• Ново
Добър жълто Нефритови матрак инфрачервено отопление Нефритовая Масажна възглавница AC220V 150x50cm Безплатна доставка

Добър жълто Нефритови матрак инфрачервено отопление Нефритовая Масажна възглавница AC220V 150x50cm Безплатна доставка

BGN 367.00
BGN 667.20
-45 %
В магазина

Брой продукти


Добар Жолта Jade Душек Инфрацрвена Греење Jade Масажа Перница AC220 V 150x50cm Бесплатен Превозот
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Преносни и издржливи.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 50cm X150cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.W./G. W. по парче : 7kgs Производ прикажани : Далечински Контролер : Пакет : Материјали референца : Производи за Споредба : Погоден за кој да го користите : Енергија Камен :
Како да се користи Масажа Душек :
1 .Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.
2)Поврзан на температура ontroller и греење тело откако вметната извор на енергија.
2.Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.
3.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија.
4. По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1. Ние брод на адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3.

Подробности

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
търговска марка:
Захар
Приложение:
Тяло
Размер:
Medium
Номер На Модела:
JMM-63
Материал:
като изложба на изображението
Цвят:
както е показано на фигура
Тегло:
7KG
Име:
Магнит Каменна Енергия Нефритови Матрак
Материали:
Изкуствена кожа
Материал:
Нефритови камък / Турмалин / Германит и изкуствена кожа
Размер:
50cmX150cm

Те също купуват с този продукт

5A клас SiBin brown color Bian stone massage guasha kit beauty face plate with 3 fork 118x65x10mm original gift bag chart

BGN 36.78

Материјал : 5 A одделение Оригинални Si Бин BianкаменСтр чипка на потекло : Si Бин Shan Кина Донгподарок gua ша табелатаспореди со црно bian камен, индексот на бројот на impluse и далечински сите се повисоки од црна bian камен ,тоа е на superfine bian камен,оригиналното место Sibin Shandong.Bianкамен терапија може да се промовира енергетскиот метаболизам во канали,НАПОМЕНА : Ефектот ќе биде многу подобро, кога се користи за масажа на нафта во исто време.Овој производ е природен bianкамен производи, Никогаш не се фрли или се скрши off

Мини масаж на тялото рамото на акупунктурните точки акупунктурный кръпка електротерапия цифров Меридиан масажен инструмент за пълна функция

BGN 39.20

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќ : 3 * AAA батерија(не се вклучени)Големина на : 14.4 * 6.8 * 2.5 cmПакет листа : 1 * Massager, 2 * пар од paster, 2 * жица, 1 * USB кабел, 1 * адаптер

3 бр 40*25 мм просверленная смес нефритовое яйце естествен камък обсидиан кристална топка тазовое упражнение на Кегел гостилница вагинални мускули Йони яйце

BGN 29.26

3 еез 40*25мм Drilled микс jade Јајце природен камен obsidian кристална топка Карличен Кегел Вежби Вагинален Затегнување на Мускулите yoni ЈајцеЗатоа што тоа е природен камен,се направени од рачно изработени ...

HANRIVER General многофункционални масажисти преносим естествен Рог на бракувани тръби плоча Рог масаж общи шейная мускул жаден прът

BGN 32.00 35.04

Име на производ; Природни рог стружење кофа Производ материјали; Закачка рог Производ функција; Грбот, вратот, нога, итн...

16pcs/4box магнитен помощ MiaoZheng Magnetic Patch Therapy аналгетичен помощ за талията на шийката на помощ, аналгетичен помощ

BGN 35.00 43.20

Добредојдовте да ја посетите нашата билни продавница.Ние сме оригинални и професионални производство, да се произведуваат природни и билни гипс во кинаСега ќе се купуваат вкупно 4 кутии =16 компјутери Магнетни гипс Miao Zheng Магнет Печ Терапија на Болка гипс за половината, Грлото на малтер, гипс АналгетикМагнетни гипс "Miao Zheng"Користење и препорачана Доза : Чистење на заразениот дел, потоа ставете печ, промена на нови далноводи, по 2~3 дена, 4 кутија(16 парчиња ) за предметотКонтраиндикации печ : бременост, влошување на заболувања на кожата, преосетливост на компоненти.Не користите на оштетена кожа, отворени рани и festering.Големина : 10*8.5 cmПакет : 4 парчиња / кутијаРок на траење : 24 месец(2 години)

2 елемента Виетнам Палисандър лицето на носа масаж на терени анти-стрес масажор за тяло лимфната красотата на лифтинг на лицето, подпомага движението на кръвта

BGN 17.95

2 парчиња Виетнам ружино дрво се соочуваат носот масажа стружење antistress тело massager лимфниот убавина Лицелифт промовира крвта циркулираГолемина : 14cm*3.5 смМатеријал : Виетнам Ружино ДрвоПакетот вклучува : 2 парчиња Специјални ефекти : 1...

Цени На Едро На Електрически Вибратор Масажен Стол Мат Стол На Най-Добрите Продажба 2017

BGN 330.00 600.00

Трговија На Големо Вибратор Електричен Стол За Масажа Мат Масажа Стол Најдобро Продаваните 2017 Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1...

Best Selling Korea Thermal Jade Mattress Heating Tourmaline Pad Medical Germanium Health Mattress 0. 7X1. 6M Drop Shipping

BGN 524.00 952.00

2016 Година Најдобро Продаваните Кореја Термички Jade Душек Греење Турмалин Подлога Медицински Германиум Здравје Душек 0.7 X1.6 M Пад на ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

KONGDY на здравеопазването 10 бр / пакет болка кръпка китайски медицински лют пипер кръпка за ставите аналгезия порест Чили кръпка

BGN 5.00 16.64

KONGDY Здравствена Заштита 10 Парчиња / Торба Болка Печ Кинески Медицински Топла Пиперки Гипс за Зглобови Болка Ослободување PoroChilli ПечКинески топла пиперки гипс е флексибилен болка ослободување печ...

Безплатна доставка за германиевого камък матрак Нефритови матрак с нагревател магнитна терапия турмалин матрак нефрит Size150x50cm

BGN 303.00 550.40

Бесплатен Превозот за Германиум Камен Душек Jade Душек Загрева Магнетна Терапија Турмалин Душек Jade Size150x50cmТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

1 бр непреработена 35*25 мм естествен планински кварц Йони яйце нефритовое яйце кристална топка тазовое упражнение на Кегел вагинална подтягивающая обхват

BGN 15.98

1 buc Undrilled 35*25мм Природен Камен Кварц Yoni јајце Jade јајце Кристална Топка Карличен Кегел Вежби Вагинален Затегнување Сфераиме : Рок кварцголемина : 35*25mmтежина : 2833gЗабелешка : ако сакате drilled или сакате тоа со штанд,ве молиме контактирајте со нас.поради тоа што е направена од природен камен,производот боја може да биде малку различен од сликата,ви благодариме за вашето разбирање.

Горещ дървен масажор ръка дърпа триъгълник масажор за гърба масивна дървесина не иска разтрийте гърба си около масажор продукт за масаж на здравето

BGN 9.00 12.64

Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања Пакување и appearancestor може да има некои разлики...

HIMABM китайски негативно облекчение физиотерапия противопожарно лечение терапия здравеопазване силиконови вендузи буркан TCM акупунктура, масаж фумигация

BGN 29.60

HIMABM Кинески cupping физиотерапија оган третман терапија здравствена заштита силикони cupping тегла TCM акупунктура масажа кадењеАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

HIMABM 6 бр голям 50*35 мм нефритовое яйце за упражнения на Кегел чакра масаж на мускулите на тазовото дъно вагинално упражнения йони бен уа топката

BGN 121.92

HIMABM 6 Компјутери големи 50*35mm jade јајце за кегел вежби чакра масажа карличните мускули вагинален вежба yoni бен wa топкаАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

Kongdy на дребно кутия 10 бр. розово етерично масло за грижа за краката бамбуков оцет подложки за подобряване на качеството на съня красота, отслабване пластир

BGN 10.00 24.64

Со Мало Кутија 10 парчиња се Етерични Масла Нога Нега Бамбус Оцет Влошки Подобрување на Спиење Квалитет Убавина Слабеење Печ1.Ве молиме пополнете во точна адреса и телефонски број, со цел да се обезбеди навремена испорака на стоките до вашите раце...

Здравеопазване Корея Crystal Jade За Красота Мат Германий Турмалин Нефрит Матрак Електрическо Отопление Терапия Масаж Мат Безплатна Доставка

BGN 362.00 556.80

Здравствените Кореја Кристал Jade Убавина Мат Германиум Турмалин Jade Душек Електрични Терапијата Масажа Подлога Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во conver делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

здравеопазване матрак нефрит инфрачервен мат нефрит отопление масаж разтегателен възглавница 50*150 см Безплатна доставка

BGN 319.00 580.80

2016 Здравствена Заштита Душек Jade Инфраред Мат Jade Греење Масажа Троседот Перница 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Преносим Handhled Електронен Пулс Аналгезия Дръжка На Тялото Аналгезия Акупунктурная Точка Масаж Дръжка Масажор За Родители Подарък

BGN 14.00 16.91

Преносни Handhled Електронски Пулсот Analgesia Пенкало Тело Болка Акупунктура Точка Масажа Пенкало Massager За Родител ПодарокКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Безбедно и без несакани ефект на вашето здравје.На корисен модел се однесува на пенкало со пулсот форма, која има предности на брз ефект, преносливост и удобен.Со transcutaneoелектрична нервна стимулација за работа принцип, преку 30 секунди на болка поени или acupoint стимулација.Активирање на природниот одбранбен систем на мозокот и ' рбетниот мозок аналгетик ендорфин човечкото тело, така што за да се обезбеди ефикасен третман за да се ублажи.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : бела, розова, зелена, синаГолемина : 13*3cmПакет се вклучени : 1 x пулсот analgesia пен1 x Торба

Брадичката Масаж На Врата Нежна Шия По-Тънък Деколте Треньор Намали Двойно Тънък Премахване На Бръчки Челюст Масажор На Тялото, Лифтинг На Лице Инструменти

BGN 5.00 5.12

Преносни Proffesional Тенка Axunge во Брадата, Брадата Massager Брадата Тренер со Три Извори Ткаенина Пакување КесиКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Пренослив, погодно за носење наABS и TPR материјал направи тоа трајни3 спрингс, можете да го користите во многу долго времеИзвонреден ефект, тоа е прифатливаСпецификации : Материјал : ABS, TPRБоја : белаГолемина : 140*60*52 MMПакетот вклучува : 1 x Брадата Massager3 x пролет со ПП торба1 x Инструкции1 x 600 D Оксфорд торба1 x Блистер школка

Горещи , Германиевая възглавница на здравеопазването Спящата възглавница на шийката на позвонок Масажна възглавница, Както се вижда по телевизията Безплатна до

BGN 168.00 336.00

Најжешките 2016 година, Германиум Перница Здравствена Заштита Перница за Спиење Грлото на ' Рбетот Масажа Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

ZRLOWR за многократна употреба коляното си главата на крак спортна травма аналгезия торба с лед на първа помощ здравеопазване

BGN 7.00 8.80

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа за Прва Помош Здравствена Заштита Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На мраз вреќа е одлична за Повреди или sprains и ќе помогне да се намали отокот За употреба на било кој му наштети како што испакнатини, модринки, sprains и видови Може да се применува на кој било дел од телото за брзо болка Повеќе Бенефиции : ја Намалува крварење во ткива, го спречува или намалува отокот, намалување на мускулен спазам и болка, ја намалува болката од numbing област и со ограничување оток Како да го користите : Едноставен за употреба, за Ice pack отстрани капа потоа да се пополни со коцки мраз, кршен мраз или вода...

HANRIVERNatural Турмалин Масаж На Врата Възглавница Назад Талия Инфрачервената Терапия На Шийката На Матката Сцепление Масажор На Здравеопазването За Релаксация

BGN 93.00 102.24

Функција ( Корист) : 1, Природни Турмалин ефикасно намалување на болеста и болката 2, Борбата против зрачење...