• Ново
Безплатна доставка 40шт TIG заваряване на горелката 0,5 мм Цанга и корпус цанги 0,5 мм, за да WP-9

Безплатна доставка 40шт TIG заваряване на горелката 0,5 мм Цанга и корпус цанги 0,5 мм, за да WP-9

BGN 27.00
BGN 28.11
-4 %
В магазина

Брой продукти

Бесплатен Превозот 40 PCS TIG Заварување Факел Collet 0.5 mm И Collet Тело 0.5 mm WP-9 Пакување Листа : 20pcs 0.5 mm соберат 20pcs 0.5 mm соберат тело Преглед На Нашите Продажба на Политики
Плаќање
Ве молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други.
Превозот
САД, 7 да 13 дена
Канада, 15 до 20 работни дена
Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
-
Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда.
За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.
Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
-
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување.
Политика На Враќање
Врати се на располагање само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.

Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
-
Контактирајте со нас
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

търговска марка:
ДЖИНСЛУ
Номер На Модела:
WP9
Приложение:
Тиг Факел

Те също купуват с този продукт

50 г колофон флюс за запояване паста спойка ефективна заваряване лубрикант за облекчаване на спойка овлажняване агент крем за телефон ПХБ обучение

BGN 3.00 3.82

Животната Средина Колофон Лемење Флукс Паста Лемење Ефикасна Заварување Маснотии Олесни Лемење Мокрење АгентКарактеристики : Колофон флукс се користи за да се олесни лемење.Тоа кожата и го спречува метал оксидација, што овозможува лемење да се создаде силна, долготрајна механичка и електрична обврзници.Тоа, исто така делува како мокрење агент, зголемување на протокот на лемење и ефикасноста на лемење процес.Совршен за мобилни телефони, PC картички и други софистицирани електронски чипниво флукс заварување.Најдобри буџет за да ги задоволат вашите побарувачката.Описи : Некиселина, нетоксични и оловослободни.Долготрајни заварување паста.Доаѓа во пластична кутија.Лесен за носење, лесно да се користи.Спецификации : Боја : ЖолтаКутија Големина : 6cm x 6cm x 2,2 смПакетот Вклучува : 1 x Заварување МаснотииAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

5 бр./компл. чиста мед 900M - T поялник съвет безоловен за Hakko поялната поялната станция

BGN 3.00 3.82

Бакар лемење совети се погодни за пониска температура лемење Постојат 5 форми на лемење совети во овој сет и можете да изберете соодветна една за различни лемење потреби, на пример, обликот б сите круг тип кој може да се користи од која било насока и е лесно да се одржи на било која позиција, можно е да лемење било која површина од мали до големи; и обликот к тип има облик како нож и е способен за лемење со примена на совет на 3 начини : линија, лицето и точка, тоа се користи за лемење на закосени терени, корекција на премостување и влечете за лемење...

Флюс запояване покритие дръжка BONPEN BONKOTE BON-102 циклично използване на наклеивание инструменти на зъбен абсцес дръжка запояване дръжка

BGN 10.00 18.72

Лемење Флукс Слој Пенкало BONPEN BONKOTE БОН102 Цикличен Користење Pasting Алатки Флукс Пенкало Лемење ПенМека четка nib никогаш не му наштети на PC одбор бакарна фолија и IC pin и Pin...

1бр T12-KU електронен поялник съвети поялната станция поялник съвети поялник за HAKKO FX-951 / FX-952/FX-950

BGN 7.06

Карактеристики : Овој Совет е Обложено со Оловослободен Лемење Многу Фини Совет Крајот го прави лесен за Лемење Модел : T12KU Боја : Сребро Излезен напон : 24 V Max моќност : 70 W Температура опсег : 0~ 480° C Пакетот вклучува : 1 x T12KU Лемење Совет

SMD Компоненти Desktop SMT Pick and Place Machine with 4 Mounting+6 Камери+44 Feeders/SMD Soldering Machine in Good Price

BGN 9920.00

Работа со видео : Со Convoyer Видео : https : / / www.youtube.com / watch?v=_kf P1a6_w NE&feature=youtu.be Опис на Производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT460 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена MounterМаксимална коло област : 505*412 mm Максимално движење спектар на X и Y оските : 509*619 mm Максимално движење спектар на Z оската : 20 мм Максимална монтажа го оценувате : 9,000 КОМПЈУТЕРИ / час Просек монтажа го оценувате : 7,000 КОМПЈУТЕРИ / час прецизноста на Позиционирањето : 0.01 mm Визуелниот опсег на вшмукување млазницата : 5 mm Напојување : 220 V / 110 V, 50 Hz Компримиран воздух : 0.50.7 Mpa Максимална моќност : 350 W Појастип фидер : 8, 12, 16, 24 мм Визуелна се прикаже : 17 инчи боја HD дисплеј Производ тежина : 265 KG / 400 KG Опсег на примена : adaptive 0402, 0603, 0805, 1206, диоди,triode, SOT, итн максимална чип големина : 40*40 mm минимум pin проред : 0.5 mm Количество задолжени за хранење телиња : 44 КОМПЈУТЕРИ Сервис на моторни : Panasonic серво мотор Тежина 265 Димензија : 1035*990*694mm1.Datails2.Високо Прецизен JUKI Универзална Млазницата+4 Сместување Глава4.Доаѓаат со Компјутер + Монитор + Тастатура и Глушец5.44 задолжени за хранење телиња (Поддршка Цевка +IC Фах)6.Поддршка Група на IC Коцки (Случајна комбинација на шест различни чипови)7.Поддршка Задолжени За Хранење Телиња Со Палети Чипови8.Увезени Го Исклучите Електромагнетниот Вентил9.Прецизни Сребро Линеарна Упатство10.Пакет

Гореща Стоманена Тел Гъба Топка Заваряване, Запояване Поялник Съвет За Пречистване, Почистване На 0224

BGN 1.00 1.71

Опис : Лемен Лемење Железо Совет Почиста Челик Жица за Чистење Сунѓерот Топката Ова НАЈДОБРО Железо Лемење Главата Cleaning Tool е многу функционална за лемење главата...

Заваръчни аксесоари електрод притежателя заваряване кабел 25мм 3 метра кабел с конектор DKJ35-50

BGN 27.00 27.92

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Безплатна доставка за 24 КОМПЮТЪР плазмено пилотна рязане консумативи за SG-55 AG-60 консумативи машини

BGN 33.00 37.12

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 24 PK Плазма Пилот Сечење Потрошен за СЕКРЕТАР55 AG60 потрошен материјал машина24 парчиња потрошен материјал за 60 A плазма Пилот машина за сечење.Потрошен материјал може да работи со факели СЕКРЕТАР55 ,AG60 и WSD60 за НАМАЛУВАЊЕ на60,LGK60 плазма Пилот сечење машини.Овие 24 потрошен материјал вклучуваат : • 10 парчиња совети• 10 парчиња електроди• 2 парчиња Керамички чаши штит• 2 парчиња Spacer Упатство

KNOKOO DN-40GDV17-EZ30 (DCN-40DV1) уши паяльника за паяльника робот

BGN 72.00

ПрименаБрој на модел : DCN40 DV1Материјал : бакарЛемење совети : заврши Аполон Seiko серија советиApllication : За сите Аполон Seiko лемење роботЛемење серија : DCS серија / DCM серија / DCN Серија / TM Серија / TS серијаПредност : до 300 степен centigrade во 6 секундиПакување Детална : Картон пакувањеAnswer : ___________________________ Note : сопственинаправи услуга достапна КарактеристикиЗаврши серијата на лемење совети на располагање.Сигурен квалитет со конкурентна цена.Убав пакет дизајнПопуларна со нашите клиенти дома и во странствоДоволно акции Производ Слика

220994 неподправеното пръстен свирли за части плазмено рязане 45A / 65A / 85A/105A

BGN 30.40

Овие потрошен материјал вклучени 1 парчиња 220994Вистински се Вртат Прстен за 45 A / 65 A / 85 A / 105 A ФакелотЗа да проверите дали делови одговара на вашиот светилка, ве молиме оставете порака за нас.Високи Перформанситрошоци за потрошен материјалЗа превозот : брод метод може да се менува во зависност од различна област.И ние ќе го избере побрзо / посигурен брод метод од стандардната.Eyou Заварување е професионална производител на заварување и сечење на опрема и потрошен материјал во Кина.Ние направивме целосна видови на потрошен материјал за сите заеднички заварување и сечење на факелот.Нашите производи имаат високи перформанси и ниска цена, кои ќе ја подобрат вашата заварување или сечење ефект.Со нетрпение очекувам да се изгради долгорочна соработка со вас!Ако имате било барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.Email : 15061588456163.comWe Chat : James15061588456

Електроди 25шт + уши 25шт 30-40A 0.9 мм PT-60 PT-40 IPT-60 IPT-40 задната засяга плазмена горелка Consuambles НЕ HF пилотна Дъга

BGN 60.00 63.46

ПТ60 PT40 IPT60 IPT40 Електроди 25pcs + Совети 25pcs 3040 A 0.9 милиметри Назад Впечатлива Плазма Факел ConsuamblesПакување Листа : Electrode 25pcsСовети за 0.9 милиметри 25pcs

900g/1бр 4 1.2 mm 35% калай 65% запоявам тел разтапят colophony жило запояване, заваряване

BGN 19.52

1 buc 900g 1.2 mm 4 # Лемење на жица Лемење, Заварување 35%Калај 65%ДоведеИме На ПроизводЖица Кол.Тежина(кг)Едб СодржинаДоведе СодржинаКликни за да се купиЛемење На Жица4#0.8 mm0.935%65%Лемење На Жица4#1.0 mm0.935%65%Лемење На Жица4#1.2 mm0.935%65%Лемење На Жица4#1.5 mm0.935%65%Лемење На Жица4#2.0 mm0.935%65%Лемење На Жица4#2.3 mm0.935%65%Лемење На ЖицаSn0.7 Сертификати0.5 / 0.8 / 1 / 1.2 ММ0.599.3%НикојЛемење На Жица63 A0.5 / 0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.555%45%Лемење На Жица1#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.950%50%Лемење На Жица2#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.945%55%Лемење На Жица3#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.940%60%Лемење На Жица5#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.930%70%Лемење На Жица6#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.925%75%Лемење На Жица7#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.920%80%Лемење На Жица8#0.8 / 1 / 1.2 / 1.5 / 2 / 2.3 ММ0.915%85%

10шт дължина 230 мм, алуминиеви заваръчни пръчки с диаметър 3,2 мм низкотемпературная запояване прът за ремонтни инструменти аксесоари

BGN 3.00 5.07

BI0004034Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : сребренаДолжина : околу 230mmДијаметар : прибл...

50 бр. полезни нови горещи продажба високо качество SMT SMD печатни платки защитна паста лепило лепило течен диспенсер + прием на игли на едро

BGN 6.00 12.78

Карактеристики : Тап крајот совет 14 GA30 GA, целосно 50pcs. Сосема нов и висок квалитет. Тоа е важен дел од диспензерот процес на селекција. Тоа е крајната точка на излез и игра важна улога воконтрола на депозит. Избор треба да бидат внимателно земени во предвид во однос на материјалоти вид на депозит е потребно.Answer : ___________________________ Note : 1.Нестерилни и не е за медицинска употреба.2.За индустриска употреба.Пакетот вклучува : Дел Нема Опис ID OD Боја Должина(инчи) КоличинаBL14050 14 GA Тапи Крајот Совет 1.55 2.1 Маслиново 0.5 5pcsBL15050 15 GA Тапи Крајот Совет 1.36 1.8 Килибар 0.5 5pcsBL18050 18 GA Тапи Крајот Совет 0.84 1.27 Зелена 0.5 5pcsBL20050 20 GA Тапи Крајот Совет 0.6 0.92 Розова 0.5 5pcsBL21050 21 GA Тапи Крајот Совет 0.51 0.82 Пурпурна 0.5 5pcsBL22050 22 GA Тапи Крајот Совет 0.41 0.72 Сина 0.5 5pcsBL23050 23 GA Тапи Крајот Совет 0.34 0.64 Портокал 0.5 5pcsBL25050 25 GA Тапи Крајот Совет 0.26 0.52 Црвено 0.5 5pcsBL27050 27 GA Тапи Крајот Совет 0.21 0.42 Јасно 0.5 5pcsBL30050 30 GA Тапи Крајот Совет 0.16 0.31 Лаванда 0.5 5pcs10 CC дипломирал шприц со клипот 3pcsБарел совет капа 3pcs

2017 най-евтината SMT производствена линия Чип Mounting Machine TVM802B Произведено в Китай с камера и 46 фидерами

BGN 6880.00

Изберете и Место Машина TVM802 B Со 46 задолжени за хранење телињаТехнички Paramater : СпецификацииВерзијаTVM802 BПрименливи PCB20mm*20mm330mm*270mmXY движат во опсег395*445mmСместување главата квалитет15mmМонтажа способност5500 компонента на часТочност, монтажа,±0.025 mmПрименливи компоненти0402,0606,0805,sop8 ..QFN / BGAКомпоненти снабдување конфигурацијаЛента реално,најголемиот дел пакет(IC)Лента ширина8мм, 12mm, 16mmЗадолжени за хранење телиња46Машина димензијаL980*W655*H330mmВизуелно камерата2 HD CCD КамераВизуелен систем(долу)Automatic го признае fiducial маркаВизуелен систем(до)Automatic го признае компоненти и прилагодувањеВакуум пумпа за квалитет3 cacuum пумпа (една позитивна,две негативни)НапојувањеAC220 V или AC110 VМоќност150 W Тежина G...

4 глави SMT460 Max 9000 CPH с камера автоматизирана линия LED Smt Machine Assembly ПХБ Machine Assembly

BGN 9920.00

Работа со видео : www.youtube.com / watch?v=Ogxh Mpkzvd A&list=PLYMhrd K38j9v Nnjc Df GYz XV_y7 FTMIj D Опис на Производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT460 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена MounterМаксимална коло област : 505*412 mm Максимално движење спектар на X и Y оските : 509*619 mm Максимално движење спектар на Z оската : 20 мм Максимална монтажа го оценувате : 9,000 КОМПЈУТЕРИ / час Просек монтажа го оценувате : 7,000 КОМПЈУТЕРИ / час прецизноста на Позиционирањето : 0.01 mm Визуелниот опсег на вшмукување млазницата : 5 mm Напојување : 220 V / 110 V, 50 Hz Компримиран воздух : 0.50.7 Mpa Максимална моќност : 350 W Појастип фидер : 8, 12, 16, 24 мм Визуелна се прикаже : 17 инчи боја HD дисплеј Производ тежина : 265 KG / 400 KG Опсег на примена : adaptive 0402, 0603, 0805, 1206, диоди,triode, SOT, итн максимална чип големина : 40*40 mm минимум pin проред : 0.5 mm Количество задолжени за хранење телиња : 44 КОМПЈУТЕРИ Сервис на моторни : Panasonic серво мотор Тежина 265 Димензија : 1035*990*694mm1.Datails2.Високо Прецизен JUKI Универзална Млазницата+4 Сместување Глава4.Доаѓаат со Компјутер + Монитор + Тастатура и Глушец5.44 задолжени за хранење телиња (Поддршка Цевка +IC Фах)6.Поддршка Група на IC Коцки (Случајна комбинација на шест различни чипови)7.Поддршка Задолжени За Хранење Телиња Со Палети Чипови8.Увезени Го Исклучите Електромагнетниот Вентил9.Прецизни Сребро Линеарна Упатство10.Пакет

40pcs SG51 консумативи съвет електроди газово пръстен бакелитовый щит чаша за 60A инвертор DC Въздушно-плазмено рязане SG51 газ нож / пистолет

BGN 30.00 42.91

1.30 компјутери потрошен материјал на плазма машина пакет, вклучувајќи ги следниве : 10 компјутери SG51 СОВЕТ Дијаметар:1.3 MM10 компјутери SG51 ELECTRODE10 компјутери SG51 Гас прстен10 компјутери SG51 Shield чашиСет 1 : 10 компјутери SG51 Електроди+10 компјутери SG51 СОВЕТИ+10pcs SG51 Bakelite Чаши Сет 2 : 10 компјутери SG51 Електроди+10 компјутери SG51 СОВЕТИ+10pcs SG51 Procelain Чаши2.Овој потрошен материјал се погодни за SG51 и cut40 LG40 cut60 плазма машина за сечење факел се користи;Номинална заварување на струјата : 60 AМакс Сечење дебелина : 16 MM3.Повеќе слика за совети и electrode на плазма машина за сечење факел SG51 како следи : Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL / UPS / Федекс / ЕМС...

5 бр 900M-T-1C мед подмяна на тънки стил поялник спойка съвет безоловен 936 поялник уши T12 Drop ship

BGN 5.00 5.87

Карактеристики : 900 MТ1 C Лемење Совет е на високо квалитетни материјали со цел да се осигура долг живот, брз, па дури и греење и сигурност, дека се заменливи совет за вас Обложено со Оловослободен Лемење Замена Железо Совет atten брз и други бренд железо станица Спецификации : Име на Производ : Лемен Железо Совет Модел : 900 MТ1 C Материјал : Бакар Боја : Црна Тон Дизајн : Bevel Вкупна Должина : 4.1 cm / 1.6" месо тело со Дијаметар : 0.4 cm(Внатрешен), 0.6 см(Надворешно) Bevel Ширина : 0.1 cm Количина : 1 Set / 5 Компјутери Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Специално изберете и инсталирайте SMT Desktop Low Cost with Guide Rail SMT Line вграден компютърен икономичен автомобил с високо напрежение

BGN 7200.00

SMT Изберете и Место Машина TVM802 BS1.Технички Paramater : 2.Со Водич Железнички3.Вграден Компјутер4 производ супериорност5.Пакет6.Стандардни Додатоци1) ги Собереш и Место Машина TVM802 BS : 1 сет2) 4 видови на млазницата : Потполно 4pcs (Верзија : 5031pc,5041pc,5051pc,5061pc)3) Копче линија:1pc4) Мрежен кабел : 1pc5) USB жица(видео кабел):2 парчиња6) Недоделкан:1pc7) 1.5 mm хексадецимален шрафцигер : 1 сет8) Маснотии:1pc9) Гумени прстен:за 10pcs10) 4.0 mm хексадецимален spanner : 1pc11) М530 хексадецимален завртки:неколку12) Печат прстен:неколку13)Видео курс за обука : 1 сет14) прирачник за Корисникот:1pc15) Назад оџакот : 1set

Високо-технологична линия за SMT,6 монтажни глави Чип Mounting Machine с 64 фидерами/8 с камери и Серводвигателем за поточна линия LED Light

BGN 17920.00

Опис на производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT660 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена Mounter1 Технички Параметар2...

Твърдо качество и абсолютна гаранция led производствена машина, машина за спояване на печатни платки с дюзи JUKI и 64 фидерами+axis

BGN 17920.00

Опис на производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT660 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена Mounter1 Технички Параметар2...

Polietilene trasparente Ago di Dosaggio Dispenser Bottiglia per colophony спойка флюс паста + 11 Aghi 30 мл R09 Drop ship

BGN 2.00 2.35

30ml Игла Фармацевт Шише за Колофон Лемење Флукс Паста+11 ИглиКарактеристики : Транспарентен ПолиетиленЛесно повторно да се пополниStandup дизајнИдеален флукс фармацевтСтискаш шише бродови за прецизно капки на флукс, лемење маска, лепила, лепила, silicones, течности и маслаСпецификација : Материјал : PE(Полиетилен)Шише Боја : ТранспарентнаИгли Боја : Мешана БојаШише Модел : 30mlКоличина : 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

2kg 2x0. 2mm Бессвинцовая заваръчен тел слънчеви панели, 2mm Слънчева Закладочная тел, 2x0. 2mm PV лента тел, заваряване материал слънчеви батерии

BGN 158.40

2 KG 2x0.2mm Доведе Слободни Соларни Ќелии Заварување Жица, 2mm Соларни Tabbing Жица, 2x0.2mm PV Лента Жица, Соларни Ќелии Заварување МатеријалОва е UNCUTTED TABBING ЖИЦА, ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ КАКО РОЛНАДимензија : 2x0.2mmВкупна Должина : 1, 2kgs 2x0.2mm се 590meters / 24228 инчен / 1936 година нозе2, 2kgs 2x0.15mm се 780 метри / 30708 инчен / 2560 нозе3, 2kgs 1.8x0.16mm се 820 метри / 32283 инчен / 2690 нозе4, 2kgs 1.6x0.2mm се 735 метри / 28937 инчен / 2411 нозе5, 2kgs 1.6x0.15mm се 980 метри / 35580 инчен / 3215 нозеСлој Компонента : Sn 98%, Ag 2%База Материјал : кислородбесплатни бакар ( TU1 или CAD110 или UNS C11000)Лемење Калај Точка На Топење : 217°CТехничките Карактеристики на заинтересираните страни од овој производElectrolytic рамен бакарна жица на висока чистота 99.95%, мазна, брилијантен, чистење...

2017 Газ Заваръчен Горелка Mapp Mayitr Заваряване, Вик Самовоспламенение Турбо Горелка На Пропан Запояване Поялната Горелката Отопление

BGN 43.00 71.25

GY0000975Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Тип : Заварување ВодоводниВкупна Должина : 26cm / 10.2"Боја : Злато+BalckМатеријал : Бакар+Алуминиумски Легури+ПластикаПримена : За водовод, климатизација, греење и ладење и многу повеќе занаетиПакет Се Вклучени : 1 x Заварување ВодоводниНапомена : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.2.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...