+20mm рамен млазницата+40mm рамен млазницата+следење на млазницата +5mm круг брзина млазницата +7mm Триаголен брзина млазницатаНапомена : црна ролери нема про duce , , Заменете го црвеното ролери е подобар квалитет,, Заменете го црвеното ролери е подобар квалитет,но сепак иста ценатопол воздух пластични заварување пиштол leister топол воздух пластични заварување пиштолppdfafdТоплина пиштол е исто така познат како топол воздух заварувач, топол воздушен пиштол,топлина пиштол,топол воздух заварување пиштол,топол воздух заварување машина,пластични заварчик...

Подмяна на паяльника съвет на индивидуалните заваряване инструмент за TS100 дигитален поялник TS-I TS-KU TS-D24 TS-C4 TS-К..

BGN 14.38

Пенкалотип Т100 Дигитални LCD Прилагодлива температура Електрични Електрични лемење железо За 1 / еез ТD24 лемење советКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Тоа е внатрешна загреана греење core специјално за TS100, совет и грејач како целина...

JBC HDRE-2b автоматично заваряване станция HDE за запоителни накрайници C470

BGN 1729.60

JBC HDRE2 B автоматско HDE заварување станица за C470 лемење советиCПакување & ИспоракаИспорака : 715 ден Плаќање : Банката, Westerun Union, Paypal Испорака : A.By Курир : 47 Работни дена од страна на специјална понуда B.By Воздух : 7 Работни дена во именува аеродромотC.By Море : 2025 Работни дена во именуваните портНашите УслугиПредноста на handif MRO интегрирани набавки услуга1.Заштеда на времеНабавка процес е користење на електронска трговија, ефективна заштеда на набавката време и набавка на персоналот.2...

Безплатна доставка 9 съвета дърво пирография инструмент на САЩ, ЕС plug 220 В 30 W дърво дръжка набор от дърво резба спойка дръжка

BGN 14.88

Име на производ : Лемење железо алатка за Дрво Pyrography Горење / Резба / ВтиснувањеМатеријал : Железо + Нерѓосувачки Челик + PC + БакарПриклучок Тип : ЕУ Plug / НИ Приклучок (Опција)Напон : 220240 V(ЕУ Приклучок) / 110120 V(НИ Приклучок)Моќност : 30 WГреење Температура : 0450° (32842°)Греење Време : 1 минутаЛадење Време : 35 минутиПогоден за : Надворешни Греење Тип Електрични ЖелезоДолжина на рачка : 120mm Должина на кабел : 142cmВкупна должина : 190200mmНерѓосувачки челик tupe : 70mmТип : 1.НИ приклучокот, ЦРВЕНА2.ЕУ приклучокот, ЦРВЕНАПакетот вклучува : 1.НИ plug трева боја : 1* soder железо алатка+ 8* резервни лемење железо совети 2.ЕУ plug трева боја : 1* soder железо алатка+ 8* резервни лемење железо совети

50 W автоматична машина за подаване на калай постоянна температура поялник Teclast богат на функции вземе подножието поялната машина

BGN 134.00 140.80

1pc Автоматско калај хранење машина константна температурата на лемење железо Teclast железо мултифункција нога лемење машина Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

220-240 В ЕС Plug 60 W електрически поялник молив форма отвън Термовакуумный пистолет поялната станция съвет

BGN 4.00 5.95

Карактеристики : 1 100% сосема нов и висок квалитет 2 Професионални Лемење Алатка е одлична за оловослободен лемење semiconductors 3...

Гореща! 1бр 110/220 В дъга 400 W 50А електрически sopt заварчик, заваряване

BGN 254.40

ТОПЛА ПРОДАЖБА!1 PC 110 / 220 V рачни ласерски место заварувач,ласерскинакит заварувач, заварување машинаPictuer покажува : ФункцијаAmpere : 050 A,Моќност : 400 W,Ampere за заварување : 050 A,Континуирано adiustable (Флуктуација),Тежина : 5.5 килограми,Големина : 42*24*18 CM.Искра Заварчик може да се користи за заварување : легури на предмети од скапоцени метали постоење на злато, сребро, платина и паладиумтитан и високо квалитетен челиксо estriction алуминиум, калај и повеќето од месинг легурилегури со различни атрибутиОпис : Челик дизајн и многу ниски трошоци mauntenanceSparkl заварчик која се користи за накитЗаварување на сите видови на металниПрецизно позиционирање со иновативни методЗаварување ѓердани од дијаметар 0.3 мм или повеќеRestore пауза без да се отстрани бисер или скапоцен каменВраќање на топлина чувствителни металВраќање на отворот на калапи со истиот атрибут легураAnswer : ___________________________ Note : Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате...

Двоен конектор заваръчна маса FM-203 двухпортовая поялната станция с 2027 заварени желязна дръжка 140 W 220 1бр

BGN 1236.80

Двоен приклучок за заварување табела FM203 двојна порта станица за лемење со 2027заварени железо се справи со 140 W 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Потрошувачка на енергија : 140 W / 220 VТемпературата опсег : 200450 ℃Температурна стабилност : ± 5 ℃Излезен напон : 24 VНадворешни димензии : 120 * 120 * 190mmЗаварување моќ : 70 W (24 V)Отпор меѓу тл и земјата : 2Ω или помалкуМеѓу тл и земјата потенцијал : 2m V подолуДолжина (не вклучувајќи жица) : 188mmТежина (не вклучувајќи жица) : 30gЖица должина : 1.2 mЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

FEITA 2PCS ESD-14&15 Пинсети от неръждаема стомана набор от прецизни наведе и посочи накрайници за нокти, електронни diy, телефонни ръчни инструменти

BGN 8.93

FEITA 2 ПАРЧИЊА ESD14&15 Нерѓосувачки Челик Пинцети Поставите Прецизност Свиткана и Укажа Совет за Помине Уметност, Електронски DIY, Телефон Рака АлаткиНерѓосувачки челик помош на пинцета, со користење на немагнетни киселина, отпорни на корозија од нерѓосувачки челик, од најсоодветен за грчевито држејќи се за различни парична казна компоненти.1, изработени од нерѓосувачки челик материјал;2, antimagnetic киселина;3, совет цврстина, особено се добри, не е лесно да деформација, HRC изнесува 40 погоре, може да се користи за долго време, зголемен животен век;4, кога во употреба, удобно рака чувство, може да го прилагоди на долготрајна работа;5, појавата на мазни линии, ликовната обработка;6, софистицирани казна, долго контакт површина, може да биде адаптиран за да може да се многу фини производи во 0.01 mmобјектПакување во Внатрешноста : ESD14 (1pc) и ESD15(1pc) како 1set.Превозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле...